4828
1421062838.jpg
  • Malakai
    #4747
    Ja, az utolsó névig pont azt gondoltam, hogy ennek kb akkor lenne hírértéke, ha valamelyikkel nem sikerül leszerződni. :)
  • Shiwo
    #4746
    "Újabb színészek csatlakoztak a tervezett Supernatural-spinoffhoz, a Wayward Sisters-höz – Kim Rhodes mellé már hivatalosan is érkezik Kathryn Newton (Claire Novak), Katherine Ramdeen (Alex Jones) és Briana Buckmaster (Donna Hanscum). Oké, ez kevésbé izgalmas, mint gondolnánk, mert az eredeti hírben is őket lehetett sejdíteni. De egy név akad, ami komolyabb hírértékkel bír: állandó szereplő lesz még Clark Backo is, aki egy új karaktert kap."

    by Sorozatjunkie
  • BoneDragon
    #4745
    Sajnos a Crowley-t játszó színész nyilatkozta, hogy nem tér vissza a karaktere. Kár érte, ő volt a kedvencem.
  • Shep
    #4744
    Majd a "gyerek" feltámasztja őket, csak mindegyik gonosz lesz.
  • BoneDragon
    #4743
    Jó volt az évad, de minek kellett kinyírni mindenkit...
  • BoneDragon
    #4742
    Szerintem nagyon jók a mostani részek, jobban mint az előző évad. Legalábbis sokkal érdekesebb, kíváncsi vagyok mi lesz a gyerekkel ezek után. Ja meg szerencsétlen Micket pont kinyírják, mikor már kezdtem megkedvelni... Hát így jár az aki a tesókkal haverkodik. :D
  • zsotesz
    #4741
    Totál megfeledkeztem a sorozatról , a szünet előtti rész az hanyadik volt? Azóta nem láttam egyet sem
  • grebber
    #4740
    Itt mik lesznek még.
    Crowley mekkora egy nyomorult vak te jó isten.
  • Shiwo
    #4739
    hát, dacára a tizensokadik évadnak, többnyire csak a 4 szuperhősös sorozat (Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Arrow) ami nézettebb a csatornáján.. plusz a kereskedelmileg fontos korosztályban jól teljesít..
    már nem top brand, de megbízhatóan hozza a kötelezőt..

    én mondjuk már megszoktam a sok töketlenkedős töltelékrészt (a sok epizód átka, néha a kevesebb több..) , de még a tesók "úgyiselhallgatomazigazat" f@szságait (az életben is vannak akik soha nem tanulnak a hibáikból..)

    azért az utóbbi pár évad jobb, mint mondjuk a Leviatános téma, ott volt valahol a mélypont
    (plusz máig nem bocsátottam meg, hogy kinyírták Bobby-t...)

    Crowley emós - bénázós időszaka volt még fejfogásos, szerencsére már kezdi hozni a régi badass formáját..

    engem ami perpill még irritál, az Rowena.. már a megjelenésétől fogva.. színészi játékilag is, személyiségre is ..
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2017.02.28. 23:13:40
  • stargatelost
    #4738
    Ez az a csatorna, a CW, 1,6 millió volt most csütörtökön a nézettsége.
  • BoneDragon
    #4737
    Jó nézettség miatt rendelték be a következőt is, szóval pénz beszél...
  • grebber
    #4736
    Amíg hoz egy bizonyos szintet (fogalmam sincs mennyi ez a szám) addig lesz 78. évad is. Van olyan csatorna ahol 1.5 milliós nézettség is elég ennek azért sokkal több van gondolom...
  • Darthmushroom
    #4735
    ez a pénz beszél nem tudom mennyire igaz, messze nem kiemelkedő nézettségű sorozatról beszélünk.
  • BoneDragon
    #4734
    Én már attól kap agyhalált, mikor elkezdik egymásnak mondani, hogy jaj nem szabad, nem akarom, hogy meghalj blablabla... Kaparom az arcom tőle. Borzasztó unalmas és semmitmondó ez az évad. Előzőnél be kellett volna fejezni az egészet, tökéletes lezárás lett volna, de hát pénz beszél...
  • grebber
    #4733
    Az a baj ,hogy a koncepció teljes agy***z..
    Számomra már az vicces, hogy kb pislog egyet egy démon azt kb mindenki meghal meg törnek a nyakak egy füttyszóra. De Dean-ek persze késsel hadonásznak. Crowley se nagyon tudja hogy mit akar....
    Itt most a terhes nő érdekes .... érdekes mindenki mindenkit megtalál mindenféle spellel ,de őt senki á dehogy ...
  • Allura
    #4732
    Sajna egyet kell értsek az előttem szólókkal. A sorozat a 6-7.-edik évad óta lejtmenetben van, és a legtöbb néző (köztük én is) csak a karakterek miatt folytatja a nézését. Elég sok időt töltöttem mostanság tumblr-n, az oldalon ahol a legtöbb külföldi fan található és úgy látom, hogy a többség már átszokott a régi részek újranézésére, az újra várakozás helyett. Szomorú, hiszen a Supernatural volt a tinikorom egyik legmeghatározóbb sorozata. A megoldás amivel az írók talán menthetnék a menthetőt egy vagy két új, érdekes, és nem három rész után meghaló karakter behozása, vagy egy egy az egyben új történetszál behozása lenne. Legalábbis szerintem. : )
  • Shiwo
    #4731
    "A CW-n a Supernatural emelkedett, és verte az Arrow-t is! A veterán sorozat nagyon szépen teljesít a csütörtöki nagyágyúk ellen, így a csatorna jól döntött, hogy ebbe a sávba költöztette"

    by Sorozatjunkie
  • perempe
    #4730
    Crowley nevének kiejtése elég nagy feladat a szinkronszínészeknek.
  • Shiwo
    #4729
    hát, a jelek szerint azért kialakult amcsiban is egy hűséges rajongó tábora.. lehet, hogy nem a legnézettebb sorozata a csatornának, de úgy tudom, hogy elég stabilan tartja a nézőszámát a kereskedelmileg fontos korosztályban, és a CW-n még mindig az 5. helyen van a 4 DC-s sorozat után nézettségben, ami 12 évad után azért nem semmi...
  • Bokafix2
    #4728
    Vagyis lesz:... Supernatural 13. évad"

    Hűha... pedig rendes sztori már most sincs, csak vegetál a széria... annyi a koncepció hogy Luci céltalanul vándorol egyik testből a másikba és Dean-ék testről testre üldözik... ennyi.
    Luci azt mondta hogy nincs semmi értelme semminek, így neki sincs célja, már csak fun-ból járkál testről testre, és szórakozik. Azt hiszem ez a kijelentése híven tükrözi a készítők kifáradását és ötlettelenségét... ritkán látott mélységekben van a sorozat, és egyenlőre esély sem látszik arra hogy ez forduljon.
  • Shiwo
    #4727
    "A CW nem húzza sorozatainak berendelését, hogy a készítők felkészülhessenek az új szezonokra, így minden őszi, visszatérő sorozatuk folytatását bekérték. Vagyis lesz: Arrow 6. évad, The Flash 4. évad, Supergirl 3. évad, Legends of Tomorrow 3. évad, Supernatural 13. évad, Jane The Virgin 4. évad és Crazy Ex-Girlfriend 3. évad is."

    by Sorozatjunkie
  • krisz073
    #4726
  • perempe
    #4725
    válaszolok magamnak: január 6-án este lesz újra Odaát az RTL-en. ha minden igaz, akkor egyből 3 részt kapunk a 8. évadból.
  • stargatelost
    #4724
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi volt ez a hulladék cliff? Minek maradtak ott a szobában? Ekkora baromságot. És ezzel mennek el szünetre...
  • perempe
    #4723
    jelenleg az 5. évad közepén járok. az RTL-en lesz 8. évad januártól?
  • stargatelost
    #4722
    Én ezt a két húzást tisztán forgatókönyvi szempontból savaztam, mert olcsó, szar megoldások voltak. Nem kell idekeverni a karakterizálást, mert ahhoz ennek semmi köze.

    Amúgy a további két rész se volt jó, továbbra is rossz, hogy ott van az anyjuk, teljesen felborult a dinamika, ahogy pátyolgatták. Meg amúgy is, az adta fontos részét a testvérpár karakterének, hogy meghaltak a szüleik, ezért is szar, hogy visszahozták. Akkor már inkább JDM-et hozták volna vissza, de ő most Negankedik. De a legutóbbi rész végével úgy tűnik, lelép a muter, szal visszatérhetünk a régi kerékvágásba.
  • Chris0321
    #4721
    Szevasz.

    Elég régóta nézem ezt a sorozatot(láttam az összes eddigi részt) és egy ideje olvasom az itteni hozzászólásokat is bár eddig nem volt kedvem regisztrálni ide is. Lement pár rész már ebből az évadból de én egyáltalán nem éreztem rossznak, vagy unalmasnak. Szerintem egyáltalán nem baj az, hogy egyenlőre nem tudni mi lesz az anyjukkal hisz nem lenne jó ha előre tudnánk mindent és mivel újra él legalább megszűnt az állandó lelkiismeret furdalásuk amiért nem tudták megmenteni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondolom már akit érdekel a sorozat megnézte ezt a részt de azért inkább így reagálok erre a részre biztos ami biztos. Igen, előre tudtam én is, hogy az anyjuk fogja megölni a csajt mikor a földre került a tőr, kicsit sablonos de szerintem nem volt rossz döntés. Miért? Mert az anyjuk már egyszer abbahagyta a vadászatot és normálisan akart élni és most igaz megölte a nőt, hogy védje a fiát de ezzel egy újabb erkölcsi dilemma elé került ezzel. Nem baj az ha nem csak a találunk egy ügyet, megoldjuk, megyünk tovább séma szerint mennek a dolgok. az, hogy Sam megjátszotta, hogy elvágja a torkát az pedig nem nekünk szólt. Nem lehet mindig mindent egyszerűen pár perc alatt megoldani mert különben unalomba fullad az egész. Kellett egy kis kínzás és a nő nem tudhatta biztosra, hogy nem lett tényleg öngyilkos. Ő úgy tudta Dean halott és Sam nem tudhatta ha kiszedi belőle amit tudni akar életben hagyja-e plusz azt sem tudhatta mit hoz ki belőle az a szer amit beadott neki. Szerintem egyrészt a történet miatt nem nyomatták le vele a csajt, másrészt mégiscsak megkínozták előtte elég rendesen, a lábát sem tudta teljesen használni és be is volt drogozva így a véleményem szerint vállalható votl az a része is a történetnek.


  • stargatelost
    #4720
    TVD :D

    Szerintem az egyik legrosszabb nyitás volt, de talán az egyik legrosszabb epizód is a sorozatban. Nem baj az, ha nem emelik a tétet, de ez így nem okés. Minek kellett visszahozni az anyjukat? Persze, valami majd biztos lesz, de eddig nulla értelme van. Jajj, rácsodálkozik a modern dolgokra, de eredeti!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg a húzások a részben. Ennyire hülyének néznek az írók? Persze, hogy a muter fogja megölni a csajt, egyértelmű volt, és persze, hogy Sam nem vágta el a torkát, hanem lecsalogatta a nőt. De azt is hogy elbaszta! Nyilván nem kellett volna megölni, de leütni azért simán lehetett volna!

    Rossz előérzetem van, ez valami olyan foshalmaznak néz ki, mint amikor azzal ment az valamelyik évad első fele, hogy Sam meg a barátnőjére flashbackeltünk vissza állandóan
  • Darthmushroom
    #4719
    Nekem olyan semmilyen rész volt ez a nyitás, igazából végig azon gondolkodtam h az angolt játszó csaj honnan ismerős :D
  • Shep
    #4718
    Ja, nem volt rossz csak nem nagyon látszik, hogy mit is akarnak, merre akarják vinni a fő szálat. Jó nyilván lesz Luci-s hajsza de az elég soványnak tűnik.
  • BoneDragon
    #4717
    Nem volt rossz az évadnyitó, de semmi extra.
  • morcosqtya
    #4716
    Még nem néztem de ahogy befejezték a 11-est ezzel a Man of Letters dologgal (nem spoilerezek direkt hátha valaki még nem látta) hát nekem nagyon nem tetszett.
    Nyilván nem lehet ISTEN után nagyobb kártyát elővenni de ez így látatlanban megint ilyen krimibe csap majd át.
  • grebber
    #4715
    És megkezdődött a 12. évad
  • BoneDragon
    #4714
  • dantor7
    #4713
    Lehet, hogy van amerikai Isten/Fény és Amara/Darkness, és mellettük létezik a jóval hatalmasabb európai Fény/Sötétség is, és hozzájuk képest Amara és Chuck kis kezdő. Háháhá.
  • Shiwo
    #4712
    de most miért kötelező überelni ? ha tök véletlenül sikerülne nekik érdekfeszítő, fordulatos sztorit írni, a kutyát nem érdekelné, hogy most csak az ő sorsuk vagy a világ sorsa a tét.. mintha nem lenne amúgy is mindegy, ez nem GoT, hogy kinyírják a főszereplőket..

    tiszta sor volt annó, hogy be tudják zárni a pokol kapuját, mindenki tudta, hogy Lucifert visszazárják a ketrecbe, hogy Sam visszakapja a lelkét, és most sem lepődött meg szerintem senki, hogy megmenekült a világmindenség..

    szerintem nem attól lesz jó, hogy a végcél egyre hatalmasabb, hanem a megoldásik vezető út.. azt kell megírni kellően érdekesre..
  • Shep
    #4711
    Igen :D
  • Malakai
    #4710
    Miért lenne komolytalan azért, mert nem emelik a tétet?
    Főszálon is lehet jó történetet írni innen. Nincs arról szó, hogy most a "hatalmasokat" bármikor hívhatnák segítségül, a vinyóék pedig nem lettek "erősebbek" ezzel.

    Vagy van egy akármi ügy, vagy éppen kinyírná őket valami, akkor megszólalnak, hogy "de te nem tudsz megölni, nem vagy erősebb Amaránál"?
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2016.05.29. 21:25:44
  • Shep
    #4709
    Ok, csak így milyen fő szál lehet még ami nem hat komolytalannak ezek után?
  • Shep
    #4708
    Jó de ő is csak lett valahonnan, érted :) Na mindegy, nem tudom mit tudnak majd kihozni még ebből.