573
  • Mayorpapa
    #573
    én egy hete toltam végig a játékot, és nem találkoztam ilyen problémával, valószínüleg valamit nem csináltál meg, keress egy végigjátszást hozzá, és nézd meg, mindent megcsináltál-e! (pclife.hu-n van magyar végigjátszás)
  • nico79
    #572
    Hát nem mai a hsz,de tegnap rászántam magam a játékra és én is ott akadtam el.Nem tudom,hogy tudnék tovább menni..
  • cikasz
    #571
    Sziasztok. A bányában amikor bezár a csávó és felveszem a bányászruhát aztán lyukat csinálok, elbujok és kimegyek teljesen akkor ott ül a sérült bányász, de hiába klikkelek , hogy menjen visszafelé amerről jött meg sem mozdul :( csak a házba tudok visszamenni.
    Valaki találkozott ezzel?
  • syberia2
    #570
    menny el a különálló fához
  • carlshowalter
    #569
    hao

    en most jatszom a jatekkal
    es elakadtam a palmetteknel
    ahol bal alul kellene tovabb menni
    nem tudok!!
    a fat bele guritom a lyukba
    de nem tudok tovabb menni
    mit lehet tenni??
    ha valaki tudna segiteni
    koszi!


  • once
    #568
    thx,hogy erre miert nem gondoltam,ezzel remélem menni fog,köszi:)
  • MerlinW
    #567
    Google, barátom, google..:)

    1.1.3
  • once
    #566
    http://www.gamekapocs.hu/hir/4832/Javitas+erkezett+a+Paradise-hoz+-+letoltes+lokalbol
    ezen kívül?
  • once
    #565
    javítás nincs hozzá ami javítja ezeket az oltári nagy bugokat? thx!
  • syberia2
    #564
    Na,nem tudom mitévő legyek,most töröltük a játékot,talán ha egyszer lesz új gépünk...
  • once
    #563
    Tudna valaki adni egy mentést?, annál a résznél akadtam el amikor a benszülött faluban a dobot megcsináltam de(hogy indítsam be h megszólaljon) innen nem tudok továbbjutni sehogyse, valószínű bug miatt :( előre is köszi!
  • once
    #562
    Megoldva!
  • once
    #561
    Üdv! A játék elején, nem találom azokat a bizonyos kekszes zsákokat amiből a sütit kellene kivennnem, hol vannak azok?
  • syberia2
    #560
    Hi
    Baj van!
    Hiába húztam ki a netet,de blokkolja/törölte a startup file-t!!!
    Mi történhetett?
  • Evin
    #559
    Ahogy gondolod. Csak addig húzd ki a netet, nehogy bekapj közben egy vírust.
  • syberia2
    #558
    Tényleg!És akkor kapcsoljuk le a vírusirtót?
  • Evin
    #557
    Ezt nem tudnám megmondani, de ha rajta volt a lemezen, akkor most is ott van. Talán csak nem engedi a vírusírtó futtatni.
  • syberia2
    #556
    és szerinted hová tűnt a setup-1??
  • syberia2
    #555
    Hát az szívás
    és Szerinted akkor mi lehet a baj,mert a telepítésnél azt írja hogy nincs meg a setup-1 fájl!
  • Evin
    #554
    CD-ről nem lehet adatot törölni! Csak ha újraírható, de akkor is minden törlődik, nem csak 1fájl.
  • syberia2
    #553
    Hello
    Képzeljétek,a Sophps Anti Virus letörölte a setup-1 nevű filét a CD-ről!Akivel már megtörtént és meg tudja mondani,hogy ennek ellenére hogy lehet telepíteni,kérem írjon!
  • dustmote
    #552
    Hát, sikerült kijátszanom ezt is. Nem nyűgözött le, nyomába sem ér a Syberiának, de azért klassz kis sztori volt ez is. Szívesen elolvasnám az eredetit. Mondjuk jókat kuncogtam, mikor visszaolvasgattam itt, és többen írják, hogy nem értik... hát igen, az ilyen fajta játékokhoz nem árt némi nyelvtudás. Persze magyarul biztosan élvezhetőbb. =]
  • dustmote
    #551
    Isten vagy! Köszönöm.
  • MerlinW
    #550
    innen pl.
  • dustmote
    #549
    Nem tudjátok véletlenül, honnan tudom letölteni? Mindenhol csak a Paradise Lost nevezetű bandát kapom eredményül Előre is köszönöm
  • Sillia
    #548
    Már nem emlékszem, de amikor belebújsz a kosárba, a főnökasszony kinyitja az ajtót. Rövid ideig mutatja a játék melyik kart merre kell fordítani. Ezt memorizáld és ugyanúgy forgatva a karokat bejutsz a kedvenc szobájába.
  • syberia2
    #547
    Te meg tudnád mondani a favorite-szobájának a kódját???
  • Sillia
    #546
    Közben rájöttem a megoldásra, megtaláltam a negyedik babát. Aztán ismét elakadtam, de most azért, mert ha rámegyek egy megnézhető dokumentumra csak feketeség látszik. A szekrény belső oldalára van írva az ajtó kódja, de így nem tudom megnézni. Örülnék ha valaki megírná nekem
  • Sillia
    #545
    Help! Már eléggé a játék végén járok, eddig nem találtam benne hibát. Most viszont elakadtam. A párduc előtt vagyok mindent megcsináltam a végigjátszás alapján, felrajzoltam amit kell, leraktam három babát ahová kell. A negyedik babánál azt mondja a varázsló, hogy valamit magamból adjak. A végigjátszásban a képen egy negyedik baba látszik ott de nálam nincs több baba. volt a teremben abból egyet elkért a varázsló hármat pedig leraktam a helyére. Honnét vegyem a negyediket?
  • syberia2
    #544
    [spoiler]nem tudjátok mi a kód a favorite szobájában???[spoiler]
  • Ewyt
    #543
    SEGÍTSÉG ! Legyen szíves valaki segítsen... nagyon tetszik a játék de sajnos, elakadtam , ott amikor, megcsináltam a fényképes igazolványt és a kocsit, visszamentem a palotába az udvarra, de a herceggel nem tudok beszélni, nem jelenik meg rajt "harsona" jel... pedig már egy végigjátszást is elolvastam úgy érzem nem hagytam semmit sem ki. Előre is kösz a segítséget !
  • mator
    #542
    csak jobb klikk kép megjelenítésével megy!!!!!
  • mator
    #541
    itt van egy jó kép mer az előző túl kicsi így
  • mator
    #540
    valaki segítene? az a gondom h. miután lyukat vágtam a padlóba felvettem a bányászruhát kimentem a pointerből kijött a nyíl de hiába kattintgatok csak vissza tudok menni az irodába
    Itt a kép megnézéshez sszedjétrk ki a pontot: kepfelt.oltes.hu/thumb/070801/prob_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



    mit tegyek?
  • IMYke2.0.0.0
    #539
    A Patch ettől függetlenül kelleni fog majd.
  • Imperat
    #538
    Köszi szépen.Nos az volt a probláma amire gondoltam, már az elején. Egy átkozott bug volt. Ami nem az alapjátékban volt benne, hanem a patchel nyomult fel a gépre. Újratelepítettem az egészet, és most nem raktam fel a patchet és most jó... Mindenestre köszönöm a válaszokat.
  • IMYke2.0.0.0
    #537
    Magyar végigjátszáshttp://www.pclife.hu
  • rencsi32
    #536
    Hát akkor nem tudok segíteni neked.Szerintem szedjél le végigjátszást és olvasd el figyelmesen hátha valamit elrontottál vagy kihagytál!De az is lehet, hogy ez egy bug.A játék tele van vele!De én speciel itt ahol te tartasz ott nem találkoztam játékhibával.További sok sikert, remélem rájössz mit kell csinálni!
  • Imperat
    #535
    Tehát már felvettem a bányászruhát, feltörtem a padlót, felmásztam oda az orszírvún, kinyittoa az ajtót a manus, lemásztam. És kimegyek az irodából. Kimegyek ott az ajtón, az utca felé. Ott ül a muki, és a karakter meg sem moccan bárhova kattintok. Csak vissz tudok menni abba az átjáróba ami a bányigazgató irodája előtt van...
  • rencsi32
    #534
    Szia!Ezt mind megcsináltad:Hallgassuk meg mit mond a sérült férfi az ajtónál. Menjünk vissza Harambeehez és beszéljünk vele. A beszélgetés végén bezár minket. Nézzünk körül. Nézzük meg a polcokat az ajtó mellett. Vegyük fel a bányászruhát és a bányász szerszámait. Menjünk balra-le, a paraván mögé és vegyük fel a ruhát. Vizsgáljuk meg a padlót az asztal előtt. Elég vékony. Menjünk az inventoryba és kombináljuk az új nyelet valamelyik szerszámfejjel és próbáljuk ki a padlón. Ha eltörik, akkor más kombinációt kell találni. Csináljuk addig, amíg a megfelelő szerszámmal fel nem törjük a padlót. Most kattintsunk az orrszarvú trófeára. Ann elbújik odafent. Harambee visszajön és azt hiszi, hogy lemásztunk a bányába. Miután elmegy, menjünk mi is oda, ahonnan elindultunk. Útközben összefutunk Harambeevel de nem ismer meg. Miután odaértünk, ahol a két ember áll, menjünk balra. Itt a bánya bejárata, de mi menjünk még egyet balra, majd a képernyő bal szélén fel. Beszéljünk ezekkel az emberekkel is többször. Újabb ködös információk... Menjünk vissza és szálljunk be a liftbe. Indítsuk el és irány a bánya. Valami azt súgja, hogy ott lesz a leopárd.
    Mert ez fontos hogy sorba csinálj mindent!