Microsoft: Nem konkurencia a nyílt forráskód
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can\'t do. The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.
Komolyan néhány embernek, úgy odaadnám az év sötéte címet, nézzetek máár körül mi megy, M$ mindenbe belekap, mindenbõl pénzt akar csinállni, sehol az újj rendszerük, ha kijön is elavult lesz... Biztos véletlen, hogy egyre több válalat, kormányzat tér át linuxra, beágyazott rendszerekben sincs sehol az ablak...
\"Az igazi nagyság mértéke az, hogy mekkora szabadságot adsz másoknak, nem pedig az, hogy menyire tudsz másokat arra kényszeríteni , amit te akarsz.\" /Larry Wall/
Starcraft + Diablo III - esemve
Szóval nem reménytelen a linux, legalébbis az UHU tetszik😊 !
Asrock AM2NF3-VSTA, Athlon64 X2 4200+,Kingmax 2x1GB DDR2 800, Ati Radeon HD2600XT 256MB GDDR3 AGP, Xerox TFT-LCD 17\"+Samsung 32\" LCD-TV
Mert lusták, legalább egy 100 oldalas könyvet elolvasni, vagy önállóan felfedezni.
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
Aspirin: a Linux rendszerek egyetelen "hátránya" hogy szakembert igényelnek, amely alatt nem helpdesk rendszergazdát, hanem C orientált/ Unixban jártas programozót értek. Teljesértékû Unix "emulátort" pedig nem kell és nem is lehet Win alá írni, mert egyrészt értelmetlen lenne, másrészt eltérõ mûködési elvük okán könnyen holtpontra vágnák a gépet még megosztott (multitask) futás esetén is. (Arról nem beszélve: ez csak elismerést jelentene a MS részérõl.) Ne is legyen gondod Unix emuval: a Linux ingyenes.
Sodi, Cat: Legyetek nyugodtak, Unix akkor is lesz, amikor a Microsoftot (vezérének halála után) rég darabokra tépik a részvényesek. A Microsoft jelen formájában addig fog "élni", amíg Bill Gates irányítja. Belõle pedig csak egy van.
Szeretem a ráncaimat, mert azt mutatják hogy éltem. Szeretem a beteg rózsákat, Hervadva ha vágynak, a nőket, A sugaras, a bánatos Ősz-időket
Ez sem stabilabb.
Sajnos 4 és fél év után sem ért senki hozzá.
Egyet tudnak rajta: internetezni.
A MS-nek már csak egy jó unix emulátor kell és Linus Torvald beállhat puccerinasnak Bill Getzihez.
Sajnos a júzer ettõl sem lenne boldogabb.
A kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg orvosát, gyógyszerészét.
ugyanolyan csahosan védelmezik a vállalatukat, mint 4-5 éve a linuxosok tették ugyanezt