573
  • veri5
    #172
    most meg a szirmot nem találom ja és hol van a 3. vas?
  • mariann84
    #171
    de van :)
    [spoiler] a kazán oldalán lóg, olyan piszkosszürke színű, a cső alatt srégan balra [spoiler/]
  • mariann84
    #170
    segítek majd :)
  • veri5
    #169
    nincsen rongy!
  • veri5
    #168
    megvan!
  • veri5
    #167
    ja kösz még segítesz?ha elakadok?
  • mariann84
    #166
    jaj, de jó hogy megvan, mire leírtam a litániát, mind1 :)
  • mariann84
    #165
    na figyelj, valamit biztos elszúrsz
    [spoiler] ezek szerint az első adagot odaadtad, viszamész a medencéhez, újra vizet merítesz,azt ráöntöd a Második zsákra, még egy adag sütit kapsz.látni a liftnél hogy vannak fakkok még feljebb, azt is odaadod, de még kér... most már nincs több vizezés, a zsákos részre visszamész és jobb felső oldalon van egy kar, azt is húzd meg, így el tudod venni a harmadik adag sütit.ezután adja oda a medaliont hogy csinálj fürdőt neki [spoiler/]
  • veri5
    #164
    ok megvan 2!
  • veri5
    #163
    de egyszerre kiveszi mindet azt utána semmi sincs!
  • mariann84
    #162
    veri5: mind a hármat:) három adag kell!
  • veri5
    #161
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    AZ van odaadtam a sütit azt nem adodt semmit!
  • mariann84
    #160
    össze ne vesszetek már :)
  • mariann84
    #159
    De azért remélem nem baj hogy beírtam :s holnap két kollokviumom lesz, tanulni kéne, de annyira leköt a paradise :)mondjuk most már nem sok menne a fejembe holnapig :)
  • veri5
    #158
    kirol akkor te játsz magadba!
  • kirol
    #157
    Na, hát így kell csinálni, ahogy te!
  • kirol
    #156
    Hú, de sok. Na de te tudod.
  • mariann84
    #155
    Kirol, ezzel még nem lesznek kisegítve :) ne félj van még elég sok nyakatekert feladvány benne.. kb egynegyedénél járhatok.de sztem még segítséggel se nagoyn lehet két nap alatt végigvinni.én megszenvedtem vele az biztos :)
  • veri5
    #154
    de én próbáltam vagy 1 óráig!
  • kirol
    #153
    De azért érdemes egy kicsit gondolkodni is, nem rögtön mástól kérdezgetni, nem?
    Próbálkozol, ha nem megy megpróbálod később, stb. Nem az a cél, hogy 2 nap alatt végigvigyük.
  • veri5
    #152
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja azzal már beszéltem!Az a princess!
  • mariann84
    #151
    [spoiler] hát a favourite :) először beszélni kéne vele, ott ül a kazán melletti résznél, ahol balra mész,ahol a nagy madárkalitka van, várd meg míg kéri a sütiket:) [spoiler/]
  • veri5
    #150
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De mék csaj kér sütit?
  • veri5
    #149
    ok
  • mariann84
    #148
    [spoiler] a sütik után fürdőt kér tőled, arra lesz jó amit lent leírtam a lyukkártyával beindítania a gépezetet, a kancsó meg a medence melletti néger csaj mellett van a földön, egy tálcán. tehát három adag! süti után adja majd oda a medált [spoiler/]
  • veri5
    #147
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De én eddig két fémből állítottam össze egy nagyobbat!
  • csgj
    #146
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy néger háremcsaj dumál egy másikkal, és előtte van a földön a kancsó
  • veri5
    #145
  • veri5
    #144
  • csgj
    #143
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én addig mindent, amíg el nem húzott a sok süti után.. de nem azt mondta, hogy csináljak neki ÉN sütit?
    jól van, mindent értek! megcsinálom
  • veri5
    #142
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Minek tettem meg?
  • mariann84
    #141
    leírom a parfümöt,is meg a sütit :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tehát a sütihoz úgy jutunk hozzá, hogy leöntjük vízzel a nagy zsákot, vizet a kancsóba a medencéből.. miután megkapta afavourite a kedvenc sütijét, ad egy medaliont amit beteszünk akazán melletti automatába, az ad egy lyukkártyát.. a kazán csövére a rongyot, és az olajat majd meggyújthatod, a mások oldali szobában pedig a lyukkártyát beteszed a kivetítőbe, mivel a jobb oldali gépezet egy projektor, így ki fog vetíteni pár lyukat, aztán már gyerekjáték oda tekergetni a két karral.
    a parfümhöz kell a lötty az asztalról, kell két mag, amit arról fáról versz le, amit a leopárt ketrec mellett van, lépcső előtti nagy fa.(három fadarabot egyesíted, azzal vered le)ezt a két magot lereszeled a toronyba, hozzáadod, aztán a harmadik összetevő egy virágszirom, ami a kertben van az egyik pad mellett, nagyítós rész..

    ha van még valami írjatok, én már rég a dzsungelben kavarok,bár most én is elakadtam egy cseppet.:)
  • Flora2
    #140
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A virágot, ami majd a parfümhöz kell, nem szerezheted meg addig, amíg mindent meg nem csináltál, amit a Favorite háremhölgy kér tőled. Mindent megtettél már neki?
  • csgj
    #139
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ma már nem gamezek vele, majd alszok rá egyet és kitalálom..hehe addig is jó gondolkodást.. jobb is mint agyatlanul ölni, mint egyes "okos" gammákban.. hö

    marha jól néz ki ez a sok spoiler
  • veri5
    #138
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    AZ a kémcsőben a szer a gyümi,a tekerős izé,az a gép!
  • Flora2
    #137
    Szóval mi a konkrét kérdés? Én már kijutottam a háremből.
  • veri5
    #136
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vmi mag volt benne!A gyümit meg vhogy más honnan kell leszedni!Gondolom!
  • csgj
    #135
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ja, esetleg lehet, hogy a 2-nek köze van egymáshoz.. a forgatóst sem tom
  • veri5
    #134
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De ott a könyvben van vmi parfümnek a receptje!
  • veri5
    #133
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Biztos hogy le kell szedni azt a gyümit vhogy de nem tom hogy hogyan!és te tod hogy annál a forgatósnál mit kell csinálni?