3656
  • Optimus Prime
    #3616
    Én is ezt mondtam. Egy külön DX10 pakk készült, ami értelemszerűen Vista és 7 alatt működik.
  • mester1987
    #3615
    jaja külön lesz egy DX10es indító exe amivel a DirectX 10-et ki tudjuk használni.
  • mester1987
    #3614
    Most olvastam máshol hogy ez a 900 Mbos 1.1.1-es patch adja hozzá a játékhoz a DirectX 10 támogatást, szóval akkor a PCGURU-n rosszul volt feltüntetve, mert ott más volt, na mind1, kipróbálom...
  • mester1987
    #3613
    itt meg a méásik aminél írja, hogy Vista-s játékra telepíthető

    (PCGURU) Call of Juarez v1.1.1.0 javítás

    Most ilyenkor mi van? Meg kellett hogy jelenjen az a verzió
  • mester1987
    #3612
    Akkor végülis elő lehet varázsolni a DirectX 10-et mert itt azt írja, hogy Vista-s játékhoz van a patch



    (PC GURU) Call of Juarez v1.1.1.0 US Patch
  • Optimus Prime
    #3611
    Nem, nincs. Ez volt az első játék, ami DX10 használt... volna, de még 2006-ban jött. Az első volt, ami támogathatta viszont nem került bele a végleges kiadásba. Azt hiszem a Vista megjelenésekor készítették a DX patchet, valami Focus Entertainment. Egyébként egyesek szerint DX10 alatt full grafikán szebb, mint a Crysis.
  • mester1987
    #3610
    De elvileg van egy Vista-s kiadás a játékból, aki tudja a forrását annak a verziónak kérem írja le, érdekel mit tudhat a DX10 ebbe a játékba
  • Optimus Prime
    #3609
    A hivatalos oldalról tölthető le, ez 900 MB-os patch fájl. Azt hiszem az 1.1 patchnek is fent kell lennie hozzá.
    Többet nem tudok, csak XP-m van. :(
  • mester1987
    #3608
    Amit persze Windows Vistára adtak ki
  • mester1987
    #3607
    szaisztok nem tudja valki honnan lehet megszerezni azt a call of juarez verziót ami támogatja a DirectX 10 is már?? Mert a sima nem
  • Optimus Prime
    #3606
    És pirosan villog pár kiálló gerenda, de amikor lasszózható bigyó automatikusan megjelenik egy ikon.
  • NB2
    #3605
    A kocsma oldalán vannak ládák azokat kell rápakolni a szekérre és ott fel lehet mászni.
  • Kongy
    #3604
    ja, és megmondaná valaki, hoyg hogy kell azzal a rohadt lasszóval felmászni az ablakba??? Mer próbálom 1 órája semmi nem jó.
  • Kongy
    #3603
    Hát én már meguntam a baszódást, letöltöttem egy daemon tools képfájlt és mostmár fut :M Amúgy a 2-ik részt meg crackelni se kellett. :M lehet negatív kritika érte őket emiatt a szar miatt, és nem raktak rá protectiont, de nem hogy ilyen szar védelmi rendszert, semmit. :D

    Na, de elakadtam. Billievel megyek a városban, és a szalonban van 1 nő, akinek el kéne csórni a pisztoylát, de nem engednek be pénz nélkül. :M Hol szerezhetek pénzt?
  • Optimus Prime
    #3602
    Nem 1000? Én nyáron annyiért vettem a Specforce-szal.

    Kongy: egy hülye Starforce nevű védelmi szoftvert használ a játék. Gondolom hála az Ubinak. Lehet az nem kompatibilis, bár tudtommal az csak az 1.1 patchel települ. Bár nekem első kiadású van meg, lehet az EVM-s kiadás már eleve patchelt.
  • koschwarz
    #3601
    HELP: kemény 2000 forint a játék...
  • lafi19
    #3600
    Valaki tudna segíteni?
    Ma felraktam a játékot és a következő hibaüzenetet írja ki a crack-s után
    "CoJ.exe - Alkalmazáshiba Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc0000018)."
    Nem tudom, mi lehet a gond régebben hiba nélkül ment a gépem is ugyanaz.
    És mindent felmásoltam a Crack mappábol és semmi.
    Valaki HELP.
  • koschwarz
    #3599
    win7-ben winxp kompatibilitás beállítása segít?
  • Kongy
    #3598
    hello!

    karácsonyra megkaptam a játékot, full eredeti. Felteszem, és kéri a protection system, hogy indítsam újra a géped. Oké, újraindítom, erre azt írja, hogy letiltotta a nemtom milyen másolásvédelmi rendszer mert nem kompatibilis a windows-zal. Ilyenkor mit lehet tenni? Windows 7 ultimate 64bitet használok, és a demó még ment. A protection systemmel akadékoskodik a Win7... pls help!
  • Optimus Prime
    #3597
    Én amióta optikai egeret használok eldobtam az egérpadot. Csak útban volt, főleg ha lecsúszott róla.
  • Roger6
    #3596
    Próbálj rántani egérpad nélkül (csak ne csodálkozz, ha nem oda nézel, mint ahova az egeret húztad - nem, nem az egér a szar, Logitech MX518).
  • Optimus Prime
    #3595
    Minek az egérpad? Úgy értem biztos optikai vagy lézer egered van.
  • Wreck86
    #3594
    ejha cybergyerek :P
  • Roger6
    #3593
    "Options - Controls - Mouse és ott van a sensitivity." - erről még soha nem hallottam. De most komolyan, szerinted nem az volt az első, amit minimumra húztam? Nekem A4-es egérpadom van, és Counter Strike-ban pl. ha végighúzom rajta, nem fordul meg az emberem 360 fokban, csak olyan 320-at. Pontosabban tudok távolra célozni, pontosabbak a rántások.
  • Optimus Prime
    #3592
    Options - Controls - Mouse és ott van a sensitivity. Furcsa, én átlag 80%-os érzékenységre teszem minden játéknál, másképp mintha akadna vagy lassú lenne, nekem.
  • Roger6
    #3591
    Na ez a durva, hogy az nem számít. Hiába vettem le minimumra, vagy hagytam meg általánosan, akkor is ugyanolyan gyors volt az egérmozgás. Borderlands-ben pl. egy ini fájlt kellett megnyitni, és átírni a számot, ugyanis ott sem lehetett elég lassúra állítani játékon belül. Azért köszönöm a segítséget.
  • bardocz
    #3590
    Vezérlőpultban az egérnél tudod állítani, illetve ha van drivere, akkor a driverben is lehetséges.
  • Roger6
    #3589
    Sziasztok!

    Egér érzékenységét hol tudom állítani? Mármint játékon belül már levettem a minimálisra, de még mindig túl gyors a mozgása.
  • Optimus Prime
    #3588
    Amikor elindul a játék egér gyorsan le-fel és tűz. Nekem vagy 5x-re sikerült. Elég idegölő, de ha a párbajba belejöttél...
  • nonicks
    #3587
    ez is egy párbaj :D de hirtelen meg kell mozdítani az egeret és kattingatni:D
  • bardocz
    #3586
    Nem kell kattintgatni, csak le kell húzni az egeret, logikus, eddig végig csak nyomni kellett a gombot, és előrántotta a fegyvert, és ezt csak párbajnál kellett csinálni.
  • nonicks
    #3585
    jaja,én vagy 30 szor néztem végig...:O
  • bardocz
    #3584
    Na majd megpróbálom. Tök jó, hogy a szöveget nem lehet lenyomni. Köszi!
  • nonicks
    #3583
    2.rész az első előzménye...
  • piamania
    #3582
    HI!

    Attól,hogy nem játszottam ezzel,érdemes belevágnom a második részébe?Vagy először ezt vigyem végig?köszi
  • nonicks
    #3581
    gyorsan nyomogasd a bal egér gombot!(1-2 mp van rá)
  • bardocz
    #3580
    Több vége is van?
    Amúgy igen, ezt kéne csinálnom.
  • nonicks
    #3579
    ez a játék vége hogy bejutottál abba a nagy épületbe?
    és le kell lőni Billy apját?
  • bardocz
    #3578
    Ott vagyok, hogy a Papával le kéne lőnöm a késesgyilkost, de tökmindegy mit nyomok, nem veszi elő a fegyverét, és szegény Billynek átszúrja a tüdejét, meg mindenét, és még a lány ruhája is véres lesz. Itt mit kéne csinálnom, hogy elővegye? Nyomkodok minden szart, de nem akar sikerülni, gondolom concentrate mode kéne, de az sem, hiába nyomom az egeret.
  • bardocz
    #3577
    Kis rohadékok, alig tudom agyoncsapni őket:D Abba is hagytam már a játékot :D Amúgy nagyon tetszik.