409
meddig mehet el
  • steweee
    #329
    megnyugtatásul közlöm a témafelvetőnek hogy éppen abban az életkorban van a lyányka hogy dugjon mindenkivel. csak a szexuálisan kielégítetlen nőknél fordul elő hogy idősebb korukban tör rájuk a szexéhség, akik nagyon is hűségesek voltak fiatalabb éveikben kevés partnerrel. viszont neked ez ugye nem nagy vigasz. sztem te is kefélj félre ahol csak lehet, és ne is tagadd ha ő is így tesz veled. ha működik így is a kapcsolat akkor jó, ha nem akkor legalább nem marad benned szálka hogy te hűséges voltál ő meg félrekefélt.

    bár gyanítom, és most remélem nem fogsz nagyon megharagudni rám, te vagy a mai modern feminista-domina nőcik legkedveltebb férfitipusa, akivel mindent meg lehet tenni, valószínűleg egy olyan pasi vagy aki sokkal kevésbé tud csajozni vagy tetszik a nőknek mint a barátnőd a pasiknak. te vagy a balek a kapcsolatban, de ez egy ilyen típusú nőnek tökéletesen megfelel állandóra. mellé meg kúratja magát mással is. láttam már ilyet, ha ez téged elviselhetetlenül zavar, más barátnő után kell nézned. de azért szakítás előtt jól verd meg, csak hogy emlékezetes legyen a dolog és valamennyire rendbetedd a lelkiismeretedet is !
  • Membrah
    #328
    :-D
  • krisztike
    #327
    jók vagytok ...:DDD
  • Membrah
    #326

    hehehe...
    "Olyan szép,mint egy új zetor"....höhöhöhö...
    ismerős....
  • Prof William
    #325
    Csatlakozva az előttem szólóhoz, csak rövidebbe fejtem ki a véleményem...

    A SZERELMED EGY KURVA!

    Téma lezárva. Dobjad aztán keress valami normális lányt.

    Hidd el nemoylan nehéz. :)

    Annyi szépség van amúgy is a világban! Traktort láttál már? :)
  • Membrah
    #324
    Átolvastam az első két oldalt....jól szórakoztam....
    egyeseknek volt pár baromi jó beszólásuk...

    mindegy..
    Szóval..Egy kérdéssel nyitok:
    Tényleg szerelmednek tudsz nevezni egy lányt,akiről tudod h nem olyan amilyet te ELKÉPZELTÉL magadnak??
    Ezt mások is mondták már,h ideált hajszolsz...Nagyon sokan vunk így ezzel.
    Nah de a józan ész akkor se hagyjon el!
    Ha olyan nőt(!...és nem lányt) keresel,aki hűséges,kedves,stb,ami nekd ideális,és az egyik kiszemeltről kiderül,h nem felel meg a "kritériumoknak",akkor miért foglalkozol vele...
    Mellesleg azt sem nevezném havernak,aki azzal a csajjal kavar,aki nekem tetszik...A srác végülis genya..Mondjuk ebben az esteben a csajt ne hibáztasd,előtte volt a lehetőség,h válasszon,és azért mert nem te lettél a "befutó",azért még nem ribanc...

    viszint ha fűvel fával kefél, 17 évesen az nekem baromi kiábrándító...
    És szerintem nem iagaz,h minden lány ilyen,és h majd kinövi..
    Nem minden csaj csinálja ezt szerencsére..
    Az igaz,h előfordulhat h kinövi és nem megy bárkivel aki kiteszi elé...Csakhogy kérdezdd meg magadól,h ha látod h megváltozott és már nem úgy viselkedik,megtudnál-e bocsátani..
    Nos ha pasi lennék,azt mondanám,amit még apámtól hallottam régebben:
    megbocsátok de nme felejtek..
    azaz:Megbocsátok neki,hiszen miért legyen harag,de nem tudnék egy olyan nővel együtt lenni,akin már átmentek vagy 20an..
    De ez személyiség függő persze,ha neked ez ízlik,hajrá..

    Azzal fejezem be,h egy felnőttnek mondjhtó fiatal ember(akár nő,akár ffi),minek teszi tönkre magát,egy olyan emberért,aki magasról tojik rá???!!
    Baromi felesleges...Jah..és nehogy azt mondd,h a "szerele,a szerelem"..Ha már kialakult kapcsolatban vagytok,és tényleg jártok,akkor valóban kell csiszolódni,tűrni,stb, de még ott sem tűri el az épeszű ember,h ha alapvető elvárást hág át,elnézze..

    Ha megcsalna abarátom,akkor nem lenne apelláta...Mehetne oda ahonnan jött
    Ha pedig csak tetszik,és gyakorlatilag semmi közöd nincs hozzá,akkor meg ne foglalkozz vele..ne pocsékold dhülyességre az időt,keress olyan nőt,aki neked nem csak külsőleg,de személyiséget illetően is tetszik..Az nem szerelem,ha valakinek csak a külsejét "szereted"...
    De javíts ki ha tévedek...

    No ennyi.
  • krisztike
    #323
    bizti van kivétel ... :DDDD
  • krisztike
    #322
    ahhoz lépest ,hogy hulla voltam ,amikor azt írtam ... hááát nem mondhatom ,hogy nincs humor érzékem ... :DDD
  • Akos 001
    #321
    mondjuk ez is igaz,röff
  • Vlala #320
    minden férfi disznó. Röff.
  • Loál János #319
    Hát én ezt nem tudom összerakni. :|
  • IMYke2.0.0.0
    #318
    Erre reagáltam: én most köpni tudnék de nincs kedvem monitort takarítani ...ennyi

  • krisztike
    #317
    ezek után a férfiakat nem igen becsülöm meg ,akivel pedig kultúráltan beszélek azt becsülöm bizonyos téren ...
  • krisztike
    #316
    ez mi akar lenni ?
  • IMYke2.0.0.0
    #315
  • krisztike
    #314
    nem én tettem magammal - hülye azért nem vagyok-,hanem miatta történt meg az eset és pofátlanul még ő sajnálkozott az összevarrt fejem mellett ...
    utána pedig hozta az ajándékokat : rózsa stb.,bevásárolt ,hogy ilyen "gondom " ne legyen és az anyám szívébe lopta ezzel magát ...én most köpni tudnék de nincs kedvem monitort takarítani ...ennyi
  • Phat Smoker
    #313
    nem erőltetem egyáltalán, nekem nyóc!
    majd krisztike eldönti mit mond el és mit nem :)
  • Bobber
    #312
    szerintem nem Krisztike tett olyat hanem a srác követett el valami hibát
    de szerintem ez nem nagyon tartozik ránk úgyhogy ne nagyon eröltessük a témát
    Bár Krisztike dönti el mit mond el és mit nem
  • Phat Smoker
    #311
    miért kellett miatta olyat tenni magaddal, hogy a balesetin köss ki ?
  • krisztike
    #310
    túlságosan elszúrta és én voltam a lek**vázva ...aztán ,amikor rájött ,hogy ez a hibája miatt csaptam be a fejem úgy ,hogy a balestin varrták össze beijedt és az alkalmazottja mondta ,hogy hibát követett el ... hááát csak sírni tudott és jött a telefon és a naponkénti látogatásai és az anyám agyát kezdte puhítani mert az apám elküldte melegebb éghajlatra ...
  • Herr Lehrer
    #309
    topikcímen beszartam.
  • Phat Smoker
    #308
    nem méltányoltad az igyekezetét ? :)
  • krisztike
    #307
    nálam is volt ilyen és még akkor is pedálozott ,amikor férjhez mentem ...pedig 1-szer b@szta el ... de akkor nagyon ...
  • krisztike
    #306
    a hülye punci ... így járt ...
  • Bobber
    #305
    szar ügy :)
    mármint a csajszinak:)
  • Lteebee
    #304
    Utólag nagyon megharagudott, mert összejöttem egy barátnőjével, amikor ő már együtt élt valakivel, de persze még mindig engem szeretett:))))
  • Bobber
    #303
    miért bonyolult??
  • Lteebee
    #302
    Nekem is volt már ilyen barátnőm.
    Bonyolulz ügy.
  • Esrohnoil
    #301
    Volt barátnőm pont így járt, persze most már visszajönne... de ezt elbukta, mert már van az életemben vki aki sokkal normálisabb nála, és akivel bármit meg lehet beszélni.
  • krisztike
    #300
    ha összejösz az újjal és szakítasz a régi de biztossal pár hónap vagy hét vagy nap után pedig visszasírod az exet ... csak akkor már rájösz ,hogy késő bánat ezt elb@sztad és mégis csak Ő volt -a hibáival együtt ,amik neked is vannak- az IGAZI ...
  • jefferson83
    #299
    Így van.
  • crx
    #298
    + - * : Teljesen mindegy van nő a világon nem kell elkeseredni. Az meg hülyeségnek tartom hogy ő az igazi adig van ez igy amig meg nem ismersz egy másik termtést. :)
  • jefferson83
    #297
    Akkor most vond le a 60 év felettieket és a 13 alattiakat. Ergo hugicák, nagymamák kiesnek :PP
  • Bobber
    #296
    pedig hozzám most jöhetne 4 nő:))
    nem zavarnám el őket:)
    mondjuk multhétvégén is 6 nővel mentem mulatni és ebböl csak 2-őt ismertem:)
    na jó 3-at:)
  • krisztike
    #295
    vettem ... :DDD
  • Lteebee
    #294
    Norbinak.
  • krisztike
    #293
    ezt kinek írtad ?
  • krisztike
    #292
    csak abban a 4 nőben lehet ,hogy mind a 8 nő 50-70 közöttiek 2nő pedig még 3-14év közöttiek ...:DDDDDDDDDDDD


    járj nyitott szemmel és gondolkozz el azon ,ha 1 kapcsolat tönkre ment lehet ,hogy te is hibát követtél el ...! (nem mindig a másikra fűt-fát kiabálni ,hanem inkább lekellenne ülni gondolkozni...tudod ,ketten vagytok -általában-1 kapcsolatban és csak közben lép be a 3. nem kívánt személy ... )
  • Lteebee
    #291
    4 nő?
    Valamit benézhettél.
  • Norbi5
    #290
    gondolj bele: 1 csávóra min. 4 nő jut a világon v több hat van lehetőség arra hogy találj magadnak 1 másik csajt!!!!