907
996819_10151727385473748_1201144133_n.jp
  • desigo
    #907
  • desigo
    #906
  • dregnarr1 #905
    Na ez durva!
  • desigo
    #904
    azta,nem gondoltam volna...
  • ForzaInter
    #903
    wow, durván jó csaj lett, fel se ismerném ha látnom valami más sorozatban vagy filmben.
  • Smithie
    #902
    Aztakuvaa!! Nagyon csini lett a csajszi! :0
  • geo91
    #901


  • desigo
    #900
    Most fejeztem be az utolsó részt.
    Hiányozni fog :(
  • Monoton
    #899
    :DDDD
  • Monoton
    #898
    Na végre volt időm befejezni a sorozatot. Nekem a Ren Mar és Mexikó részek voltak gyengék, bár Cesar és Ignacio jók voltak. Nekem az utolsó 3 évad kellemes meglepetés volt, a sorozatzáróval vegyes érzelmeim voltak, de egyébként rendben volt. :)
  • ForzaInter
    #897
    Szerintem utána is jó volt. 6 évad az egyik legjobb évad volt.
  • desigo
    #896
    nekem az utolsó másfél évad van még hátra,majd rá kell szánni magam...
  • Mor3llo
    #895
    én vhogy az 5. évadig bírtam :D
    az első 2 az kurvajó volt, utána gyakorlatilag mélyrepülés. szal respect h végigpörgetted :D
  • ForzaInter
    #894
    most néztem meg az utolsó részt. hát a vége elég megható lett, egy nagy utazás végére értünk:(

    kár a sorozatért, nagy kedvence volt.
  • ForzaInter
    #893
    na végre valaki elkezdte csinálni az utolsó pár részhez a feliratot. már csak az utolsó részhez kéne.
  • Hymtozis
    #892
    De jó volt...
  • desigo
    #891
  • ForzaInter
    #890
    nincs... vicc, majd valaki remélem megcsinálja. csak ilyen igénytelen félrefordításos tele helyesírási hibákkal lévő felirat van, azzal meg nem nézem meg.
  • geo91
    #889
    most akkor tényleg nincs magyar felirat a 8. évad 8. részétől? hosszupuskán, supersubtitles-on semmi nyoma...
  • LoSA
    #888
    Úúúristen! :) Én szerintem nekem az utolsó évadból van még pár részem, de pl az utolsó előtti évad isszonyatosan gyenge volt. Az elején tényleg nagyon jó volt a sorozat, jókat nevettem stb... De a vége felé csak szenvedés volt nekem. :)
  • Hymtozis
    #887
    Én nagyon szeretem, tudom, meg értem mi benne a "gagyi", meg a new york-i évad el vlt kapkodva, stb, d nagyon tetszik, minden családtagommal (majdnem 4x) végignéztem a sorozatot... :D, és mivel vége, muszáj lesz újrakezdenem.
  • LoSA
    #886
    Nem volt ez azért annyira jó, hogy folytatni kellene... :)
  • bakkerman
    #885
    jaaaa,hát én még csak ma kezdem meg az 5. évadot :D
  • Hymtozis
    #884
    Hát igen, sajnos vége..., majd újra kell nézni párszor.
    Egyikőtöknek nincs véletlen felesleges pár milliárd dollárja, h még egy-két évadot lehozzanak?! :D
  • Andr0
    #883
    fél éve lett vége a sorinak... azóta nem nézem..:D
  • SzirmosSzisza
    #882
    Mar vege van :)
  • bakkerman
    #881
    már csak én nézem a sorit? :DD
  • bakkerman
    #880
    á megvan,zseniális
  • bakkerman
    #879
    emberek nem tudjátok az intronak a zenéjének a címét? tudjátok ez a "litl báksziz..." remélem érthető voltam ASDG
  • Tikal #878
    ááá, az 5. évadot csak szinkronosan találom, borzasztóóóóó
  • ForzaInter
    #877
    abbahagyta a hivatalos fordító.. van az utolsó pár részhez ilyen félrefordításos felirat de azzal inkább nem nézem meg, ugy csinálta a fordító, hogy nem is nézte a sorozatot..

    most egy srác aki a dexterhez is szokott feliratot csinálni azt írta megcsinálja az utolsó pár részhez a feliratot.
  • geo91
    #876
    mi a búbánat van a feliratokkal?
  • ForzaInter
    #875
    már fordítója sincs a sorozatnak:(
  • Andr0
    #874
    Hát Nancy barátom 8 évet húztunk le együtt, de itt a story vége :( Jó kis sorozat volt!
  • ForzaInter
    #873
    szeptember végéig azt írta meg lesz minden rész felirata..
  • ForzaInter
    #872
    ahhhh.. ez a 4. rész vége:D:D:D
  • ForzaInter
    #871
    pár hete kezdtem el nézni. most tartok a 8. évad elején. rohadt jó sorozat. doug és andy a legnagyobb arcok:D na meg dean, ha meglátom már röhögök:D
  • geo91
    #870
    lordkeksz lassan dolgozik, nincs valaki aki gyorsabban készíti a feliratokat, mint a breaking bad-nél tamasakahk?
  • Police88
    #869
    Remélem évadzáró csattanója az lesz h kiderül Nancy AIDS-es :D:D:D vagy megint fejbe lövik :D
  • gabo91
    #868
    története az évadnak abszolút nulla. unalmas erőltetett. Kb. az jön le, van még egy évadra szerződés valahogy bírjuk ki, mindegy mit csinálsz csak legyen meg a 20-25perc