3656
  • Fbn Lx
    #3456
    lenne nekem egy kérdésem. o.O
    hallottam erről a dx10-es dologról. na most erről csak egy benchmark létezik, vagy magát a játékot is lehet dx 10-ben játszani?
    Ha igen, ez a dx10 enhancement pack az? jót töltök? xD

    csak mert régen végigtoltad egy 9600xt-vel, és hát nem a legjobb grafon. most meg újra kedvet kaptam hozzá, mint kedvenc fps-emhez, vajon 8800gt-vel mit produkál :p
  • Longsfield
    #3455
    Ha elakadtok a játékban menjetek a youtube-ra ott minden epizódról van videó meg lehet nézni a továbbjutást egy-egy rizikósabb résznél.
  • trabantt
    #3454
    sziasztok , nekm a demó változat van meg. és azt szeretném megkérdezni,h a Ray részében a játéknak hogy kell kinyitni az ajtót???
    és hogyan lehet lovat szerezni a másik részben ??
    előre is köszönöm
    Trabantt
  • NB2
    #3453
    Mi lesz veled később?:)
    Oktatórész alatt mit értesz? Az elejét? Elindulsz előre, a köveken ugrálsz, lemész az öreghez a farmra, ott ügyesen őt kikerülve ellopakodsz a ház végébe, felszeded a pisztolyt aztán gyakorolsz lőni és mész tovább a "városba".
  • Csataiii
    #3452
    Hogy a rákba kell megcsinálni az oktatórész?Egyáltalán mit kell ott csinálni hova kell menni?
  • Vlala #3451
    Hány Wanted plakátot találtál meg a 40-ből? (mindenkitől megkérdezem :) )
  • billyray
    #3450
    Végigjátszottam, és nagyon élveztem!Kösz a segítséget!Most rápihenek, aztán nehezebb fokozaton újra nekifutok!
  • NB2
    #3449
    Jól látod:) Felmászol a falon és hiába van ott melletted rögtön balra a víztartály neked meg kell kerülni az egész mindenséget és úgy kell rájuk lökni a tartályt. Persze közben gyilkolni is kell, de az már könnyen megy:)
  • billyray
    #3448
    Kösz!Annyit tudnál még segíteni, hogy Molly-t és Ray-t hogyan lehet megmenteni a lángok elől az utolsőó epizódban?(szerintem a víztartályhoz van köze, de nem tudom mit kell vele kezdeni?)
  • NB2
    #3447
    Mássz fel a falra és a főbejárattal szembe lévő ágyuval lődd ki a bejáratot.
  • billyray
    #3446
    Sziasztok!(Ismét)elakadtam, ezúttal XiV. epizódban. A banditák főhadiszállásán vagyok, kinyírtam mindenkit az udvaron, bementem a falak alltti helyiségekbe, végigmentem (és lődöztem) a falon. Merre tovább, van még megoldandó feladat? Mert az épületbe a főbejáraton és a hátsó bejáraton sem enged bemenni?A "GPS" szerint az udvaron, ha rámegyek valami ledeszkázott,földbe rejtett építményre (akkor vagyok a célponttnál, de nem nagyon enged semmit csinálni! Szóval merre és hogyan tovább?Előre is kösz!
  • NB2
    #3445
    Van egy rész a vonatnál ahol át lehet menni a másik oldalra (egy nyitott kocsi, gyakorlatilag csak az alja van meg) és ott tovább kell menni, lesz egy pár bandíta és ott még lesz egy kis megoldandó feladat.
  • david18
    #3444
    Hellosztok!
    A vonatos résznél akadtam el ahol elbarikádozták a vonat útvonalát.Felmentem a vonatra mentem végig a kocsikon,mindenkit megöltem aztán hopp az utolsó ajtó zárva és nem tudom mit kéne csinálni.Tud valaki ebben segíteni nekem?köszi előre is
  • billyray
    #3443
    Kösz!Megvan!
  • Vlala #3442
    Hátsó ajtó, azt hiszem, be kell rúgni. (mármint az ajtót, ne indulj a kocsma felé. :) )
  • billyray
    #3441
    Sziasztok!Elakadtam a VIII.epizódban:A texasi lovasrendőröknek segítek elfoglani a farmot, ahol billy és Molly van.Az udvaron mindenkit lelövünk, körbejárom a házat, hátul is lepuffantok 2-3 embert, de aztán merre tovább?A házba nem tudok egyik ajtón sem bemenni, texasiak meg csak ott bámulnak és állnakz ajtó előtt!Szóval merre tovább?????
  • grebber
    #3440
    Meg kell crackelni és akkor nemfogja kérni a lemezt!
    Itt letöltheted!
  • scszsuzsa
    #3439
    Sziasztok!Abban kérném a segitségeteket hogy ma nagy nehezen sikerült letöltenem ezt a játékot.Égre-földre kereste,és nagy nehezen segitettek linket berakni.Kicsomagoltam,telepitettem.Inditanám de az eredeti cd-ét kéri.Az hogy lehet?mit nemcsináltam jol a telepitésnél?Köszönöm elörre is!Üdv:Zsu.
  • tdu Toyota
    #3438
    uh köszi szépen :)
  • NB2
    #3437
    Kiegészül az ikon egy fadarabbal amelyre tekeredik a korbács, és akkor nyomsz egy jobbegeret.
  • tdu Toyota
    #3436
    hellosztok a kötelet ,hogy lehet használni??? úgy értem ,hogy felmászni valahova köszi
  • zsolti977
    #3435
    oké et is meg van :-)köszi
  • zsolti977
    #3434
    át mentem de most a sziklával kinlodok.
  • NB2
    #3433
    Igen, jól látod. A templomnál kell felmászni, végig a szirten, átugrani a "szakadékon", végigmenni a másik oldalon majd legurítani a sziklát és akkor megnyílik a bejárat.
  • zsolti977
    #3432
    sziasztok. a templomonál vagyok ami mögött 3 sir van,mit kellott csinálni?
    valami sziklát kell elmozditani ha jol gondolom, de hohy tudok fel menni a dombra? tudja v.ki? köszönöm!
  • billyray
    #3431
    Először megtettem, de aztán megpróbáltam újrakezdeni az egész epizódot úgy, hogy nem lőttem le, és így is zárva maradt a géppuskáshoz vezető ajtó! Ötlet?
  • NB2
    #3430
    Amikor lejössz a völgyből akkor is lelövöd a géppuskást?
  • billyray
    #3429
    Várj!Én még a deszkakilövéses eset előtti részről beszélek!előtte lévő kocsin van az a géppuskás, aki már akkor megpróbál lelőni, amikor lereszkedsz a völgybe a vonat azon részéhez,ami egy víztartály mellett áll.Szóval ott megyek a vonaton, rugdosom ki az ajtókat, lövöm az ellent, majd már csak egy ajtó választ el a géppuskástól - aki a nyitott vagonon van - és az az ajtó nem nyílt ki nekem először!Na azt kerültem meg fáradtságos munkával(a csomagokból építetett tákolmány segítségével a vonat tetejére mászva.EZÉRT KÉRDEZEM?HOGY A GÉPPUSKÁSHOZ SIMÁN AZ AJTÓN KELL-E ELJUTNI,mert lehet,hogy ez kavar be a későbbiekben a gerendás ajtónak is,hogy nem a "helyes" utat választottam!VAGY SZERINTED NEM LEHET? Vagy esetleg XP, és játék újratelepítés?
  • Vlala #3428
    Igen, annka a deszka kilövésétől már nyílnia kellene.
  • billyray
    #3427
    Szóval a géppuskáshoz ugyanúgy a vonatajtón át vezet az út,tehát nyílnia kellene nem????
  • billyray
    #3426
    Te gyárival játszottad végig? Telepítsem esetleg újra az egészet, vagy az oprendszert?
  • billyray
    #3425
    Elkezdtem ma az egész VI-os epizódot az elejétől, de sajnos ugyanúgy zárva van a géppuskáshoz vezető ajtó, így már nem is próbáltam másfelé megkerülni, mert gondolom az eredeti út az ajtón keresztül vezet!Más ötlet esetleg?
  • Vlala #3424
    Ez valami bug lesz. A pálya elölről kezdése nagyon nagy kínzás lenne?
  • billyray
    #3423
    Eddig egyébként nem vettem észre ilyen "hibát" a játékban!Egyébként a géppuskás kiiktatásához az ajtón keresztül kell eljutni?Mert nem kem nem ott sikerült (és nem is könnyen) és lehet, hogy ez is bekavart a game-nek. Van ennek valami trükkje, mert nekem sehogy sem nyílik a géppuskáshoz vezető ajtó?!
  • billyray
    #3422
    SZó szerint!!!Már a géppuskáshoz sem tudtam kimenni az ajtón(lentebb írtam arról is),de ott még valahogy felküzdöttem magam a vonat tetejére és lemásztam hozzá!Ott is már gyanús volt, hogy az tudomást sem vett rólam csak lőtt előre mozdulatlanul.Beleeresztettem vagy 50 golyót, de le sem sz...ta.Továbbmentem a másik kocsihoz,ahol ugye van ez a gerendás sztori.Akkor elhallgatott a gépuska és eltünt a manus is.lerendeztem a gerendát, majd visszamentem a az ajtóhoz... és nem nyílik, és a manust sem találom a túsz nővel.Igaz, nem gyári a játék, de akitől kaptam ő már végigjátszotta.Nem tudom mi lehet aprobléma.Szóval minden tanácsot szívesen fogadok, mert nagyon tetszik a játék, ezért is szeretném nem abbahgyni!!!!Írjatok!!!!
  • Vlala #3421
    Pedig annak már nyílnia kellene.
    Várj.
    Odaérsz az ajtóhoz, próbálod nyitni, nem nyílik. Rövid párbeszéd a haldokló utassal, majd kimész, és a távcsövessel lelövöd a gerendát. Visszamész, kinyitnád az ajtót, és nem akarja?
  • billyray
    #3420
    Ismét HELP!!!Nagy nehezen megoldottam a feladatot.Eltávolítottam a mesterlövész puskával az ajtót tartó gerendát, lelőttem a rosszfiúkat mindkét oldalon... de merre tovább? Visszamentem az ajtóhoz, de az ugyanúgy nem nyílik ki!!!!!
  • billyray
    #3419
    HELP!
    Elakadtam a VI. epizódban, és már kb 3 napja görcsölök a megoldáson!
    A probléma a következő:
    Feljutok a vonatra. Ahol 4-5 kocsin keresztül mindenkit kínyírok (kivéve civilek), majd megszólal a géppuska, de az arra vezető kocsiajtót nem tudom kinyitni. Próbáltam rugdosni,lőni, a tetőn át felmászni, de akárhogy ügyeskedtem, nem tudtam kimászni (és mindig összedőltek a bőröndökből és egyéb dolgokból épített tákolmányok), oldalt sem engedett sehol.
    Előre is kösz!

  • hiba
    #3418
    A detection toolsba van egy erdekes dolgog:

    a video kartyahoz se pipat se x-et nem rakott ki, nincs "lebírálva"

    azt irja alul hogy radeon 9800 vagy nvidia 6600-asom van
    csakhat nekem egy 8800gts-van a legujabb nv driverrel

    na akkor most mivan? :(
  • JethroHUN
    #3417
    Fekete képernyő? hmmm, nekem legutóbb a ET: Quake Wars nál volt ilyesmi.
    Ez shader gond. Én patchet soha nem raktak fel ehehz a játékhoz, nem hiszem h kell, nincs sok hiba benne. Nekem egy ócska ati radeon 9600, ez el vitte. Dx9 telepítés, talán megoldja