723
(Ezüst fülbevaló, Awakened, Arséne Lupin, Jack the Ripper stb.)



  • brillo
    #321
    nekem miért nincs műkezem?? a csempésztől egy csomagot kaptam csak, de azt hiába viszem oda a kocsmában tespedő nyomorultnak, mert elhajt... velem miért nem jön szembe egy krapek, aki a kezembe nyom egy műkezet!?:)
  • Andi0
    #320
    Sziasztok.
    Kellene némi segitség. A bolondokházában a laborban nem tudok mit kezdeni jópár dologgal,se felvenni, se használni nem tudom őket. Az őrt elkábitottam már,van nállam egy paróka,vödör, hegyes fémpálca,kanál, valamilyengyógyszeres kupa.
    Amikkel nem tudok mit kezdeni: egy vudubaba szerű az asztal sarkán,a szekrény tetelyén lévő cuccok,pl: állatfigura, mérőeszköz és üvegcse az asztalon . A kábult őr helyén a polcon valami lila kristály, mellette a kloridos kupa. Ja és a raktárban az üllö, és a kedves álomszuszék cellatársam.Hát úgy ennyi. szinte minden :-) . Sajnos egyáltalán nem tudok angolul, úgyhogy megköszönném ha valaki el tudna inditani a helyes irányba.
  • jambi69
    #319
    ki akarok menni és mindig azt írja hogy avizsgálat még nem fejezödött be vagy valami ijesmi de odaülök az asztalhoz ott meg semit nem lehet csinálni csak nég üveget felvenni!!!Mit kell csinálni ??
  • jambi69
    #318
    a kikötö ütán a szobába mit kell csinálni ??
  • jambi69
    #317
    és a kikötöbe mit kell csinálni a végén ?? IGAZÁN ELÁRULHANÁ MÁR VALAKI!!!
  • bravoo
    #316
    Sziasztok,

    azt mondja már meg valaki lécci, hogy honnan kell felszívni nyugtatót az injekcióstűbe, bejárklátam már az egész folyosót meg a labort, de nincs sehol:( Ja meg azt is, hogy hogy kell kinyitni a karbantartószobát vagymit:)(folyosó végén jobbra, amiről az a beteg faszi regélt)
  • kirol
    #315
    Na, meghülyült a játék. Abba a szobába, amit írtam elvileg nem is lehet bemenni, de én mégis betudtam. :)
    Meg a szekrény se a kulcsal nyílt ki, hanem a kanállal. :)


    A kulcs + val az amúgy kulcsal?
  • jambi69
    #314
    de mégsem enged vissza holms házához!
  • jambi69
    #313
    és a kikötöbe mit kell csinálni ??
    minden kész van !!
  • Vik01
    #312
    örök hálám:)
  • kirol
    #311
    Na feljutottam a szekrényhez, de a másik szobába nem hagy bemenni, mert azt mondja öltözzek át. A szekrény zárva van, a földön lévő kulcs se nyitja.
    A másik szobában (ahová Whatson is megérkezett) meg csak bámul a nő, de semmi.
  • jambi69
    #310
    bocs a hejesírási hibákért :PPP
  • jambi69
    #309
    a mükezet a kocsmába a részegel elkel cserélni a kapora!!és a kampot kell a kötélel kombinálni!!
  • Vik01
    #308
    jó de azt a műkezet nemtom összekombimálni a kötéllel akkor mitkell csinálni?
  • jambi69
    #307
    A sikátorba be kell meni és kopogni az ajtón ugy hogy a kezedbe legyen az üveg ugy kapod a kezet!!
  • kirol
    #306
    Viszont ami ott van kanna, ahhoz kell egy üveg. Ott van a labor asztalán egy csomó, de a köcsög program nem engedi felvenni.
    Akkor mégis honnan szerezzek?
    Valamelyik szobában üveggyár van?
  • Vik01
    #305
    Cserekéz???azt honnan kell megszerezni segíts légyszi mert már 8x végigjártam mindent
  • jambi69
    #304
    NEm az már rég megvolt már mindenhol voltam mindent meg csináltam(satirozás,megfigyelés...stb)De nem tom hogy kihez kéne menni ,de szerintem a medálal kéne valamit csinálni!!
  • kirol
    #303
    Na már megvan!
  • kirol
    #302
    Tudom, csak poénkodtam. :)
    Amúgy én is azt írtam, hogy 3 méretű fecskendő van.
    De nekem akkor se veszi fel a maradék 3 csövet:
    These pipes are too large to carry more than one at a time!

    Lerakni meg hogyan kell?
  • hykao #301
    Te most a műkezet próbálod kombinálni a kötéllel vagy már megvan a cserekéz? :)))
  • hykao #300
    Méretűt akartam írni, csak elírtam bazz... :) Amúgy meg mind a négy csövet fel lehet venni...(és háromféle méretű fecskendő van)
  • jambi69
    #299
    valaki sugja meg hogy a kikötöbe mit kel csinálni ?? voltam a pincénél minden hol ,megvizsgáltam mindent!! Van egy medálom,kése,szobrom,gombotü(véres)üveg,egydoboz aminek a teteje megvan égve,bot,lámpa gondolmo valamivel még kell valamit csinálni mert vissza olvastam éns azt írák hogy ha mindenel meg vok akkor vissza kell meni holms házához,de nem enged!!segicsen aki tugya !!üdv
  • Vik01
    #298
    de a kampókéznél nincs ilyen para akkor ezt mértnem engedi?
  • kirol
    #297
    Én nem is a mérővel ("mérető") próbáltam kombinálni, hanem a csővel.

    Csak a 18mm -es csövet hagyta felvenni, ebbe belepróbáltam mindhárom feltöltött fecskendőt, de egy se volt jó.
  • hykao #296
    Mert nem a megfelelő méretővel próválod kombinálni...
  • kirol
    #295
    Én ez mind csinálnám, de a feltöltött fecskendőt nem hagyja kombinálni a megfelelő méretű csővel. Csak nem tudom miért nem.
  • jambi69
    #294
    Hy ott a pincébe kell még valamit csinálni a satirozáson kivül ?? megvizsgáltam mindent találtam egy szobrot egy dobozt az aszalaon lemásoltam a felíratot!! Ott kell még valamit csinálni ??
    Melesleg szerintem elég brutál és horrorisztikusra sikerült a játék :P:PP!!
  • Vik01
    #293
    Megvan a 12es raktár!a kötél és a kampókéz is de nem engedi összekombinálni őket ez mért lehet?
  • hykao #292
    A kocsma asztalába vésett ábrákkal vésett gombokat kell benyomogatni...(tehát a 2x3 gombból 4-et...)
  • jambi69
    #291
    mit kell a 12raktár pincéjébe az ajtonál benyomogatni ?? már probáltam a falon lévö ket meg a kocsmába lévö formákat is de nem jó!! :(( Mit kell csinálni ?? vagy kell még valamit keresnem ??
  • jambi69
    #290
    már rá jöttem tegnap este is csak nem írtam vissza!!
    már tovább vok
  • hykao #289
    olvass vissza, már többször is részletesen leírtam...(de próbáld használni a fejedet - a csapóajtó kinyitásához nem kell angoltudás...:D)
  • jambi69
    #288
    mivel nyitom ki a pince ajtot ??
  • jambi69
    #287
    vagyis hogy mit kell csinálni!
  • jambi69
    #286
    kösszi de nem vok jó angolos megtaláltam a kisablakot oldalt de mit kell csinálni mindent probáltam de csa mindig Yes there is somtheng is here vagy hogyan kell írni!! aki tugya sugja meg :)))))
  • jambi69
    #285
    ott a térdelös nönél ahol a medál volt ott van egy csomo szönyeg csak azért írtam :P
  • hykao #284
    szőnyegesek??? :OOO miket tudsz írni! :)))
    (12.sz. raktárépület...de mostmár figyelj oda, mi történik körülötted...)
  • jambi69
    #283
    akkor csak azt áruld el hogy hova menyek !! serintem valamit a szönyegeseknél kell csinálni ott a házukal szemben !!? vagy pedig ott hátrébb anál a nagy zöld kapunál valamit!! lécci mond meg legalább hogy hova menyek vagy hogy hol keresem a megoldást!!
  • brillo
    #282
    ez eszembe se jutott, hogy az is számít, mi van a kezemben:) kösziii:) (a fél kézzel még nem is találkoztam... hm...:))