6081

  • Djemba
    #5441
    meg van a kód de utánna marad 1 őpercem és mit kell csinálni?
  • Prince23
    #5440
    Amúgy egyet nem értek: megnéztem a systemreqben az optimalizációmat a scda iránt, és full mindenben recomened, minden meg van. és ennek ellenére ha a shader modelt kihasználom teljesen: szaggat mint állat:( szal minimális sm3 beállítással megy mint a karika. és nem tudok játszani full pixel shderes textura beállítással:(
  • Djemba
    #5439
    és hogy a rákban mert nagyon nehéz
  • Prince23
    #5438
    Ott nincs kód

    Te kell feltörd!
  • Djemba
    #5437
    1 pályán vagyok és ott mi a kód amit be kell ütni a rakétába vagy mibe?
  • Prince23
    #5436
    Téleg: mi a különbség a full ill. minimum install között? A full-t a grafikai minőségi részre érti? vagy mi? ezt szereteném megtudni.
  • Prince23
    #5435
    jó kis zene ez

    tiszta filmszerű zene, mintha Bournés lenne.
  • menyus187
    #5434
    MÁ MEGVAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Prince23
    #5433
    hmmmm
  • menyus187
    #5432
    Uff! a 8. küldetésnél elakadtam!!! mi a megoldása a KOCKÁNAK? Már szinte minden variációt végignyomtam de mégse... Valaki tud segíteni???
  • Prince23
    #5431
    Szívesen... azér olyan zseni nem vagyok xD
  • koncy007
    #5430
    MINDEN MŰKÖDIK TE VAGY A VILÁG LEGNAGYOBB ZSENIJE!!!
    remélem összefutunk CS:P
    csáó köszönök mindent !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • koncy007
    #5429
    Nagyon szépen köszönöm a linkedet megtaláltam!!

    Azt hiszem ez a megfelelö: AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor-hoz:
    AMD Dual-Core Optimizer 2006-os novemberi :D

    Már letöltöttem és feltelepítettem!! Már csak annyi lenne a kérdésem, hogy be kell-e valamit állitani benne vagy már futtathatom a DA-t?? És ha bekell állitani valamit azt hol tegyem?? Még egyszer köszönöm neked Prince23!!!!!!!! TE VAGY AZ ISTEN
  • Prince23
    #5428
    Jah és az Utilies, drivers részlegnél keresd!
  • Prince23
    #5427
    amd.com

    Meg keresed a procid típusád, és letöltöd: amd dual core optimizert.
    asszem 2006-os kis miniprogi, de nagyon sokat ér!
  • koncy007
    #5426
    Hello! A linket nem találta meg nem tudnád még egyszer leirni! Nagyon megköszönném! Ha beválik ISTEN vagy!!!!!!! THX!!!
  • Prince23
    #5425
    amd drivert (amd dual optimizer driver) tegyed felfelé. Olvass vissza, ezen az oldalon! rengetegszer leírtuk, linkkel együtt
  • koncy007
    #5424
    Heló! nem rég csatlakoztam. Lenne egy problémám! Ha már elhangzott a megoldás akkor elnézést kérek érte! A problémám az, hogy nemrég volt gépcserém és a régi gépemen elment a Chaos Theory Single, Co-op + Versus!! Most az újon csak a single meg a Co-op megy hibamentesen! Minden rendben volt a telepítésnél és minden megvan ahhoz hogy elmennyen maxon minden! AZ új gépemen viszont minden jo a Ct-ben csak versus akad ! De annyira hogy játszhatatlanná teszi!

    Na most megvettem a DA-t és elsö telepitésemnél amikor ellenörzi a gépem kiirte hogy a processzor kevés ami szerintem lehetetlen mert P3-nál tuti jobb a gépem és biztos h jó hozzá procim mert ellenöriztem Miután feltettem elinditottam a játékot! Gyorsan belépet és már el is kezdtem játszani! Csak sajnos észrevettem hogy Sam eléggé lassan mozog , nem akad csak olyan mint egy lassított felvétel!!! Majd pár pálya után kilép és C++ error ami szerintem jól ismert a DA körében!! Egyébként a második telepítésnél kiírta rendesen a procim meg azt is hogy megfelelt :D

    Szóval CT-be a versus akad, de az nagyon!! DA-ba meg single akad és versus tökéletesen megy!! MI lehet a problémám?? Mert már nagyon idegesit! Imádom SC és szeretnék vele játszani De nem tudok!

    Gép adatai: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.2GHz

    1024MB RAM

    kártyám: Ati X1650 pro 512 mb támogatja Sharder 3.0/ 2.0/ 1.1

    Hangkártya: SoundMax HD Audio O

    Segitséget elöre is köszönöm!!!
  • URH
    #5423
    Ha vissza olvasol pár üzenet le van írva, hogy az egy bug és nem az a baj, hogy nem öltél meg senkit. Na ez hülyeség!!!

    A rádión szól neked mose(vagy már nem tom hogy hívják), hogy ölj meg mindenkit és csak akkor jönnek érted. Utólag nekem nem ért semmit, hogy megöltem őket, szal muszáj újból kezdened a pályát.

    Megjegyzem, csak a hajón ölj meg mindenkit és rejtsd el a hullájukat. A hajó orrészén van egy rész ahol letudod őket dobni. (Ezáltal nem találják meg a hullákat és nem romlik az értékelésed .)
  • BlackShadow
    #5422
    ott van faq-ban
    A játék csak olyan videokártyákkal fut, amikbe van ShaderModel 3 támogatás!

    / ATI® X1600 / X1800 / X1900 NVidia® 6600 / 6800 / 7300 / 7600 / 7800 / 7900
  • Kulee
    #5421
    őőőm nem tudom hol lehet megnézni hogy milyen kártám van
    szóval nem tom hogy kezeli-e
  • BlackShadow
    #5420
    passz.. vga kártyád képes kezelni a shader model 3.0 -t?
  • Kulee
    #5419
    ja és eszt írja ki angolul:
    runtime error
    this application requested the runtime to terminate it in an unusual way.please contact the application support team for more information.
    lefordítottam és magyarul:
    futásidejű hiba
    ez alkalmazás kért a futásidejű véget érni az egy szokatlan útban.kérem kapcsolat az alkalmazás támogatás csapat több információért .
  • Kulee
    #5418
    hy
    letöltöttem a demót
    feltelepítettem elindítottam és amikor elakarom indítani a játékot akkor egyszerüen lefagy a játék töltése és kidob egy error os felírattak
    mit kell csinálnom?
    előre köszönöm
  • Kulee
    #5417
    ohh köszönöm
  • BlackShadow
    #5416
    http://www.gamestar.hu/demo-splinter-cell-double-agent.html

    #5414: pontosan már nem emléxem,de lehet, h ott ahol kinyírtad a kapitányt ledobtak egy kötelet a heliről és arra kell felmásznod
  • Kulee
    #5415
    hy!
    vki légyszíves küldjön pár linket ahol tuti hogy le lehet tölteni a DEMO-t
    me már csomó oldalon próbáltam és sehol se engedte hanem megálta vagy csak kilépett, nem értem
    szal vki aki talán már letöltötte arról az oldalról a DEMÓT
    nagyon szép köszönöm
    üdvözlettel: Kulee
  • paco24
    #5414
    Sziasztok egy kis segítséget szeretnék a 4 pálya végén mikor az van kiírva hogy seize the supertanker mit kell csinálni mert a kapitányt sikerül elkapnom de a feladat nem változik az egyik oldalon azt írták végigjátszásba hogy utána felkel mászni a létrán és jön a helikopter de nekem nem akar jönni. Térképen a kék kocka azt mutatja hogy lent ahol elkaptam a kapitányt kell még valamit csinálni de nem tudom hogy mit. A Segítséget előre is köszönöm.
  • URH
    #5413
    Nahh, sikerült megoldani. Ha letiltom az egyik magot akkor tökéletesen fut a játék.
  • URH
    #5412
    Nem az Intel proci tett be nekem, hanem, hogy nincs optimalizálva a game Duo Core-ra. Ezért keresek valami külső megoldást. (Én inkább intel párti vok, de kinek mi.

    Majd pakolok fel elvileg holnap Vistát a gépre, megpróbálom azon.
  • Prince23
    #5411
    Ha lett volna, akkor már valaki régesrég belinkelte volna neked... dobd ki az intelt:DD Csak azt sajnálom, h két magos procid van, az pedig jó. Csak hát az intel betett neked...
    Én is már utána néztem neked, h van e, de semmi...
    Meg egy az: szinte mindenki (na jó inkább zöme) amd procis!
  • Viktor9202
    #5410
    Ja, Prince23 jól mondja, optimalizert kell feltenni, az AMD-hez van, nekem is fenn van, de hogy intelhez van e fogalmam sincs, biztos van
  • URH
    #5409
    És Intelhez lehet egyántalán proci drivert letölteni??? Én kb sehol se találok ilyet. Lehet én vagyok a béna.
  • Prince23
    #5408
    Mindenképp proci drivert tegyél fel, nekem is ez volt a gondom, csak hát én a jó öreg amd-s vagyok, te meg inteles
  • URH
    #5407
    Valaki? :)
    :S
  • URH
    #5406
    Hali. Van egy olyan gondom, hogy a játék sok helyen lassított felvételbe megy. De ha Frapsel elkezdem videórögzítést elindítom akkor teljesen normálisan fut.

    Itt olvasgatva a fórumot láttam, hogy valaki másnak is van ilyen problémája. (5306 hozzászólás). Neki valami Optimalizáló progit kellett letölteni a procijához. (Elvileg összehangolja a két mag működését).
    Nos nekem Intel procim van. E6550 Core2 2,33Ghz. Kérdésem, hogy intel procikhoz is le lehet tölteni ilyet, vagy valahogy megoldani, hogy összehangolja a két magot?
  • bakvarnyu
    #5405
    Az gáz, így kb 20 %-át ha értem .
  • hykao #5404
    sehol
  • bakvarnyu
    #5403
    A feliratozast hol lehet bekapcsolni?
  • BlackShadow
    #5402
    üdv. mivel számomra a faq nem elérhető így kénytelen leszek tőletek kérdezni.
    felraktam ma a gépre, leszedtem hozzá a patch-et..
    elindítom és elkezdeném játszani..de vmiért szar a megjelenítés :(


    valaki tud segíteni?
    AMD 3000+ ; 1 GB ram ; Geforce 6600GT

    a játék beépített hardware tesztjén nem tetszik neki a videó kártya driverje.. pedig tegnap szedtem le a legújabbatt.. régi kéne ennek?