907
996819_10151727385473748_1201144133_n.jp
  • Hymtozis
    #867
    Mint utolsó évad, én elnézem ezt az "egy helyben topogást", mert vhogy le kell vezetni.
    Mondjuk engem az eddigi lejtők se zavartak, ugyanúgy imádom a sorozatot, egyedül annyi, hogy sztem New York túl elkapkodott volt.
  • FZoleee
    #866
    Ja, csak topognak egy helyben... Bezzeg az első pár évad milyen jó volt még...:(
  • desigo
    #865
    Le is ragadtam a hetedik évadnál valahol...
  • Police88
    #864
    Hihetetlen tehetséggel tudják újra és újra tönkretenni ezt a sorozatot az izgalmas new yorki vérfrissítés után megint ez a se füle se farka baszakodás....
  • Andr0
    #863
    jaaaa.... azt sem tudtam hogy nézitek...:D hát sry... bár nem volt annyira Spoileres
  • gabo91
    #862
    létezik spoiler is ám. Egy kattintás lenne...
    Sajna vannak akik le vannak maradva pár résszel...
    fordítja egyáltalán valaki?
    két hét után lett a 6. részhez is.
  • Andr0
    #861
    Nany megint vissza az iparba... nem sokáig bírta kb 7 részig...:D
  • gabo91
    #860
    Igen. Nancy mikor belevágott a saját termesztésbe, kiderült hogy a szomszédok is tolják az ipart. A DEA-s faszija ajándékképpen kitakarította neki a konkurenciát, ám egyszer befutott a csőbe.

    Első részt láttam. Hát nem vagyok elájulva. Elég gyenge eddig a színvonal.
    kb évadba elszarakodnak azzal, hogy Nancy haldoklik feléled haldoklik meghal, illetve megtudják ki ölte meg aztán ennyi.
  • Andr0
    #859
    Nancy forma... ez az évad tök jó eddig.
  • FZoleee
    #858
    Ugyan rég volt már, de előtte bejátszottak 10 másodpercet kb, hogy ki a csávó. A gyerek apjával jött össze pár éve Nancy, aki DEA ügynök volt, és ha jól emlékszem, Nancy miatt halt meg.
  • Montanosz
    #857
    hát az a srác meg ki volt aki az első rész végén be ment, azt vágom hogy ő lövöldözött csak arra nem emlékszem hogy kapcsolódik a sorozathoz?
  • geo91
    #856
    gondolom itthon is hasonló a tendencia, így nem csoda hogy a true blood feliratot előtérbe helyezi lordkeksz, aki a weeds feliratokat is fordítja... kár...
  • gabo91
    #855
    sajnos elég alacsony a nézettség
    s8e1 rész 805e néző
    kábeles sorozatok között aznap a 10. (11 van a listán, pl. első helyezett True Blood 4,5m nézője van)

    sajnálom, szeretem én, jó kis sorozat, jó pár évadot eltudnák még viselni belőle
  • geo91
    #854
    jöhetne már a magyar felirat...
  • Andr0
    #853
    ezek beteg eltorzult állatok.... aztak*rva... nagyon beteg ez az évad:D:D
  • desigo
    #852
  • geo91
    #851
    tényleg ideje volt már előkapni a fűkaszát :D sajnos kicsit már erőltetett volt eddig is.
  • LoSA
    #850
    Ideje... Unalmas már a sorozat.
  • Andr0
    #849
    várható volt azért már nem olyan mint az első 4 évad :) de azért szívesen nézem meg a 8. évadot.
  • FZoleee
    #848
    Vége lesz a sorozatnak a 8. évaddal
  • Hymtozis
    #847
  • geo91
    #846
  • LoSA
    #845
    Most tartok a 7 évad 11. résznél... Mit mondjak?! Gyengusz nagyon ez az évad. :(
  • FZoleee
    #844
    hát nem ez lesz az utolsó évad :D
    "A Showtime hosszas tárgyalások után berendelte a Weeds 8. szezonját, 13 részt, mely valószínűleg az utolsó lesz, de ezt gondolom tavasz környékén erősíti vagy cáfolják meg. Ha csak a nézettségen múlna, biztosan folytatódna."
  • VeNoN
    #843
    Mikor lesz a 7.évadhoz szinkron?
  • geo91
    #842
    rém rendes családot nézve (s07e06) bukkantam rá erre az ismerős arcra :D

  • FZoleee
    #841
    szerintem ezt nem lehet megmondani... nézegesd a sorozatjunkie.hu-t, vagy a weeds facebook oldalát esetleg
  • simon7108
    #840
    mikor tudjuk meg,hogy lesz e 8. évad?
  • Montanosz
    #839
    én meg csak, nézem, én meg csak nézem, aztán a végén jöttem rá hogy vége az évadnak....hát ja, lezárásnak jó
  • FZoleee
    #838
    jó ez a cliffhanger :D mondjuk nem tudni lesz-e új évad, szóval akár lezárás is lehetne :)
  • Andr0
    #837
    Évadzáró :O picit megállt bennem minden aztán jól voltam aztán megint megállt minden...:D
  • FZoleee
    #836
    29-Aug-2011 Weeds 07x10 System Overhead
    12-Sep-2011 Weeds 07x11 Une Mère Que J'aimerais Baiser
    19-Sep-2011 Weeds 07x12 Qualitative Spatial Reasoning
    26-Sep-2011 Weeds 07x13 Do Her/Don't Do Her
  • SzirmosSzisza
    #835
    Nincs, legalábbis volt promo a mostani rész végén :-D
  • LoSA
    #834
    ok, thx
  • FZoleee
    #833
    nincs vége az évadnak :)
  • LoSA
    #832
    Komolyan kérdezem, mert kicsit lemaradtam pár résszel...
  • FZoleee
    #831
    nagyon vicces :P
  • LoSA
    #830
    Vége az évadnak? :)
  • geo91
    #829
  • SzirmosSzisza
    #828
    ,,,