723
(Ezüst fülbevaló, Awakened, Arséne Lupin, Jack the Ripper stb.)



  • Jinx4169
    #361
    bazeg ez így joo neked játszani ,h minden egyes lépést mások mondanak meg neked ? már legalább 40szer írtál ebbe a topicba kérdést...L
  • jambi69
    #360
    jóvan....... még kezdö vok :P
  • hykao #359
    Nyisd már ki a szemedet...írtam már neked egyszer, hogy a hozzászólás jobb alsó sarkában látszik, hogy kinek ment...
  • jambi69
    #358
    mért nem lehet a celába a zárnál az 5-st a 6-os hoz rakni ?? de viszont a 2-est lehet a 3-mas hoz !! meg tudnám csinálni csak az a k...u 5 nem mjó sehova csak ahol volt!

    a könyvet nekem ajálod??
  • hykao #357
    Ajánlom figyelmedbe a "Louisiana növény és állatvilága" c. könyv 54. oldalát! :)
  • jambi69
    #356
    kösssssssszzzz
  • Kapó
    #355
    #199 Ott a válasz a kérdésedre!
    keress!
  • jambi69
    #354
    amit az elöbb kérdeztem arra nem az a válasz hogy intézet/elmegyogyintézet ??
  • Kapó
    #353
    Egyébként én is az öreghez mentem oda először és akkor nem csinált semmit! Most megint odamentem és csodák csodájára most elkezdtek beszélgetni! Köszi
    A következő feladványra tudod a választ?
    Who has Arneson signet ring?
  • jambi69
    #352
    nahy megtaláltam akulcsot lementem találtam egy papirt(gondolom azon ál hogy honnan származik a virág)visszamentem holms házába és megint egy kérdés amiben ez ál Where should you go to continue your investigations??!! Sanjos nem vok valami jó angolos és még a kérdést sem tudom hogy mit jelet nemhogy a választ!!aki tugya kérem írja meg!!köszönöm és az edigi segicséget is!!
  • hykao #351
    Neked még nem... Vedd már észre, hogy melyik üzenet kinek megy...
  • jambi69
    #350
    piásat ?? azt is kell keresni ??
  • hykao #349
    De...elolvasod az utolsó hozzászólásomat... :)
  • Kapó
    #348
    És az én problémámra nem tudod véletlenül a megoldást? (#327)
  • hykao #347
    Az öreg piást a legegyszerűbben úgy találod meg, ha a térkép segítségével odateleportálsz...
  • hykao #346
    Ha jól emlékszem a lábnyomokon kívül van valami más is a földön...
  • Kapó
    #345
    Úgy emlékszem hogy lenni kell az itemek között egy kulcsnak vagy vminek ami nyitja az ajtót, mármint a lenti ajtót!
    Lehet hogy a 16-os raktár előtt nem vettél észre vmit!nézz szét, ott kell lennie a megoldásnak
  • jambi69
    #344
    nem tugyátok megmondani hogy a 16-os raktárnál mit kell csinálni ?? követem a lábnyomokat de a végén nem lehet semmit kezdeni!! Aki tugya hogy mi a tehendö kérem irja meg!!kössz !!üdv
  • Kapó
    #343
    Amikor sikerül bedobni a kampót akkor Watson megy oda az ablakhoz és vele tudod letöröltetni!
  • Vik01
    #342
    az ablak letörléshez nemkell semmi rongy vagy ilyenek?
  • Vik01
    #341
    mi lehet az oka?menni kéne még valahova?
  • Vik01
    #340
    mi lehet az oka?menni kéne még valahova?
  • jambi69
    #339
    HY nézem a lábnyomokat levezetnek de oda se tok bemeni!!

    Viki01: Meny a 12raktárhoz ved elö a kötelet és a kapot(összekombinálva)dobd fel utána megy oldalra az ablakhoz töröld le a port és utána márcsak horgászni kell és bentvagy!!
  • Vik01
    #338
    ááá nekem vcalami para van a játékkal mert azon a résen nemdubja be a kampót...nemmutat semmit:(
  • Kapó
    #337
    A csap a ráktárban van!
    Előbb juss be a ráktárba!
  • Kapó
    #336
    Tudsz vmennyire angolul?
    Mert ha nem akkor nem sokértelme van szenvedned a játékkal, mert a későbbiekben még többször el fogsz akadni!
    Egyébként N'Awlinsig minden fontos dolgot leírtak már korábban!
    Ha elolvasgatod a régebbi hozzászólásokat,minden fontos dolgot megtalálsz!
    Egyébként a 16-osnál nézz le földre és kövesd amit látsz!!!!!
  • Vik01
    #335
    de merre van az a csap a raktárhoz képest mert én nemtalálom!bocs hogy ennyit értetlenkedek de komolyan nemvágom holvan:(
  • Kapó
    #334
    Először is juss be a raktárba!
    kampókéz+kötél utána az ajtó fölötti nyíláson keresztül kell jó horgászt játszani!
    Ha bejutottál további segítség a #205-ös hozzászólásban!
  • jambi69
    #333
    Hy elolvatam a könyvet meg felvettem a levelet vissza mentem a 16-os raktárhoz de utána nemcsinál semmit csak dumál utána meg egy szem van az ajton!!mit kel csinálni ??

    Vik01: eltolod a vödröt vagy mit a csap alá és az ajto mögött megereszted telemegy vizel eltolod amedig lehet rákötöd a kötelet a pincénélis rákötöd és elvágod a vödörnél !!
  • Vik01
    #332
    és hol van az a csapóajtó amin bekell jutni?
  • Vik01
    #331
    Sziasztok énmeg most ott akadtam el hogy hogykell bejutni a 12esbe!tudom már levírtátok hogy valéami csap alá kell húzni valami edényt de pontosabban légyszi hol van az a csap?
  • Kapó
    #330
    Most kell visszamenni a kikötőbe és belenézni a hajónaplóba!
    Ezután menj vissza a 16-oshoz!
  • jambi69
    #329
    igen rájöttem én hülye!! de megint elakadtam a kikötöbe nem tok bemenni a 16 raktárba(ha oda kell bemenni)mit kell ott csinálni ??
  • Kapó
    #328
    © jambi69

    Váltogasd a kezedben lévő tárgyakat és hidd el, hogy meg fogod tudni vizsgálni őket!!!!
  • Kapó
    #327
    Háááát ez nem semmi! Ez a virágszedés soha nem jutott volna eszembe, főleg hogy a kéz is alig látszott amikor odaálltam eléjük! Jó ez a játék, ugyanis 5 percenként el lehet gondolkozni, hogy vajon mit is kellene csinálni... Most éppen a halászt nem találom a városban, senkivel nem tudok beszélni (hiába mutogatom nekik az itemeket), még az öreget sem tudom lefizetni! Biztos nem vettem észre az újabb "virágoskertet" :)
  • jambi69
    #326
    hy a kikötö után a szobába mit kell csinálni ?? kiakarok menni és azt írja hogy a vizsgálat még nem ért véget de nem tok az asztalnál semmit megvizsgálni csak 4 üveget felvenni!!!
  • brillo
    #325
    megvagyok már... mindegy:)
  • brillo
    #324
    próbáltam, de nem tudom, hogyan kell egyszerre 2 dolgot a kezemben tartani!? vagy a kés, vagy a csomag...
  • hykao #323
    Emberek, most a történetet nem figyelitek vagy lusták vagytok végigolvasni-végighallgatni, hogy ki, mit mond vagy egyáltalán nem tudtok angolul vagy mi van??? Hihetetlen ez a bazi sok kérdés, nem győzöm olvasni már...

    @Kirol: "A kulcs + val az amúgy kulcsal?" -> Ezt komolyan kérdezed? Kb. általános iskola 1-2-3. osztályában tanítják meg, hogy "kulcs + val = kulccsal" ...
  • jambi69
    #322
    mert amit kaptál csomagot az késel kikel bontani!!!!!