409
meddig mehet el
  • Loál János #209
    Oá, köszönöm szépen. :o)))))5
  • leveskocka
    #208
    boldog szulinapot:)meghivnalak egy sorre,de nem tehetem.en mindenkinek a vendege vagyok:)
  • leveskocka
    #207
    lehet fekete abszint kell neki:)nem mindenki szereti a sort...en is utalom:)
  • Loál János #206
    Arról leszoktam 2 hete, majd valami gyönbér, vagy mittomén. MSN-en megbeszéljük a részleteket. :o))))
  • Yeltzin
    #205
    kaphatsz meleg tejet is, nekem mindegy :)
  • Loál János #204
    Jó, de csak Te iszol sört. :)
  • Yeltzin
    #203
    meghívlak egy sörre

    jó a kedd? ok
  • jefferson83
    #202
    Én is mérlegeltem a lehetőségeket egy darabig és öszintén szólva egy év távlatából is sokat gondolok még rá. Mondjuk azt a hölgy védelmében el kell mondanom, hogy nem egy fűvel-fával típus volt, mert akkor a francot sem érdekelné.
  • leveskocka
    #201
    te tetted jol.nemcsak az elveid miatt.rengeteg lelki nyavalyatol szabadultal meg igy.
  • leveskocka
    #200
    tudom.jartam igy.
  • krisztike
    #199
    hát te így jártál ...
  • jefferson83
    #198
    Embere válogatja, nálam az volt és bele voltam zúgva rendesen, csak hát az elveim mellett kitartottam. Hozzáteszem nem volt könnyű.
  • Esrohnoil
    #197
    Ez nem ilyen egyszerű, főleg ha bele vagy zúgva a csajba...
  • leveskocka
    #196
    jah,ha megcsal a nod,azonnal dobni kell,persze konnyu mondani,de ha 1x megtette,miert ne tenne meg meg1x?Mertugyebar szerintem egy kapcsolatban a bizalom a lenyeg,es ha az elveszett,a kapcsolat halalraitelt.En akkor is dobnam a nomet,ha "csak" elvileg csal meg(flort,massal valo cicazas,egy kis okorkedes,stb...elegge tag fogalom).Ugyanis nem biznek benne tobbet.Az meg hitvany dolog,volt benne reszem...
  • Loál János #195
    Eüh, nát máj topik.

    [ÉRZÉKENY ENBER]
  • Loál János #194
    Na, majd ha lesz egy nőd, akibe belezúgsz talán "kicsit" változni fog a hozzáállásod... :)
  • Loál János #193
    Bazz, mennyire irigyellek, hogy ezt így el tudod fogadni. :C
  • krisztike
    #192
    csak nézz rám !!! :DDD
  • Bucser
    #191
    Az hogy valaki játszik veled vagy nem biztos az érzéseiben nem ugyanazt jelenti:)

    Csak a kicsi egódnak könyebb elkönyvelni, hogy játszanak vele minthogy nehéz döntést vált ki más emberből:D
  • Hanga
    #190
    hosszú játék volt
  • Takezó
    #189
    ööö, akkor meg mét vay benne biztos, hogy jáccott veled? :\
  • CSOCSO
    #188
    tartott a dolog majdnem 1 evig..... loller.. mindegy hagyjuk
  • Takezó
    #187
    megesik, és hihetetlenül durva az érzés, hogy átbasztak, pedig olyan őszintének tűnt - vagy akartam látni :|
  • CSOCSO
    #186
    jo gondolat de nem mennek bele.. maradjunk annyiban hogy jol erezte magat a csaj velem...... volt ott sok romantikus look like pillanat.. d emeg mennyi. .jeeeeezusom. csak az utolso percben persze hogy csinalt valami kocsogseget a csaj.. jatszott velem..ez van.. tanultam az esetbol
  • Wolwerine
    #185
    Nincs új a nap alatt...
  • jihad
    #184
    Rosszlány? Bizonyíccs! :D
  • jihad
    #183
    Ja, allah akbár, meg miegymás...
  • Hanga
    #182
    cseréld ki légyszi a nő és férfi szavakat aszövegben. Sztem úgy is igaz:)
  • krisztike
    #181
    na akkor én is romlott és rossz nő vagyok ... :DDD
  • El Ardor
    #180
    Csak érdekesség képp néhény érdekesség a régi időkből:

    (Mielöt vki azt gondolná/mondaná, hogy fanatikus vallás buzeráns vagyok mondom, hogy nem vagyok az. Ezekből az írásokból mindenki annyit tehet magáévá amennyit akar. A Bibliára én úgy tekintek mint bármelyik másik nép eposzaira, misztikumaira.)

    Még a bibliai bölcs Salamon király vesztét is a nők okozták. Itt olvashatjuk: Salamon király pedig megszerete sok idegen asszonyt...

    Azonban Salamon írt a témáról a Példabeszédek könyvében (másolom a cuccot, mert a régies magyar szöveg túl régies):

    "Kerüld a rossz nőket!

    Figyelj, fiam, a bölcsességemre, és okosságomnak nyisd ki a füledet, ne veszítsd el megfontoltságodat, és az ajkad őrizze meg a tudást. Ne vess ügyet romlott nőszemélyre! Mert méztől csepeg az idegen nő ajka, és az olajnál is simább az ínye, de végül keserű, akárcsak az üröm, és olyan éles, mint a kétélű kard. Lába lefelé, a halálba viszi, szilárd léptekkel az alvilágba tart. Útjai csapongók, nem törődik vele, így aztán nem is jár az élet ösvényén. Éppen ezért, fiam, hallgass most rám, s ne tántorodj el számnak szavaitól! Tartsd utadat mindig távol tőle, háza ajtajához közel sose kerülj! Különben kiszolgáltatod méltóságodat, kegyetlen embernek adod éveidet. Javaidból akkor mások laknak jól, más házába jut, amit összekuporgattál. Végül aztán sóhajtoznod kell, amikor majd elveszted testedet, húsodat, s be kell vallanod: "Gyűlöltem az intő szót, és szívem utálta, hogyha megdorgáltak. Nevelőim szavát hallatlanra vettem, nem fordítottam fülem tanítóim felé. Kicsi híja volt és majdnem rosszul jártam az egybesereglett közösség előtt." A saját ciszternádból igyad a vizet, csak azt, ami a saját kutadban buzog fel. Forrásaid ne csorduljanak ki, patakjaid vize se ömöljön a közösség terére. Egyes-egyedül a tieid legyenek, és rajtad kívül senki máséi. Legyenek áldottak a forrásaid, örülj ifjúkori feleségednek: kecses szarvasünő és bájos zerge! Veled beszélgessen, nyugodj meg a keblén, és szerelmétől légy szüntelen részeg. Miért kellene, fiam, másba bolondulnod, idegen nő testét ölelgetned? Mindenkinek útját tisztán látja az Úr, szemmel tartja az ösvényeidet. Saját gaztettei fogják meg a gonoszt, a saját bűnének hurka kötözi meg. Fegyelmezetlenség viszi halálba, nagy ostobasága dönti romlásba."


    Sirák fia is írt a témában (a nőkről):

    "Ne féltékenykedjél szíved asszonyára, és ne tanítsd meg rá, hogy neked rosszat tegyen. Ne szolgáltasd ki magadat asszonynak, nehogy a végén a fejedre nőjön. Ne vesd szemedet csapodár asszonyra, nehogy a hálójába essél. Hárfázó nővel ne ülj egy asztalhoz, nehogy foglyul ejtsen a művészetével. Ne meregesd szemed a hajadonra, nehogy vele verjen meg (az Isten). Ne add össze magad feslett nőszeméllyel, nehogy kiforgasson az örökségedből. Ne nézelődj a városkapuk körül, elhagyott helyeken ne sokat lődörögj. Takaros asszonytól fordítsd el az arcod, és ne nézegess szépséget, amely nem illet meg. Sokakat tönkretett már az asszonyi szépség, mert mint a láng, felgyújtja a vágyat. Ne üldögélj együtt férjes asszonnyal, ne ülj megszédülten vele egy asztalhoz, mert hátha lángot vet a szíved, s belepusztulsz a szenvedélyedbe."

    "Nincs seb, amely úgy fájna, mint a szívnek sebe, a legnagyobb gonoszság a nő gonoszsága. Nincs olyan fájó csapás, mint amit a gyűlölet szül, a legszörnyűbb bosszú az ellenség bosszúja. Nincs erősebb méreg a kígyó mérgénél, nincsen tajtékzóbb düh, mint az ellenségé. Inkább oroszlánnal vagy sárkánnyal lakni, semmint gonosz nővel közös fedél alatt. Elsötétül a gonosz asszony arca, olyan lesz az ábrázatja, akár a medvéé; amikor a férje baráti körben ül, akaratlanul is egyre sóhajtozik. Nincs nagyobb baj, mint ha baj van az asszonnyal, szakadjon hát rá a bűnösök végzete. Mint homokos lejtő vén ember lábának, a csendes férjnek ilyen a nagyszájú asszony. Ne vigyen vesztedbe az asszonyi szépség, ne is kívánkozz utána sohase. Mert harag, szégyen és gyalázat egyszerre, hogyha egy férfinek asszony ad kenyeret. Nyomott kedélyt jelent és szomorú arcot, meg sebet a szívben a rossz asszony. Lankadt kezek jelzik és megroggyant térdek, ha férjét az asszony nem teszi boldoggá. Asszonytól indul el útjára a vétek, az ő bűne miatt halunk meg mindnyájan. Ne nyiss utat a víznek (mert kiárad), a gonosz asszonyt ne hagyd szóhoz jutni. Ha ujjad vagy szemed intésére nem ad, szakíts meg vele minden kapcsolatot."

    "Ha jó az asszony, boldog ember a férj, s kétszer annyi lesz napjainak száma. A férjnek öröm a derék asszony: békességben töltheti életét. A jó feleség jó osztályrész: aki féli az Istent, az részesül benne. Szegény-e vagy gazdag? A szíve jókedvű, és mindig vidámság tükröződik arcán. Három dolog van, amitől félek, a negyediktől meg egyenest rettegek: a pletyka a városban és a népcsődületben, meg a rágalmazás rosszabb a halálnál. Bánat a szívnek s gyötrelem a féltékeny asszony, nyelve mindahánynak valóságos csapás. Mint lötyögő járom, olyan a rossz asszony, mintha skorpióhoz nyúlnál, ha hozzáérsz. Rettentő bosszúság az iszákos asszony, még csak el sem tudja rejteni szégyenét. Szemének állásán és a szempilláin meglátni, ha kikapós az asszony. Szemérmetlen lányod éberen őrizzed, nehogy kihasználja gyengeséged. Csábos tekintetű asszonnyal jól vigyázz, és ne csodálkozz, ha belevisz a bűnbe. Ahogy a szomjas vándor nekiesik a víznek, ez is úgy megkóstol mindenféle vizet. Hajlandó leülni minden karó előtt, és minden nyíl előtt kinyitja tegzét. Az asszony szerelme elbájolja férjét, okossága erőt önt a tagjaiba. A hallgatag asszony Isten ajándéka, a jól nevelt asszonyt nem lehet megfizetni. A szemérmes asszony igen nagy kegyelem, és az erkölcsösnek nincs ellenértéke. Az egek magasából világító naphoz hasonlít az asszony, ha jó, s dísze a házának. Mint az égő mécses a szent mécstartón, olyan a csinos arc az egyenes termeten. Aranyoszlopokhoz ezüsttalapzaton hasonlít a szép láb karcsú bokák fölött."
  • krisztike
    #179
    ez igaz ...
  • Wolwerine
    #178
    Ha ilyen a lány, akkor ez sokáig fog tartani...
  • Bucser
    #177
    csak annyira mint te tetted...
  • Bucser
    #176
    Hát igen van aki dugni szokott van aki meg szeretkezni.... Nos igen... hát mit ne mondjak kicsit más a 2 kategória:D
  • Bucser
    #175
    Ízlések és pofonok de hosszú távon ez a nyerő!!! miután kiábrándult mindenkiből maga körül úgyis hozzád megy (és mivel jól kiélte magát) feltehetően marad is:)
  • jazzy
    #174
  • krisztike
    #173
    igaz ,hogy a férjem bejár hozzám hátatmosni de a lányommal felváltva mossuk egymás hátát és elárulja ,hogy melyik barátnőjének ki a szerelme és ,hogy ki szerelmes belé az osztályból ...természetesen ő paprika vörösen mondja ,hogy ő neki melyik lovagja nem tetszik és állandóan úgyanannál a névnél lesz vörös ...de gondolom ez ismerős neked ... :DDD
  • krisztike
    #172
    bravooo ... benned 1 költő veszett el ... :DDD
  • El Ardor
    #171
    Üdv Mberek!

    Nagyjából végigolvastam e topicot... hát, sokminden felmerült... Már tudom ki/mi a ribanc a kurva...

    Volt aki azt írta, hogy a szex ugyan olyan szükséglet mint az evés ivás stb...
    Namost, én azt mondom, hogy ez nem nagyon van így. Amit az emberi test az életfenntartásához kíván édes kevés: védelmezni a hideg ellen, étellel-itallal csillapítani az éhséget és szomjúságot. Minden egyéb testi vágy nem az életszükségletet szolgálja.

    A fűvel fával kefélésre:
    "Sokan csak annyira értékelnek egy fiatal lányt, miként a pohár pezsgőt élvezik a tulcsorduló pillanatban: lenyelik és kész. A legtöbb lány éppígy élvezi a helyzetet: beéri kevéssel, de itt többről, sokkal többről van szó. Ha egy szem nem tűri a fényt, úgy lassan vezessük a fény irányába, gyöngéden, de állhatatosan. A pillanat élvezete erőszak, olyan, mint a lopott csók, amelynek nincs édessége..."

    "Belekölteni magunkat egy lányba - művészet; s belőle megkölteni önmagunkat - mestermű. Ez utóbbi persze csak akkor lehetséges, ha ez elsőt már megvalósítottuk."
  • Jhon Balu
    #170
    én a lányomhoz régen mindíg bemehettem mert kikiabált apa gyere mosdmeg a hajam és órákig tudtunk hülyéskedni a fürdőbe,de mostmár nemlehet bemennem az anjának kell a haját is megmosnia hiába felnött.....