496
Agykontrollról mindent ide!
  • sz4bolcs
    #81
    Akkor sikerült olyat találnod, ahol "az egy üzleti vállalkozás amiből valakik biztos jól élnek.Ők a hiszékenység vámszedői.Részben olyan dolgokat tanítanak amiket más forrásból ingyen is megtanulhatsz.Másrészt meg becsapnak.A pénzedért olyanra tanítanak ami nem működik."... :D
  • HUmanEmber41st
    #82
    Valamivel keverheted a dolgot...
  • rohadt alma
    #83
    Mire gondolsz?
  • HUmanEmber41st
    #84
    Talán valamelyik másik tanfolyammal...ilyen negatív megközelítést még életemben nem hallottam tanfolyamot végzett emberektől..
    Azt mondod, magadtól is rá lehet jönni dolgokra.
    Ez igaz, de nem egyszerűbb megtanulni, mint újra és újra kikísérletezni??
    Én spec nem találtam semmi olyan tehnikát, ami ne működött volna, pedig van egypár..
  • rohadt alma
    #87
    Talán valamelyik másik tanfolyammal...

    Ezen mosolygok.
    Azt mondod, magadtól is rá lehet jönni dolgokra.

    Ilyen nem hangzott el.Nem is tudom mit értsek rajta.

  • HUmanEmber41st
    #88
    Hát ha neked nem jött be, attól még másnak bejöhet nem????
  • rohadt alma
    #89
    Az emberek sok haszontalan dologról gondolják azt,hogy az megváltoztatta az életüket.Csak ismételni tudom a 2006. feb. 01. 22:56 #77 hozzászólást.
  • HUmanEmber41st
    #90
    hmm..
  • Ízi rájder
    #91
    Olvastam az első 2 könyvét Jose Silva-nak. Egyszer alkalmaztam a módszert, mert 2 napja sehol sem találtam a lakáskucsomat. Visszafelé kell számolni 100 tól 1-ig, nagyon-nagyon lassan (nyugodt körülmények között). És képzeljétek egyszercsak eszembe jutott, hogy melyik kabát zsebébe tettem.
    Gyakoroltam előtte pár héttel az egész visszaszámolósdit, beállítottam az órámat, ha elaludnék felkeljek időben. Többször bealudtam.
    Azt hiányoltam, hogy nem magyaráznak a könyvben. Nem tudjuk meg, hogy a gyakorlatban elsajátított feladatok miért vannak így.
    A fakírokról annyit, hogy üveget esznek, kitanulták ennek a gyakorlatát. Ezzel keresik a kenyerüket, azért csinálják.
    Egyszer egy éjszakai rádióműsorban hallottam, hogy kísérletet végeztek 100 emberen, hogy égő cigarettát hozzáérintettek a karjához az embernek azzal a szóval, hogy csak egy ceruzával érintik (az embereknek be volt kötve a szemük), nagyon kevésnek lett égési sérülése. Aztán ezt fordítva is kipróbálták, azt mondták a ceruzára, hogy cigi. Pár százalékuknál égési sérülés tüneteggyüttese jelentkezett.
    Ezek tények, hogy ha fázol és a meleg 35 fokos nyári időre gondolsz eljutsz oda, hogy nem fázol. Tehát a két szélsőséges állapot között, egy közép nyugalomba kerülsz. És szerintem nagyon sok mindennel ugyanígy lehet eljárni.
  • HUmanEmber41st
    #92
    jah.
    De mindenkinek a saját tapasztalata a mérvadó.
    Ha rohadt almának nem tetszett, így járt..
  • vizes
    #93
    Hm.
    Nekem is ez a véleményem. Két éve végeztem, lejjebb már írtam róla, szerintem is csak egy üzlet!
    Ha valami nem müxik, vegyél egy kazettát, cd-t, (1800 Ft)stb.
    Még mindig nem megy? Gyere el egy újabb tanfolyamra!
    Ha még mindig nem megy, vegyél könyvet is....
    Azonkívül a négy nap csak a "hiteles" történetek felsorolásáról szólt...
    Ismét csak:
  • Guilty01
    #94
    nekem egyértelműen bejött... ez szerintem egyáltalán nem üzlet,bár gondolom jól keresnek ezek az emberek. Ajánlom figyelmetekbe az Agykontrollsikerek című könyvet,nagyon érdekes dolgok vannak benne.
    Szerintem az alapvető hiba nálatok az,hogy eleve úgy viszonyultok ehhez,hogy ez kész lehetetlenség,és hülyeség... Ha nem hisztek benne akkor 100%,hogy nem leszsemmi eredménye,és akkor tényleg sírhattok a "kidobott" pénz miatt...
    Én mindenknek csak ajánlani tudom.
  • rohadt alma
    #95
    Szerinted ki írta az Agykontrollsikerek című könyvet?
    Ha nem hisztek benne akkor 100%,hogy nem leszsemmi eredménye

    Akik tanfolyamra jelentkeztek azok nyitottak voltak rá.Ugye nem gondolod komolyan,hogy elutasítva álltam hozzá és elvégeztem a tanfolyamot?
  • Tobacco
    #96
    "Ha nem hisztek benne akkor 100%,hogy nem leszsemmi eredménye,és akkor tényleg sírhattok a "kidobott" pénz miatt..."

    Nahát, mintha az Aloé Vera topikomat látnám, épp most írtam ugyanezt oda...
  • isotec
    #97
    Sikerült befejezned a tanfolyamot? Miket csináltatok a négy nap alatt?
    Milyen tapasztalataid vannak így útólag? Megérte? Csak azért, mert én is gondolkodom rajta hogy elmegyek egy ilyen tanfolyamra. Nem titkolom, vannak kételyeim, de valamelyest talán hiszek benne.
    Meg azt modnom, amig az ember nem próbálja ki, addig nem igazán tud róla véleményt mondani, mint ahogy minden másban az élet területén.
  • artschi
    #98
    Igen, sikerült. a #72-ben leírtakat, plusz +1-2 dolgot, pl. 6. érzék fejlesztése, telepátia alkalmazása stb. Nekem nagyon bejött, pl. ugye _sokkal_ nyugodtabban alszok, és nem forgolódok elalvás előtt másfél órát. De ez csak egy a sok közül, gyakorolni kell és akkor menni fog.
    Lesz majd 1-2 dolog, ami elég furán hangzik majd (pl. időutazás), de azt tanácsolom, menj el, nézd meg, próbáld ki.
  • Landren
    #99
    Valamikor régen én is elvégeztem ezt a tanfolyamot, asszem akkor épp a Domján Gábor tartotta, és akkor még csak 5k-ba került. Volt olyan része a tanfolyamnak, hogy egy családtagodról kórtörténeti lapot kellett készíteni aztán egy full idegen emberrel kerültem párba, akinek szintén volt egy ilyen lapja, és néhány adat elmondása után alfába merülve el kellett mondani, hogy milyen problémái voltak vagy vannak annak a személynek. Meglepő eredmények születtek, ezt pedig elég nehéz lenne kamunak nevezni, mert magamat talán csak nem verem át. A mostani tanfolyamokon is van még ilyen gyakorlat?
  • artschi
    #100
    igen, a második hétvége legutolsó gyakorlata ez.
  • HUmanEmber41st
    #101
    Köszöntelek a valóságos világban :) :) :) :)
    Egyre jobbbban ! :)
  • sz4bolcs
    #102
    valóságos ;]]
  • HUmanEmber41st
    #103
    Bezony!
    Járj utána!
  • sz4bolcs
    #104
    Arra célzol, hogy amég nem megyek el ilyen tanfolyamra, addig a nem-valóságban élek? :D
  • HUmanEmber41st
    #105
    NEM :) nem :) !!
    Csak vicc !
    Inkább arra céloztam, h mindaz megtanulható, amit az Agykontroll tanfolyam elején az előadó ígér.
    És működik, csak hozzáálás kérdése..
  • sz4bolcs
    #106
    :-)
  • HUmanEmber41st
    #107
    Ne mosojogj!
    Ez igaz !
    Én is tanusíthatom!
  • sz4bolcs
    #108
    naaa hadd lenyalom a harmadik szemed
  • PaI2tizán
    #109
    Szerintem ez a módszer bízonyíték arra hogy mennyi mindenre képes még az ember elméje, mennyire belehet folyásolni mindent, és hogy a lélekvilág mennyire fontos és felfedezetlen.
  • sz4bolcs
    #110
    Mit hívsz elmének, és léleknek?
  • PaI2tizán
    #111
    ehh már megint ezek a kérdések

    Lélekvilág=minden anyagtalan dolog
    elme=az ember tudata
  • wannabe87
    #112
    Üdv.

    És mi van ha elmegyek egy ilyen tanfolyamra és nem jön be? mmint nem sikerül megmondani h a társam ismerősének mi a baja vagy nemtok lemenni alfába. Kicsit azért tartok az agykontroll tanfolyamon való részvételtől mert tartok a többi embertől akik ott lesznek. Ez tömegiszony?
  • sz4bolcs
    #113
    Ha elmész és nem jössz be, akkor utána nem lesz agyad. Más szituációban is van olyan, hogy tartasz a többi embertől?
  • EmThor
    #114
    mit hívsz lélektelennek?
  • sz4bolcs
    #115
    Ami lélek nélküli.
  • EmThor
    #116
    fejtsd ki jobban... mi van ha egy ember, komatikus állapotba kerül pl... tehát az agya nem nagyon működik, a belső világa ki tudja halott-e... lehet képes agykontrollra... viszont akkor nevezhetjük "lélek nélküli"-nek?
  • sz4bolcs
    #117
    Attól függ.. van lelke, vagy nincs lelke. Ha nincs neki, akkor minden további nélkül. :-)
    Mi a tapasztalásod arról, hogy más rendelkezik-e öntudattal esetleg tudatossággal?
  • EmThor
    #118
    én rendelkezek ebben biztos vagyok. de ha itt ülnél előttem, nem tudnám megmondani, hogy van-e öntudatod, csak következtetni tudok rá. de hát akkor minek nincs lelke? (embert tekintve)
  • sz4bolcs
    #119
    Attól függ mit nevezel léleknek.
  • barnor
    #120
    Hi.Valaki írjon má nekem egy-két gyakorlatot,mer szeretném kipróbálni.
    [email protected]
  • HUmanEmber41st
    #121
    Vedd meg a könyvet! Ha valaki nagyon nagyon kitartó, onnan is meg lehet tanulni..
    ( de kb olyan, mintha könyvből biciklizni tanulni) Tudom ajánlani még Srí Chinmoy: Meditáció c. könyvét, abban kifejezetten egyszemélyes gyakorlatok vannak.
  • artschi
    #122
    Tanuláskontrollon volt vki? Tapasztalatok?