74
http://www.dtm.de/
  • danikosz
    #74




    Sziasztok!
    Szeptemberben elrajtol a Virtual SimRacing szervezésében egy DTM 2013-as bajnokság a Raceroom nevű programmal! Ez egy 8 fordulós bajnokság lesz ami két hetente kerül megrendezésre és minden fordulóban két futamot fogunk rendezni. A játék DTM csomagja tartalmazza az összes autót és helyszínt. Ezt lehet steam-en illetve a raceroom hivatalos oldalán is beszerezni. Ára kb 16 euró, ami olyan 4800 ft körül van. A bajnokság maga ingyenes és a különböző partnereink segítségével év végé nyeremények lesznek,valamint mi is adunk oklevelet,érmet,kupát a legjobbaknak.

    > Nevezni itt tudtok. Ha bármi kérdés van akkor itt fel lehet tenni,valamit minden infót megtaláltok itt. <
  • Akey
    #73
    Újra aktuális a kérdés. Lehet majd TV-n nézni egyáltalán?
  • jui
    #72
    Sportklub már nem fogja közvetiteni a versenyeket?
  • Fenjoy
    #71
    Sziasztok!

    Ezt az oldalt ismeritek?!

    DTM.lap.hu
  • SitatiS
    #70
    Mika nyert!Ezt hogy hozta össze..
  • Istencsászár
    #69
    Baffa meg... Mika...
  • Istencsászár
    #68
    Habár WTCC is van ma de ezt se felejtsük el, nézi(te) valaki?:)
  • Jelian
    #67
    Jogosan felmerülő kérdés ez! Az Alfa, Honda, Peugeot számára még a WTCC se érdekelt dolog, pedig egy közúti autóból egy S-2000 modellt csinálni nem egy nagy tudomány! Az Alfa, Honda még a BTCC-ben van jelen (az is csak privátba), de a Peugeot már semmi érdeklődést nem mutat a túraautózás iránt! Ez privát véleményem, de ez a hétvégi DTM futam nagyon keveset mutatott fel!
  • spect16
    #66
    De kik? Opel, Alfa, Honda, Peugeot talán BMW? Emlékezz vissza, hogy amikor az ITC volt mi lett a vége? Kéne az a feeling ami volt régebben.
    Elrontottam a tegnapit: márka sorozat-ot akartam írni.
  • Istencsászár
    #65
    Azért az Audi és a Merci is elég nagy létszámban képviselteti magát... és Audi erős volt ezen a versenyen. Én nem aggódok emiatt, inkább jöjjenek uj gyárak.
  • spect16
    #64
    egy kis szöveg hozzá.
    Félek, hogyha így megy tovább ez a sorozat akkor hamarosan egy autómárkás sorozat lesz belőle.
    De azért jó verseny volt a baleset ellenére.
  • Istencsászár
    #63
    A hétvégi idény nyitó futamról egy nagy baleset
  • Istencsászár
    #62
    Gary Paffett a 2005-ös bajnok a hátsó ajtón térhet vissza a DTM-be: egy 2006-os Mercedesszel.

    Gary Paffett decemberben nyilatkozta, hogy a lényegében megszûnõ F1-tesztpilótai állása helyett, illetve amellett szívesen visszatérne egykori hangzatos sikerei színhelyére, a Deutsche Tourenwagen Masters sorozatba. Ám mivel a Mercedes már idejekorán kiosztotta az új autókat a 2006-ban is szépen szereplõ négy pilótájának, Paffett minden bizonnyal Jean Alesi állását veszi át a Persson csapatnál.


    „Decemberben tudtuk meg, hogy Gary szeretne visszatérni a DTM-be. Semmi okunk nincsen lecserélni egyetlenversenyzõnket sem, így nem várok változást a HWA csapat felállásában. Egy igazi sztár képes nyerni használtautóval, és Gary igazi sztár aki jó munkát fog végezni.” – mondta Norbert Haug az Autosport szaklapnak.

    A 26 éves, Bromleyben született pilóta valóban hiába vár arra, hogy a Mercedes lefokozza az aranytojást tojó tyúknak számító Mika Häkkinent, a szenzációsan versenyzõ Bruno Spenglert, a tisztán leggyorsabb Jamie Greent vagy éppen a címvédõ Bernd Schneidert.

    Jólteszi, F1 nemjött össze neki.
  • Ch_Slater
    #61
    most a wtcc-t választottam. nem bántam meg, jó volt :)
    Muller lábmunkája király volt :D

    ha vége lenne negyed 4-re a DTM, akkor talán végig lehetne nézni innettől kezdve... és negyedtől meg újra wtcc.
  • Istencsászár
    #60
    Utolsó 15-20 kört még meg lehet nézni:)
  • Ch_Slater
    #59
    14:00 Barcelona
    a gáz, hogy a WTCC is akkor kezdődik :(
  • Minstrel
    #58
    még jó, hogy nem egyszerre voltak :)


    amúgy ilyen tankoló tartály pályára dobálásért nem jár büntetés? még pár éve Alesi kapott egy ilyenért ha jól emléxem. tényleg, Alesi indult ma?
  • Ch_Slater
    #57
    jaja, én is tábláztam be magam délutánra...
    DTM, WTCC... nem rossz. :D
  • Istencsászár
    #56
    Szerencse hogy nemjött mögötte más és igy esett le a tartály...
  • Istencsászár
    #55
    Fantasztikus a verseny! Kicsit megtolom, had korrigáljon azt elmegyek mellette :))) haláli
  • Istencsászár
    #54
    WTCC is lesz 3kor:), de szerencsére most nem esik teljesen 1 időbe igy ezt is megtudom nézni ugy ahogy :)

    2 sorozat amibe halálra előzik egymást, és végig csatáznak, mindez 1 napon
  • Ch_Slater
    #53
    Ma Zandvoort, 14:00
  • Ch_Slater
    #52
    De béna ez a kommentátor.
    Most láttam először DTM-et, de egyből vágtam, hogy Green kicsúszott és megelőzte Ekström.
    Erre ez meg, hótt nyugodtan: "hmm, valaki már megint füvet nyír"
    majd fél perc múlva: "Ekström az első, Ekström az első!! Akkor valószínűleg Green volt az aki az előbb füvet nyírt!!"
  • Istencsászár
    #51



    Szombat:

    13:30 DTM
    Német túraautó bajnokság, időmérő futam, Brands Hatch (élő)
    14:30 DTM (ism.)
    Német túraautó bajnokság, Oschersleben

    Vasárnap:

    13:00 DTM
    Német túraautó bajnokság, futam, Brands Hatch(élő)
  • LeePí17
    #50
    én nem nézem mert nap mint nap vezetem a dága merdzsómat :D...a Toca 3ban :D
    Bernd Schneider-rel versenyzek..és éppen tegnap tettem be a 2006os Vodás verda Skint....elég szoros szokott lenni a verseny alap beállítással..viszont ha van kis "setup" akkor bizony 2-3an nagyon elől vannak :D
  • Istencsászár
    #49
    @ Sport Klub

    10:00 DTM

    Német túraautó bajnokság futam Oschersleben

    Aki teheti nézze, rettentő izgalmas!
  • Ch_Slater
    #48
    már vaaan sportklubunk. :D :D
    a következő futam júli 2-án lesz?
  • Miss Lucifer
    #47
    Sajnos nem láttam a futamot, nekem még nincs ez az SportRTL, mindenesetre hajrá csajok! :-)
  • Minstrel
    #46
    Csajok néha kicsit ottvoltak Mika és Frentzen előtt, de amúgy tényleg jó futam volt, unalmas Schneider győzelem... és egy majdnem jó kis csaka Mika és Frentzen közözz a 3. helyért, pár kört elaludtam
  • Snecie Smicie
    #45
    nem volt rossz a mai verseny..
    Ráadásul Czollner/Wéber elég jól komentálta a dlgokat, nem volt unalmas;
  • Ch_Slater
    #44
    néztem a csatornakiosztást és nincs benne. próbaképp megnéztem Budapest II.-kert és ott van benne.
    tehát reménykedem. azt hiszem nálunk a fashion tv van a helyén...
  • Bandee1987
    #43
    kéne, hogy legyen
  • Ch_Slater
    #42
    hmm, remélem szegeden is hamarosan lesz a T-kábel kínálatában a sportklub.
  • Istencsászár
    #41
    eh, nincs sport klubunk:/ fákk
  • Bandee1987
    #40
    basszus, lemaradtam a mai időmérőről...de a holnapi versenyt nem felejtem el, 14 órától élőben a Sport Klubbon!
  • Laffite
    #39
    ha jól emlékszem tavaly ugyanezt mondtad a NASCAR topicban is :)
    amúgy meg nekem sincs, általában az esélytelenebbeknek szurkolok..., illetve általában mindíg :)))
  • Miss Lucifer
    #38
    Érdekes, most gondolkodom csak rajta, hogy nekem nincs is favoritom a mezőnyben :-) Persze mindig szurkolok valakinek csak mindig másnak.
  • zoolee
    #37
    Én csak Ekström -nek drukkoléok!
  • Miss Lucifer
    #36
    Igen, a DTM versenyeket én is szeretem csak nem tudom hol nézni :-(
  • Laffite
    #35
    bármilyen tévére, csak nézni lehessen már végre!