3656
  • Optimus Prime
    #3656
    Én anno egy szombat délután nekiültem, éjfélig toltam, mert mikor a csaj farmjához mentem elakadtam.
  • Tsol
    #3655
    lol Múlthét hétfőn vettem meg most meg már a 15. epizódnál vagyok. Kb. nem bírom letenni. BEST :D
  • grebber
    #3654
    Warezra hogy lehet felrakni a dx10-es update-et?
  • Optimus Prime
    #3653
    Erre sajnos nincs más megoldás, a multi a patch valamint az 1.2 vagy 1.1 verzió tartalmazza a hülye Starforce védelmet. Lehet épp ezért én anno csak a korábbi verziójú szerverekkel találkoztam java részt.
  • Czibere Csaba
    #3652
    Mindegy azért köszönöm.
  • Optimus Prime
    #3651
    Bár én se vagyok milliomos, d ilyen budget kiadású játékokat törtbe játszani... Én 2 éve 990-ért vettem.
  • Solid Snake
    #3650
    pl.
  • Maxtreme
    #3649
    igen. pl a cdgalaxisban vagy az 576ban biztosan adnak neked...
  • Czibere Csaba
    #3648
    Heló!
    Lenne egy kis gondom. A call of juarez nekem nem eredeti. De rendesen tudok vele játszani, de a többjátékos módnál azt írja ki,hogy érvénytelen CD kulcs. Tud valaki olyan érvényeset amivel lehet többjátékosmódban? Várom a válaszotokat.
    Előre is köszi!!!
  • Denster
    #3647
    Oké, kössz mindkettőtöknek
  • NB2
    #3646
    3622-n lévő linkemet nézd meg (ostor a lovak mellett mikor bejössz a városba, szóval ha az elején nem vetted fel, kezd előlről)
    Menekülés tömören:
    kocsma ablakból ki, házak mögött el, majd keresztül az úton, átmászni kerítésen, bemászni az ablakon, egy L alakú folyosón végig egy házban, át a kerítésen, be a pajtába, ott valahogy ki a tetőre, lasszóval le, át a kerítéseket, majd spuri ki a városból
    Végig óvatosan, hogy észre ne vegyenek:)
  • Hoz_Hun
    #3645
    Én végigjátszottam PCn és XBox360-on is és egyszer sem volt problémám itt. Az ostor mind a kétszer ugyan ott volt. Viszont (PC nagyon nagyon régen játszottam) mintha PCn nem a keritésen mentem volna át, hanem mellette és a házak között. De tényleg régen volt már. Viszon XBox360-on tuti biztos hogy a keritésen mentem át, mert meg is lepődtem, hogy csak annyi. Volt egy-két egyéb anomália is. Pl XBox360-on mikor a sráccal át kell lopakodni a táboron ezután a rész után, volt nálam íj és használhattam is. Viszont PCn úgy rémlik nem volt íjjam és csak lopakodni engedett. Meg volt még pár külömbség, de hirtelen ennyi jutott eszembe.

    Ja és ez a rész is nagyon jó, de probáld majd ki utánna a 2. részét. Az sokkalta jobb.
  • Denster
    #3644
    Hello!

    Én nemrég szedtem le a játékot, és már az elején az első episode-nál nemtudok tovább menni, mer mikor kikell menekülni a városból nemtudok sehol elmenni, néztem videót hogy hogy kell, ott a házak mögött a kiszakadt kerítésen mentek ki, de nekem csak egy nagy fal van, és már előtte az ostor se volt ott, nem volt valakinek ilyen problémája?
  • Klub
    #3643
    Én ma akasztottam ki, elég jó játék végül is, csak eléggé nehéz még könnyű fokozaton is.
  • Savaran
    #3642
    Rég játszottam ilyen jó játékkal, végre valami ami ötletes! igazi jó vadnyugati hangulat, szép grafika, remek tűzharcok, mi kell még? :)
    Sok lehúzó cikket olvastam a játékról hogy a lopakodós rész az sz_r...
    nekem azok a részek is tetszettek, sokkal jobb mint a sok scifi tucat fps-ek.
  • NB2
    #3641
    Templom mellett felmászol, végigmész a sziklán, átugrasz a másik oldalra egy keskeny szorosnál, végigmész azon az oldalon és legörgíted a követ.
  • electroboy
    #3640
    Heló.Segítség kéne én először játszom vele de nem tudom hogy mit kell csinálnom ott amikor megyek a sivatagban a hegyek között és azt írja hogy a kő alatt kell továbbmennem de nem tudom kézzel eltolni.Ott nem tudom hogy azzal a nagy sziklával mit kezdjek.Köszönöm a válaszokat.
  • garizim
    #3639
    Leugrottam. Tök jó.
    Igaz, hogy most a gömbölyű szikladarabot nem tudom legördíteni; de a mászás után, szerintem ezt is meg fogom csinálni.:)
  • Vlala #3638
    Azért írtam, hogy gyorsmentés. Poénnak nem rossz, levezeti a feszültséget, miután felkínlódtad magad a sziklára.
  • NB2
    #3637
    Jó de amikor az ember először játszik akkor nem hülyéskedik, hanem csak tolja végig. A második-harmadik körben jönnek elő az őrültségek vagy 100%-ok vagy egyéb okosságok megcsinálása:)
  • garizim
    #3636
    Megcsináltam :)))
  • Vlala #3635
    Nem, a hegy tetején gyorsmentés, ostor elő, aztán ugrás le a vízbe.
    Felejthetetlen, ahogy lobog utánad, miközben a halálba zuhansz. :)
  • NB2
    #3634
    És a hegy tetejéről nézz le a tájra, Gyönyörű!!!
  • koschwarz
    #3633
    abba ne hagyd! kicsit szivatós a hegymászásos rész, de ha nem vagy teljesen kezdő az FPS-esekben, akkor biztos hogy meg tudod csinálni.
  • Vlala #3632
    Minőségre elég kakkanat, de azt hiszem, ez segíteni fog.
  • Wreck86
    #3631
    Pontosan hol akadtál el?
    Csinálj képet és rakd be ide.
  • garizim
    #3630
    Sajnos nem megy. De már kezd is elmenni tőle a kedvem.
  • Vlala #3629
    De, aki kiment a folyóból, és meggyógyít.
    Cserébe annyit kér, hogy vadássz neki nyulat, és hozz egy tollat a sas fészkéből (igazából ő is meg tudná ezeket csinálni, ezzel csak tanítani akar).
  • Wreck86
    #3628
    Az nem az öreg indián?
  • Vlala #3627
    Calm Water, tényleg... nem jutott eszembe a neve, mindig Sebes Patakra gondoltam, de az egy másik téma.
  • Optimus Prime
    #3626
    Amikor Calm Water a hegyre küld a sas tollért? :) Nehéz, de nem lehetetlen. Ügyelj a kígyókra és nagyobb ugrások előtt quicksave-elj.
  • Vlala #3625
    Ne add fel!
    Van egy rész, ahol jól el lehet tévedni :) Ha nem látod a továbbutat, menj vissza kicsit.

    Nem nehéz, ha jön a madár, akkor hajolj le előle, mert ostorral esélytelen, hogy levadászod.

    Küldhetnénk mentést is, de azzal hazavágnánk a sikerélményedet.
    Meg tudod csinálni!
  • garizim
    #3624
    Nem tud valaki a 9-re egy mentést adni? Ez az első, amit nem tudok megcsinálni.
  • garizim
    #3623
    Ezt a hegymászást lehetetlen megcsinálni.
  • NB2
    #3622
    Azért így elég nehezen jövünk rá kb hol akadtál el.:) Kő van egy pár:))) De nézd meg ezt a végigjátszást hátha ez segit

    végigjátszás
  • Csabah0
    #3621
    hali! Én még most játszok vele először, de a VII.epizódnál elakadtam, mert nem tudok a második kőre felugrani. Túl magasan van, és hiába használom a korbácsot nem tudok átmenni rá. Ezt a feladatot hogy kell megoldani??
  • NHLFAN
    #3620
    mert már a patchelt verzió-t adták az újsághoz,én amúgy most töröltem annyira nem jött be,de a második részt is megpróbálom azért
  • Psylocyber
    #3619
    Ma vettem meg a játékot(COJ) és én is ezzel szembesültem, de ha frissíted a Starforce Protection-t,(http://www.star-force.com/support/drivers/) akkor már simán megy win 7 alatt is. És ne felejtsd el hogy a dx10-es (eu)pakkhoz kell az 1.1.0-ás frissítés is.
  • Optimus Prime
    #3618
    Nincs a lemezen vagy az újságban ehhez segítség? Esetleg a lemezen egy spéci DX10 pakk? Legrosszabb esetben írj nekik.
  • RETROB0Y
    #3617
    HELP!

    Az a hondom hogy a PC GURU féle CoJ nem engedi felrakni a DX10 patchet mert azt irja nem olyan régios a cucc

    Ilyenkor mivan?

    Van ehhez a PC GURU verziohoz valo patch?