675
  • Elmör
    #628
    Az 1,6-osnál (meg általában) csak annyi van, hogy elindítod a patchet, mint 1 programot, amit feltelepítesz. A lényeg, hogy megtalálja, hogy hova telepítetted a játékot (ha nem hagytad alap beállításon) egyébként semmi extra. Utána meg az 1,6 exe fájlt még be kell másolni a játék mappájába és kész.
  • Elmör
    #627
    Passz. Akkor nem tudom sajna.
  • Elmör
    #626
    Elég ha felteszed csak az 1,6-ot, azzal már jó.
  • Gaber
    #625
    valaki azt is megoszthatná velem hogy hogy kell felpatcholni 1.6 ra a gémet
    ezt is kössz
  • valaminick
    #624
    Hali izé 1.5GB van 7600GS kartyával de rohadt lassu volt mar a 2. pálya asszem..
  • Gaber
    #623
    Sziasztok!

    Letöltöttem a reg filet a magyarításhoz de nekem nem müxik..
    van valakinek ötlete???
    Köszi
  • NiGhTM4R3
    #622
    Vagy csak elég ha használom a saját updaterét, s az felteszi az összeset?
  • NiGhTM4R3
    #621
    Hi
    A patcheket milyen sorrendbe kell feltenni?
    Mármint az 1.2-es szükséges?
    Vagy elég az 1.3, és arra az 1.6?
  • Elmör
    #620
    Nekem nem gyorsult, de nem is volt lassú eredetileg sem. Mennyi RAM-od van?
  • valaminick
    #619
    hi az 1.6 patch után nem gyorsul valamelyest a játék? mert siman elég gázos a sebessége..
  • Fenrir
    #618
    Nálam is a 6 CD-s verzió van és Daemon simán, hiba nélkül felrakta és utána ugyancsak simán, hiba nélkül játszottam vele.
  • Elmör
    #617
    Nekem is a 6 CD-s van, de a Daemon simán megnyitotta. Talán régi verziód van nem? Nézd meg, keress rá google-ben és ha mégsem megy akkor meg a formátummal van gond vagy a letöltés nem sikerült, van ilyen sajna.
  • Hompi01
    #616
    Hellosztok nekem az a problémám nem tuom elinditani az installálást asszem daa. formátumba van tömöritve de van Power isom probáltam má mindent demoonnal is de egyikkel sem ment ilyen 6cd és verzió van meg de nem tuom mi lehet a baj nem tudna valaki segíteni :(?????
  • DeDy
    #615
    Megvan! kösszY :)
  • saxicola
    #614
    LANGUAGE SELECTOR
  • grebber
    #613
    Parancsolj!
  • DeDy
    #612
    hmmmmm.... esetleg be tod tenni a linket amirol mar szedni? :S
  • saxicola
    #611
    Helló!

    Most próbáltam nekem lejött.
  • DeDy
    #610
    Hy és hogy lehet onnan leszedni, vagy csak nekem nem engedi?
  • j0nNyKa
    #609
    ugye, pedig ennek pl. kifejezetten lassu, vontatott, unalmas tutorialja volt, de akkor is...
  • saxicola
    #608
    Akinek kell az a www.gamecopyworld.com-on megtalálja.
    Warhammer: Mark of Chaos [MULTI8] LANGUAGE SELECTOR
  • grebber
    #607
    És azt merre találni?
  • saxicola
    #606
    Hy all!
    registry file-lal lehet magyarítani a játékot.
  • grebber
    #605
    Magyarítás külön nincsen fennt!

    Max elkérheted attól aki megvette magyarul,de eddig semmi hatás ilyen téren nem reagált rá az illető :(
  • Balage1981
    #604
    Sziasztok!

    Magyarítást hol lehet találni a játékhoz? Magyar nyelven is megjelent már, nekem sajna angol versiom van. Kell lennie valahol egy magyarításnak a neten nem? De nem találom sehol....

    Még egy kérdés a chapter 2-ben (a jókkal vagyok) Az elf csapattal talan a 2. küldetés, mikor skaveneket kell megtámadnod, és folyamatosan csak jönnek csak jönnek meg jönnek... Van a pályán 2 zöld kristály is. Azt hogy lehet megcsinálni? Engem egyfolytában megölnek. Addig egyser sikerült eljutnomn, hogy az egyik kristályt megsemmisítsem, de alig maradt pár emberem, azt meg a következő skaven roham leölte.

    Várom a segítségetekt!

  • Fenrir
    #603
    Vannak vérprofik akik ezt kihagyják, gondolom én vagyok csak olyan láma, hogy végignyomom minden rts-ben a tutorialt, sokszor még újat is tud mondani :)
  • j0nNyKa
    #602
    a tutorial vegulis nem ragja a szadba :]
  • Gideon Wieth
    #601
    Sziasztok! Hogy lehet forgatni a kamerát?? lehet egyáltalán???
  • GanXstaZoleeWrk
    #600
    pedig ram lesz a kevés szerintem.
  • maniac001
    #599
    Nincs nálam egy ideje és a gépen sincs fent. Havernál van aki nem a szomszédban lakik. Írtam neki hogy kellenek a fájlok, még nem reagált.

    Viszont nekem az ostrom pályákon ahol sokan vannak játszhatatlanul szaggatott ezen a vason:
    AMD3000+
    GF7800GT
    1GB ram
    Nem hinném hogy a ram kevés. Mekkora gép kell ehhez????
  • grebber
    #598
    Magyar verziót tolhatnák már fel!
    Vagy a magyar nyelvi fájlokat dobhatná fel valaki.
  • Hellsing47
    #597
    Warhammer.Mark.Of.Chaos.DVD-DiGiTALMAN

    DVD verzsön 6 CD helyett :)
  • nyulhun
    #596
    Sziasztok. Multizik vele valaki valahogy?
  • GanXstaZoleeWrk
    #595
    peccselessel szenvedoknek, siman updatelte a beépitett updater 1.6ra a razor féle 2es crackelt exevel tokeletesen megy. Már csak magyaritás hiányzik, érdekes a dolog mert registryben van language beallitas. Lehet ott van vhol a magyar felirat benne, csak elő kéne hozni mint nfs carbonnal.
  • grebber
    #594
    Sajnos nem :(

    maniac001-et kéne rábeszélni tegye fel őket!
  • KNORBI
    #593
    A magyar nyelvi fájlt meg lehet találni valahol?
  • Elmör
    #592
    Még egy dolog ami kellhet, bár van akinek enélkül is megy. Warhammer: Mark of Chaos v1.6 [MULTI8] Fixed EXE #2 nevű .exe-t töltsétek le, ami mintegy crackfájlként működik. Én először feltelepítettem game-t, "ottlévő plusz razoros" .exe-t bemásoltam aztán ezt a fixed 2-s exe-t is és végül jött a patch. Ja és így nem kellett CD vagy DVD sem a meghajtóba sem, meg Daemonba sem. Na és most már tényleg vége.
  • Elmör
    #591
    Sziasztok!

    Sikerült végigtolnom a gamet, tehát a patchem jó volt, be is linkelem, hogy honnan szedhetitek le!1.6patch EURO Ami fontos, hogy haverom nem az EURO-st szedte le és neki nem ment, szóval szerintem az 1,6 EURO-t szedjétek le és nem érdemes a German oldalra várni (5-6Kb/sec-el ment csak)nekem a USA oldal gyorsabb volt.

    A gépigénye tényleg sok. Azon a gépen toltam, ami az aláírásomban van és néha nekem is szaggatott, de nem vészesen. (Gothic3 pl már nekem is gáz néha) Kellemes ünnepeket mindenkinek!
  • j0nNyKa
    #590
    pedig erdekes modon 600 meganal nem nagyon eszik tobb memoriat, megis 1 giga ramnal be-be akad, mig 1,5tol felfele nem...
  • Fenrir
    #589
    Ram kevés szvsz.