6081

  • Qwerty4
    #5601
    Na ezzel is végeztem, így minden idáig megjelent Splinter Cell kitolva.
    Nagyon gyenge volt az utolsó pálya, a befejezés is. :(
    Korábbi részkben sokkal összetettebb finálékat tudtak összehozni, de ez sajnos alul marad. :(
  • Evoluti0N
    #5600
    Hali all. Van egy kis gondom a gémmel és szeretném ha vki segítene (ha tud). Szal amikor felraktam a játékot kiírta, h a driver verziója a grafikus kártyámnak túl régi (egyébként GeForce 8600 GT-m van), elindítottam a játékot össze-vissza nézett ki mindennek a textúrája, vmint pár perc játszás után kékhalál és a játék újraindította a gépet. Frissítettem a legújabb verzióra a graf kártya driverét. Azonban még mindig azt írja ki, h újabb verzió szükséges (pedig ugyebár most a legújabb van fenn). A játékban mostmár minden úgy néz ki, ahogy kell, de a gamma még mindig újraindítja pár perc játszás után a gépet. Vkinek van mi tanácsa, h miként orvosolhatnám a bajt?
  • Viktor9202
    #5599
    Én már mondtam, ha valakinek van kedve játszani, az irja be a fórumba és mehetünk is
  • Lerstal
    #5598
    nekem is eredeti van
    1hét alatt 4 szerver?:S akkor megyek vissza SCCT-be... hát mind1... de azért single-ben fogom vinnni. meg megprobálom neten is. de amikor van idöd játszhatunk ketten is :)

    köszi
  • Viktor9202
    #5597
    Ahoz eredeti játék kell, de nem játszanak vele sokan. Nekem is eredeti, és 1 hét alatt talált 4 szervert
  • Lerstal
    #5596
    sziasztok

    van egy kis gondom...
    mikor bent vagyok multiban a menüben , akarok join-olni egy játékhoz... ha az azonnali keresésre kattintok akkor alapból nem talál szervert de amikor normálisan szeretnék join-olni akkor meg bejön a 'create' menü..szal magyarul hogy lehet joinolni szerverhez multiban? :S
    patch megvolt
  • Prince23
    #5595
    Nekem is a favoritom a CT
  • arty
    #5594
    ui: történet annyiban jo, h az 'elágazások' miatt van kis variálási lehetőség. én mindháromszor jofiu voltam :)
  • arty
    #5593
    nna, multi nem lett, igy a szingli kampányon lopakodtam végig magam :)

    pokoli rövid volt! amikor jött az end-credits azt hittem, csak vicc... szerencsére mivel jofiu voltam, kaptam bonusz küldetést és ujabb 3!() percnyi játékidőt.

    ez komolytalan SC rész volt. nem elég h szaggat a játék helyenként, csunya, összedobott hatása van mindennek, még rövid is! a történet kellemes, bár számomra továbbra is inkább az előző rész, az SC:CT a kedvenc! Korát megelőzően szép, gyors, tartalmas volt és sztem kicsit nehezebb is. Egész DA alatt az a 3D kockás email decriptálás volt, ami kifogott rajtam.
  • arty
    #5592
    otthonrol felveszlek :) de lehet csak 7végén megy.
  • Viktor9202
    #5591
    Akinek valami részletes segítség kell, vagy játszani szeretne multiba az nyugodtan felvehet msn-re

    MSN: [email protected]
  • Viktor9202
    #5590
    Én se nagyon. Mire várunk még? mennyünk má játszani
  • arty
    #5589
    ebben müxik rendesen a multi? (részemről max hamachi...)

    milyen multi modokra gondoltál? (soha életemben nem játszottam sc-t multiban)
  • Viktor9202
    #5588
    :D Na neked van kedved multizni?
  • arty
    #5587
    Viktor tippje jo volt, valoban a kétmagos rendszerek és a windows baromsága miatt voltak gondok a túl gyors játékkal ...

    nálam speciel az segitett, hogy:
    - rmclock (orajelszabályzó program) kikapcsol
    - multiproc kernel ms patch feltétele : KLIKK

    dualcore optimalizer ugyan azt csinálja/csinálta, mint az rmclock, szal az nálam nem segitett a probléma megoldásában - éppen ellenkezőleg! azt is le kellett szednem
  • PhantomAss
    #5586
    ez a halo2 topik
    itt érdeklődj
    úgy látom aktív:)
  • arty
    #5585
    1 hsz ok, véletlen... de nem itt kellene halozni ;)
  • PhantomAss
    #5584
    hát az online játékban sjna nem vagyok jártas...
  • koncy007
    #5583
    köszi a választ! majd megpróbálom ! de ugye még játszanak rajta online? vistát is szivesen felraknám de a régi játékaim meg nem kompatibilisek vele úgyhogy valahogy meg kell oldanom! mert szeretnék vele játszani ha nincs más lehetőség akkor vista :( de akkor sajna elkell felejtenem sc3-mat , gta-t, CS: source-t, meg az ilyeneket vagy már van rá gyógymód hogy tudjak játszani vistán régiekkel? léci segítsetek !
  • PhantomAss
    #5582
    hali
    nagy kedvencem a halo sorozat
    én vista alatt nyomom, de állítólag létezik loader amivel xp alatt is tudsz játszani
    gamecopyworld
    itt nézd meg
    de sok embernek nem megy
  • koncy007
    #5581
    upsz ez nem halo-s fórum de azért remélem tudtok segíteni eltévedtem jah ha haragszotok rám amiért ide írtam akkor a még űködő halo2 fórom linkjét írjátok le és akkor nem zavarok tovább senkit ( a double agent-es problémám is jól kiküszöböltétek pár hónappal ezelőtt
  • koncy007
    #5580
    Csáó mindekinek! Hála istennek megtaláltam a halo 2-es fórumot Szóval most szeretném megvenni a Halo 2-őt de elgondolkodtatott néhány infó remélem segítetek! kérdéseim a következők:

    Lehet-e a Halo 2-vel multiplayerezni xp-n?
    Hogy kellene telepíteni xp-re? (valami linket ahhoz a progihoz léci amivel megoldottátok)

    Játszanak-e még ezzel a klassz játékkal multin?

    Multihoz csak net kell?

    válaszaitokat előre is köszönöm remélem hogy tudtok segíteni, evégre ti vagytok a szakik ebben :) cs
  • Halfer
    #5579
    Nem igazán akarja felismerni a mentéseimet ha új install után rakom be őket. Máshová kéne? Hová rakjam?
  • PhantomAss
    #5578
    8800gt-m van és tökéletesen fut (c2d e4500)
    a gs-t sztem ne vedd alapnak, oda gyerekek járnak (általában) akik osztják csak az észt meg egymást
  • arty
    #5577
    bár amugy nem segitett :( nemtom mi okozhatja :(
  • Viktor9202
    #5576
    nincs mit;)
  • arty
    #5575
    viktor: köszönöm!

    Grebber: régi engine limitje ... már a chaos theory is ugyan ez volt :(
  • grebber
    #5574
    Na kiprobáltam 8800GT-vel nagyopn jól fut a game.De azt a mai napig nem értem mi a tetves életért nem engedi a hdr-t és élsimitást együtt?:(
  • balee4
    #5573
    Még megpróbálom letiltani az affinitás beállításánál az egyik magot, hátha segít, a Beowulfnál is ez volt a gond.
  • balee4
    #5572
    Olyan gondom van, hogy 8800Gt-n nem akar futni a game, a legfrissedd driver van fent, elindul az ubi logó, szaggatva! sé folyamatosan játsza, de nem indul el maga a játék! Vki tud vmi megoldást? A GS-fórumon azt írták 8800Gt-n egyáltalán nem megy, de Viktor látom neked fut. (Proci: Core 2 E6750)
  • Viktor9202
    #5571
    Dual-Core optimalizálót kell feltenni és jó lesz
  • arty
    #5570
    láttam másoknak is volt, h tul gyors az egész játék (nvidia)

    volt akinek drivercsere megoldotta? melyik driver? (8800gt)
    vagy esetleg vmi driver beallitas?

    vsyncet probáltam, nem ér semmit :(
  • felegyi
    #5569
    Nekem meg belassul a game pedig a mostani kondigommal fullon kellene futnia!Asszem amikor elinditottam a hardver nem volt kipipálva!A gépen meg egy csonitott XP van,lehet amiatt?!
  • Zsolt01
    #5568
    Ez egy haverom gépe! Írtam is lentebb.

    Ja csak nem tettem hozzá, hogy teljesen új gép !
  • dbdadi
    #5567
    vki segítene?#5559
  • Viktor9202
    #5566
    Esetleg nem vettél valami új hardvert a gépedbe?
  • Zsolt01
    #5565
    Ez 1 frissen telepített Xp sp2 !
  • Viktor9202
    #5564
    Nekem az SCCT-vel volt, hogy pár perc után kékhalál. Nem tudtam rájönni miért lehet, szal leformáztam a gépet és úgy jó lett
  • Zsolt01
    #5563
    5552

    Ja igen, kiegészítés:

    KÉKHALÁL és egyből gép újraindulás !!!

    Valaki erre valamit ?
    Nem járt valaki így már ?
    Valami tippek !
    Játékkal van gond vagy Géppel lehet ?
  • dbdadi
    #5562
    vki segítene?#5559