1089
Jött egy hurrikán ... és jött vele más is



  • szjaori
    #1089
    Egyik kedvenc könyvem
    http://konyv-konyvek.hu/buvos_varos
  • Totti5
    #1088
    sajnos kasználták, és abban a tudatban lett vége hogy lesz következő évad, de nem lett, így maradt minden nyitott:(
  • haywire
    #1087
    de elvileg lett is volna 2.évad... csak hát nézettsége szinte alig volt, ezért nem rendelték meg a 2.évadot és így függőben hagyták. Egy pár részes minisorozatot csinálhattak volna neki mint anno a jerichonak.
  • Klemice
    #1086
    nem
  • IXEMGabeo
    #1085
    srácok ebből a remek sorozatból nem készült újabb évad? nem úgy fejezték be, hogy ne lenne folytatás, hisz Szura eltűnt és a csaj, aki terhes volt megsebesült súlyosan...
  • Larvin
    #1084
    Save Invasion
  • Larvin
    #1083
    Nemértem miért vesz elő az rtl egy olyan sorozatot amit leállítottak. Most éljük át újra, hogy nincs folytatás?
  • Istencsászár
    #1082
    Az első ( egyetlen ) évad, 22 rész.
  • grebber
    #1081
    Hány rész volt leadva a TV-be??

    A DVD-n ami kijött azon mennyi van?
  • winnie
    #1080
    nem mindegyik. a warner, vagyis most már fórum-sorozatok szoktak lemenni 4990 forintra két év múlva 5-6 hétig. de általában a több évadosok, így a harmadik műszak sem ment le.,
  • Atisz #1079
    Jaja én is láttam. Minden sorozat ami megjelenik DVD-n 7990...majd lemegy
  • doncarlos
    #1078
    Hali! Na.. minden rajongónak!!! Megjelent DVD-n, a corába láttam. "csak" 7990.-
  • gabesz012
    #1077
    Ok, köszi, akkor átnézek abba a topicba. :)
  • Istencsászár
    #1076
    Igen... sláger szám, sokszor hallja az ember a rádióban, de sajnos az előadót nem ismerem ( vagyis biztos ismerem, de nem tudom most beazonosítani ). De tudok segíteni, itt kérdezed meg, biztos sikerrel fogsz járni.
  • gabesz012
    #1075
    Hello!

    Tessék: részlet
  • Inquisitor
    #1074
    Passz. Vagy valami Indexes-Blogos oldalon, vagy egy ilyen Sorozatjunkie blogg oldalon láttam hírként. Meg is lepődtem ... de nem olvastam el részletesen.
  • winnie
    #1073
    olyan pedig 1000 esetből egyszer fordul elő.
  • Istencsászár
    #1072
    Max ha egy másik csatorna átvezi, átvette volna...
  • Inquisitor
    #1071
    " Sajna vége és nem lesz folytatása (ha igen, akkor az a csodával határos lesz)."
    Nem az volt az utolsó infó december második felében, hogy még is folytatják?
  • Istencsászár
    #1070
    vegyél ki belőle részletet, vagyis annyit amiből meg lehet állapítani
  • gabesz012
    #1069
    Hali!

    Egy kis segítséget kérnék. :) Az ep04-ben megy egy szám ~21:00-tól, a tábortűznél, elég ismert szám, csak nem tudom a címét. Valaki meg tudná mondani mi ez a szám? Előre is köszi!
  • Atisz #1068
    Nem mindenki veszekszik, előfordulnak értelmes emberek is. Sajna vége és nem lesz folytatása (ha igen, akkor az a csodával határos lesz). Már leírtam korábban hogy ez (szerintem) miért következett be, úgyhogy ettől most eltekintek. Röviden szólva nem volt divatsorozat és ez lett a veszte. Ennyi.
  • rágógumi
    #1067
    hát nekem teccet, és kár hogy vége lett.. :C
  • Hunnenkoenig
    #1066
    Nem lesz folytatasa, megis elkezdtek vagy 2 nemet adon is jatszani most a hülyek...

    nem ertem, minek... igy most majd a nemet nezöket is csak frusztraljak majd...
  • Col Andrew
    #1065
    nem lesz folytatás sajnos. Nézd meg a lost-ot! Érdemes!
  • Rusy
    #1064
    Látom itt mindenki veszekszik, én azért szeretnék kérdezni egy dolgot, most fejeztem be a relytéjek városát asszem 22 rész, namásrmost nekem nagyon tetszett, azt hozzátenném hogy a lost-nak csak az első részét láttam, de azóta többet nem néztem, inkább a relytéjek városát fejeztem be, de majd azért a lostot is szeretném megnézni, annyit hozzátennék, hogy azért mielőtt valaki a relytéjek városát szidja, előbb nézze meg mind a 22 részt, a lostot is majd ha megnézem mondok véleményt, az viszont igaz, hogy a relytéjek városa úgy a közepénél eldurvul nagyon, nekem is egy picit sok volt, de a végkifejlet kárpótolt, szóval a kérdésem az lenne, hogy lesz e folytatás mert nem találtam erre infot, esetleg második évad
  • Qwerty4
    #1063
    bocsánat, rossz napom volt éppen biztos amikor azt írtam...
  • MerlinW
    #1062
    volt...:)
  • Axl Rose
    #1061
    jól tudod
  • fiftiszentecske
    #1060
    ez egy sorozat ha jol tudom ugye
  • Mayday
    #1059
  • Dzsozi007
    #1058
    köszi
  • REALista
    #1057
    Ez meg mán milyen duma!!!Egyébként torrentről le lehet szedni!
  • Dzsozi007
    #1056
    néztem csak ujra akarom nézni !!!
  • Qwerty4
    #1055
    Az RTL Klubon meg lehetett nézni annak idején!!!Miért nem nézted?Az még legális is lett volna.
  • Dzsozi007
    #1054
    SZiasztok!! Vki tudna mondani egy oldalt ahonnan lehet letölteni Rejtélyek városa részeket ??!
  • mrzed001
    #1053
    Pedig a vége a Tresholnak (alapból le se adott 3-4 rész) az még elég komoly lett ....
    Sőt, szarul kezdett a Surface, a végére viszont az is nagyon bedurvított
    Invasion ... erősen kezdett, de aztán nagyon gyengusz nyál lett belőle.

    Eureka most elég kellemes kis (fogjukrá) scifi
  • MerlinW
    #1052
    Az azért gáz, hogy a tavalyi 3 UFO-s sorozatból egy sem maradt meg... (Threshold, Invasion, Surface) Pedig, mikor elindultak hogy örültünk, háárom scifiii:D

    De ez van, bevallom a 3ből csak a threshold fogott meg, annak is csak az első pár része. De most még van nekünk Eureka!-nk ami inkább Man in Black hangvételü, meg vannak "még" Csillagkapuink, meg Csillagközi Rombolónk (LOL). Oszt Sci-Fi ugyis kitalál valamit nekünk, hamár ez a neve:)
  • koliz
    #1051
    Sziasztok segitsetek a 22-dik rész szinkronja kellene valahogy
  • wesker24
    #1050