496
Agykontrollról mindent ide!
  • sz4bolcs
    #216
    meg 10 000-ér mantrát :D
  • marcio mela
    #215
    Igen.
  • HUmanEmber41st
    #214
    Talán voltál T.M.-en?
    Biztosan a pénzről szól.. adják zsákszámra a meditálós CDket,magnókazettákat ugye?
    A Scientológiát még Amerikában is destruktív szektának minősítették, meg is érdemlik.
  • marcio mela
    #213
    Én is így gondolom.Az egész nem szól másról.Agykontroll;Transzcendentális Meditáció;Scientológia;Darnel tréning mind a pénzről szól.
  • patiang
    #212
    Kell neki a lové??:DDD
  • sz4bolcs
    #211
    Hát nem tudom, szerintem elég fantáziám van ilyen szövegeket kitalálni magamnak, ha akarom.
  • sz4bolcs
    #210
    :D
  • marcio mela
    #209
    Hát neked nem mondta dr. Domján László,hogy az eredeti kazettát kell megvenni mert csak az használ?
  • Mihail
    #208
    Néhány agykotroll kazi

    http://rapidshare.com/files/5208614/05Gyogyulj_meg_-_Mit_uzen_a_betegseged.mp3

    http://rapidshare.com/files/5208611/04Gyogyulj_meg_-_Elmulas.mp3

    http://rapidshare.com/files/5208610/03Gyogyulj_meg_-_Bekeben_masokkal.mp3

    http://rapidshare.com/files/5208609/02Gyogyulj_meg_-_Bekeben_magaddal.mp3

    http://rapidshare.com/files/5208608/01Gyogyulj_meg_-_Lazits.mp3
  • sz4bolcs
    #207
    vajon miért? :D
  • HUmanEmber41st
    #206
    Az nem működik sajna :) :)
    ( próbálta )
  • patiang
    #205
    Én arra szeretném mi lesznek az ötös lottószámok.:D:D
  • artschi
    #204
    sokan arra is használják, hogy megtudják, hogy a vizsgán hányas tételt fogják húzni.
  • HUmanEmber41st
    #203
    Inkább információ szerzése arról, milyen idő lesz...
  • patiang
    #202
  • sz4bolcs
    #201
    és néha érteni is. :)
  • patiang
    #200
    Én vitázni akarok, nem veszekedni.:)
  • sz4bolcs
    #199
    patiang :D:D:D
  • patiang
    #198
    De azért ne legyen köztünk harag. Te úgy gondolod, én így. Így kerek.:))
  • patiang
    #197
    Messziről jött emberek voltak?:))
  • patiang
    #196
    Na ja!
    Időjárás megváltoztatása.:)
  • HUmanEmber41st
    #195
    A zAgykontroll tanfolyamon mesélték, úgy szereztek nagyobb pénzösszeget,
    h a jövőbe tekintve megjósolták, h mikor megy fel és mikor csökken az ezüst árfolyama a tőzsdén. Egy kisebb csoport ( összedobták a pénzt) így elég nagy haszonal tőzsdézett.
  • sz4bolcs
    #194
    na persze. :P
  • patiang
    #193
    Meg azt is mondják, aki dolgozik nem ér rá pénzt keresni.:)
  • patiang
    #192
    De hát én A K A R O M !!!!!!!!!!!!!!:DDDDDDDDDDDDDDDD
  • sz4bolcs
    #191
    amúgy meg egyszerűen aki pénzt akar az nem dolgozik, hanem szerez. :D
  • sz4bolcs
    #190
    ja, nem elég mondogatni, akarni is kell. :)
  • patiang
    #189
    Én már rohadt régem mondom, hogy gazdag leszek-gazdag leszek / dolgozok is mint az eszelős/, de a money nem jön-nem jön.
    Biztos ő is volt a tanfolyáson.:DDDDDDDDDDDD
  • patiang
    #188
    Na ja, bármi úton.:((

    K. Magyaro.
  • HUmanEmber41st
    #187
    " Ráadásul már tök fiatalok is mehetnek, amit meg pláne nem kéne engedni, mert egy felnőtt már jobban egy egészséges szkepszissel áll a dologhoz,..."
    Te akkor mi a fenének mentél el? :):)
  • artschi
    #186
    egyetértek.
  • sz4bolcs
    #185
    Szerintem működik ez a mondogatós módszer... Ez általában így is működik, ha akarsz egy új autót, az jár a fejedben, és teszel is érte.
    "megszerzem, megszerzem"...
  • echo
    #184
    Én voltam tanfolyamon. Szerintem elég ártalmas tud lenni, ha az ember komolyan veszi. Max annyi lenne hasznos az egészből, hogy a meditálgatás ellazít. De ehhez nem kell ez az egész humbug. Viszont a programozós része, az, hogy mondogatod magadnak, hogy mondjuk lesz egy autód és szerintük akkor lesz is, az elég gáz. Nem is csak azért mert baromság, hanem azért mert az embernek rááll erre az agya és utána eltelik valamennyi idő mire leszoktatja magát. Ráadásul már tök fiatalok is mehetnek, amit meg pláne nem kéne engedni, mert egy felnőtt már jobban egy egészséges szkepszissel áll a dologhoz, de egy naívabb valakit jobban be lehet ebbe húzni. Ráadásul szerencsétlen jóindulatot feltételező emberek, még miután tapasztlják, hogy amit a tanfolyamon meséltek az kamu, is önmagukat hibáztatják, hogy jaj, hát nem csinálom elég jól :) Szóval egyrészt pénzkidobás, másrészt ha valaki komyolyan veszi nem is ússza meg ennyivel...
  • GaBrutal
    #183
    hmmm... én 1 évvel ezelött voltam egy agykontroll tanfolyamon az elején (és még most is) eléggé rávagyok izgulva a lehetőségekre csináltam is 1 darabig de lehet túl sokat vártam a dologtól és kb tavasszal abbahagytam

    VISZONT rengeteget változott azóta a gondolkodásom/életszemléletem amiért mindenképp megérte a dolog !
  • juzosch
    #182
    Így van. Persze senki nem lesz zseni tőle, de könnyebbé teszi a tanulást.
  • HUmanEmber41st
    #181
    Látom Szabolcs Te igencsak kevered a szezont a f@zonnal.
    Az Agykontroll csak egy módszer, ami megmutatja, hogyan használhatod ki saját ,természetadta képességeidet.
    Már annyiszor leírtam, de Neked külön leírom: semmilyen tömeghipnózis nincs a tanfolyamon, sem utána. Aki mást állít, az hazudik, vagy fantáziál. Talán Neked is el kellene már végezned, nem írkálnál utána ennyi hülyeséget.
    A kredit említésével arra akartam rámutatni, h a "hivatalos oktatás" is elismeri, ez a módszer hatékony,igazi tanulás segítő rendszer.
  • sz4bolcs
    #180
    Ilyenkor bezzeg jól jön a közoktatásra és a 70 kreditre hivatkozi.
    Aztán átmész az NWO topicba, és magyarázod, hogy tömegmanipulálás blabla..
  • HUmanEmber41st
    #179
    Szerintem egy egyszerű töeghipnózis módszerre manapság nem adnak 70 kredit pontot a közoktatásban. Ha nem akarod, ne hidd el, h minden megtanulható, amit ígérnek ( pedig tényleg!!) de a tanuláshoz bizonyítottan lehet használni. És persze mindig vannak szkeptikusok, akik csak beszélnek, de elvből soha el nem mennek a tanfolyamra. Ők próbálják aztán bemagyarázni a tanfolyamot végzetteknek, h ők most milyen rosszul jártak, meg tömeghipnózis, meg ők azt csak hiszik, h ilyesmire képesek stb stb.

    Nevetséges.

    Aki szeretne egy kis plusz segítséget az életében, akinek igazából szüksége van rá, az el is végzi és hasznosítja is az ott tanultakat. A szkeptikusoktól függetlenül.
    Engem nem érdekel James Randi véleménye. Magamnak hiszek elsősorban.
  • sz4bolcs
    #178
    Meg nem biztos, hogy megfogalmazódnak azok a kérdések, kételyek, mint esetleg egy kandalló mellett a hintaszékben könyvet olvasgatva.
  • patiang
    #177
    Bocs, de megint belepofázok. Persze, hogy nem lehet könyvből matekot tanulni / van kivétel /. De mutass egy matek könyvet, mely azt állítja, hogy 2+2 az 3, esetleg 5. De ha elmegyek arra a tanfolyamra, akkor aki írta elmagyarázza, hogy a könyv csak mézesmadzag, és majd ő megmondja az igazat+money!! A másik a tömeg hatás. Egyértelmű, hogy egy többszázfős tömegben ha akarod ha nem a részévé válsz. Tömegpszihózis. Kitűnő példa erre a HIT gyülekezet.
    De, hogy Domjánék sem tökéletesek /megint csak a pénz/, látogass el a www.astronet.hu-ra. Hát eléggé.......:))))))