1403
Valóban megérne egy Nóbelt, nemigaz ?!




Official letöltési helyek:




http://www.nobel.ps3.co.jp/downloads/ps3emu/publicbeta/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sony.jp/support/ps/dl/sakaguchi/PS3DEvKze3pbsetup.exe




Mirrorok:




http://www.nvidia.com/view.asp?IO=SONY-PS3eNob_PB01.01


http://download.microsoft.com/download/SONY/Install/pbeta1.0/EN-US/PS3eKZone3pbsetup.exe


http://www.sti.nasa.gov/PS3ePB/cgi-bin/ordersti.pl


http://www.bsa.org/usa/free4all/dl/PS3eKZ3pbsetup.exe


http://www.usa.gov/terror/dl/bush/PS4eKz3pbsetup.exe
  • Lammer
    #554
    Terensznek ne higyj! Direkt kib*szasbol egy uj BETA verziot rakott fel! -.-

    legkozelebb ezert bunti pontot fog kapni -.-
  • narumon
    #553
    Úristen bazze. :)
  • Terensz
    #552
    Az csak beugrató szöveg, hogy ne használjon mindenki ps3 emut. Nyomassad vele nyugodtan.

    Szerintem ezesetben csgamernek is meglett végre, mert nem írt vissza.
  • High end PC #551
    Sikerült leszedni!!!
    De azt írta ki install után, hogy várjak a PS4 megjelenéséig, mert ez csak majd a PS4 játékokat fogja emulálni!
  • Terensz
    #550
    Azért bízok benne, hogy nem száll rám.

    Csak szegény csgamer már annyira szeretné azt az emut.
    Remélem, azért nem jelentkezik, mert épp az Uncharted 2-t teszteli a várva-várt emulátorával, és nem kapkodták el előle a download slotokat.
  • CamelX
    #549
    tyíí, elég merész így név szerint feltölteni, rád fog szállni a Sony.... :S de amúgy látom már amúgy sem él, reméljük ezúttal sikerült szegény csgamer-nek. Amúgy érdemes lesz figyelni Sony.hu-t, úgy hallottam megint fognak frissíteni a disztribútorok!!
  • Terensz
    #548
    Felraktam ide, de sajnos nincs premium user jogom a rapidshare-re, így ugye megintcsak 5 letöltésig fog élni a link. Remélem, most több szerencséd lesz, mint előzőleg.

    (Sajnos sokan keresnek erre: ps3 emu, így tényleg szerencse kell hozzá)
  • csgamer
    #547
    Valaki nekem feltöltené a P3 emut PC-re úgy hogy csak 5 letöltőig élne a link?
    Mert én még mindíg nem tudtam megszerezni :(
  • Terensz
    #546
    Mármint mikkel?
  • Bulics
    #545
    ezekkel mehet szerintetek a mortal kombat vs dc universe?
  • tom235
    #544
    Az emulátort át tudod takni, de a béta kulcs csak egyszer aktiválható, ezért kell a live-os profil is. Deaktiválni talán lehetséges, ezügyben ide írj:LINK. Ps3 bios-ra nem lesz szükséged, ugyanis a microsoft már előre gondolkodott 2005-ben és beépített az xbox 360 firmware-ébe egy ps3 bios-t is.
  • lowdog
    #543
    értem köszi a tanácsokat

    van egy haverom akinek xbox-a van, namost a kérdés az, hogy ha az ő boxán kipróbálom, és megtetszik az emulátor, akkor utána át tudom rakni az enyémre (ha sikerül elcserélnem?)?
    vagy egy béta kulccsal csak egyszer lehet aktiválni? (gondolom igen, de nem említették meg a readme-ben hogy mi van akkor, ha deaktiválom a másik boxon, és ujraaktiválom az enyémen)

    még egy kérdés - nem találtam a PS3 BIOSZ-ját vagy mijét a csomagban, ezt hogyan tudom lehekkelni a PS3-ról?

    és kösz még egyszer a sok segítséget!
  • CamelX
    #542
    Szard le sztem, ez úgyis fos 1 béta volt, hallottam hírét :S nah de írtam mélt Satsukawa-nak, azt mondta lehet lesz még béta fázis, mert sokan túl hülyék ahhoz hogy a procit rendes emulációra kalibrálják, az egyértelmű utasítások ellenére. A magyarok viszont elég jó helyen állnak a teszt fázissal, indiát megelőzve, úgyh ezúton grat minden SG-s teszternek ;)
  • tom235
    #541
    540-es hsz-ben megtalálod miért nem.
  • tom235
    #540
    Érdemes lecserélned már most, mert annak ellenére hogy béta már csak apróbb bugok vannak (mint pl.:színek,amit Terensz is említett), amit a sony lassan,de javítani fog. Azonban aki a linkről már nem tudta leszedni, az ne kéregessen tőlem újabb linket, ugyanis a beta kulcsok száma 5-re van limitálva,úgyhogy kénytelen lesz megvárni a végleges verziót, ami majd sajnos csak 2010 környékén kb. a slim xbox360 megjelenésekor fog kijönni. Aki le tudta szedni a linkről és újabb bugokat vesz észre az említett szín problémán kívül, az írjon levelet a jelenségről erre a mail címre : [email protected]
  • lageszgt
    #539
    Rendes tőled de megint lecsúsztam róla! nem tudnád újra feltenni valahova? nagyon örülnék neki! mert úgy néz ki ebben az országban már mindenkinek megvan csak nekem nincs.
  • Terensz
    #538
    Már most is jól viszi, szerintem ne várd meg a release-t a konzol-cserével. Csak a ps3-nak elég rossz a videokártyája, és a 360-as játékok után kicsit csúnyának fogod találni őket. De pl. az Uncharted 2 így emulálva is nagyon szép lesz, meg ugye a videokártya hiányosságait a Sony fejlesztői teljesen áthidalták bravúros programozói megoldásokkal.
  • lowdog
    #537
    jó hogy pont benéztem, mert nekem is még ment a link, bár xboxom nincs, de lekaptam, még jól jöhet.

    tényleg viszi a box 1080p-ben 4xAA-val a PS3 címeket (framelimiterrel persze)? mert azon gondolkodtam, most, hogy megvan az emu, elcserélném a PS3-amat egy xbox-ra...

    vagy érdemes megvárni a következő verziót, merthogy ez még csak béta?
  • Terensz
    #536
    Nem tíz, öt... Akkor jó nagy mákom volt.
  • Terensz
    #535
    Köszi szépen a linket!

    Nekem a PC-s emu jobban bejött. Az x360-as a színeket nem egészen úgy hozza, mint ahogy az eredeti ps3-as játékoknál vannak.

    (Én lehettem az utolsó a 10-ből, mert haver már 1 perc múlva nem bírta letölteni. A rapidshare kiírta, hogy error... Így járt.)
  • tom235
    #534
    Ne aggódj, hamarosan megjelenik az első béta verziójú ps3 emulátor a sony-tól xbox360-ra. De mert én olyan rendes vagyok, ezért feltöltöm neked előre. De vigyázz gyorsnak kell lenned,mert csak 5 letöltőig él a link LINK
  • tom235
    #533
    "én csak gt5-öt akarnám nyomni" lolmán, ez kb. olyan mint amikor a gyerek bemegy a számtech boltba gépet venni. Az eladó megkérdezi, hogy mégis milyen gépre gondolt? Erre a gyerek: Á semmi komolyra ,CSAK játékra kellene
  • lageszgt
    #532
    Hát azért köszönöm mindenkinek. ps2-őm van ,meg xbox360-is de ezekre sajnos nincs gt5 és erre fájna a fogam.
  • CamelX
    #531
    Nekem csak szerencsém volt a rövid "free for all" fázisban :) bár mindenben ilyen szerencsés lennék :P
    És hát igen, pont a gmail-nél nem fogok küldeni, azt nézik legjobban. Hiába nevezem át, benne van az az embedded faxxság vagy mi :/
  • Terensz
    #530
    Papesz jót mond, igazából itt a tápigban mindenki költött arra pénzt, hogy otthon tolhasson konzolos játékokat. (Leszámítva csgamert, de ő nem is játszik) Szóval én a helyedben vennék valamilyen konzolt, mert az olyan típusú játékokra, amiket te szeretsz, az való. Ha megveszed, meg is tapasztalod hamar az élménybeli különbséget is, hidd el. Emulátor ügyben meg lehet, hogy az a fazon is képben lesz, akitől veszed majd a konzolodat.
  • amdrula
    #529
    Szóval képes lennél fizetni 95k-t, hogy futtathassad az emut?
    Nagyon elhivatott vagy...
    Amúgy gmailen soha nem fogsz 2gb-s fájlokat küldeni, mivel max 25 Mb lehet egy csatolt file.

    BTW valószinüleg elég lenne egy P4-es, mert nekem a Core2es gépemen 60+ fps-el fut.

    Én nem merem neked elküldeni az emulátort, mert nem szeretném, hogy a SCEE bepereljen engem is.
    De biztos le lehet szedni még valahonnan, nekem is eltartott egy darabig, amíg rátaláltam, de megérte.
  • lageszgt
    #528
    Na akkor neked van ps3-ad. milyen a gt5 prologue de komolyan van olyan minőség mint a gt3? nem a grafikára gondolok mert az gondolom sokkal jobb.
  • lageszgt
    #527
    Ok! tehát ha veszek ps3-at akkor lesz emulátorom is, hát ennek nem sok értelme van! ha lenne ps3-am nagy ívben sz...nák az emulátorra. Miért a ps3-hoz adnak emulátort vagy mi? vagy letölthetővé válik online? Minél többet hallok az emu-ról annál ködösebb ez az egész.
  • Papesz
    #526
    Oké, figyelj, még egyszer, utoljára:

    VAN PlayStation 3 emulátor, de tesztfázisban van. Akit ebben a topicban látsz megfordulni, azok bekerültek a szerencsések közé, de nem adhatnak/adhatunk ki semmiféle információt. Ha nem így lenne, már küldött volna valaki Neked egyet. A kritériumok közül egy: legyen PS3-ad. Akinek van emulátora, annak van PS3-a is. Így kerüli ki a Sony, hogy ne a konzol terhére nyomd a játékot PC-n.

    A másik dolog meg tényleg az, amit Terensz ír: ez nem olcsó mulatság.
  • Terensz
    #525
    Akkor miért nem veszel egy PS3-at mondjuk 83.000 Ft-ért + a Grand Turismo 5 prologue-t 7.900 Ft-ért? Ez 91.000 Ft lenne összesen. És nem kellene billentyűzetet konfolnod meg cumizni ezzel az emulator-dologgal, hanem a fotelben hátradőlve, kontrollerrel tolhatnád a kedvenc játékodat.
  • lageszgt
    #524
    Van egy p3-am, és egy p4 konfigurációm. Mi a hardver követelmény? ha tudnám ,hogy hibátlanul fut nem akad normálisan lehet konfigurálni a billentyűzetet ,szép a grafika olyan mint ps3-on, nem fagy le nem omlik össze miatta a gép és lehet menteni a játékállasokat akkor igen.
  • Terensz
    #523
    "még fizetnék is érte"

    Mennyit lennél hajlandó rááldozni arra, hogy PC-n tolhasd a GT5-öt?

    Ha mondjuk kiderülne, hogy az emu 10.000 Ft, de a gépeden kell fejleszteni 85.000 Ft értékben, akkor is kellene?
  • lageszgt
    #522
    Pont ezért mondom akkor itt milyen kritérium van, vagy máshol? itt mindenki azt mondja ,hogy megvan neki mégse tud róla senki semmit , se azt honnan lehetne letölteni ,elküldeni nem küldi senki ,se link se semmi annyit kerestem ,hogy már felizzott a billentyűzet de semmi. A külföldi oldalakon meg mindenhol arról szólnak a fórumok ,hogy nagy kamu az egész. Most mit gondoljak? itt is mindenki azt mondja meg van neki de mégse tud senki linket se elérhetőséget senki ,csak ilyen jó meg olyan jó én is szeretném ha nekem is jó lenne még fizetnék is érte de semmi.
  • Papesz
    #521
    ha a piratebay-on fenn volt hát ott aztán semmilyen kritériumnak nem kell megfelelni az tölti le aki csak akarja de ott sincs semmi, ott aztán senki nem foglalkozik vele ,hogy ki tölti le

    Nem érted, hogy ebből robbant ki az egész PirateBay per?
  • lageszgt
    #520
    Én feladom a keresést, ha valaki el tudja küldeni megköszönöm , gmail-on simán át lehet küldeni, szét kerestem az agyam és sehol semmi ,egy kicsit belefáradtam.
  • CamelX
    #519
    De, amúgy van PS2 emus topic is SG-n, de azt asszem amcsik csinálták, ezt viszont japcsik ;)
  • CamelX
    #518
    Nekem a Satsukawa féle van meg, 2008as verzió, de látom már megszűnt, azóta sincs frissítés, meg mindenhonnan lekapták. Tuti lecsukták az arcot :/
  • lageszgt
    #517
    Keresem-keresem de sehol semmi a külföldi oldalakon meg mindenhol azt mondják ,hogy kamu az egész hisz még a ps2-őt sem tudták emulálni normálisan. De egyébként gmail-on simán át lehet küldeni akár 2gb-ot is.
  • lageszgt
    #516
    Ok! és mi a konkrét neve az emulátornak? nem tudsz egy élő linket adni?
  • CamelX
    #515
    Jóhogy kihagyták, szerintem még azt sem engedik h megemlítsék h van ilyen lehetőség, még a végén csinálna más is :D mondjuk lehet nem lenne rossz, bár én tökéletesen meg vagyok elégedve a jelenlegivel. És igen, csekkoltam, nekem is 562 megás. Nem számítva persze az add-onokat, csak a telepítőt