4828
1421062838.jpg
  • perempe
    #4787
    az 5. évad után a 9. következik az M2-n.
  • grebber
    #4786
    O he. Lottózni kéne... olyan biztos volt hogy nem a poén kedvéért hagyta ott Dead testét a Mihályka..
    Kezdődhet a móka elölről...
  • Shep
    #4785
    Hát jó nagy semmi volt ez az évadnyitó, nem tudom mit akarnak ebből kihozni de elég vérszegényen indult.
  • IXEMGabeo
    #4784
    miert lenne gagyi az elso par resz?:O

    pont az elso evaddal szerette meg mindenki es mai napig is a sorozatot
  • Darthmushroom
    #4783
    nem csak a sorozat hanem felettünk is kicsit elment idő, nézetek meg most egy részt az elsők közül..gagyi de ez van nézzük mert imádtuk. sokan ezen nőttek fel, lehet bántani de egy "cult" sorozat.
  • IXEMGabeo
    #4782
    Timeless, TWD, WD ezek most lekotottek...SupNatnak is hamarosan nekiallok
  • Shiwo
    #4781
    "csajszi egyszer lezbi egyszer hetero volt"
    erre mondják, hogy biszexuális (:

    sokan az első évadban a két jómadarat sem csipázták, de szerintem a főgonosz Vandal Savage volt benne kritikán aluli..

    a CW már csak ilyen, de a HBO, Netflix sem különb liberalizmus terén.. ha zavar, a Batgirl-t, ami állítólag jön még hozzájuk, inkább meg se nézd (:
  • IXEMGabeo
    #4780
    LOT-nal pont az a bajom, hogy keverik az Arrow es Flash karakterekkel, amik engem veszettul idegesitenek mivel nem szeretnem megnezni az emlitett ket sorozatot, hogy felfogjam eppen milyen karakter jott be hirtelen...csak az idoutazos reszek erdekeltek benne, ellenben az oreget, aki a kedvencem volt kinyirtak, a csajszi egyszer lezbi egyszer hetero volt (liberalizmus powa), Rory karaktere vegig jo, Rip kapitany okes, Scofieldbol is meleget csinaltak... szerintem oltari baromsag lett pedig remek volt az elso evad, de ez is szubjektiv... OFF vege

    Supernaturalban a karakterek mindig is jok voltak es foleg azt szerettem mikor a sargaszemu , Jeffrey Dean Morgan, Bobby, Allen, es a tobbiek is bent voltak...es persze Gabriel (aka. Trickster), aki nagy kedvenc volt
  • Shiwo
    #4779
    pedig a LoT pont, hogy javuló tendenciát mutat, s szerintem az első évad volt a leggyengébb.. a 3. évad utolsó része speciel annyira elmebeteg lett, hogy olyat ritkán látni (:

    persze máshogy kell hozzáállni, míg az Arrow annó eleinte próbált darkosabb, realistább lenni, a Flash próbál drámázni, a LoT inkább a viccesebb, komolytalanabb irányba mozdult el, és jól is tette.. és igen, Mick Rory az egyik legnagyobb arc benne :D


    SupNat-nál meg készülj fel arra, hogy sokak szerint (meg IMDB értékelések alapján is) a 4-5. évad volt a TOP, és utána egy időre lejtmenetbe került.. bár ez is relatív dolog, átlagban nem voltak rosszabbak a későbbi évadok sem, mint mondjuk az első, csak hát már nem ahhoz viszonyították az emberek..

    a 9. évadban volt egy spin-off próbálkozós rész, ami messze a legrosszabb mind közül (rating 6, míg a második legrosszabb 7.1)

    viszont a 11. és 13. évad ismét elég korrektre sikerült, már-már megközelítve az etalon évadokat..


    de persze az összes CW sorozathoz úgy kell hozzáállni, h a célközönség a tinik és a nők.. a SupNat-ot statisztikák szerint több nő nézi (legalábbis amcsiba) mint férfi..(asszem ilyen 60-40% arányban) a DC-s sorozatoknál olyan egálban vannak, picivel (~5%) tán több a férfi néző..
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2018.08.24. 13:43:40
  • IXEMGabeo
    #4778
    emlitett baromsagokat nem csodalom hogy elverte:) Legendsnel az elso evad, ami elfogadhato volt Rory karaktere miatt a masodik is kitartott, de a 3-at mar meg se neztem...Arrow, Supergirl nem erdekelnek...

    uu koszi h elmondtad:D, bar tervezem folytatni a 6. evadtol
  • Shiwo
    #4777
    biztos el akarják érni a 300. részt..

    voltak hullámvölgyek, de nézettségben gyakorlatilag a 3. helyen áll a CW-nél a maga 12 évadjával, olyanok vannak alatta, mint a Supergirl, a Legends of Tomorrow vagy az Arrow

    persze csökken a nézettsége, az utóbbi években 7-10%-okkal, de mondjuk a Flash és a Supergirl nézettsége 22%-kal, az Arrow 27%-kal esett..

    szval a Winchester tesók egyelőre tényleg elpusztíthatatlannak tűnnek...

    btw találkoztak istennel, és egyelőre úgy tűnik, hogy Lucit is sikerült elintézni a 12. évad végén..

    hát az arkangyalokból speciel nem sok maradt, leginkább tán egy se (bár Gabriel esetében sose lehet tudni...)
  • IXEMGabeo
    #4776
    14. evad lesz hova tudjak ezt meg folytatni?:(

    az lett volna a legjobb lezaras, ha talalkoznak Istennel, aki eltorli a rosszat es az arkangyalaival kibekul, Lucifert pedig vegleg le kellett volna gyozniuk...slusszpassz vege

    en a 6. evad kozepetol egy reszt nem lattam evek ota nem lattam egy reszt sem:(
  • stargatelost
    #4775
  • perempe
    #4774
    fél óra múlva adja a legelejéről a sorozatot az M2.
  • Shiwo
    #4773
    " CW berendelte

    a Supernatural 14. évadját
    az Arrow 7. évadját
    a The Flash 5. évadját
    a Legends of Tomorrow 4. évadját
    a Supergirl 4. évadját
    a Black Lightning 2. évadját"
  • Shiwo
    #4772
    promóciós képek a következő epizódból

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azaz a Scooby Doo-s részből


  • Shiwo
    #4771
    hát nem egy mai hír :D

    bár most speciel két hét szünet, és 29-én jön az említett epizód
  • grebber
    #4770
    Animációs rész készült, nem is akárkikkel, hanem az itthon is jól ismert Scooby Doo karaktereivel Hatalmas lesz
  • Dean Winchester
    #4769
    köszi az infót srácok !
    közben előbányásztam régi fájlokat és látom,hogy a 9.évad 12.részénél hagytam abba.....
    lehet nekilátok és nekifekszek még egyszer
  • Darthmushroom
    #4768
    szerintem is stagnál a sorozat, olyan átlagos az egész. vannak jó,érdekes részek de kiemelkedő nem lett azóta se a sorozat. személy szerint én ilyen 3-5 részenként szoktam pótolgatni, annyira már nem köt le h hetente nézem.
  • BoneDragon
    #4767
    A 7-8 elég unalmas. Viszont a többi egész jó volt szerintem...
  • Malakai
    #4766
    Némileg változik a hangulat a 7-ik évad után és vannak persze mindig jobb részek, de utána még sokáig az isten táblái körül forog az átívelő szál.

    Nálam speciel elég ritkán nézett háttérsorozatként maradt meg már csak idén a sorozat, úgyhogy jobb, ha valaki más is ír, de én azt mondanám, hogy leginkább stagnál az egész, nem lett se jobb, se rosszabb úgy nagy átlagban. Ha 7-ikkel inkább abbahagytad, akkor valszeg nincs sok értelme visszatérni.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És igen, isten is megjelenik, egész sokat is szerepel az egyik évadban, aminek a végén elvarrják az ő szálát.

    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2018.02.16. 07:52:33
  • Dean Winchester
    #4765
    valaki tudna röviden nagyjából spoiler mentesen írni valamit,hogy a 7.évadtól mennyire ívelt felfele a sorozat esetleg laposodik egyre jobban vagy melyik évad volt amelyik nagyon jó volt? Én sajnos akkor abbahagytam valamiér nem fogott meg de lehet, hogy ismét nekilátok és folytatom!
    A fentieken kívül egy kérdés Istent végül megjelenítették a sorozatban vagy ezt a fajta szálat elvarrták és egy újabb szemlélettel folytatódott, folytatódik?
  • morcosqtya
    #4764
    Várjuk.
  • Shiwo
    #4763
    Supernatural Season 13 Promo


    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2017.09.14. 18:47:24
  • Shep
    #4762
    Ja, úgy már igen :)
  • Count Adyn
    #4761
    stargate sam:)
  • Shep
    #4760
    Jó neki, bár nekem a neve semmit nem mond :)
  • Shiwo
    #4759
    "Amanda Tapping Supernatural-epizódot fog rendezni."

    by Sorozatjunkie
  • Shep
    #4758
    Hát ez beteg lesz.
  • Shiwo
    #4757
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    hát, végül is ilyen ökörségbe mi más módon kerülnének bele :D
  • Szabi #4756
    semmi gond, csak erre jártam, így kijavítottam :)
  • Shiwo
    #4755
    bocsi a hibás spoilerért, telefonról kommentáltam, és a mobil verzión nincs SPOILER gomb, csak URL, kép és videó beszúrása, így manuálisan kellett beírnom.. a jelek szerint valamiért nem tetszett a fórum motornak..
  • Shep
    #4754
    Hát a Tricksteres részek nekem hiányoznak, úgyhogy igen, az sem lenne rossz.
  • Shiwo
    #4753
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Christopher Heyerdahl féle Alastair se lenne rossz (:

    Meg így visszahozhatnák a Trickstert is (:


    spoiler tag javítva, széthullott tőle a topik :D
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2017.08.25. 19:15:35
  • Shep
    #4752
    Biztos a sárga szemű :)
  • Shiwo
    #4751
    A Supernatural 13. évados főgonosza ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... egy régi ismerős lehet, akivel jó ideje nem találkoztak a nézők. És jó eséllyel nem evilági, hanem az alternatív világból jönne, ahol korábbi SupNat-os halottak ének és virulnak.


    by Sorozatjunkie
  • morcosqtya
    #4750
    Kathryn Newton ... nyam nyam...
  • Shiwo
    #4749
    majd kiderül.. minden esetre nem tök idegen karaktereket hoztak, hanem már ismerős arcokat.. hogy most az embernek szimpatikusak-e vagy nem, az más kérdés..
  • Micsu
    #4748
    ebből lesz valami vagy elhasal mint az előző spinoff? :D