197
  • NEOreg3
    #116
    kilehet teljesen normálisan csomagolni, csak:
    winrar megnyit, bemész abba a mappába, ahol a darabolt fájlok vannak
    kijelölöd az első darabolt fájlt, nyomvatartod a shiftet, majd rákattintasz az utolsó fájlra (ennek az a lényege, hogy az összes fájl egyszerre legyen kijelölve), majd rányomsz a kicsomagolás gombra

    enjoy
  • F1re
    #115
    na vegre ma reggel leszedtem kiprobaltam hat ez valami geci szarra sikerult :=( ell lehet vele jatszani de en nem ienre szamitottam
  • Goth
    #114
    .lefejletema nahandzsot.
  • Goth
    #113
    valamért nem tudok szervert hostolni...
    nemtud belépni senki, mert a listában csak az IP címemet látják, és nem tudnak csatlakozni.
    demét? :C
  • mucsácsó
    #112
    nalátod, én még ennyire részletesen sem tudtam volna elmagyarázni, szal respect
  • Laky
    #111
    huh :)

    alapértelmezés: C:\Program Files\WinRAR\WinRAR.exe
    1) elindítod a programot (WinRAR)
    2) megkeresed a letöltött mappát (Rag_Doll_Kung_Fu_FINAL_READ_NFO-EMPORiO)
    3) megnyitod a 'emp-ragd.rar'-t
    4) megnyitod a benne lévő 'Rag Doll Kung Foo' mappát
    5) elindítod a 'Rag_Doll_Kung_Fu_Steam.exe'-t
    6) Enjoy!

    ennél szájbarágósabban nem megy, sry :)
  • Baron X
    #110
    De jó fej vagy, kössz!
  • mucsácsó
    #109
    nem biztos az, lehet sikerül neki
  • Baron X
    #108
    Köszönöm, hogy ennyire segitő készek vagytok!
  • FLeK0
    #107
    ez nem lesz a te jatekod.
  • Baron X
    #106
    Hogy érted, hogy csak indítsam el a WinRAR-t? (3.42-es van meg)
  • Laky
    #105
    az Azureus egy torrent kliens
  • Laky
    #104
    WinRAR 3.40 Cracked + Magyarosítás

    [merrendes]
  • moralosan
    #103
    azureus?

    min konfig elég kicsike, hisz 3ds ojjektumok tulajdonképpen nincsenek is a játékban :) memóriából már sztem elég 512 simán

    wrar342
  • Laky
    #102
    bármien winrar jó hozzá (ajánlott az újabb v.)
    ! ne csomagold ki, mert nem fog rendesen futni...
    egyszerűen csak nyisd meg a rar-ban lévő exe-t :)
  • Baron X
    #101
    Mi a min. konfog.-ja?
  • Baron X
    #100
    mindenki Azureussal szedte le? Mivel csomagoltátok ki? (lécci mind2re válaszoljatok, plz)
  • moralosan
    #99
    khmm... mindenkinek ugyanez a verzsön van meg :)

    amúgy nem tudom mi lehet a probléma, a hiba az ön készülékjébe' van :/.
  • Baron X
    #98
    Rag Doll Kung Fu FINAL READ NFO-EMPORiO-s verzió van meg nekem! És azt szeretném kérdezni, hogy szedem le, de probáltam kicsomagolni (amikor még nem jött le) de nem engedte! Mivel kell kicsomagolni? (én WinRAR 3.4-es (asszem) probáltam)Kérem segítsen valaki!!! NAGON KÉNE EZ A JÁTÉK!!!
  • Goth
    #97
    naaagyon ott van ez a game :DDD Könnyen bele lehet rázódni.
    Csak az a baj , hogy fél óra alatt végigvittem :D
    Na nembaj , ott a multi.
  • Lacc
    #96
    Nagyszerű.
  • Casseus
    #95
    Van ennek egy pálcikaemberes változata én azzal toltam! Pár kilobájt! Ha kell valakinek privi! Ezt amugy még nem próbáltam!
  • Laky
    #94
    hihi
    állítsd a hajlékonyságot ötösre, vagy kissebre, és húzódj fejjel valamelyik alsó sarokba...
    előbb utóbb meghalnak :)
  • magus
    #93
    7es palyan szivok nincs idom semmire, allandoan utnek:/
  • moralosan
    #92
    rövid, de lehet multizni + csak úgy simán elindítani egy hostot, amin magadban játszol a géppel :P
  • rage
    #91
    Köszi a WINRAR-os tippet !
  • mucsácsó
    #90
    hehhh, azon de nevettem mikor ilyen kutyákkal együtt kellett küzdeni amúgy, én is már az utolsó előtti (?) pályan tartok, ilyen rövid?
  • Lacc
    #89
    Én is vele kinlódok, baromi sok hp-je van. Vagy tölti ő is közben, csak nem veszem észre. Mindenestre eléggé meg lehet szopatni, csak fel kell venni a fegyvereket (kedvencem a hosszú nunchaku :D ).
  • moralosan
    #88
    nekem amúgy nagyon bejön, egyébként az offisöl vebpédzzsén van pár videó, onnan lehet "tanulni" :)
  • mucsácsó
    #87
    amúgy én is itt a meditáló cuccnál szenvedek, de most megpróbálom Seth tanácsa alapján! amúgy én a trollnál nem szenvedtem, én elsőre eltaláltam a kővel!!!
  • mucsácsó
    #86
    1. nem jön le ingyen, meg még csak pre-load van, amúgy $14.95 pénz
    de törten persze már lehet tölteni!
    2. amúgy olyan érdekes game, verekedős, vagyis hát kung fu, csak van benne rogybaba effekt! szal nyiklik nyaklik benne az emberke, elég poénos cucc! el lehet vele lenni azért, de elég gyorsan végig lehet rohanni rajta!
  • attiGT
    #85
    1/A steamről lejön ingyen?
    2/Milyen játék ez?
  • Seth
    #84
    zt az utolsó faszit már vagy 10x próbáltam elverni de nem jönössze, már idegileg kivagyok. 1 mm energája van nekem fele, erre levillámozik, de olyan lehetetlen pozícióból hogy nemigaz. Rohadt csaló.....
  • moralosan
    #83
    aki benne van egy laza multipartiban szóljon :)
  • Seth
    #82
    Na én már 10. pályán vok(már csak 1 van hátra??), bele lehet jönni. Meditálni úgy kell, hogy teljesen összerakod a lábaidat, aztán megfogod a törzset és lefele húzod, így lecsüccsen, ha fényes aura vesz körül akkor jó
  • magus
    #81
    2 laza kerdes

    jarni hogy kell? ugye nem ugy hogy allandoan rakosgatom a labat...

    amikor megkapom a nunjakut vagymit akkor mitkell csinalni? korbe korbe lobaltam, utottem a boxzsakot de nem enged tovabb
  • Lacc
    #80
    Lepkét meg minden mást úgy kell gyűjteni, hogy megfogod a kiskezét és elkapod vele :P

    Egyébként a trollal én is sokat szívtam, az a trükk, hogy pont a fejét kell eltalálni ha jól láttam. Én is kb. 20x próbálkoztam vele.
    Én a nem sokkal utána levő részen tökölök most, amikor mondja, hogy meditáljak, és úgy töltődik a hp-m. Hát én teljesen lefekeszek a földre, meg töltöm a chi-t, de rohadtul nem megy fel a hp-m, valamit elrontok.
  • mucsácsó
    #79
    hát, én meg még mindig az elején szenvedek
    azt nemtom, hogy lepkét hogy kell gyűjteni?
    csak odamész azt annyi? vagy mi? :D
  • Seth
    #78
    hát arra is dobáltam, de mintha ott sem lenne
  • ronhaven
    #77
    a reszegre, balra fekszik a foldon
    setalj oda es kozelrol dobra ra,messzirol nem birtam en eltalalni