50
Online kotta csere-bere topik!
  • DJviolin
    #10
    Köszi.
  • blackgamer
    #9
    én eMule-n szoktam találni ilyen scanner-elt pdf-eket jpegeket, ott érdemes körbenézni
  • zakika
    #8
    haverom igy volt a zongoraval. ket ev utan ujrakezdte, de mar azt, ami erdekelte.
    most egy rock egyutes billenyuse
  • DJviolin
    #7
    Akár hiszed, akár nem, hét év hegedülés után, két év alatt majdnem mindent elfelejtettem. És azelőtt sem tudtam, hogy ki volt az a Wolfhart, és az a Dancla. Én csak lejátszottam amit a tanárnő mutatott. És nem nőtt a szivemhez, mert utáltam hegedülni. Most jött rám valami, hogy újra elővettem nagypapám hegedűjét.
  • gz8
    #6
    Wolfhart nőtt a szívedhez, vagy inkább Danclát szerettél játszani?
  • DJviolin
    #5
    Köszi. Nagyon hálás lennék érte.

    Én 7 évig hegedültem, de 2 éve abbahagytam. Mostanság jött rám az, hogy előveszegetem a nagypapám hegedűjét, de az iskolai kottában lévő egyszerű kis dalocskákból már elegem van. Valami karakteresebbet akarok játszani. Amint meghalottam a keresztapa zenéjét, azonnal rájöttem, hogy ez az én számom. :-))
  • mikszer
    #4
    Keresztapát megnézem. :)
    Rémlik, hogy megvan. Kotta engem is érdekel, főleg könnyűzenei kották.
    Ja, és sztem vigyázzatok, és óvatosan, mert ha jönnek a "jogvédők", akkor itt csúnya világ lesz :)
    (és fognak jönni..)
    MIDI a legjobb, én is foglalkozom vele.
  • Laffite
    #3
    minden midi fájl tartalmaz kottát, amit lebonthattok akár külön-külön hangszerekre is
  • gz8
    #2
    Első vagy második hegedűre?

    Kották engem is érdekelnek, megvan pl. a d-moll toccata és fúga, de sajna fénymásolt és spirálozott állapotban, valamint Dancla Premier Solója. Hogy mikori kiadás, nem tudom, de a papír színéből és anyagából ítélve úgy a '30-as években nyomhatták.
  • DJviolin
    #1
    Sziasztok!

    Jó lenne egy olyan topik, ahol bármilyen hangszer bármilyen stílusú kottáit lehetne cserélgetni egymás között. Lehet beszekennelt kép, vagy bármilyen formátumú digitális kotta.

    Engem az érdekelne igazán, hogy nincs-e meg véletlenül valakinek a keresztapa című film ismert főcímzenéje hegedűre?

    Üdv:
    DJviolin