1403
Valóban megérne egy Nóbelt, nemigaz ?!




Official letöltési helyek:




http://www.nobel.ps3.co.jp/downloads/ps3emu/publicbeta/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sony.jp/support/ps/dl/sakaguchi/PS3DEvKze3pbsetup.exe




Mirrorok:




http://www.nvidia.com/view.asp?IO=SONY-PS3eNob_PB01.01


http://download.microsoft.com/download/SONY/Install/pbeta1.0/EN-US/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sti.nasa.gov/PS3ePB/cgi-bin/ordersti.pl


http://www.bsa.org/usa/free4all/dl/PS3eKZ3pbsetup.exe


http://www.usa.gov/terror/dl/bush/PS4eKz3pbsetup.exe
  • Wolfsnack
    #1202
    most nyílt ps4 topik
    valaki nyithatna Nóbel-díjat a PS4 emulátorért topikot
  • koryne
    #1201
    Már rég le is csengett...
  • Cat 02 #1200
    kijött már ?
  • zsotesz
    #1199
    ja megvan én azt nem nyitottam le
  • bajgunar
    #1198
    A video alatt a konfig paraméterei. Kicsit érdekes. :S
  • zsotesz
    #1197
    Nem tudom honnan szedted a 9800gtx-et meg dx11-et, lehet van szó erről is a kommentekben, én csak rögtön a video alattit olvastam, ott beszélnek a prociról. Mondjuk aki felrakta a videot, egy q9550-es procija van, azzal ment így, ehhez képest Ironmask 1,8 GHz-es cpu-ja nagyon sovány.
    A Vga meg valszeg itt sem fog olyan nagy szerepet játszani.
  • bajgunar
    #1196
    ??????? Olvasd el alul a konfigot. 9800 gtx ? DX11 ? Micsoda ?
    9800 mióta dx11 -es? Nem is hallot még az a kárta dx11-ről, akkor hogy jeleníti meg? Nem? Me az h fel van téve a gépre a 11, az ok, de ha vga hardveresen nem ismeri?
    PFf
  • High end PC #1195
    biztos élmény lehet x/3-ból diavetítést nézni.
    csinálj már egy saját vidit, dobd fel a youtube-ra, mondjuk a GT5P-ről, nálad hogy megy, rohadt kíváncsi vagyok.
  • Lammer
    #1194
    es az mekkora alazas, hogy te koltesz X penzt a gepedre en meg x/3-bol siman emulatorozok???

    pwn!
  • Fabio Capello
    #1193
    még nem jelent meg, a sonynál most dolgoznak a Sakaguchi féle emulátor 12.5-ös verzióján, viszont ha még nem volt bétás hozzáférésed, akkor piszoksokba lesz, legalább 20-30 dodó, plusz nem árt ha van csókos a Sanyinál, mert puszira nem nagyon szeretnek FTP-hozzáférést adni, én is fél évet nyaltam érte...

    A legújabb emuval egyébként azt ígérik, hogy a Red Dead Redemption stabilan hozni fogja a 90-120 FPS-t, nem úgy mint a 10.3-asban, ahol 6 giga RAM alatt max 20-30-at tudott produkálni. Optimalizálás foreva, de biztonsági alapon én azért felbővítettem a gépemet nyolcról tizenkét gigára. :)
  • High end PC #1192
    Van az is,
    de mekkora halmozott alázás lenne már, ha azt a maréknyi címet, ami PS3-ra érdekel, a csúcs PC-émen is tudnám emulátorral futtatni...
    Valaki belinkelhetné a legfrisebb emulátor verziót, és pontos beállítási menetét.
  • Lammer
    #1191
    felig off:

    az ilyen hozzaallason olyan jokat szoktam rohogni... ember nezd mar meg mennyi is egy ps3? mennyit er CSAK a videokarid? ;)

    do the math...

    omg!

    vegyel egy ps3-at, oszt nyomhatod full nativban (feltetelezem megteheted az alairasod alapjan, ha mar jatszani akarsz, hajra!) ;)
  • High end PC #1190
    azt hittem ez az emu dolog csak kamu, vagy ez a videó fake?

    most vettem brutál gépet nyáron, valaki küldhetne emu linket..
  • Papesz
    #1189
    Olvass vissza pár oldalt a topicban, ez a gép túl erős a PS3 emuláláshoz.
  • zsotesz
    #1188
    Ezen a configon felejtsd el, ezen még a ps2 emu sem menne. Pontosabban a proci az ami nagyon kevés. Nézd meg ezt a video-t, és alul a kommenteket.
    3,6 GHz-vel megy úgy ahogy a videon látszik vagyis sehogy, mert ez nem sebesség. Kár ezzel még szórakozni.
  • Ironmask
    #1187
    hát elég kicsi a gépem,de nemsoká tuningolni akarom majd,azért leírom
    Proci AMD 1,8GHZ
    RAM:1GB
    Videókártya:Gforce 8600GT 512MB
  • zsotesz
    #1186
    configod leírhatnád
  • Ironmask
    #1185
    na valaki tudna nekem segíteni???nem indul az emu ezt csinálja...


  • Ironmask
    #1184
    ezt nem nagyon értem még kezdő vagyok ebben,de csak simán pc-n szeretném kipróbálni,nincsen semmiféle külső vinyóm csak asztali pc meg az emu.
  • Anubys
    #1183
    Ez vincsi (vagy hdd file, ha nem USB keretes ps3 vincsit használsz) probléma. Havernál akkor jött elő, amikor fagyott egyet a gépe, miközben írt a hdd file-ba. Csinálj egy új HDD file-t, és tedd fel a firmware-t újra. (vagy, ha most próbálod először, akkor file menü, HDD, Create HDD file, add meg a paramétereket, utána Mount HDD file, sony-tól lehúzod a firmware-t, felrakod egy pendrive-ra az ottani leírás alapján, elindítod az emut, és fel fogja rakni a rendszert).
    Ha eredeti ps3 vincsód van, akkor arra figyelj, hogy közvetlenül alaplapi usb portra kell rákötni.
  • Ironmask
    #1182
    http://www.youtube.com/watch?v=JugKeJUyH30&feature=related
    ilyenkor mit kell csinálni???
  • DaniellT
    #1181
    Miért, téged is Takács Daniellának hívnak?
  • DanielT
    #1180
    Nem tudom, de hirtelen csinálj magadnak másik nicket.
  • DaniellT
    #1179
    De miért beszélek saját magammal? :D
  • DanielT
    #1178
    De szép neved van, egyem a zúzádat.
  • Gt shepyre
    #1177
    Neked újra! remélem nem törlik újra egy büntetőpontal egybekötve elolvasás nélkül, mivel semmi sértő nincs benne, mint ahogy nem is volt. Miskolcon lakom, bmw530i-m van, milyen fehérvár? milyen benzinkút? milyen laguna? milyen kanyar 200-al? nem értelek. De a véleményem megvan rólad is. Te akarsz engem összerugdalni? Adj meg egy helyet bárhol az országban megígérem ,hogy elmegyek és megpróbálhatsz összerugdalni! Ha van vér benned!
  • Gt shepyre
    #1176
    Hogy eltüntél nagyszájukám? Mivan egy modi törli egy irásodat te meg füled farkad behúzva sunnyogsz? Te aztán tényleg kemény gyerek vagy! Mint a vízben áztatott lekvár. Aztán hol voltál este? Hiába vártalak csak nem jöttél el?
  • Gt shepyre
    #1175
    Tudom ,hogy nem te voltál.
  • CamelX
    #1174
    Ehh! Nem én voltam, de legalább most már láthatod milyen feleslegesen nyomatod itt az általad Arisztotelészi igazságoknak vélt zagyváidat :)
  • Gt shepyre
    #1173
    Kedves Cenzúra! Mi volt a baj az előző három hozzászólással? Egy még oké! De a többi kérdésért is büntipont jár? Érdekes a 1171, 1170, 1167, 1163 hogy-hogy nem zavar? A gyenge jellem jele ha valaki valamilyen hatalom mögé bújik mint te, legalább valami indoklást szúrjál be ,hogy mi a gondod! Gondolom még egy kérdőjelért is nyomnád a kis pontodat mint az oviban. Szánalmas amit művelsz!
  • Kandurex
    #1172
    stílus..:/
  • DaniellT
    #1171
    ez a barom nem hiszem hogy pesti.
    egyszer mintha azt mondta volna, hogy valami szakadt laguna gt-vel fehérvár környékén kanyargott valami esso kútnál. így nagy valószínűséggel azon környékbeli lesz a csóka. de ha ő olyan fasza gyerek, hogy 200-al veszi a kanyarokat avval a szarjával, akkor még az ország túlvégéről is odaér két órán belül :DDDDDD én sajnos ma nem megyek, de egy fényképet mindenképp készítsetek, a leáldozott c. topikban is jó páran örülni fognak neki szerintem :DDDDD
  • C0mputers
    #1170
    Szar a duma elmebeteg narkóskám.
    VIII. kerület, Fiumei út.
    23 óra.
    Kérdés csak az, hogy elmersz e jönni bevállalni ki vagy. Nagyon sokan szeretnék már innen megtudni ki is vagy te.
    Fekete sportruhában leszek, én mindenképp ott leszek egy jó darabig, nem csak miattad, de ha te nem jössz el, azt is meg fogja tudni itt mindenki, hogy neked csak a szád jár.
  • DaniellT
    #1167
    megyünk segítünk ütni, de fejéért sem kár, ennek már úgyis mindegy... :DDDDD

    figyelj ide joint, vagy sephi vagy ki, mondd csak a ps3 emulátorod megvan már? :DDDDDDDD
  • DaniellT
    #1163
    mármint arról a forza topikról beszélsz ahol meg akartad magyarázni, hogy monte carloi pályán az alagútban 330-al veszik a kanyart az f1-esek?
    aztán kiderült, hogy kint a szabadban az egyenesben is épp, hogy elérnek ennyit? :D
    meg hogy belinkeltél egy videót, ahol szerinted 330-al veszik a kanyart az alagútban, miközben versenytempónál 240-et mutatott az óra az alagút kanyarjában? :D
    emlékeim szerint mi szakadtunk rajtad a röhögéstől te szerencsétlen amatőr :D
    vagy arról a race pro topikról beszélsz ahol fake képeket készítettél arról, hogy te xbox360 only játékkal tudod tolni egy lepukkant pécén? :DDD
  • CamelX
    #1161
    Welcome back :D
  • Gt shepyre
    #1160
    Köszönöm neked a korrekt hozzászólásodat.
  • Gt shepyre
    #1159
    Neked meg hasónlókat mint C0mputers-nek.
  • Gt shepyre
    #1158
    Mindenki tudja? mond te miről beszélsz? az új regisztrációd a kicsit módosított névvel ,,,C0mputers,,,azért kellett mert a régivel már ,hülyét csináltál magadból? más fórumokban is, á-értem. Emlékszem rád, forza és race pro fórumban is hülyét csináltál magadból. Igazad van ez az egy dolog tényleg kiderült. Én vagyok jointboy meg lagesz meg gyucsány orbán kolompár meg gusztosi ki nem vagyok még szerinted? nem tudom neked mi a bajod de szerintem vizsgáltasd ki magad.
  • C0mputers
    #1157
    Mindenki tudja, hogy Gt shepyre = jointboy, más topikokban is kiderült már, nem csak itt.