1089
Jött egy hurrikán ... és jött vele más is



  • maffe
    #440
    Ready.
  • LiPTON
    #439
    jólvan. máskor szánok rá pár percet, h végigfussam a dolgokat
  • mukika
    #438
  • qper
    #437
  • maffe
    #436
    hehe, pont ezt akartam én is mondani, hogy megkaptam
    a fordítást, most kezdem el átnézni, és az este
    még elküldöm feliratokra meg retekre is..
  • icewolf
    #435
    Csak 7 hozzásuólást kellett volna visszaolvasnod... nehéz lett volna... ott pont én írtam le... de mindegy.
  • winnie
    #433
    azért ne legyél akkora bumburnyák, hogy az október hozzászólások között keresed a 16. rész feliratára vonatkozó megjegyzést. pár hozzászólás.
  • LiPTON
    #432
    bocs már, h nem olvastam végig 400 hozzászólást...
  • icewolf
    #431
    visszaolvasni is leht ám...
  • maffe
    #430
    már van angol feliratunk:) szal lehet számolni a napokat.
  • mukika
    #429
    amint van hozzá angol, onnantól számítva 1-1,5 hét kb.
  • LiPTON
    #428
    megnéztem a 15 részt, és.. kezd beindulni már itt is a történet. nem hittem volna az 1. 5 rész után
    valszeg mikorra várható 16. részhez felirat?
  • Monoton
    #427
    jövő heti lottószámok?
  • winnie
    #426
    nyilván majd az invasion hozni fog egy 1,6-1,7M szintű kezdést, ami szerintem 2-3 rész alatt visszamegy 1,1-1,2M-ós szintre, ami nem lenne jó, de ez várható a sorozat dinamizmusa okán, mert nem nézőmegtartó sajnos az eleje.

    elmegyek prófétának:)

    Invasion - 1x01 - 1,694 millió néző (18-49: 847ezer)
    Invasion - 1x02 - 1,661 millió néző (18-49: 907ezer)
    Invasion - 1x03 - 1,579 millió néző (18-49: 787ezer)
    Invasion - 1x04 - 1,246 millió néző (18-49: 664ezer)
  • Serpa
    #425
    ez sem teljesen igaz ^^

    mi lenne ha a főszereplőnek (Russel) lenne ilyen a hangja?, és ezt kéne hallgatni a sorozat ~80%a alatt.
  • winnie
    #424
    egy hang az nem sok:)

    én amikor megnéztem magyarul, akkor dave hangja fura volt (rajkai zoltán), én tuti mást választottam volna, ellenben a seriff merész és jó választás volt kálid arturnak. ez a két véglet, sztem, a többi a nagy átlag.
  • Serpa
    #423
    ez nem teljesen igaz.

    én nézzem angolul is, de Derek szinkronja elfogultság nélkül állítom, borzalmas.
  • winnie
    #422
    Mért van az, hogy egyes sorozatok szinkronját nagyon eltalálják, másokét meg nem???

    hidd el, ennek az az oka, hogy láttad angolul. aki nem látta, az tud elfogulatlanul ítélni. aki látta, az nem.
  • icewolf
    #421
    nem azzal van a baj hogy véleményt mondasz... hanem ahogy azt teszed.
  • Gorvik #420
    :DDD
  • Gorvik #419
    Sry, legközelebb majd a macskámnak mondom el a véleményem...
  • Serpa
    #418
    én komolyam mondom, röhögtem amikor meghallottam Derek szinkronját.
    ki ez a kis koravén p*cs?
  • lobig
    #417
    komolyan? lost-nál gyorsabban megvan az angol sub.
    nem vágtam, hogy itt máshogy működik, mert csak akkor kezdtem nézni mikor már megvolt a 15 rész meg a sub is hozzá...
  • icewolf
    #416
    Miután tegnap került fel minden bizonnyal még egy jó ideig nem lesz. Maffee-ék sem gépek (bár tény hogy néha lehetnének gyorsabbak is), nem rajtuk múlik, hanem hogy mikor készül el az angol felirat, amiből tudnak fordítani. szerintem még ne várd, talán még a következő héten se...
  • lobig
    #415
    feliratot tud valaki?
  • icewolf
    #414
    lehet kúltúráltan is kifejezni a kritikát... nekem se tetszik a szinkron... de mégsem az itteniekre zúdítottam a sok szitkot...
  • thiefpaper
    #413
    Jellemző, spoiler nélkül nem is tudnak kritkát írni. Azt hiszem ugyanez a manusz írt a Lost-ról is. :(
  • Gorvik #412
    Na most nézem először a szinkronos részt.
    Mért van az, hogy egyes sorozatok szinkronját nagyon eltalálják, másokét meg nem???
    [kifakad]Szóval hogy a rohadt életbe lehet ennyire elb*szni valamit, rohadtul nem ad vissza semmit ez a szar szinkron. Komolyan, mi értelme volt a kislánynak picsa hangot adni, esküszöm most mikor meghallottam, olyan érzésem támadt, hogy jól meg kéne agyalni. A "fő"szereplőkről már nem is beszélek (bár a meglepőbb Derek hangja volt).
    Egyszerűen vicc az egész...
  • icewolf
    #411
    Anyám piszkosul jó lett a 16. rész... végre egy kicsit pörögtek az események...
  • #410
    ...csak nem
  • qper
    #409
    jaja! az ideiek közül sz.tem a Surface klaszisokkal jobbá nőtte ki magát a végére. de hát annak meg valszeg annyi...
  • mukika
    #408
    pedig ennél vannak ezerszer jobb sorozatok is... mégis nagy izgalommal nézek meg, egy-egy új részt én is. :P
  • grebber
    #407
    Ehe frankó sorozat és hálistennek fel is töltik mindig a részeket!
  • qper
    #406
    többen kérték már a sori zenéjét, de én még nem is hallottam az eddigi 16 epizód alatt hogy lenne benne zene :)
  • Sil3nt
    #405
    thx...bár nemvagyok nagy sorozat fan, sőt ezt az egy sorozatot nézem [8.dik résznél tartok], de eddig nagyon jonak tűnik...16. rész a héten adják le..addigra megnézem 15-ig...mondom magamnak, hogy napi egyet nézek meg..erre ma is 3-mat néztem meg :D ..nemlehet bírni :D
  • mukika
    #404
    igen heti vetítés, de most kisebb szünet volt, de a héten jön az új rész...

    link
  • Sil3nt
    #403
    amerikaban heti vetítés van, vagy hogy adják a sorozatot?
  • The FlashBack
    #402
    internet
    egyébként privát ment
  • Grievous
    #401
    Hello,a sorozat zenéjével kapcsolatban nem tud valaki vmilyen infót szolgáltatni?
    A másik pedig h honnan lehet leszedni (akár angolul is) a sorozatot?
  • mrzed001
    #400
    Jó a banner, teccik :))