3656
  • Vlala #3576
    Nem, bár én is megnéztem mindhárom sírt.

    A pókok egyszerűen csak vannak.
  • bardocz
    #3575
    Amikor lemegyek a barlangba kincset keresni, akkor a pókoknak van köze ahhoz, hogy a gonosz sírját is megnéztem?
  • Dobronski
    #3574
    Aham...meg az oblivion, fallout3 motornak a hibája is?
  • Optimus Prime
    #3573
    SATA2-es? Nekem az van 7200 rpm 8 MB cache és dettó ugyanez a jelenség. Ez, ahogy olvastam már itt-ott az engie hibája. A Chrome4-é, de a híres CryEngine2-nél is.
  • Dobronski
    #3572
    Lassú lenne a vinyóm? Mert az egy régi 2mb bufferes vinyó.
  • Dobronski
    #3571
    Ez nem olyan későn tölt be dolog szerintem...és a krájziszban is ez van full grafon.
  • Optimus Prime
    #3570
    Ja... ez sajna ilyen. Kicsit későn és lassan tölti be. Ez így volt az 1-ben is. A szép és tökéletes grafot akarsz ott a Crysis. Ha játékélményre vágy ott a Call of Juarez.
  • Dobronski
    #3569
    A dombon lévő füvet.
  • Optimus Prime
    #3568
    Nem értem mi a baj. Egyébként ez a 2. és nem az 1.
  • Vlala #3567
    Semmi baja a fórummocinak, az URL kell, nem az Embed. :)

    A videó mi akar lenni? Egy 5 mp-es lovaglási jelenet. Mit kell nézni?
  • Dobronski
    #3566
    Ezt a szar forum motort.....
  • Dobronski
    #3565
    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/p2ysOuMd6NM&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/p2ysOuMd6NM&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
    Szerintetek ezzel mi lehet a baj? Minden maxon van. És nem, nem ilyen fos felbontáson játszok, csak tömörítve van.
  • NB2
    #3564
    10.-ben Ray-el vagy, szóval Billyvel semmit:)
    Tudom ajánlani a 3536 hsz-t.
  • marc45
    #3563
    helo nem tudja vki h mit kell csinálni Billy-vel a x. epizodban?
  • akoska001
    #3562
    Mondjuk rohadtul nem írtam, hogy nem eredeti.
    De te biztos jobban tudod nálam.
    Mind1, majd eladom havernak azt csókolom.
  • nonicks
    #3561
    írta hogy nem..
    akoska ha olyan jó vasad van teljen már coj 2-re is..
  • Wreck86
    #3560
    Eredeti?
  • akoska001
    #3559
    Hali!
    Nem rég löktem fel a gépre a CoJ 2. részét, és van egy olyan gondom, hogy amikor indítom a játékot, elsőnek fekete kép utána 2 másodperccel később kék halál.
    Havernak teljes mértékben ugyan olyan gépe van mint nekem, és neki simán elindult, szóval a vassal nemigen van gond.
    Valakinek valami ötlet?
  • highlander15
    #3558
    A bolti verzió tokjában megtalálod.
  • dupcsik
    #3557
    hello! telepitő kodot keresek a játékhoz
  • Optimus Prime
    #3556
    ..., vagy.
  • highlander15
    #3555
    http://www.576.hu/index.php?mod=product&product=35676
  • kakasdaparhant
    #3554
    HAho az első részét hol tom letölteni?? esetleg liket tud valaki küldeni??
  • hwik
    #3553
    megoldottam!:D
  • hwik
    #3552
    Helló!
    VII. epizódnál amikor először lovagol Billy meglát egy füstcsóvát.
    ott át kellene ugrálni egyik sziklaperemről a másikra. az elsőre még sikerül átlendíteni magam az ostorral,de a második sziklaperemre sehogynem tudok átjutni. van ugyan egy fa de sokkal magasabban van a szikla minthogy át tudnék lengeni az ostorral...segítene vki hogy hogykell ezt megcsinálni??? előre is köszii!
  • nonicks
    #3551
    augusztba jön a magyar felírat!
  • Gábor Warrior
    #3550
    Sziasztok! Nem tudjátok esetleg, hogy a 2. részen lesz-e magyar felirat? Mert ahogyan én elnézem sajnos nem lesz, ez azért elég gáz egy ilyen nagy játéknál, de remélem lesz hozzá magyarosítás, addig biztos, hogy nem viszem végig. Nem árt ha a történetet is érti az ember.
  • Gábor Warrior
    #3549
    Köszönöm szépen, hogy segítettél! megtaláltam a zenéket, nagyon örülök neki!
  • Optimus Prime
    #3548
    A zenéjét megtalálod OGG formátumba játék mappájában a Data2/Music/ mappában, Total Commanderrel megtudod nyitni, mint egy ZIP fájlt. De ha gondolod átkódolom és elküldöm neked valahogy.
  • Deathstorm
    #3547
    Siker!!!!
    Jó a honlap.
    Kisegített a szorítóból.
    Nyomom tovább és hajrá.
    Kösz a tippet
  • nonicks
    #3546
    az indiánosnál a nyúlvadászos még oké volt de a sas tollas hülyeség...:@
  • Gábor Warrior
    #3545
    Sziasztok! Nem tudjátok, hogy honnan lehetne leszedni a zenéjét, nagyon jó azért kéne. A legvégén meg igen először le kell tolni az egeret utána fel és baromi gyorsan le kell szedni Juarezt. Elsőre én is tiszta ideg voltam tizedszerre ha sikerült, de azóta 3szor végigvittem nagyon jó játék, zenéje nagyon hangulatos, nyúlvadászat az egyik legjobb meg a vége amikor nyíllal lehet lelőni az embereket, remélem a 2. rész is ilyen jó lesz.
  • nonicks
    #3544
    és az az idegesítő hogy nem enged ott menteni:S
  • allock #3543
    az egeret hirtelen előre vagy hátra kell tolni hogy előkapja a fegyvert aztán 1mp-d van hogy lelődd a faszit xd
  • nonicks
    #3542
    olyan mint a párbaj...(én is szenvedtem vele)
    probálj meg lövöldözni meg mozgasd az egeret(elég unalmas 10szer 15-ször megnézni amit mond Juarez)
  • Aries1984
    #3541
    Sziasztok! Volna egy olyan problémám, hogy a legutolsó pályán a legvégén Ray-el kellene lőnöm, de nem reagál semmilyen billentyűre, elő se tudom venni a fegyvert, és nagyon kevés idő van, utána meg késő.. Valaki tudja mi lehet a probléma? A patch megoldja? Vagy csak a mentéssel van a gond? Korábbi mentéssel is próbáltam és azzal sem jó. Indítsam újra az egész epizódot?
    Köszi előre is az infóért.
  • Risu Führer
    #3540
    más mentéseket is betölt de ott sem csinál semmit.
  • Fbn Lx
    #3539
    nézd meg, hogy másik mentést betölt e. Ha igen, akkor elköszönhetsz attól a mentéstől, mert szar
  • Risu Führer
    #3538
    lenne egy kis problémáma játékkal.rayyel vagyok a bányás pályán és nem tudom irányítni.vagyis betöltöm a mentést és nem reagál se a billenytűzetre se az egér mozgására.mi lehet a probléma?semmilyen fájlt nem töröltem ki a rendszeréből.
  • Deathstorm
    #3537
    Éljen!
    Megnézem remélem segít.
    A 2.részt tegnap szedtem le :)
    Remélem megy a gépen.
    Kösz a segítséget.(remélem bejön)