573
  • IMYke2.0.0.0
    #413
  • IMYke2.0.0.0
    #412
    Mert nem jó helyre telepítetted a Patch-et.
  • zsanet
    #411
    Nekem angol maradt. ????
  • IMYke2.0.0.0
    #410
    Vége lassan a munkaidőmnek, így a mai fordításnak is:



    Holnap már kész is lesz.
    Grafikai munka pedig hétvégéig.
    Utána pedig jöhet a tesztelés.
  • reaper4
    #409
  • IMYke2.0.0.0
    #408
    Paradise HUN, szöveges anyag állapota:



  • juharfalvi
    #407
    zsanet 2006. jún. 03. 14:12-kor írta

    "javitás érkezett"

    Tegnap felraktam ezt az 1.1-et, és kellemetlen meglepetésként ért, hogy a játék nyelve franciára változott! Remélem lesz más nyelven is, mert így nem igazán tudok vele játszani... :(

  • juharfalvi
    #406
    "Mi a megoldás a bugokra?"

    Az, hogy amikor megoldottál a játékban egy helyzetet sikeresen, akkor elmented a játékot. Ha később elakadsz valahol a program hibája miatt, akkor ezt a mentett állást vissza tudod tölteni, és azt a részt újra tudod játszani, tehát véglegesen nem akadsz el.
  • IMYke2.0.0.0
    #405
    Nézz át a "The Longest Journey" topikba!
  • zpeti
    #404
    Van már hozzá magyarítás? Ha még nincs akkor mikorra várható?
  • kirol
    #403
    Franciául tudók előnyben!
  • Takanohana
    #402
    Sziasztok!
    Megjelent a játék Magyarországon? Lehet kapni valahol?
  • zsanet
    #401
    javitás érkezett
  • Gabi82
    #400
    Sziasztok!

    Egy kis segítség:
    Magyar nyelvű végigjátszás a játékhoz.
    Paradise végigjátszás
  • Venka
    #399
    Elakadtam!! Megcsináltam a dobot de hogyan tovább? A csapdánál van egy ág kupac, ott jelez hogy vmit csinálni kéne de mit?
  • Kairuan
    #398
    Aisha, cseréld le a videokártyádat mert az nem teszik a gépednek, velem is ez történt és lecseréltem és máris ment. Sok sikert a továbbiakban!
  • Aisha
    #397
    Hy Mindenkinek!

    A fákon lévő faluban elakadtam. A horgász csávónál, ahol a nagyítóval szeretném megnézni, mit is csinál, kiakad a játék... elkezd villódzni a kép, aztán összefolyik az egész. Mentettem, újraindítottam, huszonötször, eredmény ugyanaz. Eddig csak a jó öreg CtrlAltDel Úr segített, dehát ezzel nem vagyok előrébb. Patch-et kerestem, eddig nem találtam sehol.
    Hasonló a helyzet a kiskunyhóban, ahol a horgásszal és a Jóreggelt Fazonnal álldogálok értetlenül, igaz, ott nem villódzik semmi, viszont nem jön be a menü, mintha lefagyott volna, csak épp az egeret lehet mozgatni... de se nyíl, se semmi, minden elűnik. :(

    Ha valakinek van ötlete, segítsen már, kéremcépen. :(((

    Előre is köszi!
  • Aisha
    #396
    :)
  • Gismocska
    #395
    Vakaji help me!!!!
    Hol van a dokk? Merre? Nem találom!! Plííz!
  • MerlinW
    #394
    Tedd fel a legujabb directx-et. Mondjuk amit adtak a játékhoz.
  • shyning
    #393
    Ott van #321 -ben a végigjátszás, olvasd el!!!!!!!!!!
  • Vinsanity15
    #392
    d3dx9_28.dll
  • Vinsanity15
    #391
    Nemtom nem engedi elinditani a gamet
  • MerlinW
    #390
    dll egy kiterjesztés. Mégis milyen kell?
  • Vinsanity15
    #389
    Lécci valaki fdontos lenne
  • Kairuan
    #388
    VAlaki segítsen a dzsungelből kijutni! Légyszi!
  • Vinsanity15
    #387
    Hogy kell elinditani a gamet? DLL kéne
  • shyning
    #386
    Én nem találkoztam ilyennel, de gondolom, újabb bug... megoldást nem tudok.
  • bogyoka
    #385
    HELP!
    Lenne egy problémám segítséget kérek ha van rá egyáltalán.
    Elvagyok keseredve mert a bennszülötteknél járok, ott tartok, és az inventorymat nem tudom, vagyis nem jön elő. Egy ismerősömnél is pont ennél a résznél így van. Most aki végigjátszotta nem volt ilyen problémája?

    Mit lehet csinálni? Nem tudok vele játszani így
  • Flora2
    #384
    Pecázás a lepényhalra: az az érdekes, hogy én is sokat szenvedtem a horgászással először, aztán otthagytam, nekiálltam egy másik feladatnak (gumikötél gyártása), és amikor a gumikötél sodráson túl voltam, és ott volt a kötél az inventorymban, akkor már azonnal sikerült a lepényhalat kifogni, 1 perc alatt. Úgyhogy lehet, hogy számít, mit nem csináltál még meg, amikor pecázol.
  • Kamisama
    #383
    Azért mert amikor a csali előtt van a dög feje, akkor rá kell kattintani a csévére a pecaboton.
  • rucinho
    #382
    a megfelelő színű csalival kell horgászni,ami azt hiszem hogy a piros lesz...mikor a csali alatt van a hal akkor nyomd meg a megfelelő gombot....próbálgasd menni fog
  • matheu55
    #381
    Tegnap egy órát mentem előre hátra + tekertem a botot jobbra balra cserélgettem a csalikat össze vissza, de nem ették meg a témát. Nem értem én vagyok béna vagy nem tom:)
  • shyning
    #380
    Tudsz menni előre-hátra, jobbra-balra a széken levő tekertyűkkel, a csalit is tudod mozgatni, próbálkozni kell, nem nehéz.
  • matheu55
    #379
    hogy a hóviharba kell azt a lepény állatot kifogni? nem kapják be a csalit sose nem?
  • shyning
    #378
    Ja, de az EGY bot, nem 3, csak 3 darabból kell összerakni.
  • Diravi
    #377
    Megelégeltem a Paradise borzalmas kurzorjait, és csináltam újakat a Syberia2-ben lévőkből. Syberia2 -> screenshot -> Gimp -> RAD Tools -> bink (.bik file) video. Nem animál, viszont gyors. Nem ronda, viszont szép.

    A folyamat buktatóit nem részletezném (pl. rendes átlátszóság a .bik fileokban, amelyet csak .tga fileból tud rendesen kivenni a RAD Tools, de azt is inverz, stb.). Ha érdekel valakit, este el tudom küldeni.
  • Andra
    #376
    Köszi a segítséget!
  • rucinho
    #375
    hogyne lenne bot!!! azzal kell leverni a mandulát a fáról!!!
  • shyning
    #374
    Mivel?! 3 összetett bot?!!! Ilyen nincs a játékban. Melyik pályán van?