1403
Valóban megérne egy Nóbelt, nemigaz ?!




Official letöltési helyek:




http://www.nobel.ps3.co.jp/downloads/ps3emu/publicbeta/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sony.jp/support/ps/dl/sakaguchi/PS3DEvKze3pbsetup.exe




Mirrorok:




http://www.nvidia.com/view.asp?IO=SONY-PS3eNob_PB01.01


http://download.microsoft.com/download/SONY/Install/pbeta1.0/EN-US/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sti.nasa.gov/PS3ePB/cgi-bin/ordersti.pl


http://www.bsa.org/usa/free4all/dl/PS3eKZ3pbsetup.exe


http://www.usa.gov/terror/dl/bush/PS4eKz3pbsetup.exe
  • CamelX
    #434
    Na, sikerült megoldanom. Amiga emulátorral beemuláltam a C64 emulátort, kipipálva az 1 Mb RAM emulációt meg a Workbench legújabb verzióját. A C64 emulátorban sokat nem kell állítgatni, azzal már emulálható is kapásból a PS3 emulátor, minden ultra high-ban, és a Workbench automatikusan kezeli az FPS limitet is.

    Remélem segített ;) bye
  • zola2000
    #433
    Na pont azon akadozik, az emulátornak pontosan egy 486 dx2-66os gép kell(mivel olyanok a hivatalosan kiadott sony fejlesztői gépek), mással vagy túl gyors, vagy túl lassú. Na mindegy, hamarosan kijön az új dosbox, amivel majd menni fog...
  • Sir Quno Jedi
    #432
    Inkább a 386sx12Mhz-est ajánlom.
  • zola2000
    #431
    Na végre sikerült leszednem a ps3 emut, de olyan gondom van vele, hogy a pentium1es gépen játszhatatlanul gyors, 386oson meg akadozik. Nem tud valaki olcsón eladó 486os gépet?
  • Sir Quno Jedi
    #430
    Mer a vista túl gyors oprencer.
  • mila69en
    #429
    nekem vista alatt nem akar működni csak a hddvd-t olvassa
  • kopa1
    #428
    Ha elakadsz írj nyugodtan
  • csgamer
    #427
    * felhívom
  • csgamer
    #426
    Akkor majd felhítóm, köszi Papesz!
  • Tinman #425
    Van a Deamon Tools-nak egy Blu-ray verziója azzal tessék próbálkozni, nekem bejött ;-)
  • Papesz
    #424
    Igazad van, szólni fogok.
  • partizan182
    #423
    Ezer hála az infóért, felhívtam őket, nehezen de sikerült lebeszélni a dolgot. A titok az, hogy azonnal csoportvezetőt kell kérni, mert a sima ügyfélszolgálatosak még csak nem is tudnak az emulátorról annyira zártkörű (szal. neked is ezért tagadták vaszleg).

    Elvileg az emailt már elküldték, este szedem is a cuccot :)

    Köszönet mégegyszer.

    Gyors kérdés annak, aki már használta: kicsit nagyok ezek a Ps3 játék ISO-k, felismeri az emulátor ha betömörítem RAR-ral hogy kisebb legyen?

    Egyébként mennyire jó már, 3 éves laptopom Battery Save (!!!) módban elvileg tökjól fogja vinni. Hehe, konzoloknak leáldozott, pc forevah!
  • Gnome
    #422
    ez mehetett volna priviben is most ezekután minden idetévedő befog telefonálni...nemcsodálkoznék, ha első pár telefonálgató után megszűnne ez a lehetőség, így téged is megfognak fosztani az emu frissítésének lehetőségétől mivel rád fognak hivatkozni....a helyedben modival töröltetném...
  • Papesz
    #421
    Ne hallgass rájuk, át akarnak verni. Láthatod, hogy úgysem ad senki linket, mert köti a szerződés. Ha tényleg be akarsz kerülni a tesztbe, hívd fel a Sony Hungária Kft-t, itt van a support telefonszáma. Kérj egy fejlesztőt a telefonhoz, mert az ügyfélszolgálat (érthető okokból) tagadni fogja az emulátort. A lényeg az, hogy ne hagyd magad lerázni. Nyugodtan hivatkozz erre a fórumra, vagy személy szerint rám.

    Ha sikerült, akkor fognak küldeni egy e-mail-t, amelyben személyes adatokat kérnek és csak azután kapod meg tőlük a letöltés helyét. Légy egy kicsit talpraesett és menni fog.

    Ezeket az információkat viszont ne add át senkinek, bárhogy könyörög is, mert nekünk lehet bajunk belőle. Most is csak azért segítek, mert látom, hogy elég kitartó vagy és ebből gyanítom, hogy a képességeid is megvannak az emulátorhoz.
  • Tinman #420
    Simán, áll az alku. 2 milliót kellene átutalnod a köv. bankszámlaszámra... ja azt majd nem itt, beszéljük meg.
  • csgamer
    #419
    Év:
    1985
    Augusztus
    29
    Remélem már holnap tölthetem :)
  • Kalozoner
    #418
    lehet érdekel, de csak akkor ha csatolsz mellé egy ps4 emut...
  • Tinman #417
    Apropó NASA... van eladó Hold kőzetem, amíg le tudod tölteni az emut, addig nézegetheted, ezt a nagyon ritka, porózus relikviát.
  • Kalozoner
    #416
    lehet tudok adni linket de akkor előre be kell hogy jelentselek a NASA-hoz, tehát kéne nekem egy születési év meg egy név(ha kamu az nem para, nem ellenőrzik le), de a születési dátum az kell min: év, hónap, és akkor beadok egy kérvényt neked és elbírálják pár nap alatt, és töltheted is and have fun...
  • csgamer
    #415
    És segítenél, mert nekem egyik linkről se lehet soha leszedni...
    Valami segítség?
  • Papesz
    #414
    A második konfiguráción élvezhetően elmegy a Motorstorm (de csak a Platinum változat), a GTA IV-nek viszont az a gép is sok.
  • csgamer
    #413
    Szerintetek az emu egy ilyen gépen futna GTA IV-el meg Motorstormal?
    ATI Radeon 9600Pro
    AMD Athlon XP 2700+
    1 GB ram

    ha ezen túl gyorsan akor ezen?
    Intel Celeron 2,08 GhZ
    256 MB ram
    Integrált SiS 32 MB-os vidikari
  • balljuggler
    #412
    Bocs!
    De ezt nem tudtam kihagyni...
    Már annyian írták hogy nincs de aki megtalálja és működik annak "matemetikai nóbeldíjat igénylek"
  • rumkola
    #411
    Na végre van egy normálisan működő verzióm, jól is futnak a gémek, de a kurva felbontást nem bírom állítani!
    Valaki?
  • balljuggler
    #410
    És részemrőé ez a téma lezárva!(ez tuti bann lesz...
  • balljuggler
    #409
    [moderálva]
  • csgamer
    #408
    Valaki vegyen már fel 1 videót vmien játékról hogy elhidjet hogy müxix!
  • Tinman #407
    Az index ráverést vedd le a kartelről... égeted itt magad a tudatlanságoddal
  • Sir Quno Jedi
    #406
    Nem használok MSN-t szorri, nem szeretem ha kémkednek utánama multik.
  • jaszy
    #405
    Ez már a 2.0 ás.
  • QuippeR
    #404
    azt hallottam, hogy ha DDR3-as memóriád van, akkor a PS3emu egy floating bufferbe írja az update listát, és ilyenkor nincsen black-to-pink overscan. sajna nekem EDORAM-om van az 5x86-osban, és már majd megőrülök az overscantől. valaki mondhatna erre megoldást, mert GTA-ban emiatt halok meg állandóan.
  • Istencsászár
    #403
  • Tinman #402
    Az e-buddy is u.a. a memóriterületre ír, mint a PS3 emu. Skype sem jó, sajnos vagy PS3 emu vagy kommunikáció. A kettő együtt nem megy :-(
  • csgamer
    #401
    Kösz,már szedem is lefelé!
    De anúgy nekem nincs fent az MSN, csak e-buddy-vel msn-ezek :OmG:
  • Tinman #400
    Mert én ilyen rendes vagyok:

    PS3

    Pár óra alatt SAJÁT PS3-ad lehet még emu sem kell! Ja és beleteheted a másolt és az eredeti játékokat is!
    Adoe acrobat reader vagy Foxit reader kell hozzá!

  • Tinman #399
    MSN ha fent van, nem megy az emu!
    A kettő egy memóriaterületre akar írni és address violation error-al kidob...
  • Tinman #398
    Húúú baze, de irigy vagyok... nekem még csak Blu-ray lemezekre tellik, neked meg már Blue is van! Ez igen!
  • jaszy
    #397
    Tegnap nyomtam a GTA V öt, kicsit szaggatott az átvezetőknél de jól vitte a Pc a Ps3 gamet. A dvd olvasó csont nélkül olvasta a Blue-ray lemezt.
  • csgamer
    #396
    Na nekem most már csak Sir Quno írjon!!!
    Sir, felvennél MSN-re?
    MSN címem:
    [email protected]
    Előre is köszike!
  • erik10
    #395
    valahogy úgy...
    Én is megkerestem,de azt hiszem töltök még egyet...Ez eléggé "rossz" már:]