675
  • steweee
    #675
    na még játszik vele vki ? :)

    nekem is fennt figyel a gépen, de tavaly nyáron játszottam vele utoljára. elkezdtem egy új kampányt kicsit más fejlesztésekkel, és most a sötét oldalon

    nincs időm játszani, fél éve egyáltalán nem játszottam a gépen, de ez emlékezetesen jó játék volt
  • ratgab
    #667
    Nem! Kell az alap!
  • fejnelkuli
    #666
    Hello!
    Ha megszeretnem venni a játékot akkor elég ezt meg vennem? : Warhammer:Mark of Chaos Battle March Ez tartalmazza a : Warhammer: Mark Of Chaos-t is?
  • Braveheart
    #665
    Nekem eredeti alapjátékom meg kiegészítőm van, nemrég vettem, magyar feliratos...
  • Rahar
    #664
    Nekem is kellene az alapjátékhoz és a kiegészítőhöz magyarosítás, de eddig nem találtam sehol, aki már megoldotta és/vagy tudja, hogy honnét lehet letölteni az kérem írja már le a fórumba.
  • Samurai84
    #663
    Hali. Valaki tud küldeni nekem egy mentést, mert reinstall volt és mindent elbuktam. Ott voltam hogy egy várban voltak az elfek és a chaost kellett kiszorítani a térképről. Azután azthiszem az elfekkel kezdted a játékot. Na nekem onnan kellene folytatnom...
  • Eagle16
    #662
    Sziasztok!

    Olyan problémám lenne, hogy a 2. fejezet vége felé, mikor le kéne győzni párbajban a Koponyák urát (?), akkor miután legyőztem, dob egy kékhalált a gép...1.72-es verzió. Látom másnak nem igazán volt ilyen gondja, lehet hogy vga driver lesz...
  • foxxi
    #661
    Ez engem is nagyon érdekelne! Akár priviben is :)
  • rat42
    #660
    Üdv Horesz, és megmondanád hogy sikerült megoldani?
    Mármint a magyarítást.

    Köszi előre is!
  • Janoooo
    #659
    Hali!

    Kéne magyarítás az alapjátékhoz (Warhammer - Mark Of Chaos) és a kiegészítőhöz (Warhammer - Mark Of Chaos - Battle March), de sehol nem találtam.
    De úgy tudom h magyarul is megjelent a játék.
    Légyszi segítsetek.
    Előre is köszi.
  • Mordoc911
    #658
    Hali, megvettem a sima játékot próbaként.Elég kemény gépem van és mégis szaggat a játék amint két csapatnál többet kell mutatnia.Mi lehet a baj? A videokártya fellfrissitve directX leszedve....
    Bármilyen ötletet megpróbálok csak irjátok meg.
    Előre is kössz
  • Indigo
    #657
    Én úgy tudom, hogy nincs. Előbb kellett volna gondolkodni, ha már külföldről rendelsz :)
  • watto
    #656
    Hali! Az lenne a problémám hogy külföldről rendeltem játékot, de sehol nem találok magyaritást mert itt magyarul jelent meg...Van egyáltalán? ha igen pls írjon valaki egy linket:)
  • Warpig
    #655
    Sziasztok!

    Olyan gondom van, hogy a jó kampány 4. részének első mozdulatánál vagyok. Az elf hercegnővel nyomulnék rá a sötét fellegvárra. Azonban nincs ostromeszközöm. Nem is tudok venni a táborban. Mit csináljak, hogy be tudjak menni a várfalon belülre?
  • bladex
    #654
    Helló!
    Felraktam az alapjátékot majd a kiegészitőt. Kipróbáltam ezt a multi language választót de nem akar átváltani magyarra a progi. Valaki adhazna valami jó kis ötletet vagy fájt ami segitene. Nagyon megköszönném.
  • SilverStone
    #653
    Asszem én is rájöttem.Kell hozzá alap gém...:S
  • HoReSz1975
    #652
    Köszi a segítséget, már nem kell, megoldottam, már magyar
  • SilverStone
    #651
    Installnál error-al kidob már az elején:(
    Mitöl lehet ez?
  • HoReSz1975
    #650


    Valaki tudna magyarítás linket adni
  • Glesthor
    #649
    ha eredetit veszel, akkor nem lesz ilyen problémád.
  • PogEe
    #648
    Hello mindenki.
    Tanács kellene most töltötem le a játékot de van egy kis problémám.
    A monitorom inditásnál kikapcsol, volt már ilyen más játéknál is de ott ki tudtam küszöbölni programmal, itt viszont nem segit rajta a program.
    A segitséget elöre is köszönöm.
  • JaSoN HuNTeR #647
    és honnan?Nekem kéne pls valaki irja le!!!
  • maniac001
    #646
    Nincs. De le lehet tölteni ilyesmit valahonnan. nekem megvolt annó
  • JaSoN HuNTeR #645
    hahó!
  • JaSoN HuNTeR #644
    skirmish mód nincs benne? a játékba?? Én nem találom :S
  • Tensor2
    #643
    ...Elég ijesztő , hogy február óta senki válaszol a kérdésekre:))
    Lehet majd 2 honap múl felnézek, hátha válaszolt valaki:
  • Tensor2
    #642
    0Nekem mindig kilép a játék a miközben csinálom a küldetéseket,erre olvasom hogy az 1.6 pach ezt orvosolja.Felraktam mostmeg bármire kattintok a főmenüben beáll a feketeség és csak a kurzort látom:)
    Mi lehet a megoldás?
  • Tensor2
    #641
    Valaki megtudná nekem mondani hogy van e ebben a gameben gyors battle?Szval lehet benne csak csatázgatni küldetéseken kivül is?
    A főmenüben van create army menüpont vagy mi és nem naon értem hogy az mire jó..Még nem toltam warhammert:)
    Előre kösz a helpet:)
  • Fókameister
    #640
    nekem megvan a játék de nincs hang benne:S miért?
  • Prof William
    #639
    A Act 2-ben a káosszal a patkányokkal kell egy várt elfoglalni és az utolsó zászló (ami bent van a várban) eltűnik nem lehet elfoglalni majd lejár az idő és end... Mi lehet a hiba? A többi zászlót elfoglaltam...
  • steweee
    #638
    az 1.6-os peccs mikori? én még a megjelenése utáni állapottal játszottam, az eléggé katasztrofális volt. de maga a játék jó kis dark omen hasonmás
  • spidey91
    #637
    Megy vistan a gém??
  • tibi6893
    #636
    H tom a gamet magyarrá tenni?:S
    razor1911 féle, 1.6os peccs van rajta
  • maniac001
    #635
    Tudja valaki hogy lehet skirmisht játszani? Elvileg az egyszemélyes játék menü alatt kéne de ott csak a hadjárat, betöltés és visszajátszás megnézése van. Egyedi játék vagy skirmish sehol.
  • Calinde
    #634
    Szevasztok lenne egy problémám a játékkal.
    Nagyon jó meg minden, csak a képfrissítés idegesít. A monitoré önmagában jó, de a játék kb 60Hz-en megy és nem tudom átállítani. Hogy lehet ezen segíteni?
  • Hompi01
    #633
    Sziasztok ! nekem az lenne a problémám, hogy az ember kampány 1 pályáját végig viszem és utánna kilép és hibát észlelt de a chaos kampánynl semmi probléma mi lehet a baj ? :(
  • maniac001
    #632
    Nekem a magyar verzió van meg, de amint felpatchelem angollá válik. Mi lehet a baj? Elvileg minden nyelvi verzióhoz jó a patch.
  • armandusy
    #631
    nem tudjátok mi lehet a baj 1.6 patch fenn van crack minden régebben elindult a game most nem nemtom miért beindul és le rakja a tálcára kisméretre és ha rányomok mindig visszaugrik a tálcára és nem jön be a game...
  • Elmör
    #630
    Nem láttam a WH:40000-t, de nekem tetszett a grafika. 5 éves szintűnek semmiképp nem nevezném, bár mindenki döntse el maga.
  • NiGhTM4R3
    #629
    Játékba van autopatcher, azt használtam.
    Ez a játék szégyen!!!
    Erre a játékra több helyen azt írják h gyönyörű grafikájú! micsoda? fullra felnyomva mindent (persze akadozik ezerrel) is olyan 5éves szintű grafika. A játék meg úgy béna ahogy van, a Black Hole megszégyenítette ezt a játékot.
    A WarHammer 40000:DoW és kiegészítői felfoghatatlanul jobbak ennél!

    A játék egyetlen pozitivuma számomra az intro. Az szép.