723
(Ezüst fülbevaló, Awakened, Arséne Lupin, Jack the Ripper stb.)



  • kukxy12
    #441
    kösssz!!
  • hykao #440
    Frau mittoménkicsoda szobájában...
  • kukxy12
    #439
    nekem nincs meg a makrame azt hol találom?
  • hykao #438
    #357-es és #363-as hozzászólásokban volt róla szó... :)
    SPOILER!!!
    RACOON (Mosómedve - latin neve: Procyon lotor :D)
  • hykao #437
    A játék németül is elérhető, sőt a németeknél előbb jelent meg!
  • Andi0
    #436
    Átnéztem elejétől a végéig minden hozzászólásodat, de nem találtam meg sehol erre a kvizkérdésre a választ. Léci ird meg nekem újra.
  • Andi0
    #435
    németet
  • hykao #434
    Miért, milyen nyelven tanulsz?
    (erre a kvízkérdésre is megírtam a választ már itt ebben a topikban...kissé olvasgass vissza, ha jól emlékszem nem is olyan régen volt róla szó)
  • Andi0
    #433
    Már rájöttem mit kell csinálni, köze se volt a tippemhez. Hát ez van,jobban jártam volna ha angolt tanulok. :-) Azt viszont biztosan nem tudom, hogy a soron következő kvizre mi a válasz.
    A kérdése: Who has Arneson's signet ring?
    Megköszönném ha megirnád.
  • hykao #432
    Hogy micsoda??? Nekem ez új, pedig már végigjátszottam a játékot! :)
  • Andi0
    #431
    Sziasztok
    New Orleansban az istálóban megmentettem egy lányt,de utánna mit kell vele csinálni? Nem tudok angolul, de valami olyat vettem ki a szavaikból, hogy rögzitenem kell. Ha igy van mivel? Nem találtam semmi erre alkalmasat.
  • hykao #430
    SPOILER!
    a guruló asztalkára kötöd a kötelet, majd a jobb oldali kar alá tolod, karra rá a makramé, bele az üllő, majd a két rács közötti részen meghúzod a kötelet...
  • kukxy12
    #429
    igen de az üllővel a kötéllel meg a tolgatos asztallal mit kell csinálni azt nem tudom
  • hykao #428
    olvass vissza, volt már róla szó
  • kukxy12
    #427
    Sziasztok! Valaki segintsen már nem tudom hogy kell a pokol ajtaját kinyitni.
  • hykao #426
    Honnan tudod, hogy minek kéne utána jönnie, ha még nem jutottál túl valamin??? :O
    Fejből nem emlékszem pontosan, hogy mikor mit kéne pontosan csinálni. Figyeld a történetet, és egyértelmű lesz szvsz.
  • leonaprofi
    #425
    Valaki mostmár tényleg adhatna valami ötletet,mert nem jövök rá mit kell csinálni!
  • leonaprofi
    #424
    Sziasztok!A diliházas résznél a pincében már beszéltem azzal a tetkós faszival,de utána se engedi a Gygax szobájában meghúzni a zsinórokat hogy jöjjön a lift és nem tudom mit kéne még csinálni ahhoz hogy tovább mennyek.Valaki nem tudna valami ötlettel szolgálni?
  • hykao #423
    nm
  • Kapó
    #422
    köszi a segítséget!
    Nem hiszem, hogy rájöttem volna!!!:)
  • hykao #421
    SPOILER!
    Lenyelte... (STOMACH)
  • leonaprofi
    #420
    Valaki segítsen már abban,hogy a börtönben a babát hogyan kell levenni a laborban,mert én nem tudom,pedig már beszéltem azzal a dilissel aki olyan pink crystalt kért,de ezek után se lehet levenni.Amúgy ott ahol a baba van akörül nektek is 2-3 kezet jelenít meg?A másik két kéz meg olyan mintha nem is mutatna semmire.
  • Kapó
    #419
    Igen, azt mondja, viszont Holmes azt kérdezi, hogy hol rejtette el?
    És igazából fogalmam sincs! Ezek a kvízek nem az erősségeim!
  • leonaprofi
    #418
    Sziasztok!A 16-os számu raktárkapu alatt nem hozza föl a lehetőséget,hogy megnézzem a lábnyomokat,vagy nem is ott kell keresni a kulcsot?Valaki segítsen?
  • hykao #417
    Miket akartál volna válaszolni? (...a társa ugye azt mondta, hogy míg a hindu él, Holmes-ék nem juthatnak hozzá a kulcshoz...)
  • Kapó
    #416
    mit kell válaszolni Holmesnak, amikor azt kérdezi, hogy hol rejtette el a Hindu a kulcsot? Egyik válaszomat sem fogadta el:(
  • hykao #415
    Milyen kerítés elhajlással? Én ilyenre nem emlékszem. Létrával kell szemrevételezni a kerítés tetején a cuccot...
  • GPoWeR
    #414
    Itt van az a fljegyzés amit eddig készítetem!
  • GPoWeR
    #413
    Megtaláltam a szeg hiányát, de akerítés elhajlásával mit kell csinálni?
  • GPoWeR
    #412
    Annál a cipőnyomnál van a szegnélküldi, ami a kerítés előtt van?
  • hykao #411
    Az egyik cipőnyomon látható, hogy hiányzik egy szeg a nyomot hagyó cipő talpából...de lehet, hogy mást is kihagytál...
  • GPoWeR
    #410
    A cipő méretét lemértem, a szeget hol találom? Egyébként köszi a gyors segítséget!
  • hykao #409
    Mérd le a cipő méretét...és vedd észre, hogy hiányzik az egyik szeg...
  • GPoWeR
    #408
    Hellosztok! Az lenne agondom, hogy amikor behív Watson egy házhoz, hogy az ott lakó embernek a valakije eltűnt és azt mondja, hogy kutassam át a házat. Már megtaláltam az ópimgolyót, a ruhadarabot, a haldarabot, megviszgáltam a lábnyomokat, a rajzot, azt, hogy az ajtó zárja nincs-e letörve, és azt is, hogy a kerrítés el van görbülve. Visszamennék hozzájuk, de azt mondják, hogy nem még nem találtam elég dolgot. Valaki tudna segíteni mit kell még ott csinálni? Előre is thx. GPoWeR
  • hykao #407
    olvass vissza...
  • Orosz 5
    #406
    Ja és nem tudjátok hogy hogy lehet menteni? Nekem nem menti el soha a játékot!
  • Orosz 5
    #405
    Hahó mindenkinek!!!
    Megtudnátok nekem mondani az első kvíz válaszait? Légysziiii!!!!
  • hykao #404
    Mert nincs semmiféle tarisznya... :) Ha jól emlékszem Frau mittoménkicsoda makraméja kell oda... :)
  • Jinx4169
    #403
    üllő kötél az a guruló asztalka és a tarisznyát nem találom...:S
  • hykao #402
    nm