34
  • annittaa
    #34
    ja én is láttam olyan oldalt ahol lehet nyerni ipodot,az legalább ingyen van,és ha elromlik legalább nincsen benne pénzed....:):)
  • Mikoto
    #33
    ha nem akartok venni iPodot, nyerhettek is
  • mamutvadasz
    #32
    huu az nem olcsó :D kevesebbre számítottam :P
  • maTomi
    #31
    Az pedig attól függ, hogy mekkora memóriájút :):)

    Na jó. 48.000 Ft a 8GB-os és 63.000 Ft a 16 GB-os
  • mamutvadasz
    #30
    Hát egy Ipod nanot pl
  • maTomi
    #29
    Az attól függ, hogy milyet akarsz. Rengeteg féle van már abból is.
  • mamutvadasz
    #28
    Mennyiért osztogatnak most egy ipodot? Nem tudjátok?
  • Sir Ny
    #27
    és te elhiszel mindent, amit olvasol? ha az esgé azt írja, hogy az Apple ( ami mondjuk egy cég, és nem egy ember, de vehetjük megszemélyesítésnek ) elismerte, akkor úgy van és kész?
  • Rubenvagyok
    #26
    Nem tudom hogy nektek hogy van bajotok vele? Semmit nem kellet vele még javítanom se pedig megvan vagy 1-1,5 éve szóval jól bírja!
  • tass112
    #25
    Sziasztok van egy ipod nanom de nincs hozá telepitő cd. És nem ismeri fel a gép.
  • barcikadh
    #24
    Szasztok! Ma mikor boltban voltam kikapcsoltam a 2G-s nanomat... Azóta nem tudom visszakapcsolni, ha rádugom gépre nem érzékeli, be se kapcsol, nem reagál semmire :( 1 hónapos még csak... Tudtok adni vmi tippet mit tegyek a garanciűális javítás/csere helyett???
  • niccolsz
    #23
    csak annyit tennek hozza, hogy lassan mar egy honapja vettem egy nano-t de az altalatok es az itt-ott (tv, net) emlegetett hibak kozul en egyiket sem tapasztaltam, max. meg vagyok elegedve a cuccal. szerintem csak remireket terjesztenek :(
  • IoIa
    #22
    Ha már eltusolni nem tudták, legfeljebb mondtak egy kis számot (kevesebb, mint 1%). Aki károsult, annak tökmindegy, hogy az övén kívül még hány rossz van. Marketing szempontból viszont nem mindegy a szám. Az igazság pedig lényegtelen, majd az apple pénztárcája bánja úgyis. A 100%-os haszonkulcsba bőven belefér a csere.
  • Drawain
    #21
    Arról nem is beszélve, hogy lehet akármilyen jó termékirányítási rendszer, 1% bármikor bárhol becsúszhat ha több szállítótól szerzik be a nyersanyagot. Nyílván ők sem akarták ezt, és természetesen ki is cserélik a hibás eszközöket. Egyébként én még évekkel ezelőtt vettem egy Samsung CD Yepp MP3 lejátszót, aminek el lett szúrva, az egyébként kikapcsolhatatlan aksikímélő üzemmód, és a szoftver rendszeresen későn kezdi felpörgetni a cd-t MP3 esetén. Mondjuk mindegy, már hozzászoktam, hogy fél percenként pár mp szünetet tartok a zenében :)
  • dez
    #20
    Akkor emeljük ki ezt is: "A vezető ugyanakkor mindenkit óva intett a pánikkeltéstől, mondván az ügy csupán az iPod Nanók kevesebb mint egy százalékát érinti."
  • pafi
    #19
    Láttam egy videót, amiben átgurultak a nanón egy lanciával. És a lancia ment tönkre!
  • pafi
    #18
    Lol ez a cikk!
    Egyébként az apple fórumán volt olyan elégedettlen vásárló, aki arra panaszkodott, hogy a kulccsomójával egy zsebbe tett nanója milyen karcos lett. Erre nehéz bármit mondani.
  • Sir Quno Jedi
    #17
    Ha jól kezelt fémfelület, az nem igazán karcolódik + egy megfelelő lakkozás is segíthet rajta. A fémet amúgy meg fel lehet polírozni szépen és nem öregszik el mint a műanyag és nem is oxidálódik, ha kóranyag.
  • IoIa
    #16
    De akkor a súlya is lényegesen több lenne, és ugyanúgy karcolódhatna is.
  • Sir Quno Jedi
    #15
    Amúgy kiadhatnák a FÉMHÁZAS verziót jó kis plusszpénzért és máris le van tudva az ügy ! :DDDD
  • Sir Quno Jedi
    #14
    Jó hír, hogy a műanyagipar így a harmadik évezred elején már képes a 40 évvel ezelőttinél is silányabb minőséget produkálni.
  • gz8
    #13
    Ergo nos...
    A 40 láb gyenge 13,5 méter.
  • onimusha
    #12
    nos a töréstesztre visszatérve "we decided the throw the nano as high as we could, say 40 feet into the air" van egy kép arról, hogy dobja semmi kis movie arról ,hogy VALÓBAN fel is dobta VAGY hogy egyáltalán LEESETT, ergo nos 40feet az 15mnél picit több, nem más a betonra ejteni és más ha mutatnak egy képet arről, hogy egy feldodja és csupán a hajítás előtti képen látszik a gép, EZ NEM TESZT, ennyire ne legyél hülye, ha bizonyítani akarták volna akkor felmennek egy 40feet magas épületre ÉS LEEJTIK, ennyi
  • onimusha
    #11
    nos ez kb. ugyanaz a kat. mint a kocsiknál aki lanciát vesz az meg is érdemli, mind2 szar és drága
  • IoIa
    #10
    Volt kijelzőprobléma is, de általánosságban igaz, hogy a nano nagyon karcolódik (a hírek szerint).
    Megérdemli, akinek kellett ez a drága szutyok.
  • Troll
    #9
    Nem hiszem, hogy spontán darabokra esne. Ha a fószer zsebében tört el, akkor valószínűleg ráesett, de inkább megpróbál lehúzni egy újat a cégről, minthogy bevallja.
    Semmi csoda, átlagos emberi hozzáállás, megy a rinya.
    Nem mondom, hogy nem lehetnek vele problémák, rutinos ember mindenből a rev. 1-et veszi. De ezeket túlzásnak tartom.
  • OMax
    #8
    En mindenhol azt olvastam hogy a kepernyojevel volt baj nem a dobozzal ...
  • Le Kurde
    #7
    Te benyalod, hogy 15 méter magasról leejtesz egy 100-200 grammos műanyag kütyüt, és nem hullik darabjaira? Naivitás rulez. Az ilyeneket hívják szponzorált tesztnek egyébként.

    Egyébként ajánlom figyelmedbe a következő mondatot a cikkből: "A probléma jelentős, ezt most már az Apple is kénytelen volt elismerni."

    Nincs neked üldözési mániád a Windwos-zal és Microsofttal kapcsolatban?
  • DWz
    #6
    Azt azert nem hinnem, hogy csak ugy szetesne. Talan vigyazni kene ra, vagy valami, hamar egy ilyet vesz.
  • netrunner
    #5
    Így van! :)
    Aki ilyet vett az magára vessen. Ahelyett, hogy vett volna egy sima mp3 lejáttszót olcsóbban, ami jobb is. Divat az egész.
  • jonnie
    #4
    Nem sok az a 15 méter egy kicsit?
  • intrex
    #3
    Na jó, a link helyesen:
    http://arstechnica.com/reviews/hardware/nano.ars/3

    :)
  • intrex
    #2
    Ajánlom figyelmeteke az arstechnika cikkét, ahol többek 15 méter magasságból ejtették betonra az iPod nano-t, mely teszt végeredménye: "extremely durable". Ezt nevezik sérülékenynek? Ugyanmár. Megint valami Apple ellenes "jobb a windows és kész" akcióról van szó.
    http://beszeljukmac.com/index.php?URL=http://arstechnica.com%2Freviews%2Fhardware%2Fnano.ars%2F3
  • KDOG
    #1
    mondtam én hogy szar, giccs, státusz szutyok :)
    ez kell a népnek.