2122
ACF Fiorentina 1926
  • gabber_saviola
    #1482
    mindig is tudtam, hogy ártatlanok vagytok......persze ::ASDadasdadADDASD
  • bmffm856
    #1481
    nem mondom hogy nem szőrméztünk, de ezt momentán nem tudják akárcsak 50%-ig sem bizonyítani...ha elém tennének egy olyan dolgot ami 100%-ban igazolja a dolgot, azt mondanám rakjanak vissza a B-be...de így hogy nem biztos, így ezt az ítéletet is csak az elsőfok tükrében fogadom el...de ezen már úgysem lesz változtatás, szóval -19-ről kell megmutatnunk a világnak, hogy mi vagyunk a legjobbak...:) FORZA VIOLA!
  • gabber_saviola
    #1480
    tudom csak viccből szőrméztetek :ASDasdasdasd
  • bmffm856
    #1479
    egyébként igenis téma...:) tuttomercatoweb meg violanews.it még mindig (az utóbbi 2-3 napban nem de azelőtt igen) foglalkozik a témával...:)
  • bmffm856
    #1478
    nem...tuttomercatoweb, calciomercato.it, goal.com és még több is cikkezett erről... ( a blikket itthon sem szeretem, olaszban sem fogom :P)
  • bmffm856
    #1477
    semmilyen tény nem bizonyítja hogy bundások lennénk...(erre is fellebbeztünk...és végülis nekünk adtak igazat...ha nem is 100%-ban...) :P
  • gabber_saviola
    #1476
    valami olasz blikket olvastál
  • gabber_saviola
    #1475
    bundás csapatba senkinek sem elönyös az átigazolás :)
  • bmffm856
    #1474
    de igen...egyes források már tényként kezelték a dolgokat, és arról cikkeztek, hogy Diana még aznap este aláír Firenzébe...ehhez képest egy kicsit délebbre írt alá...:(:(
  • bmffm856
    #1473
    nem erőködöm én...:) még sok idő van augusztus 31. 24:00-ig...:)
  • gabber_saviola
    #1472
    nem ist tárgyaltatok Ájmoval akkor :ASDasdasddsasd
  • gabber_saviola
    #1471
    mindenkinek meg van az ára
  • gabber_saviola
    #1470
    ne erölködj, mert már nem téma a távozása a bundásokhoz :)
  • bmffm856
    #1469
    mint anno januárban az az iszákos skót Ferguson a Vidic-Fiorentina transzferbe....:@:@
  • bmffm856
    #1468
    nem csak van egy Zamparinijük...(akit azóta úúútálok mint a szart mióta a már 99%-ban nyélbeütött Diana-Fiorentina üzletbe belepofátlankodott...:(:(:( )
  • bmffm856
    #1467
    na igen...Palermo is felmerült mint Jimenez legújabb csapata...sajnálom a chileit...nagyon jó kis spíler...a Ternana meg nagy geci volt....:@
  • Zséé
    #1466
    Palermoban nyomtatják a pénzt vagy mi? :)
  • bmffm856
    #1465
    a legszebb az álmokban hogy sok valóra válik...:D

    (Corvino komolyan gondolja a dolgot, tehát ne könyveld még el, hogy Barzagli marad nálatok...:P)
  • gabber_saviola
    #1464
    Jimenez jön hozzánk, ha nem tudjuk megszerezni Amaurit
  • gabber_saviola
    #1463
    Barzagli nem megy már sehova , de álmodozni lehet róla :)
  • bmffm856
    #1462
    én is szívesen venném ha visszajönne...nagyon jól szerepelt lilában...:)
  • fernando torres
    #1461
    ohh pedig roppan tehetségers szimpi játékos..nehogy már lazijoba vagy interbe menjen...jöjjön vissza inkább ide..
  • bmffm856
    #1460
    Jimenezt visszahívta a Ternana...csak 50%-ban volt a Fiorentináé, és nem tudtak megegyezni, így a Ternana visszafizette az 50%-ot, és az övék maradt Jimenez...de most megint el akarják adni, a Lazio és az Inter is felmerült potenciális vásárlóként...de egylőre semmi több...
  • fernando torres
    #1459
    Jimenez??
  • bmffm856
    #1458
    Frey olyannyira felépült már, hogy műr védett is...az Arisz Szaloniki ellen játszottunk barátságos felkészülési mérkőzést...2-0-ra nertünk (mindkét gólt Mutu rúgta) és Frey védett végig...:)

    Lobont ezek szerint nem kölcsönben van...de mintha úgy is emlékeznék, hogy őt leigazotluk...
  • Zséé
    #1457
    jó kis keret :P
    Frey felépült már? Lobont nem csak kölcsönben volt itt az Ajaxtól?
  • bmffm856
    #1456
    a jelenlegi keret:

    Kapusok: Avramov, Frey, Lobont, Lupatelli
    Védők: Dainelli, Di Loreto, Gamberini, Kroldrup, Pasqual, Potenza, Ujfalusi
    Középpálya: Blasi, Do Prado, Donadel, Gobbi, Jörgensen, Liverani, Montolivo, Pazienza, Santana
    Csatárok: Reginaldo, Mutu, Pazzini, Riganó, Toni
  • bmffm856
    #1455
    én is azt mondom...:)
  • Zséé
    #1454
    akkor jó :)
  • bmffm856
    #1453
    amúgy baromi erős keretünk lesz...még két igazolásban reményekedem azért...Barzaglit lenne jó megszerezni a védelembe (a tárgyalások folyamatban vannak), és Iaquintát előre (bizonyos -nem feltétlenül megbízható- források szerint vele is tárgyalnak Corvinoék)...ez tökéletes lenne így...:)
  • bmffm856
    #1452
    igen, de Della Valle semmiképpen nem engedi, és Luca is nyilatkozta, ha DDV mindenképpen azt akarja, akkor marad, és továbbra is a legjobbját nyújtja majd...arról nem is beszélve, hogy mamár együtt edz a csapattal...:)
  • bmffm856
    #1451
    Azok után, hogy a szurkolók egy csoportja kijelentette, nem tapsolja meg többet Tonit, Riganó védelmébe vette Lucát, és arra kérte a szurkolókat, hogy továbbra is ugyanúgy viszonyuljanak Tonihoz, mint eddig...

    szerintem ez így is lenne rendjén...tény hogy nem volt szép, amit Toni rendezett, de mint kdierült jelentős része csak a sajtó koholmánya volt (egy bolognai rádió olyanokat adott Toni szájába, amiket ő soha nem mondott, és ebből lett kavarodás Della Valle és Toni között)...de attól még nem szabad elfelejteni Lucának az elmúlt szezonban rúgott 31 gólját, amivel rekordot állított fel a klubnál...

    FORZA VIOLA!
  • faláb
    #1450
    Hát igen,Toni azt nyilatkozta hogy olyan csapatban akar szerepelni amelyik BL-t nyerhet,és ugye az Interen kívül más csapat is nyerhet idén BL-t...
  • Zséé
    #1449
    télleg :)

    De sztem Toni máshova is mehet nem csak interbe. Márpedig nagyon menni akart eddig...
  • bmffm856
    #1448
    de pedig igen...:) 2008-ig írt alá, és ez már azt hiszem hivatalos...:)
  • Zséé
    #1447
    Megvették Crespot? :O Még nem is hallottam...
  • bmffm856
    #1446
    így hogy az Inter megvette Crespot, azt hiszem minden eldőlt...a Milané Zebrahimobiccs lesz, Toni meg marad Firenzében...(ettől vagyok én nagyon nagyon boldog :D:D:D)

    FORZA VIOLA! FORZA LUCA TONI!
  • bmffm856
    #1445
    kis banner update...:)
  • bmffm856
    #1444
    a fórumunk is megújult a szájtunkon, tehát leeht regisztrálni :) minél többen leszünk annál jobb...:) Fiorentina Forum FORZA VIOLA!
  • bmffm856
    #1443
    na akkor a Fio szájt is új ruhát öltött...:) FORZA VIOLA!