3656
  • theclub
    #3496
    Nem tudja valaki véletlenül, fut Windows 7 alatt a játék?
  • Gauge
    #3495
    OKé, felraktam. Erre most kódot kér, de ami a manualon van rajta azt nem fogadja el...

    akkor most mi is kell neki?
  • NB2
    #3494
    Ahol a gépfegyver volt oda vissza kell menni és balra elmenni, megkerülni a hegyet majd ott lesz egy másik rifle azzal el tudod lőni a gerendát.
  • Gauge
    #3493
    szóval:


    Install....
    ...kérdezi...
    ...felmehet-e...
  • Gauge
    #3492
    Probléma:

    Installl megvolt, índítanám a játékot erre a a buzi star protection kérzei felmeghet-e, amire a válasz igen... na itt akad meg a dolog, mert adminisztrátori jogokat kér, s mivel szerinte nincs ez meg, leáll.

    A kérdés mit tettem rosszul? A Vista szerint rendszergazda vagyok...
  • Vlala #3491
    Azt, amelyik nem nyílik, és mellette haldoklik egy katona?
  • allock #3490
    az nekem sem sikerült, én a vagonokból kihordtam az összes dobozt, majd építettem egy lépcsőt és a kocsik tetején átugráltam :D
  • motosandu
    #3489
    hy.az epizod 6 ban hogy kell kinyitni az ajtót miután elrabolják a nőt?
  • Gerito
    #3488
    hali!
    tudna vki segiteni? el szeretném inditani a játékot és kiír egy hibaüzenetet:
    Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc000018)
  • allock #3487
    egósz jó volt ez a játék :)
    tetszett
    most játszottam ki :)
  • donoki
    #3486
    aznap szereztem be, ám most kipróbálok egy másik változatot!
  • Vlala #3485
    Megsérült a lemez? Nálam Vista alá lazán felmászott.
  • donoki
    #3484
    Hali!
    Kéne egy kis help!
    Call of Juarez telepítése közbe felmerült egy kis hiba!
    Régen (nyáron) fennt volt egyszer akkor nem csinálta ezt a hibát, de most csinálja:
    Vista-m van!





    előre is köszi!
  • Devil093
    #3483
    Sziasztok! felraktam a játékott és amikor akarom inditani ilyet ír
    :Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0x0000018).....
    a segítséget előre is köszönöm
  • Vlala #3482
    Jól hangzik. Valószínűleg az eredeti előtt fog játszódni - talán éppen abban az időben, amelyre a töltőképernyők történetei többször is visszautalnak.
    Raynek és Thomasnak volt egy harmadik testvére is, de összevesztek egy lányon, amikor benyúlt a zsebébe, Ray azt hitte, fegyverért nyúl, és lőtt. Az öccse kezében egy biblia volt. Ray azóta vezekel.
  • Fbn Lx
    #3481
    zsííírjó =)
    remélem nem kieg.
  • grebber
    #3480
    Call of Juarez: Bound in Blood (PS3/X360/PC) Revealed

    Polish site Gry-OnLine.pl revealed that Techland is working on a new Call of Juarez game, to be published by UbiSoft. Call of Juarez: Bound in Blood will be a prequel to the original with main characters Ray and Thomas McCall, and is scheduled for 2009.

    info: Worthplaying

    Na ez jó hír csak nemtom hogy kieg lesz-e vagy rendes folytatás.
  • Encore
    #3479
    Lopakodni kell, a fák, szekér, bokrok mögött bújj el és han em figyel, akkro lopakodj.
  • akrosztikon
    #3478
    Hogy kell a legelején besurrani az öreg birtokára? Ha csak megpróbálok bemenni a kapun, egyből kidob. Hülyét kapok tőle. Miért nem lehet lelőni? Segítséget kérek, jóemberek!
  • Vlala #3477
    Nézz rá a mentési könyvtáradra. Ilyet nem szokott csinálni a játék, feltehetőleg valami windowsos cucc szállt el.
  • Falcon87
    #3476
    Ez nem igaz. Megyek Maryhez, vagy kihez, épp apacsokat irtok, amikor a játék kidob az asztalra. Nem voltam ideges, előtte mentettem, mondom betöltöm. Ám amikor klikkelek a load gombra, a játék "nem sikerült betölteni a mentést" dologot lök a képembe.És nem csak ennél a mentésnél, akármelyiknél. Emiatt nem fogom újrakezdeni a játékot, valaki ötletet?
  • Falcon87
    #3475
    Megvolt, egyszerűen újra kellett indítani a gépet, utána működött xD. Az volt, hogy gyakorlatilag akárhova bújtam, a villámlásoknák mindig észrevettek. De így megoldottam.
  • Fbn Lx
    #3474
    bebújsz egy bokorba, és ott várod, hogy jöjjön egy villám. ha dörgött, akkor felállhatsz, mehetsz a következő bokorsorig... nem olyan nehéz az.
  • Vlala #3473
    A villám a barátod és az ellenséged is egyszerre. Könnyebben meglátnak a villámfénynél, viszont a mennydörgés túlharsogja az ostorcsapás zaját.
  • NB2
    #3472
    Nem chítelni:) Tényleg 3-4 hely van ami picit nehézkesebb, de szerintem teljesíthető. Kb hol bux le?
  • Falcon87
    #3471
    Uhh... Ez a játék kimaradt az életemből, most kezdtem el. Ott tartok, hogy valami istenverte bányán kell átmenni Billy-vel, ami dugig van vonatrablókkal. Nos, akármit csinálok, akárhova bújok, ha jön egy villám, egyből jön a lődözés, még úgy is, ha a legközelebbi bandita és én köztem egy 2 méter vastag szikla van. Ötlet? Vagy valami "nemlátnakmeg" cheat?
  • Vlala #3470
    Szeretem ezt a cumót, kiírta, hogy még 68 nap és 7 óra van hátra a letöltésből (most lett aktuális, Vistásítottam a gépet).
  • Vlala #3469
    Vedd kézbe az ostort, aztán nézz rá vele egy faágra. Megjelenik egy kis ikon, amely egy ágra tekeredett kötelet ábrázol, ilyenkor jobb gomb, és már rajta is vagy.
  • The Best
    #3468
    sziasztok elakadtam az elsö pályam mikor kiirja hogy az ostorral kell a hasadékokon átugrálni vagy mi de én ott nem tudom hogy kell
  • NB2
    #3467
    Mé adtam azt a lüke végigjátszást?:)
    3433-nál a megoldás.
  • Ny Papa
    #3466
    Elakadtam segits. A XI résznél vagyok. A kápolnán kijöttem,mutassa a gömbölyű sziklát. De nem tudok feljutni hogyan kell.

    Előre is köszi
  • Ny Papa
    #3465
    Köszi már megtaláltam a felmenő utat
  • Ny Papa
    #3464
    Sziasztok. A következőt szeretném kérdezni? Fölmásztam a sziklára,az utolsó nagyon magasan van,fa nincs,hogyan lehet feljutni.
  • Vlala #3463
    Ránézel a lóra, megjelenik a nyerg ikon, akciógomb.
  • Ny Papa
    #3462
    Valaki legyen szíves megmondani,Hogyan lehet a ló nyergébe fölugrani gyorsan. Mert Billi elszökik.

    Előre is köszönöm Pista
  • NB2
    #3461
    Ha leszakad akkor valszeg nem arra van a megoldás:)
    Gondolom (tipp) amikor a barlanghoz mész be ott szakad le, akkor a folyón mássz ki és "hegyet" kell másznod.

    Végigjátszás, angol kell hozzá, de sok kép is van
  • Ny Papa
    #3460

    Légyszi valaki válaszoljon következő kérdesem lenne.
    A IV résznél vagyok a hid mindég leszakad, merre lehet el menni és hogyan.

    Üdv Pista
  • Fbn Lx
    #3459
    hát ez a dx10 durva, már-már fölveszi vele a versenyt a mai játékokkal =)
    AA-t már nem is bírta a gép, szal maradt 4x-esen, de a változás az tényleg észrevehető.
    töltési időben is, legalább a duplája lett :p
  • Fbn Lx
    #3458
    ez lesz az, kösz :)
  • Boroskóla
    #3457
    Ha Call of Juarez 1.1.1.0 - DX10 Enhancement Packtöltöd akkor igen.