409
meddig mehet el
  • Membrah
    #369
    amúgy kíváncsi vagyok, h ki mit válaszolna a #336-ban feltett kérdésekre...
    nagyon érdekel....!
  • Membrah
    #368
    hát talán egy kicsit mégis...de vállalom!:-)
  • Membrah
    #367


    mióta??
  • Membrah
    #366
    [elpirult]
  • Phat Smoker
    #365
    aki keres, talál :))
  • Esrohnoil
    #364
    Én is találtam nemrég egy ilyen lányt. :)
  • MacrosTheBlack
    #363
    Csak legyen miről... :)
  • Phat Smoker
    #362
    hehh..álmoggyá kiccsávó :D
  • MacrosTheBlack
    #361
    Csináljatok vmi közös fotót, mondjuk vizespólósat, had csorogjon a nyálunk! :D
  • Phat Smoker
    #360
    milyen vonatkozásban késtem le róla?
  • krisztike
    #359
    nem lesz ... szerintem közös hullámhosszon vagyunk a 'Membrah '-nal ...szóval lekéstél ...:D
    nézd meg a fotóját a 'Membrah '-nak és leesik az állad mert olyan csini lány és még esze is van és ez mindennél többet ér ...
  • Phat Smoker
    #358
    nem vagy az! :)
  • Membrah
    #357
    np...már megszoktam,h "az vagyok"...:-)
  • Phat Smoker
    #356
    ha ezt krisztike meglátja, le leszel te is tudálékosozva :))
  • Membrah
    #355

    illetve a belsőépítész azt is tudja amit a lakberendező,de ez fordítva már nem igaz....:-)
  • Phat Smoker
    #354
    miért?
    jajj..elnézést, hogy tudtam, nem állt szándékomban! :D
  • krisztike
    #353
    kis tudálékos ...
  • Phat Smoker
    #352
    a belsőépítész meg a lakberendező szerintem nem ugyanaz :)
    a belsőépítész kialakítja a teret..a lakberendező pedig berendezi a teret
  • krisztike
    #351
    lakberendező ...:D
  • Esrohnoil
    #350
    Beslő? Az milyen? :)
  • Membrah
    #349
    :-)
    oh...kevés vagyok én h megfejtsem az emebri elmét...
    nem mérnök szeretnék lenni...mégozzá magas építész és beslő építész.
  • Elvie
    #348
    hmm...pályát készülsz téveszteni?:)
  • Membrah
    #347
    :-)
    nem....
    egészen másnak készülök..

    miért?
  • Elvie
    #346
    Membrah,te nem vmilyen pszichológiához kötődő szakterületen dolgozol,véletlenül? (csak kíváncsiságból)
  • Phat Smoker
    #345
    ez csak természetes!
    a gyönyör tekintetében én órákban és nem percekben gondolkodom! :)
  • krisztike
    #344
    igaaaz ...
    de a lényeg az ,hogy úgy ,hogy ne csak percnyi gyönyör legyen belőle ésmásnak ne fájjon ...
  • Membrah
    #343
    -.-
  • Esrohnoil
    #342
    Szexelj, ne veszexelj! :D
  • Phat Smoker
    #341
    jah..szeretkezz, ne háborúzz! :)
  • MacrosTheBlack
    #340
    A szex fontosabb. :)
  • krisztike
    #339
    nem vagy szentimentális ...szerintem is a hűség a legfontosabb és legerősebbb kapocs egy kapcsolatban ...
    én csak arra értettem ,hogy miért is van az sokszor,hogy veszekedés alakul ki két ember között ...sokan adnak mások véleményére és itt kezdődik a baj szokszor ...
  • Membrah
    #338
    ezekszerint túlságosan idealista és szentimentális vagyok(:-)...),mert úgy gondolom h egy igazi kapcsolatban(a saját kapcsolatomban persze) a hűség az egyik alapvető kapocs...
    És igaz barátnak nem azt nevezem,aki mindent összehord,csakhogy a barátjának nagyon jó..Egy igaz barát örül,h a barátja boldog a szerett lény oldalán...
    És számomra az aki, nem gondolkodik, hanem úgy cselekszik,h nem vizsgálja meg h mennyi annak a valószínűsége amit egyesek állítanak,az pedig rettenetes hibát követ el!

    maga a hűtlenség is lehet többféle,van ahol nem tartják nagy probémának...minden pár,aki szereti egymást ,maguk döntik el,h milyen keretek között élnek..
    lehet h nem tartják a fizikai hűtlenséget megcsalásnak...
    Ez nekem (és vszínű a kedvesemnek is) viszataszító és nálunk a fizikai és lelkihűsg is alapvető, sérthetetlen...
    De ha az adott párnak más a szemlélete a világról,és ők "úgy" jól érzik magukat,akkor azzal semki baj sincs...itt nem arról van szó,h mi a helyes,mi nem...
    hanem h minden kapcsolatban az az igaz "szabály",szemlélet és világ,amit ők együtt állítanak fel...
  • krisztike
    #337
    tudod egy kapcsolatban a legkönnyebb hűtlennek lenni ... a nehéz kimondani a "nem " szót és hűségesnek lenni ...
    továbbá ott kezdődik a probléma ,hogy néha az emberek nem hallgatják meg a párjukat ,hanem inkább a haver szavai fontosabbak számukra és nem gondolkoznak el azon vajon miért is mond a cimbora ilyeneket ...talán féltékenységből ...? -mire lehetnek féltékenyek (?)...hát arra ,hogy a jól megvannak ,vagy szép nővel van együtt a barátja és arra gondol ,hogyha sikerül ketté választani őket majd megvígasztalja a haver (ex)barátnőjét (?)
  • Membrah
    #336
    örülök,h valaki végre ezt mondja...
    csak sajnos tovább szűkül a kör..
    merthogy mint mondtam szerintem az emberek egy nagy része sajnos felszínes,merev,korlátolt...és azt hiszi h amit ő helyesnek tart( azaz ő éppen nem "magyaráz félre semmit" ), hogy az úgy jó...az helyes,az erkölcsös,az igazán jó..az mindenki számára elfogadható..megszokott...

    de tovább megyek....bele sem gondol,h ez a saját véleménye-e valóban...mert a szempontok amik alapján megítéli a világot vagy az adott esetet,azt belénevelték...már mióta megszületett bevált sablon alapján él (nem kell félre érteni,nem hinnén,h ez nem helyes,nagyon sok dolgot/szokást rendkívül hasznosnak,jónak,szépnek tartok),sőt már a szülei,a nagyszülei és a további felmenői is valószínűleg hasonló szabvány alapján éltek...
    persze torzul a világ és a világról alkotott kép a genrációknak,de a alap az ugynaz...
    azt vajon mióta használjuk?
    ki találta ki?ki vezette be?

    Nos, ha ezt az alap, ősi gondolkodámódot,szemléletmódot veszük,és lecsupaszítjuk,megszabíadítjuk az emberi beszűkültségtől,félelmektől,korláltoltségtól,egyéb negatív behatásoktól,megtaláljuk azt ami talán a leglényegesebb
    azt hiszem akiben ez megvan tudja,h mire gondolok!nem részletezem...:-)
    de ha végre ezt veszi figyelembe és nem az eltelt korok által burkolt köntösű alapot,akkor lehetőséget kap arra,h szabadon döntsön,h önmaga dönse el mi kell neki,h ami elétárult,azt ő követni akarja-e...vagy elutasítja...

    ha igen,akkor pedig h milyen formában.

    felteszek néhány kérdést:
    szerinted,milyen a szerelem?hogyan nyílvánul meg???(h ne térjek el nagyon az adott témától)
    csak egyféleképpen lehet szeretni? Mi a helyes? És mi nem?
    -mellékesen megjegyzem, h a személyes véleményem nem változott a topik címében szereplő kérdésről,tehát eamiket feltettem azok csupán egyszerű kérdések!-
    próbálj őszintén,sajátmagad válaszolni rá!
    abszolút csak magad!

  • Esrohnoil
    #335
    zárójeles gondolatodra: Nagyon képesek félremagyarázni, sőt, egyre inkább. Szerencsére azért akadnak még emberek akik reálisan látják a dolgokat és hajlamosak a szépet is észrevenni, nem csak a rosszat és a bosszút keresik.
  • Membrah
    #334
    nem értem miért tartják normálisnak,vagy hétköznapinak az emberek,h megcsalják egymást...
    ez butaság...a hűség igenis megszokott dolog kellene h legyen..

    viszont mégha énmagam nem értem h miért hűtlenek egyesek,és nem is tudnék sem hűtlen és/vagy uralkodó,egocentrikus férfivel élni...még így is azt mondom,h nem ítélhetek el senkit...

    hmm..nehéz ezt elmagyarázni...sajnos az emberek többsége felszínes..
    nem gondolkodnak,nem filozofálnak,nem élnek,mű dolgokhoz ragaszkodnak,bevált szabályokhoz..
    és ezek a szabályok mindenre kiterjednek..
    az életvitelükre,a szemléletükre,világnézetükre, a gondolkodásukra...
    az egész lényükre...
    mindenki feltehetné magának h miért vannak ezek a szabályok és h mi/melyik a helyes,mi/melyik nem..
    de vagy eszükbe sem jut elgondolkodni ilyesmin,vagy pedig félremagyarázzák,akárcsak az összes értelmesebb gondolkodót a bolygón..
    (gondoljunk csak a Nietzsche-re és az Übermenschre!...ne keressen összefüggést senki..csak példát monbdtam arra,h mennyire képesek félremagyarázni az emberek adott dolgokat)



  • Elvie
    #333
    "verd meg"???? te nem vagy magadnál...
  • crx
    #332
    Ez tetcik király vagy a verésel nem értek egyet mert más világnézetben nevelkedtem de hogy a nők nagyrésze is megcsalja a pasikat abban viszont biztosan egyetértünk. Igaz ez forditva is és ez az élet rendje különben egyhanguvá válna.
  • Membrah
    #331
    a "legszebb" mondatrészlet az volt,h "de azért szakítás előtt jól verd meg"...
    igazad van,ez tényleg nagyon jó tanács...
    látszik,h egy érett felnőtt férfi adta,aki több sikeres párkapcsolatot élt már meg..
    gratulálok...

    amit írtál abból több dolog egyértelmű:

    1.:látszik h sajáttapasztalatból írtál!
    2.:valószínű h a rosszabb típusból találkoztál a női nem képviselőiből..
    3.:(gondolom emiatt is)Nagyon téves a világnézeted és a szemléleted a nőkről...
    4.:valószínű h ebből kifolyólag már csalódtál is és talán ezért lettél olyan,amilyen...
    5.:valószínű h nincs komoly akapcsolatod,vagy ha van,akkor nálatok a nő szerepe elég alárendelt...


    Szerintem baromi nagy butaságra vall ha valaki azt mondja h ezé vagy azé legyen az abszolúlt irányító szerep...
    Pont az h a mérleg egyensúlyban legyen,és ne legyen egyiksem sokkal dominánsabb a másikkla szemben...
    Bizonyos dolgokat a ffiak tudnak jobban,másokat pedig a nők...és ha a msáim fél dolgaiba is bele akar szólni a másik,vagy azt is ő akarja irányítani,abból rendszerint valamilyen formában konfliktus kerekedik ki.

    Lehet van valami igazság abban,bizonyos nőknél idősebb korban jön rá az,h félrekufircoljon.
    de!!!
    szerencsére én ilyen nőt csak egyet ismerek,és azt is csak távolról,nővérem barátnőjének az ismerőseként...
    bár róla elmondhatom,h nem amiatt lett hűtlen,mert anno nem szerzett magának elég bránert,hanem mert a férje egy hatalmas luvnyák volt...
    Egy olyan segglovag,aki fiatalabb csajt keresett mert rájött a kapuzárási pánik,és félt h nem fognak kelleni a nejének a löttyedt tojásai...
    Úgy bánt vele ahogyan te ajánlottad a tpiknyitónak...
    És az lett a váge,h a felesége elhagyta,mert jobb esetben mindenkinek van méltósága.
    Jah mellesleg az a fiatal leányzó,aki meg hagyta h zugiban babráljon vele,miután szépen megfejte a számláját,és megunta ő is természetesen ott hagyta...

    Tanulásg:h atttól,h valaki játsza a macsót,simán szarnaka f ejére...
    vagy ha nem akkor az alárendelt személy egy kiszolgáltatott senki mard egészen addig,amíg ott nem hagyja azt az abberélt gennydéket,aki úgy bánikl vele,ahogy.

    Tehát ha érett férfinak akarsz tűnni,akit szeretnek,tisztelnek a nők,és boldog kapcsolatai voltak tényleg,akkor ne kezdj el ilyen hülyességeket beszélni.

    Mellesleg szerencsére különbözőek vagyunk,különböző igényekkkel,elképzelésekkel...
    ebből én csak azt akaro kihozni,h én úgy látom,h mindenki azt teszi,amihez kedve van,és ami nem sért másokat;de ugyanakkor nekem biztos nem kellene egy olyan férfi aki állandóan rosszhelyre lécel be,és aki meg akarna ütni,és/vagy úgy bánna velem mint a moslékkal!

    Méltóság!!!
    Tudod mi az?
    Mert egy normális felnőtt embernél(akár nő,akár ffi--így ösezfüggésbe hozható a te és a tpoiknyitó "típusa" is) létezik ez a fogalom,mitöbb..ez a MAGATARTÁS!!!


    a többieknek meg boccs,h ennyit írtam,de akinek írtam,kérem gondolkozzon el azon amit írt...
  • Loál János #330
    Nana, ne uszítsunk! :D