21
  • altbrucke
    #21
    Na ez az egyezkedés meg csak duma:) a Gazdi/németek/ már rég kimondták hogy mi legyen.
  • pemga
    #20
    Hmm, azt hittem hogy már rég lezsírozott dologról van szó. Fentről jött az ukáz és már megvették a több tonna rózsaszín festéket. Egyébként vicces, mert ezt a felmondok-mert-nincs-rajtad-sapka dolgot is már a T szineiben követték el, tehát még azt sem lehetett az Axelero-val együtt levetkőzni. Másrészt Sugár András és Straub Elek már elbúcsúztak egymástól, kezet ráztak, stb, vége, konyec. Úgyhogy ez nekem eléggé formalitás szagú :)).
  • takraj
    #19
    Nem vagy egyedül...
  • geri15
    #18
    én eddig frankón úgy tudtam hogy a kettő egy és ugyanaz :DDDDD
  • Unreal1942
    #17
    Erre most mit lehet mondani....hurrá!
    Egyébként meg a f*sz se kiváncsi rá?!
  • Razgon
    #16
    Még jó hogy nem közösülnek...
  • GulaSoft
    #15
    Most ismét a centralizációs hullámba értünk, aztán majd megint jön a decentralizációs hullám és szintén szétválnak, csak hogy a papírgenerátoroknak legyen mit csinálni!!
  • TeDDyRuSh
    #14
    Csatlakozom az előttem szólóhoz. Szervezetlenek,szerencsétlenek,kizsákmányolók, vagyis csak helyi multik,ennyi a hibályuk.
  • SymbioC
    #13
    Nekem mindegy. Messziről kerülöm a big-big T-t a levédett szinével együtt. Többször is bebizonyították, hogy nem korrektek
  • intrex
    #12
    Én olyan tájékozott vagyok, hogy azt hittem, hogy a két cég ugyanaz, illetve hogy csak két féle megnevezés ugyanarra a cégre. :) Miket nem tudok még... :)
  • Cat #11
    Azt fejezi ki, hogy több beavatkozás (vagy egy beavatkozás több összetevővel) együttes eredménye,
    illetve hatása nagyobb, mint a külön-külön vett hatások összege (pl. valamely beavatkozás egy repülőteret finanszíroz, ami viszont segít az ugyancsak a beavatkozás által finanszírozott idegenforgalomban).
  • NuCLEARScoRp
    #10
    "Az egyesülés megvalósulása után a T-Mobile továbbra is önálló márkaként és önálló üzletágként működik majd a Magyar Telekom Csoporton belül"

    Te valamit félreértettél... nem szüntetnek meg semmit..
  • Mice
    #9
    "a csoportszintű szinergiák kiaknázása. "

    ez mi? nem az hogy mit jelent (mert az gondolom az utána következő bekezdések), de mit jelent maga ez a fogalom? szinergiára hasonlító szót utoljára az arckrémnél hallottam :) MERT MEGÉRDEMLED :)
  • St
    #8
    Így működik a multinál a "hatékonyságnövelés":
    - először brandot és image-t váltanak jó sok pénzért, utána megszűntetik
  • lpapi
    #7
    t-offline
  • Cat #6
    és mindkettőre van példa :D

    Az elsőre a vodafone házimobil (http://www.sg.hu/cikkek/39832), a másodikra meg a zsinornélküli telefonok (nagyon nyomatják most a tévében a reklámját)
  • pite
    #5
    vezetékes mobil és mobilizálható vezetékes szolgáltatás.
  • Laffite
    #4
    kedves egészségükre...
  • davos80
    #3
    "továbbá a vezetékes és mobil tevékenység harmonizációja új, integrált szolgáltatások bevezetését teszi lehetővé"
    - hogyan integrálják a kettőt?
  • Aspirin
    #2
    Nyugi, úgyis mi fizetjük őket, ha dolgoznak, ha nem.
  • altbrucke
    #1
    Na akkor a feleslegessé váló munkaerőt pedig kirugják, igy akarják elérni a javulás:)