6081

  • chris82
    #5921
    Hello!

    Feliratozni lehet valahogy a játékot?
  • herczeg
    #5920
    hi
    van egy kis gondom. a játék véege felé amikor hatástalanítani kellene a bombát a JBA HQ-n találkozom Enricaval, kionyitja nekem az ajtót és visszasétál hozzám és utána semmi. nem fagy le a dolog mert a kamerát tudom mozgatni de megmozdulni nem tudok és semmi nem történik. ötletek?
  • Hecker007
    #5919
    lehet hogy a daytona winfos az oka a hibának
  • Hecker007
    #5918
    ha valakinek lenne ilyen problémája mint nekem akkor annak itt a megoldás
  • stipu
    #5917
    Sziasztok!
    Egy olyan problémám van a játékkal, hogy már telepitéskor ott volt az "X" a videókártya drivere mellett. Elindul a játék ettől függetlenül,csak szétvan csúszva kicsit az ember benne, meg az elején a bejátszásnál a helikopternek a proppellerje nem a tetején van, hanem a helikopter mellett. :) Leszedtem a friss drivert hozzá, újrainditottam a gépet, és 640*480 16 színnel indul újra a gép. Mintha nem hozzá való lenne a driver. Pedig a hivatalos oldalról szedtem le, az nvidia honlapjáról. Ha valaki segítene nagyon megköszönném.
    a Gépem ismertetői: 3,07 Ghz-es proci,1 Gb RAM, Nvidia 8500GT 256Mb videókártya, Windows Xp Daytona 32bites

    Előre is köszönöm a segítséget!
    Sziasztok
  • Hecker007
    #5916
    Valaki nem tudja hogy lehetne 1680*1050-ben futtatni a játékot?
    Nagyon zavaró hogy nem tudok teljes képernyőn játszani vele:S
  • grebber
    #5915
    Nekem meg 7600GT-ve sokszor úgy belassul mint az állat!Erről a lelassúlásról már volt szó.
  • Prince23
    #5914
    Nekem anno 7300 GT-vel is elment simán.
  • grebber
    #5913
    Az a 8500gt elég sovány neki!
  • Hecker007
    #5912
    el kell mennie a gépeden, lehet hogy nem max grafikán de mennie kell
  • stipu
    #5911
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy elfutna-e nekem a Double Agent a köv. rendszeren: 3,06 Ghz proci, 1Gb Ram, Geforce 8500gt 256Mb-os DDR3-as Pci-E passzívhűtésű videókari.
    Válaszotokat előre is köszönöm szépen!
    További szép estét!
    Sziasztok!
  • deathstarh
    #5910
    Feltelepítettem a double agent-et,1.2-es javítást feltettem,indítanám és kiírja hogy must check,utána meg Microsoft Visual C++ Runtime Error.

    ATI HD 2600xt karim van,8.9 hotfix-es driver van fent.Telepítés után,amikor mutatja a rendszeredet,nekem minden zöld pipa!

    Mi lehet a gond?
  • Master Rick
    #5909
    Hi all! Miért van h a multiban nem jegyzi meg a grafikai beállításaimat? Minden belépéskor minimumra veszi, és szarik arra h én felrakom maxra, játszom 1-2-3 menetet, kilépek, másnap megint elindítom, és megint minimum a graf. beállítása... Miért van ez, és hogyan tudnám kiküszöbölni???
  • Prince23
    #5908
    új íméllel is bejelentkeztem, de semmi. új passwordot két, az eredetit... de hát ezt nem értem, regizésnél nem mi adjuk meg a kódot, stb?
    emlékeim szerint mikor először regiztem az ubi.com-on simán ment a reg.
  • Prince23
    #5907
    No már régen regiztem az ubi.comon, de a felhasználói nevemet nem fogadja el... locked vagy mit ír...
  • Prince23
    #5906
    accountot nem tudja vki hogy az ubi.com melyik részénél lehet kreálni?
    multizni szeretnék.
    egyébként ki jött az új patch: 1.02a
  • mike0013
    #5905
    az oké, de mi köze annak ahhoz, hogy kell-e ide házigazda vagy sem:D:D:D?
  • Vlala #5904
    Na! Most akarom újrakezdeni.
    Magyarul. :)
  • xxdani
    #5903
    hogy mondhassa, hogy van munkája
  • mike0013
    #5902
    nincs sok értelme, haldoklik a topic, minek ide már házigazda?
  • Viktor9202
    #5901
    Eleszeretném vállalni a topic házigazda szerepét. Előre is köszi
  • Viktor9202
    #5900
    Próbáld meg feltenni a játék DirectX-ét
  • manutdzoli
    #5899
    SENKI?
  • manutdzoli
    #5898
    Sziasztok!
    Feltelepítettem újra a double agent-et,gondoltam kijátszom újra,1.2-es javítást feltettem,indítanám és kiírja hogy must check,utána meg Microsoft Visual C++ Runtime Error.
    8800gtx karim van,177.79-es driver van fent.Telepítés után,amikor mutatja a rendszeredet,nekem a directx mellett nem zöld pipa van hanem piros x.
    Mi lehet a gond?
  • ibrik
    #5897
    Ez csak a Firefox3 miatt van.
    Ha pl. IE-vel nézed, ott a banner (vagy használhatod az IE Tab kiegészítőt és azzal átkapcsolhatsz IE motorra).
  • poppe
    #5896
    bannert nem kéne már lecserélni? :D
  • Vlala #5895
    Van biz'a, Ibrik készítette. Valahol erre.

    (#5847)
  • gereee93
    #5894
    Csá mindenki. A játékhoz van magyarítás?
  • xxdani
    #5893
    Helló. Normális hogy ha így néz ki a játék ha az árnyékolás maxra van tolva?
  • Viktor9202
    #5892
    Szerintem meg változtatni kéne házigazdára valakit. Mer a mostani Témaindítól lese szarja a topic-ot. Én pl szivesen elvállalnám. Úgyis a kedvenc játékom
  • Vlala #5891
    Na, most mi van? Banner:
    "Bekelentett támadó webhely!
    A(z) mrage.uw.hu címen működő webhelyről bejelentés érkezett, hogy támadó webhely, ezért a biztonsági beállítások alapján a böngésző a hozzáférést nem engedélyezi."
  • Viktor9202
    #5890
    nem láttam volna h felvettél :S Vegyél fel még 1 szer
  • ZoltanZen
    #5889
    Én fenn vagyok ezen a hamachin. MSN-re is felvettelek, de még nem jelöltél vissza.
  • Viktor9202
    #5888
    Név: SCDA-HUN
    Jelszó: 1337
  • Viktor9202
    #5887
    Gyertek fel pls az én szerveremre. Én is játszanék szivesen. Am az lehet a baj, h nem 1.0.1.5. ös hamachitok van
  • ZoltanZen
    #5886
    Valaki tudja hogy kell játszani hamachin?
    Mert mi kilöttük a tűzfalat meg minden zavaró programot, de egyáltalán nem láttuk egymást.
    Szóval ha valakinek sikerült, az elmesélhetné.
  • The Protector
    #5885
    Windows xp van a gépen.5-6 perc játék után kékhalált csinál a játék.Pedig sztem a gépem nem gyenge hozzá.
  • ibrik
    #5884
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Betöltöd az image-t a Daemon Tools-ba, onnan feltelepíted. Továbbra is bent hagyod Daemon-ban, de kilépsz a lemez autorun menüjéből. Egyszer lefuttatod a YASU-t, és a Start menüből (vagy az Asztalon lévő ikonnal) elindítod a játékot.
  • santibi
    #5883
    Én anno leszedtem a játékot de nem indult. Most, h van hozzá magyarosítás játszanák vele tudtok segíteni, hogyan kell elinditani a gammát?
  • Viktor9202
    #5882
    Vista van fent a gépeden?