2122
ACF Fiorentina 1926
  • IXEMGabeo
    #2122
    Sőt Luca Toni a régi/új szerzeménye a csapatnak!:)
  • IXEMGabeo
    #2121
    Borja, Gonzalo és Aquilani is itt folytatja a pályafutását!

    Elkezdett a Fio erősíteni
  • Hunor88
    #2120
    Ki is kaptak :D
  • Effe88
    #2119
    fio totyik:D
    atya ég:D
  • IXEMGabeo
    #2118
    DELIO ROSSI NEKITÁMADT SAJÁT JÁTÉKOSÁNAK

    Érdekes közjáték zajlott a Fiorentina–Novara találkozón, amelyen a vendégek a 30. percben már 2–0-ra vezettek. A Fiorentina edzője, Delio Rossi ezután lecserélte Adem Ljajicsot, aki bemutatott a szakembernek – nem kellett volna. Rossi ezután ugyanis nekiesett játékosának.

    A szakember érezhette, hogy nem volt helyes, amit csinált, a csapatnak sem nagyon ment mostanában, a szünetben ugyanis lemondott posztjáról. Érdekesség, hogy ezután a második félidőben egyenlített a Fiorentina.


    Ez is ritka ilyen is régen vóóót:O:O
  • IXEMGabeo
    #2117
    gyászszüneten na....
  • IXEMGabeo
    #2116
    Montolivo nevetett a gyászszünetet

    amúhy Mihajlovicot menesztették:D
  • IXEMGabeo
    #2115
    nem normális...pedig akár Hagi utódja is lehetett volna bőven, hihetetlen nagy tehetség! elkúrta sajnos ilyen hülye botrányokkal a fél karrierjét
  • banok
    #2114
    Mutut kizárták a keretből
  • Rudee
    #2113
    Gilardino és Mutu 1-1 góljával a végén csak megfordították.
  • Matthew Prosac
    #2112
    Fio-Chievo 0-1 jelenleg
  • mcs10
    #2111
    http://acffiorentina.uw.hu/
  • LasDen #2110
    ne keverjük ide azt a meccset.....lényegtelen :D
    Sajnálatos hogy ez történt, de azt hiszem, hogy egy 2-2 a Lyon otthonában egy jó eredmény, még ha úgy történt, ahogy történt......Gila pedig így folytassa az olasz bajnokságban is :D
  • ForzaInter
    #2109
    Fröjdfeldt sportárs megint kedves volt... Lyon ugy lőtte második 1 gólját hogy Zauri földön feküdt, erre ők baszták kirugni labdát, támadták tovább, és gólt lőttek, nem mellesleg les is volt, emlkeztetőül ez az a bíró volt aki Olasz-Holland meccset vezette...
  • LasDen #2108
    sőt már 2-0 és megin Gila verte be....... :D
  • LasCar16
    #2107
    Gila wazze
  • LasDen #2106
    vezet a csapat a Lyon ellen Gilardino góljával.....
  • Redvin
    #2105
    nekem mukodik az oldal
  • Taibi
    #2104
    Mikor írtad, hogy nem működik nálad, én is kipróbáltam gyorsan a FF mellett IE-el is, és nekem mindkettő alatt betölti egyből.
    Úgyhogy nem tudom, hogy mi a probléma, nem igazán értek az ilyen dolgokhoz, de majd szólok az oldal szerkesztőjének, hogy nézzem utána ennek, hátha ő tudja.
  • LasDen #2103
    Próbáltam Operaval, FF-fel, Chrome-mal......egyikkel sem jött be......végig csak tölt.....
  • Taibi
    #2102
    Azt nem tudom, hogy mitől lehet, nálam most is működik normálisan.
  • LasDen #2101
    nem tölt be.......
  • Taibi
    #2100
    Mármint hogy nem töltődik be vagy nem tetszik? :)
  • LasDen #2099
    nekem ezaz oldal nem jön be........
  • Taibi
    #2098
    Sziasztok!

    Nem tudjátok, hogy mi történt a házigazdával? A profilja szerint régen járt már az sg-n.
    Pedig lett volna hozzá egy olyan kérésem, hogy a banner alatti Fiorentinás oldal linkjét cserélje ki az új Fio-s oldaléra ( http://acffiorentina.uw.hu/ )
    , ha lehetséges, hiszen a régi már úgysem frissül...
    Kihez tudnék fordulni ezzel a kéréssel ilyenkor?
  • LasDen #2097

    Jaú meccs vót..... :D
    Sztem Almiron egész jól játszott.....Gilardinot az 1. félidőben kivették, de a 2-ban azért próbálkozott.....a gól az szép volt.... :D
  • Taibi
    #2096
    Sajnos még nem jött rendbe a sérülése.
  • Csesza
    #2095
    jah sorry, tényleg nincs a keretben :/
  • Csesza
    #2094
    pár oldalon az írták, hogy Mutu ma játszhat
  • Taibi
    #2093
    Jó lenne győzelemmel kezdeni az új idényt a Juve ellen! Mutu hiánya probléma, de nélküle is hozni kellene a 3 pontot.

    Új szurkolói oldal is készül az új idényre:

    acffiorentina.uw.hu
  • LasDen #2092
    Vasárnap 20.30 Sport 2 - Fiorentia - Juventus ÉLŐ
  • LasDen #2091
    mekkora gól bázé :D
  • LasDen #2090
    győzelem a Slavia ellen....2-0.....Mutu és Gilardino....
  • LasCar16
    #2089
    remélem nálatok majd ontja a gólokat, persze nem ellenünk :P sok sikert neki!
  • bmffm856
    #2088
    Comunicato Stampa: acquisito Alberto Gilardino
    La Fiorentina comunica di aver acquisito a titolo definitivo le prestazioni sportive dell’attaccante Alberto Gilardino (classe 1982) dall’AC Milan.

    Alberto Gilardino verrà presentato alla stampa domani alle 12.30 nella sala conferenze dello stadio Artemio Franchi di Firenze.
  • bmffm856
    #2087
    beszámoló lesz majd, most kicsit el vagyok havazva... meló, suli, egyéb... :(
  • bmffm856
    #2086
    Gilával nem hinném... mindhárom érintett megerősítette a megegyezés tényét. a Fio is, Gila is és a Milan is.

    Barzaglival kapcsolatban Corvino szinte szóról szóra elmondta amit én itt leírtam:

    "Andrea Barzagli ha preferito i soldi a Firenze. Ha preferito la Germania a casa sua, alla squadra che ha sempre detto di avere nel cuore."

    "Andrea Barzagli a pénzt részesítette előnyben Firenzével szemben. Németországot részesítette előnyben otthonával szemben, amelyet mindig hangoztatott, hogy mélyen a szívében hordozza"

    megjegyzés: úgy látszik annyira mélyen, hogy meg sem találja...
  • Zséé
    #2085
    Akkor jó. De én még mindig nem lepődnék meg ha meghiúsulna az üzlet, mert én addig nem hiszek el semmit amíg ott nem tartja a kezében vagy viseli magán a mezét.
    Figyeljétek meg lesz itt még kavarás...
  • bmffm856
    #2084
    Gila már biztos. be is jelentették :)
    Barzagli meg egy fasz. ezvan.
  • Zséé
    #2083
    Hát sztem max annyira mint Barzaglival...