573
  • juharfalvi
    #493
    "Felraktam, már tölthető."

    Ne legyetek már ilyen szűkszavúak. Honnan lehet letölteni a magyarítást?
    A használata le van írva valahol? El lehet távolítani, ha mégsem kell?
  • MerlinW
    #492
    Felraktam, már tölthető.
  • kirol
    #491
    Akkor csak a videó text -et rakd már ki, az pár kb. Légyszi!!!
    Majd rárakom magamnak, vagy olvasom lapról! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #490
    HAMAROSAN!

    Paradise 1.1 HUN NoVideo by i2k letölthető: http://2bmagic.sytes.net/tljhun/
  • cockafej
    #489
    Sziasztok!

    Az engem is nagyon érdekelne!
  • kvalentin
    #488
    hello ! nem tudja valaki hogy a "Road to India"-t honnan lehet letölteni?
  • Judit
    #487
    IMYke
    Én is nagyon szeretnék egy kis infot :))
    Előre is köszönöm.
  • kirol
    #486
    Én is, én is!
  • Csoder
    #485
    Én is érdeklődnék iránta :)
    ja, és utólag is HBD imyke :)
  • zpeti
    #484
    Nagyon várom a honosítást, és már lassan két hét telt el az utolsó üzeneted óta i2k, kérlek adj vmi infót hogy hol tart a fordítás... Mikorra várható?
  • nocomment
    #483
    Előre is köszönjük a munkát és időt amit belefektettél. Várjuk. Üdv
  • IMYke2.0.0.0
    #482
    Fennforgás van. Hosszú lenne.
    A játék felénél tartok, az addig talált hibák korrigálva vannak - a játék véletlenszerű sortéreseivel nem tudok sejna mit kezdeni, így azok nem tekinthetők hibának, a szövegekben nincs hiba - , a héten mindenképp felcsúszik a netre.
    Türelmet kérnék, most egy kicsit összejött a melóhelyen is, magánéletben és egészségügyben is...

  • kirol
    #481
    Na, már jövő hét közepe van.
    Mikor lesz elérhető?
    Sikerült letesztelni?
  • nagykispeter
    #480
    Az már nagyon jó
    Köszönöm!
  • IMYke2.0.0.0
    #479
    Jövő héten már neten lesz a magyarítás - mivel rohadt nagy a mérete, s nekem napi 500 MB kimenő limitem van - link lesz.
  • nagykispeter
    #478
    Azért éedeklődöm mert most van 2 hét pihi valamivel játszani szeretnék,rég játszottam valami jót
  • nagykispeter
    #477
    Aha ,köszi!
    Kezdjek bele valamilyen játékba vagy nemsokára kész?!(néhány nap).
    Melyik verzióval lessz kompatibilis?
  • IMYke2.0.0.0
    #476
    Javítgatom.
    Akadnak kicsit - a szükségesnél - hosszabb dialógusok, amiket nem lehet elolvasni, olyan hosszúak és olyan gyorsan letudja a karakter...
  • nagykispeter
    #475
    Hogy megy a tesztelés?
  • bogyoka
    #474
    jajdejó, nagyon köszike, még nem játszottam le, de így neki fogok ugrani mert úgyis elvagyok akadva:))
  • Csoder
    #473

    A napokban játszottam végig a Syberia 1, 2-t, kircsi, hogy ehhez is elkészült a magyarítás. :)
  • nagykispeter
    #472
    Nagyszerű!Köszönet érte!
  • IMYke2.0.0.0
    #471
    A Paradise HUN by i2k mérete: 436 MB
    Tartalma:
    - teljes szöveges magyarítás
    - teljes grafikus dokumentum magyarítás
    - teljes videofeliratozás.

    Tesztelés után jövő héten már tölthető lesz.
    A késedelem oka egyébiránt a grafika- és a videofordítás volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #470
    Eltévesztetted a topikot...
    Ezt a Dungeon Siege 2-be írd!
  • Danika87
    #469
    Hello Sziasztok! Lassan 40 lvl-em és szeretnék egy Little Wing-et magamnak, tom h a küldit Giranban a pet managernél lehet felvenni, de nemtom mit kell csinálni valaki tudna nekem segíteni? előre is köszi :) Sziasztok
  • GigiGat
    #468
    Ohh megoldódott felraktam a US patch-et eddig EU-s volt és most yó lett! lehet hogy nem attól! De most mehettem tovább!
  • GigiGat
    #467
    Palmette-éknél elakadtam ahol le kell lökni a farönköt! Ugye elméletileg ott kell tovább menni a farönkön keresztül! Vagy tévedek? És nem enged! Pedig már lelöktem! Ez is egy bug sztem! Már visszatöltöttem a korábbi mentést is mikor még a palotába vagyok de úgyse took tovább menni! Hihetetlen! A Syberia-ba soha nem voltak ilyen kolosszális hibák! Ráadásul ez már a 1.1.1-es patch! Nevetséges! Bár én most nem nevetek, szeretnék inkább tovább jutni de sehogy nem megy!
  • IMYke2.0.0.0
    #466
    Paradise:

    A videok feliratozásánal, hallás után kell feliratot gyártanom, s most erősem meg vagyok lőve!
    Aki nagyon profi - én nem - a hallás utáni angol fordításban, vagy jól beszéli és érti a beszélt angolt, kérem, mihamarabb jelentkezzen! Küldenék neki hangot és gyárthatna nekem belőle szövegkönyvet néhán film alá...
    Máskülönben, nem tudom az összeset feliratozni...
  • nocomment
    #465
    Köszi
  • IMYke2.0.0.0
    #464
    Paradise HUN [.:i2k:.]:
    Szöveg: 100%
    Grafika: 100%
    Video feliratozás / visszakódolás: 2/9 film
  • nocomment
    #463
    Hali!

    Csak érdeklődnék hogy áll a magyarítás meló, na nem türelmetlenkedés képpen, csak mi zu?
  • aricsi
    #462
    HI! Másnál is kiírt egy csomó hibát a telepítésnél hogy nem tudja olvasni a fájlokat?Pl a startup.exe az kéne....
  • reménytelen
    #461
    Már nem emlékszem, de én a végigjátszás alapján mentem, és azon kívül, hogy az elején nem néztem meg a leopárdot, mert azt hittem, nem lesz jelentősége, pedig meg kell nézned ahhoz, hogy majd aludni tudj; könnyen végigvittem.
  • Tufir Havat
    #460
    Köszi!
    Én ott már békén hagytam, mert azt hittem, azt akarja, hogy békénhagyjam már...
    És a boltívek alatt az a kazán szerűség, meg a msik helységben az ékszíjas tárcsák mire szolgálnak? Mikor kell velük foglalkozni?
    Volna még pár kérdésem, de nem akarlak zaklatni, csak ha lehet :-)
  • reménytelen
    #459
    Maga a hercegnő mondja, hogy csinálj neki sütit (de tulajdonképpen meg kell találni), mikor mindent megkérdeztél tőle, elmegy, és újra mindent megkérdezel tőle a nagy madárketrecnél.
  • Tufir Havat
    #458
    Sziasztok!

    Nagyon az elején vagyok a játéknak, de csak kolbászolok összevissza, mert keresem a korsót, amit a végigjátszásban írnak. Habár már mindenkivel beszéltem, senki nem mondta, hogy csináljak a hercegnőnek sütit. Csak a leírásból következik.
    Tud valaki segíteni,
  • zsanet
    #457
    gyere privibe
  • suno
    #456
    Már 2*verziót is /isos/ letöltöttem, de nem találok benne cracket, és ezért kéri inditáskor a helyes cd-t. Bemountolom, installálom, de ennyi.
  • zsanet
    #455
    mi a gond?
  • suno
    #454
    Sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségem Paradise feltelepitéséhez.
    Ha valaki már töltötte, és szánna rám egy kis időt megköszönném