573
  • domino9
    #453
    Sokat segítettetek mind, köszi-köszi!

    Őszintén mondom, örülök, hogy ilyen kedves, segítőkész és hozzáértő válaszokat kaptam!

    Üdv, jó játékot (hamarosan én is csatlakozom ismét:
    Doro
  • reménytelen
    #452
    Már nem kell, az volt a hiba, hogy a leopárdot még nem szemléltem meg közelebbről.
  • reménytelen
    #451
    Olvassátok el, sürgős lenne!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát ez nem igaz... egyszerűen nem jön be az a rövid átvezető a virág nyílásáról! Pedig már mindent megcsináltam, barbary víz, őrölt mandula, beszéltem mindenkivel, megvan a ruha is, belenéztem a toronyban a távcsőbe, de ha odamegyek az ajtóőrhöz, nem történik semmi! Mit kell még csinálni???
  • juharfalvi
    #450
    "GeForce4 MX440 van ... fél giga memória + 2 gigahz processzor"

    Ezek közül igazából csak az MX440 a gáz, nekem is ilyen volt korábban... :(

    Ha újabb videókártyát akarsz venni, akkor előtte ajánlom figyelmedbe a
    Prohardver oldalait, ezen belül elsősorban a teszteket. Itt konkrét típusra is lehet keresni (ha már kinéztél valamit) illetve a tesztekből kiválaszthatsz magadnak néhány jónak tűnő típust.

    Az 512 MB RAM elég egy ilyen játékhoz, tehát ezt nem muszáj bővíteni!
    A 2 GHz-es proci is megfelelőnek tűnik.
  • domino9
    #449
    Köszi az egészet!

    Sajna marad a beruházás, az extrákat már korábban levettem, hogy hátha...
    De végülis talán nem is sajna, legalább felturbózzuk a gépet és - öhm - nagy lépést teszünk a technika útján...

    Üdv
    Doro
  • ibrik
    #448
    Mondjuk próbáld meg azt, hogy kikapcsolod az Antialising-ot, az árnyékokat (Shadows) 2D-re teszed, és persze a speciális effekteket is ki lehet kapcsolni...
  • ibrik
    #447
    Nos csak csipegetve a leírásodból:
    - "GeForce4 MX440" - ez egy DirectX 8-as kártya (az ajánlott DirectX 9.0c-vel szemben) és bár DirectX 9 kompatibilisnek mondható, mégis ottvan a nevében az "MX", ami azt jelenti, hogy eleve egy butított nVidia kártya
    - a "fél giga memória" csak az "512 MB" szebben megfogalmazva, vagyis ezt nevezik "parasztvakításnak"... - tehát a gép "memóriailag" megfelel a minimális követelményeknek, de csak minimálisan (ma már szinte alap, hogy egy gépbe minimum 1 GB memória ajánlatos, ha játékra használják).

    Vagyis a konklúzió:
    - vagy fejlesztitek a gépet minimum még 512 MB RAM-al és egy valódi DirectX 9-es videokártyával (mondjuk talán már egy ATI 9600XT is megtenné, de akkor már érdemesebb egy GF 6600GT-be beruházni)
    - vagy minden extra szolgáltatást kikapcsoltok a játék video beállításainál, ahol lehet, mindenhol a minimum értékeket választani, de még ebben az esetben sem biztos, hogy minden tökéletes lesz a működéssel kapcsolatban
  • domino9
    #446
    Szia 'Juharfalvi'!

    GeForce4 MX440 van. A párom hozzá tétette velem, hogy fél giga memória + 2 gigahz processzor. (Na ez nekem szuahéli...)

    Egészen a halászós jelenetig el-elment a játék, csak lassú volt (olyankor kipislantottam a tv-re...), meg néha lefagyott úgy, hogy kép volt, a figurák álltak egymással szemben, de az egér nem volt aktív, ki se tudtam lépni a menühöz. De ezt még megoldottam úgy, hogy gyakran mentettem, ha lefagyott, kiléptem, aztán vissza.

    A halászósnál viszont villogó képernyő, minden kezelőfelület eltűnik, nem reagál egérre, ilyesmi. Úgyhogy egyelőre nem tudok továbbmenni.

    Köszi, hogy reagáltál, ha tudsz valami okosat ajánlani, az nagyon jó lenne .

    Üdv
    Doro
  • juharfalvi
    #445
    "Tudtok videokártyát ajánlani?"

    A videokártya-(és egyéb)igényről a játék kapcsán csak ennyit sikerült kiderítenem:

    System Requirements:
    Supported OS: Windows® 2000/XP (only)
    Processor: Pentium® IV or AMD Athlon" 1.5 GHz equivalent or higher
    RAM: 512 MB
    Video Card: 64 MB DirectX® 9.0c-compliant video card supporting 32-bit color
    Sound Card: DirectX 9.0c-compliant sound card
    DirectX Version: DirectX 9.0c (included on disc)

    Milyen videokártyád van? Nem indul el a játék vagy valami grafikai rendellenességet tapasztalsz?
  • domino9
    #444
    valaki, plz
  • Judit
    #443
    még jó, hogy nem sikerült...mert az a barna csali :) nem a pirossal lehet kifogni, hanem a barnával !!
  • Judit
    #442
    Ha rájövök, hogy hogyan kell ezeket a rájákat eltenni "láb alól", akkor az összeset kinyírom. Megőrülök tőlük !!! Mit csinálok rosszul?? (piros csalival)
  • wolfi0
    #441
    akkor megvan már a parfűm?
  • IMYke2.0.0.0
    #440
    A 45 fokos szögben megdöntött könyv nincs még kész. Azzal majd megküzdök.
  • nagykispeter
    #439
    A grafikus már kész?
  • Judit
    #438
    :)) Köszönöm...természetesen megvárom. Már az oldalon is néztem, de semmi infot nem találtam róla, hogy mikor várhatom.
  • IMYke2.0.0.0
    #437
    Van egy félig kész magyarítás - de ha van türelmed és minőségi munkával akarod végigjátszani a játékot, akkor megvárod az én verziómat.
    Ez kicsit nagyobb méretű is lesz, de cserébe:
    - teljes szöveges [dialógus / menü] magyarítás
    - teljes grafikus dokumentum magyarítás
    - teljes video feliratozás.

    Utóbbival dolgozom már.
  • Judit
    #436
    Sziasztok.
    Most kezdtem neki a játéknak, beizzítottam a hercegnőnek amit kért. Most nem tudom mi jön, de nem szeretnék a végigjátszás alapján haladni, inkább egy magyarítást szeretnék, ha lehet :)) Segítenétek ???
  • domino9
    #435
    Sziasztok, én is úgyjártam, mint Aisha :(

    Tudtok videokártyát ajánlani? Nem nagyon ismerem én ezt az egész videokártyás dolgot... Mármint hogy melyik jó, melyik terhelné már le nagyon a gépet, stb.

    Köszi
  • vonyarc
    #434
    már az is megvolt: meghúztam, aztán a szobámban találtam magam az egyik háremhölgygyel. Beszéltem vele a parfümről, aztán a Madammal is beszéltem és most itt tartok. Kérlekkk segíttsetekk!!!! Nagyon szeretnék továbbjutni!!
  • wolfi0
    #433
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Menj fel a hercegnő szobájába és húzd meg a kart
  • vonyarc
    #432
    Hali!
    Még csak az első pályán tartok, követtem a leírás utasítását,de így is elakadtam: megcsináltam a gőzfürdőt a hercegnőnek, megvan a fekete ruha, beszéltem már mindenkivel, de a beigért videó csak nem akar jönni!
    Help!
  • dcyborg
    #431
    Köszike az infót. :)
    De sajnos ott is várni kell még. :(((
    Sebaj majd ha meglesz azt se fogom tudni hogy melyikkel kezdjem! :)))
  • ibrik
    #430
    Az AdventureGames.hu készítette - jelenleg tesztelés alatt.
  • dcyborg
    #429
    Szia.

    Légyszi ha megvan küldj egy E-mailt mert már alig tudom kivárni.
    Nem tud valaki a KEEPSAKE gaméhoz magyarítást ???
    Előre is köszike és hali mindenkinek .
  • zsanet
    #428
    oké várok türelemmel
  • IMYke2.0.0.0
    #427
    #413!
    A grafikák nincsenek készen!
  • zsanet
    #426
    nincs még kész?
  • demetan
    #425
    hol van a hercegnő, mert kerestem ott ahol a végigjátszás írta, de arra nincs, és sajna nem is lehet menni :( valaki tudna nekem egy shotot berakni, mert nem szeretnék már az elején beakadni :(
  • IMYke2.0.0.0
    #424
    Amikor készen lesz minden.
  • zsanet
    #423
    mikor teszed fel?
  • doncarlos
    #422
    köszönjük imyke a magyarítást...hajrá,hajrá mihamarabb tedd fel... a honlapodon lesz?
  • IMYke2.0.0.0
    #421
    Olyan Indian Jones-os lesz az egész.
  • kirol
    #420
    Csinálj egy kis kincskeresős rendszert.
    Aki megfejti az egyes talányokat, egyre közelebb juthat a "szent link" eléréséhez.
  • IMYke2.0.0.0
    #419
    Egy kis kreativitást kérnék...
  • juharfalvi
    #418
    Várom a magyarítást... ! Honnan lehet majd leszedni?
  • zsanet
    #417
    Megpróbáltam még egyszer ua az eredmény. A megoldást küld el légy szíves privibe.Kösz
  • zsanet
    #416
    már várom....egyébként a többi forditás is frankó, köszi érte
  • IMYke2.0.0.0
    #415
    Hát a telepített Paradise gyökerébe...
    A magyarítás jövő héten lesz letölthető.
  • zsanet
    #414
    miért hova kellett volna? A projected mikor lesz letölthető?