675
  • maniac001
    #588
    Na én megvettem magyar nyelven, felpeccseltem. De könyörgöm milyen gép kell ehhez?!? Az ostromoknál játszhatatlanul szaggat közepes beállításon is. Pedig van gép alatta. 3GHz, 1024 ram, Geforce7800GT.
    Hát basszák meg a fejlesztők. Paksot kössem rá? LOL

    Ráadásul a Ragnaros szerver is áll...pffff...
  • KryssHUN
    #587
    Valaki játszik ezzel a game-val? Teljesen elszarták az egészet!
  • pityu14
    #586
    Hy!
    Segítsetek van valami megoldás arra, hogy ne tűnjön el az egérkurzor a főmenüben játék?
    A segítséget előre köszönöm!
  • Fókameister
    #585
    Csá! A cucc indul geforce 5500 meg 512 mb ram mellett a másik gép behalt:( de szeretném tolni lécc help
  • Fenrir
    #584
    Amúgy itt is van:

    Patches-Scrolls

    Btw a sima egységeim csak maximum 3-as szintűek lehetnek vagy valahogyan lehet még őket fejleszteni tapasztalati pont alapján?
  • cenobite
    #583
    Nyugodtan rakd be a peccset... Sőt! Légyszíves rakd be, mert így én is megpróbálom újra a játékot, hátha...
  • Fenrir
    #582
    Peccs az legális, azért nem szólhat senki sem.
  • TGWH
    #581
    hi, plíz nekem is küld el a linket :D
    jó ez a játék, a többjátékos módot nézte v.ki?
  • Elmör
    #580
    Nah megtaláltam a megoldást! Van egy 300Mb-os patch, az 1,6-os verzió, az megoldja a problémát. Írjon nyugodtan privátot akinek kell a link, nem akarok itt nagyon offolni meg büntipontot kapni....
  • Elmör
    #579
    Sziasztok!

    Nagyon tetszik a játék, bár eddig ilyen fajtával még nem játszottam. A gondom az, hogy a 2 első háború után kilép a játék egy hibaüzivel. Tudom, van olyan megoldás, hogy megveszem, de ha mégsem?
  • gyuri12
    #578
    na akkor leírom mégegyszer: hogy a rákba lehet megcsinálni,hogy ne lépjen ki mindig a játék?(warez,és single) van rá valami megoldás,vagy az az egyedüli megoldás,hogy megveszem eredetiben? könyörgöm segítsetek és ha lehet gyorsan!
  • Voltan
    #577
    Honnan a fenéből veszed, hogy lehet?
  • Gyovai
    #576
    ebben a játékban nemleghet ilen várakat épteni meg ilyenek?
  • Gyovai
    #575
    most akko melyik patch kell???
  • lafi19
    #574
    hello megvan valakinek a játék magyar felirathoz szülkséges fáljok ha igen rakd már fel ide nagyon hálás lennék.
  • Gyovai
    #573
    kiugrik a játék!!
  • Gyovai
    #572
    akkor most melyik patch a jó?
  • Gyovai
    #571
    pfffff az..hülye
  • Thanatos
    #570
    hmmm, te szellemi fogyatékos vagy, ugye?
  • Gyovai
    #569
    én ezt a játékot ilyen váréptisdinek képzeltem el nem pedig ilyen egy emberrel rohangálok meg emberrel harocolok 30 ellen..
  • Gyovai
    #568
    császtok nemtudom elinditani a gémet lejáccom azT A PÁR PERCET AZTÁN VALAHOGY NEMTUDOM ELINDITANI bejön a buy meg shell meg az ilyenek veszek mindent de nemtom mit kell csinálni:???????
  • RaveAir
    #567
    Valaki próbálta már magyar nyelven?
  • gyuri12
    #566
    na sikerült megtalálnom a petchet,de így még odáig se jutok el,hogy betöltsem a játékot. segítsetek!!!
  • gyuri12
    #565
    valaki segítsen! könyörgöm! nagyon jó kis gém(kb ezt szűrtem le azalatt a félóra játékidő alatt) légyszi segítsetek!
  • Bucser
    #564
    Igen megerősített téged abban, hogy a Heroes a warhammerből lopott:)
  • steweee
    #563
    aha, végre vki aki észrevette és egyet is ért velem, mert sokan kinevettek ezért.tehát nem csak nekem volt furcsán ismerős az introvideo
  • gyuri12
    #562
    könyörgöm valaki segítsen má bammeg!!! már nemtom mióta keresek,és szarozok azzal a hülye peccsel! könyörgöm egy link,vagy egy kis segítség,hogy hogy lehet elindítani a gammát!! könyörgöm!
  • Szirob
    #561
    Lenne egy VGA problémám a játékkal kapcsolatban. Ati Radeon x850 xt pe kártyám van a legfrissebn catalystal. HA elindítom a játékot az egész menü el van csúszva, de úgy hogy a menü teljes jobb oldalát nem látom, nem látok options gombot se, felbontást se lehet állítani. Nem tudtok erre egy megoldást?
  • gyuri12
    #560
    én egy linkecskére gondoltam.de mind1
  • ShaiHulud
    #559
    ahol jolesik, radbizom.
  • gyuri12
    #558
    és hol patcheljek?
  • ShaiHulud
    #557
    bug, patchelj.
  • gyuri12
    #556
    na nem vagyok benne biztos,ho tudtok segíteni,de azért megkérdezem: mitől van az,hogy mindig kilép a játék?ha azon a "világtérképen" megyek a következő csatához,akkor kilép! segítsetek!
    amúgy nagyon jó gamma
  • ShaiHulud
    #555
    regebbi.
  • nyulhun
    #554
    Hát ezt mondom én is.
  • Voltan
    #553
    Régebbi.
  • nyulhun
    #552
    Végig toltam hát elég rövid/2x 4 chapter.De nem rossz
  • Thanatos
    #551
    nem
  • nyulhun
    #550
    És multizni is lehet hamacsin?
  • nyulhun
    #549
    Sőt megmerem kockáztatni a Heroes képhez lopták a karaktereket. Főleg az undead varázslót.