409
meddig mehet el
  • Vlala #249
    ez egy igen érdekes téma.
    De olyan lányt úgysem fogtok találni, aki csak és kizárólag Veletek van, ha mégis, gyorsan megúnjátok...
    pl. az én barátnőmnek is vannak barátai, és egy-egy találkozásnál természetesen puszival és öleléssel üdvözli őket. Ez még nem jelenti azt, hogy lefeküdne velük, vagy Q lenne... a lány egy szabad teremtés, nem érzi magát jól bezárva, hagyni kell neki megfelelő mozgásteret.
  • Bucser
    #248
    " Tudom milyen rossz lehet neked, mert átéltem ilyesmit (netről ismerkedett pasikkal a volt "kedvesem"), de hidd el, TÚLÉLED! Kitartást!"

    Ismerős:) Nálunk is szakítás lett a vége. De mindkét fél hibás ilyenkor nem csak az egyik...

    de ez már eég régen volt (akkor 2 éves volt az a kapcsolat.. most a 3 éves kapcsolatom néz ki úgy hogy befuccsol:()
  • krisztike
    #247
    akkor sajnálom ...ill. sajnállak ...:(
  • vg
    #246
    "Az van h. a drága barátnőm, akivel másfél évig jártam, egy szép napon (Hétfőn) fogta magát és kijelentette h. már nem akar velem járni. Tegyük hozzá 2 nappal előtte még jól esett neki az ölelésem. Közölte h. nem pasi miatt.
    Aztán péntek este nagy nehezen elmondta telefonon keresztül h. megismerkedett szerdán egy pasival, akit nagyon szeret, és nagyon boldog vele...
    Meg azt is mondta h. csak az a baj h. az én nyakrapuszim jobb volt. :(
    Asszem nőt egy darabig nem engedek a közelembe..."

    Ez nagyon durva! Jobb neked, hogy lelépet a csaj! Tudom milyen rossz lehet neked, mert átéltem ilyesmit (netről ismerkedett pasikkal a volt "kedvesem"), de hidd el, TÚLÉLED! Kitartást!
  • vg
    #245
    "hát igen a nők is szeretik a kihívásokat, hogyha ők harcolhatnak ki vmit maguknak a párjuktól. viszont ha ettől a partnertől mindent megkapnak akkor nincs miért harcolniuk. kényelmes állapot ez számukra, eszük ágában sincs elhagyni ezt a férfit, de ez a tökély számukra egy idő után valóban unalmassá válhat és szeretnék megízlelni a tiltott gyümölcs ízét, rákapnak és idővel egyre többet kívánnak belőle, mialatt otthon a minden odaadó partner nyugodtan elvan, mondván, hogy hülye lenne elhagyni egy ilyen embert bármelyik nő is!
    Mire a szóban forgó hölgynek annyira megízlik az egyik tiltott gyümölcs zamata, hogy elhagyja az addigi minden kényelmet és luxust megadó partnerét egy szerényebb de lelkiekben gazdag egyénért!"

    Ezzel eygetértek az utolsó 5 szó kivételével... De azt elfelejted megemliteni, hogy azok a lányok akik ilyen módón lépnek le nem sok idő kell, és vissza akarnak fordulni...
  • Esrohnoil
    #244
    Már megbeszéltem vele...
    Azt mondta azért hagyott el, mert megtetszett neki egy másik srác.
  • krisztike
    #243
    Szivi ,a W.C.-n erőlködj ...:DDD
    Gondolj bele ,hogy lehet ,hogy TE is hibázhattál valamennyit a kapcsolatotokban ...(gondolkozz el ! )
    Jobb lenne az egész utántiszta fejjel beszélni egymással még akkor is ,ha szarul esik és felmerül az a kérdés "Vajon miért??? " ...
  • Esrohnoil
    #242
    ...és h. az alcímre is válaszoljak:
    Addig megy ameddig akar... de ha visszafordul szemköztlövöm.
  • Esrohnoil
    #241
    És igazad is van... Az enyém megcsalt és utána még van kedve jópofizni...
  • IMYke2.0.0.0
    #240
    A "Szerelmem egy kurva?" topikcímhez...
  • krisztike
    #239
    EZ mi akar lenni ?
    Vagy melyik hozzászóláshoz akartál hozzászólni ...?
  • IMYke2.0.0.0
    #238
    A topic címére reagálva - ismét: AZ
  • Phat Smoker
    #237
    remélem is! :)
  • krisztike
    #236
    az jó
  • Phat Smoker
    #235
    majd meglátom, ha meglátom :)
  • krisztike
    #234
    és akkor mihez nyúlnál ...:)))
  • Phat Smoker
    #233
    akkor végy le mindent amit használsz! :)
  • krisztike
    #232
    nem "inget" használok ...:)))
  • Esrohnoil
    #231
    Utolsó 5 szó nem feltétlen, de a többi így van.
  • Phat Smoker
    #230
    hát igen a nők is szeretik a kihívásokat, hogyha ők harcolhatnak ki vmit maguknak a párjuktól. viszont ha ettől a partnertől mindent megkapnak akkor nincs miért harcolniuk. kényelmes állapot ez számukra, eszük ágában sincs elhagyni ezt a férfit, de ez a tökély számukra egy idő után valóban unalmassá válhat és szeretnék megízlelni a tiltott gyümölcs ízét, rákapnak és idővel egyre többet kívánnak belőle, mialatt otthon a minden odaadó partner nyugodtan elvan, mondván, hogy hülye lenne elhagyni egy ilyen embert bármelyik nő is!
    Mire a szóban forgó hölgynek annyira megízlik az egyik tiltott gyümölcs zamata, hogy elhagyja az addigi minden kényelmet és luxust megadó partnerét egy szerényebb de lelkiekben gazdag egyénért!
  • Pluskast
    #229
    Hát nem tudom. Kb 2 hónapja ismerek egy ruszki 21 éves csajszit. Modellkedik és kifejezetten szép nő, a nagyon szép kategóriába tartozik. Egy ismert budapesti szórakozó helyen jöttem vele össze. Beszélgettünk mindenről ami ilyen helyzetben szokott lenni. Kiderűlt aztán szép lassan, hogy van kint barátja. Meg is kérdeztem aztán, hogy milyen a pasija. Mondja, hogy marha rendes és, hogy mindent megtesz neki. Na persze ennek ellenére lefeküdtünk egymással és azóta is hivogat meg küldi az smseket, hogy menjek ki hozzá Szentpétervárra legalább 1 hétre. Na most kérdem én, érdemes rendesnek lenni és mindent megtenni egy nőnek, ha aztán mással lefekszik? Mert azt hiszem nem és amióta ezt tudom nem is ér igazán meglepetés. Az az igazság, hogy a nők 99%-a nem szereti ha a pasi mindent megtesz érte mert akkor igen hamar unalmassá válik számára és nem lát benne semmi érdekeset.
  • Phat Smoker
    #228
    "..pontosan itt rám is céloztál ?.." háát akinek nem inge, ne vegye magára! :))
  • Boroskóla
    #227
    Köze az biztos hogy nincs hozzá,de véleménye, gondolata lehet az ilyen nőkről.
    És hát akibe szerelmes az ember,arra egészen másképp tekint.Biztos mindenkit szarul érint az ilyen dolog.
  • IMYke2.0.0.0
    #226
    Ontopic: Igen, a szerelmed egy szajha, de joga van hozzá - neked semmi közöd ahhoz, hogy kivel hál, míg nem Veled jár, és veled köti össze a kicsi életét!
  • krisztike
    #225
    nem minden nő hiszi ezt , cimbi ...
  • krisztike
    #224
    sajnálom
  • Yeltzin
    #223
    *mindent
  • Yeltzin
    #222
    ez igaz, viszont fordítva rosszabb a helyzet.... a nők azt hiszik, hogy csak mert pasik vagyunk, minden elviselünk....
  • [HUN]PAStheLoD
    #221
    [#1-re]
    Van ez így .. próbáld meg te is felpróbálni. Addig van csak varázsa, amíg nem próbáltad.. mint az öngyilkosság vagy a bungee jumping, mondjuk az utóbbitól kicsit tartok :DDD
  • [HUN]PAStheLoD
    #220
    Kellemetlen, viszont tudni kell engedni. Talán a legnehezebb, mégis jobb mint egy életre "összecívódni" :]
  • Esrohnoil
    #219
    Az van h. a drága barátnőm, akivel másfél évig jártam, egy szép napon (Hétfőn) fogta magát és kijelentette h. már nem akar velem járni. Tegyük hozzá 2 nappal előtte még jól esett neki az ölelésem. Közölte h. nem pasi miatt.
    Aztán péntek este nagy nehezen elmondta telefonon keresztül h. megismerkedett szerdán egy pasival, akit nagyon szeret, és nagyon boldog vele...
    Meg azt is mondta h. csak az a baj h. az én nyakrapuszim jobb volt. :(
    Asszem nőt egy darabig nem engedek a közelembe...
  • Esrohnoil
    #218
    Hát ez az...
  • a
    #217
    "sok faszi el is felejti h a nőknek is vannak érzéseik"

    és sok férfi elfelejti, hogy vannak olyan nők akik csak kihasználják a pasikat (akiknek szintén vannak érzéseik)
  • krisztike
    #216
    a barátnőd szerencsés lehet ill. lesz
  • krisztike
    #215
    ez mi akar lenni ?

    (már fáradt vagyok -sokat melóztam -és nem értem ... )
  • Esrohnoil
    #214
    On: Az... :(
  • fatallerror
    #213
    hát én nemaz a típus vagyok aki a nőket kipróbálja,tehát nem eszközként tekintem a nőket.sok faszi el is felejti h a nőknek is vannak érzéseik
  • krisztike
    #212
    végre Téged is látni !

    pontosan itt rám is céloztál ? :D
    hát igen ,én is az vagyok sok hapsi szemében mivel nem tud megk*félni ...annak ellenére ,hogy nem vagyok az illetők esete és csak egyetlen okuk van rá és az az ,hogy kipróbálják milyen is lehetek ...
    csak ilyenkor a férfiakra is lehetne mondani ,hogy "k*rvák" ill. fat*kűek ...:DDD
  • Phat Smoker
    #211
    pontosabban a nők egy bizonyos fajtájával foglalkozunk e topik keretén belül! :)
  • krisztike
    #210
    öregem ! ez itt nem az a topic ,ahol randit beszélünk meg ... itt a nőket kell kibeszélni ... és lek**vázni ...:)