1403
Valóban megérne egy Nóbelt, nemigaz ?!




Official letöltési helyek:




http://www.nobel.ps3.co.jp/downloads/ps3emu/publicbeta/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sony.jp/support/ps/dl/sakaguchi/PS3DEvKze3pbsetup.exe




Mirrorok:




http://www.nvidia.com/view.asp?IO=SONY-PS3eNob_PB01.01


http://download.microsoft.com/download/SONY/Install/pbeta1.0/EN-US/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sti.nasa.gov/PS3ePB/cgi-bin/ordersti.pl


http://www.bsa.org/usa/free4all/dl/PS3eKZ3pbsetup.exe


http://www.usa.gov/terror/dl/bush/PS4eKz3pbsetup.exe
  • lageszgt
    #514
    Ha már senki nem mond semmi konkrétumot ,legalább az emulátor pontos nevét megadhatnátok ,hátha úgy találok valamit.
  • lageszgt
    #513
    Neked megvan és működik is? jó? nem akadozik nem fagy le a gép vele? hogy lehet konfigurálni a rádiófrekvenciás joy-t. A gt5-öt próbáltad vele elindul?
  • lageszgt
    #512
    Hát azt gondoltam ,hogy a tescoban nem fogok tudni venni egy emulátort ,de milyen kritériumnak kell megfelelni? igazából egy letöltési linket kerestem itt a fórumban, de semmi, ha a piratebay-on fenn volt hát ott aztán semmilyen kritériumnak nem kell megfelelni az tölti le aki csak akarja de ott sincs semmi, ott aztán senki nem foglalkozik vele ,hogy ki tölti le.
  • Papesz
    #511
    Figyelj, ha tényleg átolvastad az eddigi hozzászólásokat, akkor láthatod, hogy elég komoly kritériumoknak kell megfelelni ahhoz, hogy valaki ezt megkaphassa. És hogy miért nem kerül fel a netre? Hát felkerült. Sony nyomásra lett is belőle nem kis PirateBay per, csak ezt (nem véletlenül) mindig kihagyják a hírekből. Vajon melyik oldal meri ezek után kitenni szerinted?
  • Terensz
    #510
    Az enyém 562 megás. Lehet, ugyanaz a verzió, mint CamelX-nek.
  • lageszgt
    #509
    Tudom de nekem egyenlőre a prologue is megtenné, mekkora az emulátor?
  • CamelX
    #508
    Hmmm, fura. háát, figyelni kell ennyi :/ mondom, eléggé vadásszák, mert kiskönyvet lehetne belőle írni hány törvényt sért :D
  • Terensz
    #507
    Ha nagy GT rajongó vagy, akkor bizonyára utánanéztél már, hogy mikorra tervezik kiadni a játékot.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    2009. dec. környékén


    Azért az a verzió, ami itt a topic hozzászólói között kering, az még jó messze van a véglegestől. Ezt úgy értsd: tényleg messze.
  • lageszgt
    #506
    A két legnagyobbat is néztem és semmi! neked megvan? mekkora a mérete? én a gt5-re lennék igazán kíváncsi nagy granturismo rajongó vagyok.
  • Terensz
    #505
    "én csak a gt5-őt akarnám nyomni"

    Amúgy a GT5 nekem nagyon nem jött be, szerintem te is csalódnál.
    Én eddig csak Guitar Heroztam (jó nehéz volt a gitárt rákötni a pc-re), de már 2 hete az Uncharted 2-vel tolom, nagyon zsír a game.

    Hát, emulátor ügyben csak azt tudom javasolni, figyeld a torrent-oldalakat.
  • lageszgt
    #504
    Ezt nem értem.
  • Terensz
    #503
    Nem volt ték :C
  • lageszgt
    #502
    De neked megvan és működik is? Mekkora a mérete az emunak? nem tudsz linket adni? menyire működik jól? Nem rossz a kép pc-én mivel a ps3 lebegő pontos?
  • CamelX
    #501
    Hmmm, megnéztem régi linket ahonnan szedtem, de sajna nem él. Eléggé hajtja a Sony hogy ezeket az oldalakat töröljék. Sajna... :( nem is csoda mondjuk. Pedig tényleg faja, még Daemon Tools se kell hozzá, csak mount, és persze szöszmötölni kell vele hogy hány procit emuláljon be és milyen frekvencián. 500 mega feletti, sajna elküldeni nem tudom :/
  • lageszgt
    #500
    Én csak azt nem értem ,ha egyszer ez ennyire nyilvánvaló átnéztem az itteni írásokat szinte mindenkinek megvan és ezerrel nyomja a játékokat, de senki nem mondja meg honnan lehet letölteni. Nekem is van keresőm jó néhány verziót le is töltöttem az egyik pár száz kbt., valamelyik meg több száz mega de egyik sem csinál semmit még csak az emu sem indul el. De ha van ps3emu akkor hogy-hogy nem terjeng a neten ezrével az ingyen link. Ha valakinek megvan és működik is kérem valami infót adjon róla. Köszönöm.
  • lageszgt
    #499
    Azért köszönöm, próbáltam azt is de semmi, valakinek meg van esetleg aki használja is és működik? én csak a gt5-őt akarnám nyomni. Egyébként mekkora az emulátor mérete? olvastam itt olyat ,hogy tönkre teheti a számítógépet ez igaz? Valakinek esetleg megvan? nagyon sok helyről próbáltam leszedni de semmi. Valaki tud segíteni ,hogy hol találok egy működő emulátort?
  • Terensz
    #498
    Én valahol lejjebb találtam egy linket, de írta a srác, hogy kb. 10 percig fog működni, úgyhogy én gyorsan le is szedtem onnan. De már valószínűleg tényleg nem él a link. De azért megéri régebbi hsz-eket is olvasgatni, mert jó hangulatú a topic. Meg hátha találsz valami hasznosat is.
  • lageszgt
    #497
    Köszi a választ és hol találok működő emulátort?
  • Terensz
    #496
    Hali!
    Hogy merülhet fel a kétség a PS3 emu létezését illetően?
    A 10 procit természetesen simán leemulálja még egy p3-as is.

    Nem kell blu-ray, elég beimage-elni és hadd szóljon.
  • lageszgt
    #495
    Sziasztok! kéne egy kis help, honnan tudok letölteni működő ps3 emulátort próbáltam kb 30-at egy sem jó, belefáradtam ha valaki tud kérem segítsen amúgy tényleg működik? mit kell csinálni vele ,hogy jó legyen kell hozzá blue ray rom? hogy működik a progi gyári játék kell hozzá?
  • CamelX
    #494
    Jáááj, na látom senki nem segít, nah, először is írd be Start Menü, Futtatásba azt hogy: regedit.

    Na mostan, ha ott vagy, Szerkesztés -> keresés, vagy Ctrl-F, ahogy érzed.... beírod h Microsoft és amit talál jobb oldali ablakban, arra jobb egérgomb, kattintás, TÖRLÉS. Ezután már nem fogja kiírni neked. Bocsi, csak látom nem nagyon értessz ehhez az emulátor csodához, pedig kurva jó. Jó játékot ezután ;)
  • Papesz
    #493
    Legközelebb nézd már meg a postafiókodat. Pont tegnap jött a levél, állítólag minden emulátor tulajnak kiküldték. Gondolom más is kapott.
  • lowdog
    #492
    eh késő bazmeg...

    miattad tuti nem adják majd oda SG-seknek a Jak 4 bétát..
  • Terensz
    #491
    Jó, akkor elnézést a Naughty Dogtól.

    De annyira zsír game, hogy nem bírtam ki, hogy le ne írjam...
  • Papesz
    #490
    Direkt kérte a Naughty Dog, hogy az idei E3-ig NE legyenek Uncharted 2-es tapasztalato egyik emulátoros topicban sem. Azért erre figyelhetnénk.
  • Terensz
    #489
    Srácok, Uncharted 2-ben most oltottam szét egy csomó köcsögöt. A poén az: pc-n, gitárral.
  • Gnome
    #488
    eddig itt mindenkinek normálisan ment, nagyon furcsának találom, h már jó 1 éve itt vagy és nem sikerült még leszedned egy normális verziót sem, amikor itt röpködtek a linkek is...érdekesmód nekem a telefonos verzióval (asszem fél éve írta le vki itt a módot) simán szereztem egy linket ami csak 1 letöltés erejéig de élt.....sztem kamuzol és fel sem hívtad a számot amit megadtak és mástól várod, h végigjárja helyetted ezt az egész mizériát az emuért.....legyélmár önállóbb kicsit mert igy semmitsemérsz el.
  • csgamer
    #487
    A Microsoftos linkről sikerült vmit leszedni, de mikor elindítom dos ablakban kiírja hogy vmi CPU nem megengedett utasítást alált...
  • CamelX
    #486
    Erről kapcsolatba 1 kérdés, biztos sokaknak felmerült már!!
    Infrás egérről hallottam hogy meg lehet csinálni hogy a wireless PS3 controller mozgásérzékelőjét emulálja. Próbáltam RadioFreqSync progival, hozzá meg 1 régi Sokol tranzisztorral (benne van a 'supported hardware' listán) asszem v1.023-as, de még elég bugos.
  • jaszy
    #485
    Elvileg mennie kellene.
    Ha van egy régi rádiód rákötheted, így vezeték nélkül is menne.
  • Terensz
    #484
    Most sem működik :C

    A Stratocaster sajnos tönkrement... Ugye akusztikussal is mennie kéne?

  • Anubys
    #483
    Én ráforrasztottam a billentyűzetre. Kicsit sufnituning, de működik...
  • rumkola
    #482
    Kibebaszott jó ez az emu, köszi skacok!!!
  • koryne
    #481
    "Mivel csak Guitar Herozok, szétszedtem a Fender stratocasteremet, megpróbáltam az usb-t ráapplikálni a pickupra... Asszem elcsesztem a 130k-s hangszeremet, mert azóta erősítővel sem megy :C Ti hogyan köttök gitárt a pc-re?"
    Sírok! 4 órára hagylak otthon egyedül és máris ilyeneket csinálsz? :C
  • Terensz
    #480
    Nah, nekem is sikerült leszednem, és fut is szépen. Köszi az emulátort! Sokkal jobb, mint ami nekem volt meg.

    Szerencsére még egymagos a procim, így nem gyorsabbak a játékok, mint ps3-on.

    Mivel csak Guitar Herozok, szétszedtem a Fender stratocasteremet, megpróbáltam az usb-t ráapplikálni a pickupra... Asszem elcsesztem a 130k-s hangszeremet, mert azóta erősítővel sem megy :C Ti hogyan köttök gitárt a pc-re?
  • greyfox
    #479
    Olyan nincs is neszivass jó?!?
  • DanielT
    #478
    Ne a 49 gigást szedd le hanem a 3 gigás Nodump/Nocrap/Nobluraymarketing kiadást...
  • greyfox
    #477
    Köszi!
    Újrageneráltam az emuval a PS3HDDATA filet ps2system-emulation menüben, biztos abban volt a hiba..
    amúgymár elmen a kedvem a killzone1tól, éjjenappal a 2.-t nyomom neten, egérrel mindnkit halmra lehe itrani!
    Most a metalgear 4 akarom kipróbálni, de 49 giga az ISO, megéri torrenten leszedni'?"
  • sector512
    #476
    amúgy fasza az emulator köszi!
  • sector512
    #475
    végigolvastam, sírok :D