197
  • Evogordon
    #156
    ÁÁÁ király végre aktiválták a steam-men.
  • musha
    #155
    én kiadnék érte pénzt, de a kurv@ bank nem engedi a tranzakciót, mert potenciális csalást lát benne. f@sza...
    amúgy valóban lehet importálni, és nagyon jó...
  • Laky
    #154
    megoldottam :)
  • Laky
    #153
    őőő
    én még soha nem használtam Steam-Down-t, úgyhogy szeretnék segítséget kérni tőletek, mert ez egy olyan játék amiért nem adnék ki pénzt
    sazl: hogyan lehet vele letölteni a RagDoll Kung Fu-t?
  • Malakai
    #152
    Fent van Steamen és megy vele az import skin, neki is állok összerakni Véderemet. :)
  • Voltan
    #151
    Pfff. Hát nem tudom, én általában nyitott vagyok az új dolgokra,de ez a game nekem nagyon-nagyon nem jön be. Mi több, kifejezeten idegesít.
  • Lacc
    #150
    Nekem se ment azóta sehogysem, úgy látszik a hiba általános, és csak a törtben fordul elő. Meg kellene nézni a steames változtattal is.
  • FLeK0
    #149
    nem halasztottak, csak a visszaszamoloja volt rossz, europai ido szerint ment.
  • musha
    #148
    szerintem senki nem rohangál custom skinekkel, legfeljebb a fejlesztők / beta teszterek. akinek ez a `tört` verzió van meg, annak szerintem kizárt hogy működik. amúgy már csináltam, de nem tudom még berakni a játékba. halasztottak egy napot a megjelenésen, bízom benne, hogy az origi játékban már jó lesz, mert közel egy napot elb@sztam a skinem megcsinálására ^^
  • Hmuda
    #147
    Talált már valaki megoldást arra, hogy ne szálljon el állandóan a játék, ha saját skint akarok berakni? Látom már sokan custom skinekkel rohangálnak és van egy pár jó skin ötletem...
  • Laky
    #146
    ez kész, nagyon király :DDDDDDDDDDD
  • Lacc
    #145
    Lol ez hatalmas :D
  • musha
    #144
    hát ezen meghaltam
  • Laky
    #143
    nálam ott nincs leírás, de a képen alapján már látom hogyan kell


    khm...
    csináltam szervert MAGYAROK! néven, nem tudom, hogy laggol-e (voltunk már 4-en, szal nem lehet olyan vészes :D), de ha valakinek van kedve, akkor jöjjön ;)
    512 kb/s UP ~ 60-65 kb/s
  • Hmuda
    #142
    Eh, van costum skin Ron Millarról is. :P
  • musha
    #141
    a játék könyvtárában van egy Skin_Modding_read_me.txt file, ott le van írva.
  • Laky
    #140
    ma reggel láttam egy simspons-os skint
    amúgy hogyan lehet skint csinálni? :)
  • musha
    #139
    elvileg ma éjfélkor jelenik meg a hivatalos Steam-es verzió, remélhetőleg azzal már működni fognak ezek a dolgok (meg azt, hogy a Steam-Down-nal menni fog minden rendesen)
  • Malakai
    #138
    Nekem is kifagy sajnos, elég sok hibája van ennek a tört verziónak...
  • musha
    #137
    nekem is kifagy, valakinek megy egyáltalán?
  • Lacc
    #136
    Nekem kifagy mindig, mikor custom skint szeretnék importálni. De úgy látom nektek megy simán a dolog, hmm...
  • Malakai
    #135
    Én épp egy Darth Vader figurát (próbálok) készíteni. :)
    Csak kár, hogy a palástját nem tudom majd betenni, anélkül meg nem az igazi...
  • NEOreg3
    #134
    a MOD_skins mappába vannak skinek, azt hogyan lehtne aktiválni a játékban, de a főbb kérdés az, hogy magunkat hogyan lehetne
  • Timbo
    #133
    ja télleg gomba.. höhöhö
  • Laky
    #132
    hehe, jó banner :D
  • Laky
    #131
    nekem is jó neten
    ez a napom CS mentes volt
  • Timbo
    #130
    Nekem tökéletes neten szét is zúzzák a fejem :)
  • Laky
    #129
    jaja, thx
  • Laky
    #128
    thx, már végig is vittem :))))
  • Malakai
    #127
    Mellé még tölteni kell a chit is. :) (Kis körkörös mozgások.)
  • musha
    #126
    lábak összecsuk (teljesen), és csípő környékén megfogva húzd lefelé. ez a meditáció, ennél elvileg gyógyul.
  • Laky
    #125
    újabb kérdés:
    hogyan lehet feltölteni az életet?
  • Laky
    #124
    na végre sikerült :))
    csak fell kellett venni ez első tréningben tanított pózt
  • Laky
    #123
    őő, izé
    hogyan kell a második pályán ilyen tűzgolyó szerűséget dobálni?
    egyszer sikerült, de nem tudom hogyan...
  • Laky
    #122
    #116
  • Goliath
    #121
    Tud valaki arra megoldást, hogy amikor elindul a játék első training pálya és csak rózsaszínű kockákból áll minden, borzasztóan néz ki.

    Nem tudok így játszani.

    Köszi előre is.
  • mucsácsó
    #120
    nekem is kb ilyen a problemom, hogy úgy szaggat neten, mint az állat, de nem csak ha más van, akkoris, ha csak én vagyok egyedül...mondjuk engem már nem izgat annyira ez a game, már kicsit unom
  • Lacc
    #119
    Én se nagyon tudok hostolni, bár én router mögött vagyok. Megnéztem milyen portokat használ, át is húzta ma routeren, de egylőre sehogyse akar menni így se. Még kísérletezek azért.
  • Laky
    #118
    htx ^^
  • ronhaven
    #117
    Nalam meg szarabb a helyzet, ha net gamet hostolok vagy joinolnek , lemegy fpsem 1 ala, kilepni alig birok,mig a tobbiek vigan ugrandoznak. Hostoltam egyet, fel perc se kellett jottek 3an ott ugraltak lobbiba mig en csak lestem, aztan ctrl alt del.
    Ha valaki tud segiteni szoljon.