409
meddig mehet el
  • Norbi5
    #289
    Én is csak azt tom mondani,hogy a legjobb ha rossz dolgokat minél hamarabb elfelejted!!És találsz magadnak 1 másik csajt!!
  • Bobber
    #288
    én ugyan nem mondhatok semmi rosszat a volt barátosnőmröl de egyet kell hogy értsek az előttem szólóval.
    Próbáld magad túltenni a dolgon lépj tovább keress egy másik szimpatikus aranyos leányzót és vigasztalódj a karjai között:)
  • IMYke2.0.0.0
    #287
    Még mindig a topik címére reagálva: kezdj el élni, ne rágódj és felejtsd el azt a *****t!
  • Prof William
    #286
    AZ!
    DOBJAD!
    ISMERKEDJ NORMÁIS LÁNYOKKAL!
  • Lteebee
    #285
    Idézet volt.
  • Bobber
    #284
    főleg ha megfogadja a tanácsot az ember:)
    akkor nem csak pozitív töltés lesz hanem ólom is:))
  • krisztike
    #283
    Ti bennetek aztán van pozitív töltés ... :)
  • Lteebee
    #282
    Én meg ajánlom a Smith & Wessont.
  • bld
    #281
    fanka - ez most című számát ajánlom: )
  • krisztike
    #280
    ezt csak Te tudhatod igazán ...:DD
  • Vlala #279
    így igaz, mert ha az autót szerelem, abból csak rontás-bontás lesz :)
  • Vlala #278
    így már más, a hülyének nézés kategóriája.
  • krisztike
    #277
    sajnállak ... férjem van ... és én a saját véleményem mondtam el ...neked pedig nem ártana kicsit pozitívabban felfogni az egész életet mert ,ha így folytatod tovább besavanyodsz ...
    (bocsi ,ez is a saját véleményem volt...)
  • Pluskast
    #276
    Erre az egész dologra jellemző a következő szólás-mondás: Szerelem csak akkor van, mikor a biciklit szerelem
  • Lteebee
    #275
    Ez már majdnem személyeskedés.

    Örülnék, ha senki sem reagálna rá.
  • vg
    #274
    Sajnálom a barátod. Nem lehet könnyű egy olyan nővel lenni aki össze vissza beszél, de tulajdonképpen azt sem tudja mit!
  • krisztike
    #273
    én is találkozok ismerősömmel ... évente kb.5 alkalommal és 140km-re lakik tőlem és a lányom is ott szokott lenni ...a férjem pedig tudja ,hogy megbízhat bennem...
    vagy ,ha találkozok a barátnőmmel elkísér esetleg felhív ,hogy értem jöjjön-e ,hogy ne kelljen egyedül buszoznom ...esetleg kijön elém a megállóba ...
    nem mindig negtívan kell a helyzetet megközelítened ,mert ha ezt teszed TE magad éred el ,hogy a lány arra gondoljon "ha ok nélkül "cirkuszol" a párom akkor ezek után adok okot a "cirkuszra" és bekaphatja ! "...szerintem ez nem kell senkinek...
  • krisztike
    #272
    jó a megközelítés ...:DDD
  • Esrohnoil
    #271
    Te titokban találkozgatsz a barátnőjével? :D
  • vg
    #270
    "ez egy igen érdekes téma.
    De olyan lányt úgysem fogtok találni, aki csak és kizárólag Veletek van, ha mégis, gyorsan megúnjátok...
    pl. az én barátnőmnek is vannak barátai, és egy-egy találkozásnál természetesen puszival és öleléssel üdvözli őket. Ez még nem jelenti azt, hogy lefeküdne velük, vagy Q lenne... a lány egy szabad teremtés, nem érzi magát jól bezárva, hagyni kell neki megfelelő mozgásteret."

    Majd ha a te barátnőd bejelenti, hogy azért nem tud veled találkozni valamelyik nap, mert egy "ismerősével találkozik az internetről", akkor is kiváncsi vagyok a véleményedre!
  • krisztike
    #269
    miért nem ?
    ha nincs elkötelezve egyik sem hát akkor miért nem ? (inkább fizetnél agy nőnek -egy k.-nak - hogy legyen esetlegesen egy jó estéd ?érzelem nincs benne csak vágy ...és legalább egyikőjüknek sem kell azt hazudnia ,hogy "szeretlek" ...
  • krisztike
    #268
    és mind a ketten élvezitek legalább
  • Lteebee
    #267
    Nem mostanságra gondoltam én sem, hanem hónapok, évek múltával.
  • Lteebee
    #266
    De kemény vagy!

    Senki nem mondta meg, mire gondolj.
    A "ne fogadj rá" pedig egy amolyan kifejezés-szerűség a magyarban.
    Nem felszólítás, vagy ilyesmi, ahogyan te gondoltad.

    Mondjuk egyéb topicokban megfigyelt magatartásod alapján nem vagyok meglepve...
  • Esrohnoil
    #265
    Nem, a hancúrnak nem lennék ellene, ha emberileg olyan lenne az illető. Azzal van a bajom amit tett, és ahogy tette.
    Nem szabad visszaengednem, legalábbis nem ilyen gyorsan, meg kell tanulnia vmikor hogy nem játszhadozhat mások érzéseivel, nem csak egyedül ő a fontos ebben a világban.
  • IMYke2.0.0.0
    #264
    Azért ne te mondd meg, hogy mit gondoljak, vagy hogy mire fogadjak...!
  • Lteebee
    #263
    Ne fogadj rá!
  • IMYke2.0.0.0
    #262
    Ja, kapsz majd a fejedre...
  • Lteebee
    #261
    Továbbra sem értem, mi a gond.
    De majd jön krisztike és biztosan megfelelően szavakba önti, hogy én buta is megérthessem.
  • IMYke2.0.0.0
    #260
    Ezt nem gondolhatod komolyan...
  • Lteebee
    #259
    Ha nincs barátnőm és összefutok egy ex-szel, akinek épp nincs pasija, nem ártok senkinek egy kis hancúrral.
  • Esrohnoil
    #258
    Az ilyen emberektől undorodom... Már bocs...
  • Lteebee
    #257
    A csajszit.
  • Esrohnoil
    #256
    Mit?
  • Lteebee
    #255
    Meg sem csinálod többet?
  • Esrohnoil
    #254
    Nem jöhet.
  • Lteebee
    #253
    Kipróbálta, rájött hogy nem jobb a másikkal.
    Ha visszajöhet, máskor is kipróbálja másokkal.
  • Esrohnoil
    #252
    Nagy LOOOOOOOL. Szakított a mostani pasival és 2 hét után visszajönne... :DDD
  • Esrohnoil
    #251
    Ez is úgy indult h. hagytam neki elég mozgásteret, mikor azt mondta h. csak egy barátnőjének a haverja...
  • Bucser
    #250
    Itt a netről ismerkedik pasikkal alatt úgy kell érteni, hogy le is feküdt velük saját bevallása szerint is legalább is esetemben (a mostani kapcsolatom nem ő csak szimplán makacs egy olyan kérdésben amit csak ő tud feloldani én meg ultimátumot adtam neki, hogy vagy enged vagy szakítunk... Úgy néz ki szakítunk...)