2115
Daemon tools 4
  • mucsácsó
    #674
    szívesen! :)
    na és azt hogy távolítottad el? nekem most mennek az SF-es game-ek, meg a SecuROM 7-esek, de a SafeDisc-esek nem mennek =/ csak sd4hide-dal, és idegesít, mert eddig ment simán :PP
  • ales
    #673
    Az sptd.sys törlése/átnevezése nem oldotta meg a gondom (kernel debugger), mert nincs is ilyen file a gépemen.
    Viszont a daemon forumon megtaláltam a megoldást:
    Még korábban a RaceDriver2-vel felkerült a gépemre a safedisk driver, és amíg ezt nem távolítottam el, nem engedte telepíteni a Daemon 4-et. Így már minden ok. Hülye vagyok, hogy hamarabb nem jutott eszembe.
    Mindenesetre kösz a segítő szándékot!
  • mucsácsó
    #672
    megpróbálhatod, de akkor registry pucolás is ráfér, mármint hogy ami DAEMON azt mindent töröld, aztán amit alább írtam, aztán mehet a telep...ha ígysem, akkor DAEMON FORUM....www.daemon-tools.cc
    azért utánnanézek, de mintha már láttam volna ilyen hasonló problemot =/
  • Captain Sparrow
    #671
    ezt kell nekem is?
    megpróbálom..
    a windóznak már ugyis midnegy mer nemsokára lesz reinstall :D
  • Captain Sparrow
    #670
    nekem az lenne a gondom hogy..szerintem már kérdezték csak sehol nem találtam egybe mit kell tenni..
    szal telepitő elindul..kiírja hogy a Kernel debuggert vagy mi megváltoztatja..OK
    és akkor előjön hogy ujrainditja a gépet...
    és a telepitő csak eddig jut el..hogy ujrainditom:
    ok ujraindult..telepitő ujraindit ugyanaza a kerneles felirat és megint restart
    és örökké ezt csinálja
    már min 10szer ujrainditota
    ujrainditás
  • mucsácsó
    #669
    hát nem egészen...ennél azért bonyolultabb..
    szal, elindítodd csökkentett módban -> bootolni akar majd az SPTD.sys-ről asszem, de akkor nyomogassad az ESC-et, szal ne hagyjad mert gáz lesz akkor...
    majd ha beléptél, akkor töröld ezt a két fájt ezen a helyen:
    C:\WINDOWS\system32\drivers\sptd.sys
    C:\WINDOWS\system32\drivers\sptd'xxxx'.sys (xxxx helyén 4 darab számjegy van, ez gépenként változó, nekem pl sptd5501.sys)
    majd ha kitörölted, akkor restartolj, és telepítheted is a Daemon Tools 4-et...valószínű lesz majd még egy hiba, ami miatt nem fog elindulni, de azt egy-két kattintással lehet majd orvosolni
    szal ezt kell...
  • Edimax
    #668
    Ha ez a kép jön be akkor: http://www.sg.hu/forumkepek/2005_11/daemonpara.JPG

    Ezt kell tenni ikonon jobb gomb és kompatbilitást átállítani windows xp-re!
  • ales
    #667
    És hogy sikerült megoldanod a problámát?
    Ugyanez a gondom van - ahogy látom nem vagyok egyedül - de még nem találtam megoldást.
  • mucsácsó
    #666
    persze...megy, csak nekünk volt egy eléggé nagy bibi, de megoldottam én pont most...huhh...
    megy, persze, minden SF-es gami megy :)
  • Strike16
    #665
    Lusta vagyok visszaolvasni, ezért kérdem hogy most a Daemon 4-gyel megy a Worms 4 meg az ehhez hasonló starforceos gamek?
  • mucsácsó
    #664
    dettóóóó ugyanezzel küszködök énis, neked tudom hogy az a baj, hogy win98-ad van, de nekem XP-m volt, semmi baja nem volt, de most írja ki :(
  • Guer
    #663
    nem emlexem ra hogy kerdezett volna ilyet de megneze meg1x
  • Zsoltika 007
    #662
    Nem-et nyomtál az elején a telepítés előtti kérdésre? Akkor kérdi hogy feltegye-e az SPTD-t. Vagy nem?
  • Guer
    #661
    ez vajon miert lehet?
    felraktam es ezt irja ki ha inditanam:
  • Travelos
    #660
    A Pro változatról lehet valamit tudni? Miben fog a HE verziótól különbözni? Meg mikorra várható?
  • Zsoltika 007
    #659
    Királyság! Köszi!
  • DummyBoy
    #658
    Köszi!

    Na szép... most telepíthetek megint XP-t :)
  • zoltang
    #657
    DAEMON Tools 4.00 X64
    Download: DAEMON Tools 4.00 X64

    Description: DAEMON Tools is a virtual cd/dvd-rom emulator. It is able to emulate nearly all known copy protections on the market today. !! THIS VERSION SUPPORTS X64-PLATFORMS ONLY !! This version has an option to install client-side software applications (DAEMON Tools Searchbar and Save Now) that deliver a limited number of behaviorally targeted and contextually relevant coupons, ads and comparative shopping results directly to consumers desktops - without compromising the privacy, security or smooth functioning of peoples computers! No URL hijacking or redirects! In order to support FREE distribution of DAEMON Tools we highly encourage you at least to try out this optional software! (you can remove it anytime later when you wish: via Control Panel-> Add/Remove Programs)

    Size: 1695 KB

    Release Date and Time: Saturday, November 26 2005, 19:53

    Download Count: 1570

    Letöltési oldal.
  • PLackó
    #656
    köszi,de sajnos ezek után sem működik.
  • DummyBoy
    #655
    Asszem ha kijön a 64 bites változat, akkor megint felpattintom a 64bites XP-t ...

    Gyorsabb (szebb,lágyabb,jobb :) ) volt anno mikor próbáltam, de TV driver és Daemon tools nélkül kevés dologra volt használható ...

    Talán majd most kiderül :)
  • DummyBoy
    #654
    Nekem mennek ezek nélkül is ... VirtualCDHide is csak a registry settingset változtatja ...

    Valahol le volt írva pontosan, mit kell ...

    Asszem:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\MountedDevices-nél az engedélyeknél rendszergazdákhoz tiltás ... ha ez sem jön be akkor:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\HARDWARE\DEVICEMAP\Scsi-n belül minden bejegyzésre ugyanez ...

    Az első beállítás megmarad restart után is, de a másodikat minden restart után meg kell ismételni ...

  • PLackó
    #653
    sajnos még mindíg nem működik az sr7 stop-al vagy a virtual cd hide-al a játékok.olyan mintha le sem tiltottam volna a virtuális meghajtót.valamint aminek menni kéne simán csak a dt4-el még az sem működik.mitől lehet ez?win újrarakása nem segített.sp1 van fent.valamit át kéne írni registryben?nem tudom mit csináljak.
  • Zsoltika 007
    #652
    Erre a hétvégére igérik ha nem jön közbe semmi gubanc.
  • surmi
    #651
    Es mikkora varhato az a valtozat ami mar jo lesz?
  • Rain1
    #650
    nem
  • surmi
    #649
    Most akkor ez jo a 64bites xp-hez vagy nem?
  • urbijoe
    #648
    lemezkezelés -nél
  • Zetorg
    #647
    tényleg...már régebben láttam, de most nem ugrott be :)

    THX!
  • Newfronter
    #646
    Jobb gomb a DT ikonjára a tálcán, vitrual cd/dvd-rom, Device0(attól függ hány meghajtód van), Set Device parameter. És itt minden dolgot át tudsz állítani benne.
  • Zetorg
    #645
    hogyan tudom megváltoztatni egy virtuális meghajtó betűjelét?
  • Newfronter
    #644
    Jól hallottam azt a zinfót hogy dec elején jön a PRO változat? Legalábbis az egyik torrent oldalon ez volt leírva.
  • Newyorker
    #643
    Oksa, akkor ez semmi plusz dolog
  • mucsácsó
    #642
    az a csapat "törte"...de sztem csak annyit "tört", hogy kiszedte a telepből a toolbart...
  • Newyorker
    #641
    Adware, az az ide tool baros marhaság ugye?
    DVT az mit jelent ott a végén?
  • Laky
    #640
    Daemon.Tools.v4.00HE.NO.ADWARE.VERSION.EXCLUSIVE-DVT

    Ez a Daemon Tools ADWARE FREE (tehát Adware mentes) Exclusive verziója,
    11.22 -i release.
  • Newyorker
    #639
    DAEMON.Tools.v4.00HE-DVT

    Ez a D4-nek milyen verziója?
    Mivel tud többet mint a sima 4HE?
    Állítólag ez fizetős!
  • Balumann
    #638
    Akinek meg magyar, akkor mounteddevices -> engedélyek -> olvasásra engedély
  • Laky
    #637
    #1 :)
  • MerlinW
    #636
    aki nem akar kábelezni, az meg ruházzon be 4-6000 pénzért egy USB2-es külső rack-re, rakja bele a CD/DVD/íróját, oszt mindjárt meg van oldva a probléma. Nekem bevállt.
  • MerlinW
    #635
    Akinek nem megy az NFS D4-el hide progi nélkül, az ahogy lejebb is írtam csínálja meg az elábbi registry módosítást:

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\MountedDevices - permissions, admin - read deny

    és próbálja meg így.

    Ha így sem megy, akkor
    1. ne parancssorosan idítsa a daemon-t
    2. a régebbi vertióju D3-at teljesen sikálja le, le van írva lejebb hogyan
    3. alcohol, clonecd/dvd - uninstall majd virtuális meghajtó nélkül fel lehet tenni
    4. D4 install
    5. fenti registry modosítás
    6. All emulation on

    Összes Safedisk, Securomos játék megy vele mindenféle hide nélkül, ill az Starforce játék is megy vele amennyiben lehuzom a cd/dvd -k IDE kábeleit. (XP SP1, alcohol (virtual drive nékül) fent van, clonedvd (virtual drive nékül) fent van)