18
  • FecaA
    #18
    Köszi!
  • Hegyikecske
    #17
    Meghívással :)
  • h4x0r
    #16
    Hmmm. Akkor itt az SG-n is biztos irogat egy GoogleBot :)
  • matrac
    #15
    Megüzened egy már létezö e-mail címedet nekem.
  • moha
    #14
    az a HWSW-s google cikk, egész elgondolkodtató
  • FTeR
    #13
    az összeesküvés elméletek kedvelőinek:
    HWSW - Google: sötét erő születhet

    web fejlesztőknek:
    SEO - Do What I Tell You Or...
  • lyzu
    #12
    azé ez elég durva, a google már télleg mindenhol megveti a lábát... és mivel szinte mindenki rajtuk keres, ettől nagyon nagy hatalmuk van, akárhogy befolyásolhatják a dolgokat pl háborúban stb...
    azt mutat az embereknek, amit a google akar...
    és a news.com-ot törölte a vezetés a google adatbázisából, mert ugyanezt leírták mint most én, csak kicsit bővebben...
  • FecaA
    #11
    Gmail-hez hogy lehet csatlakozni???
  • janyikzs
    #10
    Valahogy nem csípem guglit, de csak jó dolgokat csinálnak!
  • Hegyikecske
    #9
    Jah a g-mail kapcsán olvastam erről egy érdekes cikket, azóta más is leköt a gmailben, mint a 2,5giga tárhely... Szal érdekes h mivel beajánlós módszer van a kugli így képes feltérképezni a teljes kapcsolatrendszerünket, ismerősöket, mindenkit akivel tartjuk a kapcsolatot, sőtt még a szokásainkat is tudja a kereséseink alapján, amit persze iphez azt meg névhez köt(het). Szal elég csunyán vissza lehetne ezzekkel élni később ha már teljesen az emberheznőtt!
  • smv
    #8
    Google Helyesírási gyűjtemény? :D:D:D
  • abelr
    #7
    - --------- -------- ------- ----- --------------- -------- é- ----- ------...
  • abelr
    #6
    a kollektiv agymosás ezközei egyre kifinomultabbak lesznek, es egyre többen...
  • MrPrise
    #5
    A végén majd minden elhangzott mondatot is digitalizálnak amit bárki bárhol mondott.
    Annyi előnye volna hogy nem lehet letagadni ha vki mondott vmit ;-) Na, persze ezt is kilehetne játszani :-D Azon kívül hogy hülyeség :-D
  • mrzed001
    #4
    Ez sztem nagyon pozitív.
    Képzeld el, hogy a parlamenti adásokat is így digitalizálnák, és text alapúvá is tennék :))
    Rákereshetnénk, hogy ki hányszor anyázott, mit is mondott 4 évvel ez előtt bizonyos témákra "szó szerint" az akkori ellenzék :PP
  • takysoft
    #3
    nézhetünk --| Google Gazdaságos |-- Televíziót
  • AlexX
    #2
    Mennyire paraszt vagyok....most látom, hogy ly-nal írtam az ijesztő-t...lehet, hogy már le kellene feküdnöm aludni...
  • AlexX
    #1
    Már már ilyesztő, ahogy a Google az utóbbi időkben elkezdett mozgolódni! Aztán meg az lesz a vége, hogy mindenfelé Google tejet és kenyeret lehet venni.