6081

  • Viktor9202
    #5401
    Eredeti Splinter Cell Double Agent szoftver eladó: 5000Ft.Akit érdekel irja ide hogy érdekel, és utánna priviben megbeszéljük
  • Viktor9202
    #5400
    Nics hozzá magyarítás, felesleges
  • Batmanci
    #5399
    Sziasztok!
    Nem szeretnék 5000-nyi hszt átböngészni, és a FAQ-ban nincs info, így megkérdem, magyarítást tudtok hozzá?
  • zoli0324
    #5398
    tény. de sajnos azért laggolok mert a procim már megy tönkre sajna 4 éve megvan most fogok uj gépet venni. és azért löttem le inkább őket mert lagg miat (fraps) nemnagyon volt kedvem laggban ott szenvedni hogy a hátuk mőgé osonjak és leszedjem őket. amugy fegyvert szinte sosem használok!

    amugy a fixtv-ben láttam hogy szalu "tesztelte a játékot és a csávó nagyon szerencsétlen volt mivel mégcsak megsem próbálta őket leütni vagy megkéselni ő minenkit lelött a pályán. bár nem is csodálkozom hiszen a tony hawks american wastedland-s nak a traning pályáját sem tudta átvinni.
  • Viktor9202
    #5397
    Ez a játék eggyáltalán nem fut neked tisztán, és a videó is egy hulladék élményre, most neked abban van az izgalom hogy szétlősz benne mindenkit? Nem erről szól a játék, attól hogy van benne fegyvered.Amikor a viz alatt voltál láttam hogy 12-26 fps körül volt, és az eggyáltalán nem jó. Nekem megy maxon 50-60 fps-el de néha visszaesik 25 re, szal szerintem vedd vissza a grafikát.Majd csinálok én is egy videót és nézd meg azt
  • zoli0324
    #5396
    Eztcsináltam nem nagyon lett megszerkezt ve de amugy milyen?
    [Fraps-al vettem fel]3. pálya
  • zoli0324
    #5395
    hi! nekem AGP RX1650Pro 512Mb Sapphire, DDR2, DVI, TV va és nem csalódtam benne ráadásul a játék 1024be tisztán fut és szintén 1g rammom van.
  • blur55
    #5394
    hi!

    végre van elég pénzem, hogy vegyek egy jobb kártyát a gépbe, három kártya közül kéne választanom, egyik sem egetverő, de ebbe a gépbe (k8n, 2800+ 1 GB ram) nem is akarok jobbat. szóval ha segítenétek, hogy melyik lenne a legjobb választás, azt nagyon megköszönném, mert a double agent már kb 2-3 hónapja a polcomon porosodik és megőrülök, hogy nem tudok vele játszani (:
    szóval a 3 kártya:

    AGP 7300GT 512Mb Inno3D DDR2, DVI, TV out
    AGP 7600GS 512Mb Inno3D, DVI, TV out
    AGP RX1650Pro 512Mb Sapphire, DDR2, DVI, TV
  • attila117
    #5393
    és majd karácsonyra Up oljuk a gépet és ijen lesz:
    P4 2,4 Ghz proci, Geforce 6600 vidi kártya aszem sader3vagy4 es támogatásal 256 megás és 1Gb ram igy menne?és ha igen mien grafon?? (max közepes gyenge)
  • Viktor9202
    #5392
    videókártya miatt nem
  • attila117
    #5391
    Ijen gépel menne?:

    P4 2,4 ghz proci, GeForce FX 5200 as videókártya 128 mb, és 512 ram
  • Danman
    #5390
    Nem tudom próbáltatok-e már felugrani JBA bázison...:D




  • Qwerty4
    #5389
    Mindegy már, úgy tűnik ez nálam nem akar menni, pedig kellene.
    A gépembe már fogalmam sincs mi nem tetszhet neki, simán el kellene induljon és stabilan fusson, elméletileg...
  • Viktor9202
    #5388
    Akkor lehet nem a játék lesz hanem a gép
  • Qwerty4
    #5387
    Ezzel se volt gond windows reinstall előtt, csak azután szarakodott, mármint nem volt hajlandó elindulni, de asszem hamarosan feladom, tűrhetetlen mire képes ez a játék.
    Nagyon sajnálom, pedig az előző 3 rész a kedvenc játékaim közé tartozik. :(
  • Viktor9202
    #5386
    az szar ami neked van, szedd le a 8 GB-osat, azzal tutkó nem gecizik, elfog indulni
  • Qwerty4
    #5385
    Na most még egyszer megkérlek, hogy adjatok egy registry fájlt, mert a kicsomagolás nem elég itt...
  • Qwerty4
    #5384
    Überfasza, most már 3 problémával állunk szembe:
    1.Sames üzenet
    2.Runtime Error
    3.gép újraindulás
  • Balumann
    #5383
    Nemsemmi ez a hiba se. Nem tudja "éleszteni" Samet, ellenőrizd van-e elég hely az EchelonPlayerStart-ba, aztán microsoft visual c++ error.
    Nemcsak a grafikája meg motorja nextgen, hanem rengeteg újfajta hibát is ad
  • Qwerty4
    #5382
    Ezek közül egyik sincs meg, ez van:
    Tom Clancy s Splinter Cell Double Agent [RIP] [dopeman]
  • Viktor9202
    #5381
    Egyik a videókártya, a másik a profil lehet szerintem :S
    melyik van meg neked?

    Tom Clancys Splinter Cell Double Agent (c) Ubisoft CIFE (7.87 GB)

    Tom Clancys Splinter Cell Double Agent *REPACK* *DVD5* NETSHOW (4.25 GB)

    Tom Clancys Splinter Cell Double Agent (c) Ubisoft *EMUDVD9* UNLEASHED (7.82 GB)
  • Qwerty4
    #5380
    Most meg fog!

    Első kép:



    Másodk kép:


  • Qwerty4
    #5379
    Na ez most nem jelenik meg. :(
  • Qwerty4
    #5378
    Első:



    És azután:



    Ennyit tud produkálni. :(
  • Qwerty4
    #5377
    Hamarosan linkelem a hibaüzeneteket...
    Nekem két (warez) verzióm volt:MULTI5, dopeman, az egyiket töröltem is mert sok helyet foglalt.Már csak a dopeman maradt, de annak viszont nincs registryje ahhoz hogy telepíteni tudjam a patcheket úgy ahogy kell.Ezért egyszerűen kicsomagoltam és bemásoltam a DA könyvtárába.De volt egy olyan mappa mindkettőbe ami az alapba nincs benne:Packages.Bár lehet jó helyen van és úgy kell legyen.
    És egyenlőre nem instaláltam fel a dx10-et, csak a dx9-et, nem hiszem hogy bezavarna, bár lehet elég neki a kártya jelenléte is.
    Win reinstall előtt azzal a crackel indult amit most is használok, tehát tuti nem az a hibás...
  • Balumann
    #5376
    Nálam kb. 10x is volt, pedig csak a 2. hajó kezdéséig vittem el (tovább nem volt kedvem vinni).
  • Viktor9202
    #5375
    A vga lesz a hunyó nállad, mer haveromnál is ezvolt hogy beletettük a dx 10 es karit a gépbe és nem indult visszatettük a régit és ment. De mit ír ki neked? Mer a crack is lehet szar, ha az egyik nem jó akkor a másikkal tuti elindul. Patch-et tedd fel, elég az 1.01 es et felrakni, mer az 1.02-es a multit javítja. Itt a crack
  • Qwerty4
    #5374
    Ugyanez a helyzet, sőt nálam még a legfrisebb direct x is fennt van, de így sem hajlandó elindulni...vga az hd2600xt, ezzel simán kéne futnia maxon.
  • Viktor9202
    #5373
    Én feltettem egy processzor drivert- meg mindig felteszem a legujabb vga driver-t és az alul látható configon megy 40-50 fps-el maxon!!!
  • grebber
    #5372
    Hm érdekes nekem a régi gépemen akadáson kivül nem volt semi gondom.
  • Qwerty4
    #5371
    Nálam például az volt, de tényleg sokszor, 2 percet nem lehetett rajta játszodni.
    Azért beszélek múltidőbe, mert már el se indul.Más játékkal meg semmi gond, HL2-Ep2, MoHA is tökéletesen fut/ott.
  • grebber
    #5370
    Mér lenne sokszor újraindulás? Nálam pl végigjátszás során egyser sem volt!
  • Qwerty4
    #5369
    Komolyan mondom ilyen geci játékot életembe nem láttam.
    Most már el se indul, Runtime Error és vége.Mi ez?
  • Qwerty4
    #5368
    Már nem kell!
  • Qwerty4
    #5367
    Tudtok nekem egy registry filet adni?Nem tudom felinstalálni a patcheket.
  • Qwerty4
    #5366
    Szerencsés vagy, nekem már 5x újraindult. :(
  • Qwerty4
    #5365
    Ja training, nem trainer, no mind1. :)
    Ha a menüben egy kicsit jobban szétnéztél volna akkor észrevehetted volna a trainert is.
  • Viktor9202
    #5364
    Hihetetlen mennyi problémátok van, én feltettem a legujabb drivert és tökéletesen megy, egyszersem irt ki hibát, egyszersem indult ujra, max 1-2 bug
  • Balumann
    #5363
    Tréning is van a játékba? ^^
    Én elkezdtem és egyből ugrott ki a helikopterből, úszni kellett. Elkezdtem úszni, majd újraindulst a gép, ezt megcsinálta velem 2x is. Aztán valahogyan mégis sikerült továbbmennem, átvittem az első pályát, utána töltéskor szépen restart. Ezekután csak töltéskor indult újra még 3x-4x :D
    A multit nem neked írtam :-)
  • Qwerty4
    #5362
    A multi nem érdekel, csak a single érdekelne.
    A #5359-ból már kiderülhetett, hogy végigvittem 1.-3. részig.
    Itt most az akaszt ki, hogy feltettem az 1.02 patch-t és nem javul.
    Amúgy úgy fagyogat, hogy nem tudom végigvinni a trainert se...eléggé gyakran...