3656
  • NB2
    #3536
    Itt egy überjó végigjátszás, képekkel:

    walkthrough

    Ne hagyd abba hihetetlenül jó és hangulatos játék. Kuriózum az fps-ek (talán ebbe fér be) játékok körében. És ha végigvitted csinálhatod a második rész most jött ki 5 napja. Annak is megvan a hangulata pedig én ott még csak a második pályán tartok.
  • Deathstorm
    #3535
    Kipróbálom bár már próbálkoztam a sziklaugrással.
    Bal oldalon van egy magasabb szikla oda nem bírtam felugrani,jobb oldalon van 3 ahol van 1 fa a tuloldalon,de az áramlat elsodor és meghal.
    Ha körbemegyek és átlendülök a fán akkor 15 percig csak a hegyen futok,ahol tenger is van,de az iránytű az ellenkező irányt mutataja.
    Beleugrottam már a bányába is felülről,de az zsákutca,és kiszurnak a Cowboyok.
    A folyón lecsorgás mindig Halál !!
    Esetleg még a kerülőút a fán átlendüléssel és vissza a bánya fele.
    Most kipróbálom hátha bejön.
    Elég érdekes hogy így nehezítik ezt az egyszerű játékot mert nem mindenki türelmes és Uninstall.
    ÁÁÁHHHH.Van gondom nem mondom.Nyakamon a szüret,azt se hordó se szőlő. :)
  • NB2
    #3534
    Jah, én sem irtam tegnap először, mert régen volt, pont tegnap kezdtem a 2.-at:)
    Szóval ha jól emléxem tényleg vizbe esik Billy és a sziklákon ugrálva, mászva el lehet jutni a sinekhez.
  • Vlala #3533
    Várj, rég volt. Nem ott kell a vízbe ugrani? Csak vigyázz, nehogy a víz sodrása szétzúzzon egy sziklán.
  • Deathstorm
    #3532
    Sziasztok!
    Tudja valaki hogy kell Billy-vel eljutni a vonatig?
    A Bányánál akadtam el ahol leszakad a híd ha rálépek.
    Elvisz a folyó a partig ott van egy autómata mentés,és onnan sehova nem tudok menni.
    Teljes Magyarosítás a játékhoz itt:
    http://magyaritasok.hu/index.php?func=dlinfo&mit=862
  • Wreck86
    #3531
    Bocsi, nem tudok adni,mert angolul toltam végig.
  • Dtomka
    #3530
    Sziasztok!

    Magyarosítást nem találok,vagy amiket igen azok nem működnek!tud vki segíteni előre is köszönöm!
  • morphologu
    #3529
    biztos a magyarítást kell megfizetni
  • Vlala #3528
    Én vagyok hülye?
    Ezt nem értem.
  • watto
    #3527
    a2 :D
  • watto
    #3526
    újra felraktam az 1et ,végigjátszo mmire megjelenik :D
  • Optimus Prime
    #3525
    Főleg a patchnek, StarForce. Azt olvastam még, akinek eredeti van s meggyűlik vele a baja. Bár a javítás csak a multis részt "frissíti", de el kell mondjam a legtöbb szerver 1.0 verziójú. És nem kompatibilisek oda-vissza.
  • Wreck86
    #3524
    ha nem eredeti,akkor sztem nem fog elindulni,mert van vmi cd-s ellenőrző progija.
  • The Protector
    #3523
    HY.Az a bajom h akárhogyan teleoítem nem akar elindulni a játék.Patchelgettem de nem megy.Vmi x0xc000008as hibával leáll.el sem indul vmi trükkje van?Vki adna egy jó cracket?
  • Optimus Prime
    #3522
    Fura, nekem ilyen bajom nem volt a Fergusson farmnál. Taroltam Ray-jel, mint Isten kardja. :D
    A héten vettem meg végre a játékot CDGalaxisnál most csak 990 Ft és nem EVM kiadású. Eszméletlen jó játék. A hétvégén ki s toltam, pedig nem volt könnyű. Bár a Chrome játékok ismerete nélkül lehet még a 2. epizódnál tartanék.
    Egyébként sokan mondták, hogy brutál gép kell hozzá. Nos, az enyémen simán fut maximális grafikán. Igaz az AA csak 2X, de nem volt vele gond. Ott szaggat amikor sokan vannak, sok MI, mint Hope város vagy a nagyobb összecsapások. Egyébként gyönyörű grafikája van. A pillangók itt is röpdösnek. :)
  • donoki
    #3521
    válaszoltam a pü-dre
  • Wreck86
    #3520
    na végre :D
  • Bokafix2
    #3519
    Na a sokadik újrajátszás után végre tudtam beszélni a szakállassal, utána már be lehetett menni a házba... :DD
  • Bokafix2
    #3518
    Már a lovat kértem meg, hogy nyissa már ki azt a nyamvadt ajtót... Most készül hogy berúgja. Hátha sikerül neki. : ]=



    De komolyan má nincs ötletem.
  • Bokafix2
    #3517
    Ja és 2-es vagy 3-as rész.
  • Bokafix2
    #3516
    Ezek itt mind a texasi lovasrendőrök, akik segítettek kipucolni a marhatolvajokat. Látod ott a csillag a mellükön. A kapunál levők is velem vannak. Ezek a képek már a tűzharc után vannak, amikor likvidáltam mindenkit.
    Most próbálnék bejutni a házba, ahol Billy van, de nem nyílik a hátsó ajtó sehogy sem. A szakállas fickó meg sehol akiről beszéltél. Ez a 8. epizód amúgy asszem Fergusson farmja.
  • Wreck86
    #3515
    az első képen,akik a háznál állnak (3 csávó ahol a célkereszt van) azok Veled vannak? Mert itt tűzharcnak kellene lennie.
    hanyadik epizód,hanyas rész?
  • Bokafix2
    #3514
    Lövöldöztem egy csomót de semmi... Megmutatom hányan vannak az udvaron: az ajtó közelében ez a 4 pofa áll, de ezek nem szólnak egy szót sem;




    A kapunál pedig ez a 3 mucsácsó... (a bal szélső elég érdekesen áll)
    ezek se szólnak egy mukkot se.




    Itt meg a viskó van, de körbejártam már többször, sajna nincs itt semmilyen szakállas fickó. De még a környéken sem. Benn is voltam, tök üres a házikó. Akkor most mi van? Elesett az öreg a tűzharcban? Azért nincs ott?


  • Wreck86
    #3513
    kezdj el te is lövöldözni,mint a többiek,kicsit puffogtass,majd balra van egy kis viskó,amellett egy szakállas öreg pisztolyos fazon.na ő fogja mondani,hogy menj hátra és akkor balról(épülettel szemben állva) kerülj és puff le mindenkit:)
  • Bokafix2
    #3512
    Itt a farmnál mit kell csinálni hogy bejussak az épületbe? Olvastam végigjátszást is, de hiába megyek oda a hátsó ajtóhoz, az sem nyílik, és berúgni sem lehet. Nekem nem nyílik ki sehogy se.

    Már lóval is nekifutottam. :D

  • Mno
    #3511
    Üdv! Segítséget szeretnék kérni, az eredeti játékot probálom telepíteni, de kevéssel az install kezdete után ezt a hibaüzenetet írja ki és fejezi be a telepítést: "Error:-1603 Fatal error during installation." A telepítés az mvscr70.dll fájlnál akad meg. Tudna segíteni vki, hogy mi lehet a gond?
  • Optimus Prime
    #3510
    Ha ez nem lett volna, akkor a hangkártyára gyanakodtam volna. Nekem a Chrome szállt el egy ponton a C-Mediás hangkártyám miatt.
    A másik tippem meg, hogy túl über a géped és ezért vacakol.
  • Blacksheep333
    #3509
    Na ne...
    1600*900 -ban játszom, fut akadásmentesen, ilyen vassal el is várom egy 3 éves játéktól, ha a crysis, far cry 2 nem szarakodott, akkor ennek se kéne.

    Időközben megoldottam. Ha a Shader Model-t leveszem 2-re akkor nem csinálja, legalábbis eddig. Viszont más játékoknál simány meg az SM 3, a videokarim is támogatja.
  • Wreck86
    #3508
    próbáld meg közepes felbontáson.
  • Blacksheep333
    #3507
    Sziasztok!
    Remélem tudtok segíteni. Az a nagy problémám, hogy menet közben a játék hirtelen lefagy. Teljesen random, hogy mikor. Elsötétedik a képernyő és csak a gép resi segít. Annyit tudok, hogy nem Kék Halál. :D
    A grafika maxon van.
    gép: E8400, nvidia 9600GT OC (driver 182.50), Gigabyte GA-P35-DS3 (bios F14c), 2x2GB Kingmax KLDE88F-B8KB5
  • Wreck86
    #3506
    multi sztem túl könnyű,legalábbis ha megfelelő pingű szerverre megy fel a játékos,de unalmas,nincs sok ötlet benne.
  • Fbn Lx
    #3505
    1-2 napig élvezhető, de multiban elég idegesítő tud lenni a célzás...
  • Vlala #3504
    Pedig kihegyezhették volna azt a multi-módot.
    Nagy pálya, lovaglás, esetleg lóverseny, korbács-only mód, vagy az egyik pálya után szabadon: nyilazz le több nyulat, mint az ellenfél...
  • Danecay
    #3503
    Köszönöm a választ. Amiket leírtál nagyjából már tudtam, de a western környezetnek is lehet hangulatfokozó eleme, még ha gyakorlatilag CS klón is, vagy nem? Végül is a CS-vel is elég sokat szoktunk játszani egy egy ilyen LAN Party során. Igazából még mindig nem tudom, hogy érdemes e időt és energiát fordítani rá.
  • dronkZero
    #3502
    CS klón. Szerintem eléggé béna, legalábbis az engine lehetőségeihez képest.
    Tehát gyakorlatilag felejtsd el, amit single részben láttál, a multija egy teljesen másik játék.
    Nincs benne ló. Egyáltalán. De mondjuk felesleges is lenne, mert a pályák nagyon kicsik, el lehet látni egyik feléből a másikba.
    Tűz, tűzterjedés sincs.

    Van Deathmatch, TDM, meg CSkoppintás-bankrablás. Nem túszok vannak, hanem pénzeszsákok, azokat kell ellopni. Ugyanúgy körökre osztva, időlimittel, mint CS-ben.

    Összességében annyira nem rossz, csak láttunk már ilyet 1000x, még jobbat is. Viszont ahhoz képest, hogy mit ki lehetett volna hozni belőle, nagyon összecsapott, igénytelen, ötlettelen koppintás.

    Ami vicces, hogy törttel játszottam vele, de hivatalos szerveren. Megjelenés előtt, mikor warez már volt, kiadva még nem, az online szerverek még nem ellenőriztek CD-kulcsot... :P :D Kár, hogy összvissz két napig lehetett ezt kihasználni...
  • Danecay
    #3501
    Hi All!

    Egy kis LAN-t terveznénk a cimborákkal és vérfrissítés gyanánt eszembe jutott eme játék is. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire jó ötlet, mert olvastam ok negatívumot is a multis részről. Valójában azt szeretném elkerülni, hogy egy csomó várakozás is idő után, amit az installálás, patch-ek és pályacsomag telepítése követel meg, fél óra játék után uninstall legyen a vége. Ézért érdeklődnék, hogy érdemes e 8 emberrel feltelepítettni?
    Továbbá milyen patch-et érdemes felrakni, valamint van e a beépített játékmódokon kívül egyéb letülthető MOD amit érdemes kipróbálni?

    A válaszokat előre is köszönöm !
  • Wreck86
    #3500
    Sziasztok!
    Végigjátszottam sok meghalás után végre :P
    Vett játék,ezért kérdezném,hogy a multihoz van vmi ismertető? Illetve kell vmilyen patch hozzá?
    köszi!
  • Bohir
    #3499
    Valóban.
    kösz a segítséget.
  • allock #3498
    úgy kell becélozni, hogy megjelenjen az adott fán egy külön ikon amivel rátekeredik ha ráütsz
  • Bohir
    #3497
    Siasztok
    Nem tudjátok megmondani hogy kell az ostort használni?
    Kirakja az ikont de jobb gombra csak odab'sz egy nagyot és nem fogja meg a tárgyat. Nem tudjátok megmondani mit csinálhatok rosszul?