1089
Jött egy hurrikán ... és jött vele más is



  • Istencsászár
    #849
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lény se volt ( nem volt Klónozó ). Az 1 dolog hogy fejbelőtték, de a lények az Alient meghazuttolva kikeltek a csaj hasából... :) Most az a kérdés, hogy ez történik a többi terhes nővel is ( ki szakítják/rágják? magukat a hasból ) vagy esetleg más módon a Klónozók segítségével jönnek a világra....
  • The FlashBack
    #848

  • nimfas
    #847
    SPOILER!!!!

    A csaj a fejlövéstől halt meg.... továbbá a benne lévő lény(ek) nyomait jól ki lehetett venni, hogy a víz felé vezetett a nyomuk, tehát kikeltek és bementek a vízbe! :-)
  • Istencsászár
    #846
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valóban, mivel terhes volt a csaj, és ugyfest hogy a lények a vízben kelnek ki, de hogy hogy azt már nem tudjuk meg, azt se hogy a nők életben maradnak e ( Chirstina meghalt, de ott a lény se volt és nem is a vízben )
  • sz4bolcs
    #845
    De a nagy világító narancs behúzta a hullát a vízbe!
  • The FlashBack
    #844
    azaz kezdett volna:-)
  • Istencsászár
    #843
    Hát.. Nemtudjuk honnan jöttek a lények, mi a céljuk ( csak sjtések vannak ), mik születnek, mi történik Larkinnékkal, hadsereg mit titkol mit akar stb stb stb... most kezdett beindulni...
  • Mayday
    #842
    Szerintem is. Olyan jol felporgott, nekem nagyon tetszett, jo kis film volt ez tenyleg.

    Es azert aranylag sikerult valamennyire le is zarni, persze nem az egeszet, de sikerult elvarrni dolgokat.
  • sz4bolcs
    #841
    Tudom is. Egy bazi nagy világító narancs!
  • Istencsászár
    #840
    Mi lenne? ha nézted volna nem csak bámulsz ki a fejedből, akkor tudnád :)) Pont az utolsó részek volt a leg jobbak:)
  • sz4bolcs
    #839
    Na.. én végignéztem 13-től 22-ig tegnap. Nekem nagy csalódás volt úgy 19-től.

    !!! SPOILER !!! SPOILER !!! SPOILER !!! SPOILER !!! SPOILER !!!
    Mi az már, hogy befejezésképpen egy nagy világító narancs behúz egy hullát a vízbe???!
    !!! SPOILER !!! SPOILER !!! SPOILER !!! SPOILER !!! SPOILER !!!

    -hogy tudok ilyen spoilert csinálni?
  • Istencsászár
    #838
    Jah megnéztem megint azt utolsó részeket hogy hátha valami elkerülte a figyelmemet, de semmi uj:) csak megint tiszta ideg lettem hogy semmi az ég világon semmi sem derült ki az egészből...........
  • Hunnenkoenig
    #837
    Jol elbeszelgetsz magaddal... :-)
  • Gerygrey
    #836
    Hát, én sem kezdek többé sorozatot nézni, az is biztos. Így cserbenhagyni a nézőt, ez köcsögség, és persze bármikor megcsinálhatják. Úgy látszik ehhez a sorozathoz túl sok intelligencia kell hogy valaki megértse, inkább a félrekefélés meg az intrikák és a buta nők ami kell a (buta amerikai) népnek.

    (mondjuk ne szóljunk egy szót se hogy hülye amcsik így meg úgy, amikor nálunk meg a Győzikesó vezeti a nézettségi listákat... Akkor már inkább a született köcsögribancok)
  • icewolf
    #835
    Ezt már fejtegettem korábban...
  • The FlashBack
    #834
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Na, megnéztem a 16.részt.
    A tegnapi esti rész után, nem tudtam várni a következőre, így a 7végére tervezem, hogy befejezem a részt. Christina döbbentett igazából, fpleg amikor Tom apuék rátaláltak, Persze a végén, rájöttek, hogy ki is valójában Sura, és amikor Russel ment Híli hez, akkor már lehetett sejteni, hogy nem lesz életben, de atr mindenképp, hogy valami gebasz lesz. Mindjárt nézem is a következőt...:-)

  • The FlashBack
    #833
    olvass vissza és megtudod. Kb az utolsó 100hsz (kis túlzással) erről szól...
  • Sephi
    #832
    mert?
  • The FlashBack
    #831
    nem
  • Sephi
    #830
    Mi oszt nem lesz masodik evad?
  • Istencsászár
    #829
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Larkin gyermeke nem marad meg, mivel a klónozók a génjeik alapján klónozzák le, igy ami születése után történik az emberekkel az megse történik ( betegéseg, baleset stb... ). Ott volt ugye Cristina aki gyekreket szült, de az uj testében ennek semmi nyoma, ugyan igy Marielnak is, vagy a rendőrhelyettes visszanőtt keze amit ugyebár egy balesetben vesztett el. Namármost erre volt is utalás mégpedig Kira álltal aki születése óta "nem tökéletes", valami volt a szivével és máris nem klónozták le, és nem tudta helyrehozni. Szerintem.

    Ezt arra írtam hogy többen írták "mi lesz Larkin gyermekével/ből" hát sztem semmi.
  • The FlashBack
    #828
    igen, az ABC, mint az ahogy lentebbis olvasható) leállította a sorozat gyártását, egy ávad készült, azaz 22rész.
    Ez van sajna:(
  • bertino
    #827
    annyi az összes rész ?
    atyaég én többre számítottam...
  • qper
    #826
    kint már vége van. sajnos végleg :( :(
  • The FlashBack
    #825
    22részes. Ha minden igaz, a RTL most adta a 15.részt, tegnap
  • Sephi
    #824
    Nem tudgyatok mikor van vege az elso avadnak es hogy hany reszes?
  • icewolf
    #823
    Akár.
  • RaveAir
    #822
    Ezek alapján ki lehet jelenteni, hogy a visszatérő nők mindannyian szüzek.
  • Hunnenkoenig
    #821
    Ja, a rendörnek is visszanött a keze.
  • Istencsászár
    #820
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Naja, mivel le lett klónozva és az előző életében levő testi "változások" semmmissé váltak, szvsz akinek született gyermeke annak az uj testében nincs nyoma, mint ha megsem történt volna...

    Vagyis a DNS alapján az az izé tökéletesre klónozza az embereket...
  • icewolf
    #819
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem is terhes nők jöttek ki a vízből... Én azokról beszéltem akik korábban terhesek voltak, de nyoma nem maradt bennük a volt terhességnek... Emlékeztek. Amikor Mariel megvizsgálta azt a pszihopata csajt (nem ugrik be a neve), és a vérvizsgálat alapján mondta hogy ez a nő még nem volt terhes. A Baba meg ott sírt mellette...


    Szerintem jó még dumálni a sorozatról, de azért ne lőjjünk le minden poént... max ha vége a retekklubbon is...
  • Istencsászár
    #818
    Elméleteket lehet gyártani... Ne magadból indulj ki, vannak akik a tvben követik a sorozatot és nemkéne előttük lelőni a dolgokat....
  • Hunnenkoenig
    #817
    Ti miröl beszeltek?
    Egyreszt nem hiszem, hogy spoilerezni kene, mivel mar regen vege a sorozatnak, es a terhes nök nem is jöttek ki a vizböl...
  • icewolf
    #816
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem.
    A többi nőről aki kijött a vízből teljesen eltüntek a korábbi terhességének a nyomai, nem valószinű hogy a gyerek un. átöröklődne az "új testbe". Ráadásul abszolút nem biztos hogy Larkint befogadják... Kirát se akarták maguk köze.
  • Istencsászár
    #815
    jah..
  • Serpa
    #814
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Larkin babája is idegen lesz/lehet ??

    sztem az idegenek lombiknak használják a nőket,
    ...

  • icewolf
    #813
    Ez tényleg siralmas...
  • Istencsászár
    #812
    "bágyadt szereplők következménye" ....
  • FtranX
    #811
    Május 17-én levetítette az ABC az Invasion - Rejtélyek városa első évadjának utolsó, 22. részét, ezzel pedig vége is - nem lesz folytatás.
    A bánatos és felháborodott rajongók persze nem akarják tudomásul venni, hogy pont (és sok kis kérdőjel) kerül a sorozat végére, így petíciót is fogalmaztak, amit az interneten már bő 18 ezer tévéző "írt alá". A kétségbeesett fanok közt akad rimánkodó, könyörgő, de anyázó is, a világ több országából.
    A petíció megfogalmazói szerint az ABC nem adta meg a sorozatnak a megfelelő promóciót, így a vártnál kisebb nézettség nem a hervadt sztori vagy a bágyadt szereplők következménye, hanem a reklám hiányának.
    Arra is hivatkoznak a széria elszánt védelmezői, hogy nagyobb szünetek miatt a nézők nem tudtak állandó izgalomban lebegni, hiszen például decemberben állt a sorozat.
    Januárban aztán újra megjelentek az ufólátogatás után furcsán viselkedő népek a képernyőn, de február közepétől újabb szünet állt be, így igen darabosra sikeredett az első évad.
    A hívek azzal is beérnék, ha az Invasion - ha már nem kell az ABC-nek - átkerülne egy másik csatornára, és ott folytatódna, a megszokott és megszeretett színészekkel.
    Erre azonban igen csekély, mondhatni minimális az esély, nemigen "csúsznak át" sorozatok egyik adóról a másikra. A Magyarországon is vetített (és ismételt), az USA-ban 1995 és 2000 közt sugárzott Sliders volt ilyen, ez eredetileg a FOX tévén ment, a negyedik és ötödik évadot viszont a csatorna átengedte a Sci-fi Channelnek.


  • Atisz #810
    Ahá, köszi. Nekem elég 1 rész péntekenként. A Sziget esetében ez sok is volt :P